2. mise pro Easta = Pravdivé lži

Pakliže je hráč neaktivní déle než 30 dnů, jeho mise bude dočasně přesunuta sem

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Sídlo Osvícených

"No jo, o těch jsem už něco slyšel..." kontroval jsem ironicky.
Darth Maul a kdysi mocný Jedi a poté ještě mocnější Sith? Člověk by musel být ze sakra zapadlého koutu galaxie, aby o nich nevěděl zhola nic.
"Řekněme, že s Maulem mám coby Zabrak cosi společného..."

Dále jsem naslouchal mým společníkům a došlo mi, že některé postřehy se mě nepřímo týkají.
"Jistě, některé věci ohledně midichlorianů jsou tajemné a fantastické. Ale nechtějte po mě, abych se začal učit prastaré rodokmeny řádu Jedi. Na to teď není čas..." podotkl jsem mimoděk.
Pak mě zarazilo mínění Soronovo: "Proč jsem prozatím dokázal to, co jsem dokázal? Inu, mám skvělé přátele, kapku odvahy a spoustu štěstí!" usmál jsem se.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Sídlo Osvícených

Seech se přestal krmit pochutinkami a už Síla ví jak visel na zdi z toho nejlepšího zorného úhlu.
Hele, toho znám to je Jordi Linx! Vypískl nadšeně.
Ne, to je jeho strom a odkud ho vlastně znáš? Kdyby N.F.O.H neobnovovala archiv DOP tak o něm nevím ani já... Poručík byl zjevně překvapen faktem, že i muž Czlicova ražení, který se prakticky zjevil odnikud slyšel o věhlasném Jedim.

Resfereshané o záslužných mužích zpívají písně... Upřesnil Seech.
Soron se poškrábal za uchem: Vážně? To bych do tebe neřekl...
Jo, zpívat umí opravdu dobře, ale mohli bychom se vrátit k tomu proč jsme tady?!
Zasáhl Thran dřív než stačil mužík otevřít pusu.

V praxi to znamená, že ačkoli Darth Vader svrhl Císaře z Hvězdy Smrti, vyhrál sice Rebelům bitvu, ale způsobil díru v Síle. Vrátil se plynule k tématu.
A vy tvrdíte, že jde o Easta? Pokud vím, tak East se narodil nejméně o pár let dříve ne? Czlic se na tebe omluvně zadíval jakoby mu přišlo trapné, že se zmiňuje o tvém věku.
Technicky máš pravdu, ale to že užívá medailon ho staví na evoluční špičku. Vzpamatoval se Pobočník.
Takže v brzké době očekáváme obrovský skok... Prohodil Thran kysele.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Sídlo Osvícených

Přislo mi to celé jako dobře sehraná tragikomedime, akorát jsem nevěděl, zda se smát, či brečet.
Ale Zabraci nepláčou!

Pozoroval jsem, kterak se mí přátelé dostávají k jádru věci, mimoděk jsem si vzpomněl na medailon a sevřel jej v ruce.
Takže díra v Síle? Zajímavé...
"Takže myslíte, že jsem něco, jako Vaderův nástupce?" zeptal jsem se nahlas Thrana, ale nevěděl jsem, zda chci znát odpověď...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Sídlo Osvícených

No, pokud bys vystupoval v reklamně na odboj proti Impériu ve svých bojových barvách… --- Začal Seech, ale byl vzápětí přerušen Pobočníkovým pohledem.
Easte, je důležité vědět na čem jsme a to my nevíme. Nevíme co čekat od těch Vongů, nevíme co čekat od Maula, nevíme ani co čekat od tebe! Jediné co vím je, že pokud je moje teorie správná, určíš chod Síly na několik dekád. Shrnul to Thran.
On ví co dělá… Zaplnil místnost zvučný hlas Rebecy Theran, která přicházela v doprovodu Ulrina Wolwa, který si také vzal slovo.

Do téhle kaše jsme ho namočili my Waltere, uvědom si to a nech ho ať najde cestu sám. Co ještě potřebuješ skousnout, aby ti dokázal, že je toho hoden? Viděl jsem jak na Yavinu zachránil ty malé děti, jak se postavil Osvíceným, jak to všechno zvládl až sem!
Má pravdu příteli,
Dal Pobočník Thranovi ruku na rameno. Můžeš mu dávat rady, ale nesnaž se ho poučovat o životě.
Zdá se mi to nebo jsou všichni dneska nějací přecitlivělí?
Vypískl Czlic.

Obrazovka se stromem Jordiho Linxe zmizela a nahradila ho tvář příslušníka N.F.O.H: Pane, Vongové si přejí se s Jedim Woodem sejít do tří hodin.
Řekněte jim, že termín dodržíme…
Promluvil poručík svým typickým hlasem a přerušil spojení načež se zeptal:
Má už někdo nějaký plán?
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Sídlo Osvícených

"Plán....?" zeptal jsem se spíše sám sebe, hledíc přitom na přáslušníka na veliké obrazovce.
"Snad nevzbudit pochybnosti ze strany Vongů, chovat se tak, aby nabyli dojmu, že jsou pány situace a dozvědet se více o jejich záměrech." pokusím se odpovědět si a pohlédnu na své přátele s jasnou tváří.

Rebeco, ach Rebeco... kdybys tu tak mohla být se mnou, třeba se už neuvidíme, drahá! proběhne mi hlavou, když se konference nachýlila ke svému konci a já se měl připravit na tolik očekávané setkání.
Medailon se mi stále houpá na krku a já jej mimoděk nahmatám, abych se bázlivě ujistil, že tentokráte nezačne žhnout, zvěstujíc tím příchod dalších magických projevů své moci...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Sídlo Osvícených - o pár hodin později

Dvě hodiny a tři čtvrtě uplynuly ze stanovené lhůty a budova se za tu dobu dobu změnila v živou ukázku prvotřídního sanatoria. Aspoň takhle by se to mohlo jevit nezávislému pozorovateli. Rebeca Theran se neúspěšně snažila spojit s Akademií a i přes pověstný jedijský klid se jí
na čele dělaly vrásky. Ulrin Wolw si dlouhou chvíli krátil debatou se Seechem Czlicem o nutnosti „proti – vongského zásahu a Thran s Pobočníkem poctivě dolaďovali poslední detaily.

Easte, tvým úkolem je zjistit co vlastně ti Vongové chtějí. Je to vznešená rodina ještě z nějakým stařešinou. Z toho co o nich víme, a že toho je málo by mohli být cennými spojenci.... Ujal se slova Soron, aby vzápětí poručík pokračoval:
Agenti N.F.O.H budou vše sledovat z bezpečné vzdálenosti. Rebeca Theran je ustanovena velícím důstojníkem a Ulrin Wolw je jejím zástupcem.

Pane, měli bychom vyrazit.
To přišel pilot, který tě měl dovést na místo určení...
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Sídlo Osvícených - před akcí...

Jediný pilot zřejmě neměl až takové informace, kam a proč poletíme, proto také vypadal v rámci možností klidně a vyrovnaně.
Já sám jsem se snažil nevypadat jinak, protože jsem to měl prostě v povaze...

"Raději pojďme, nemám rád loučení!" pronesl jsem sarkasticky řekl jsem mužům, do kterých jsem v posledních hodinách vkládal až příliš velké naděje. A přitom to mělo být asi naopak...
Když jsem se dozvěděl, že Rebeca bude mít dohled nad celou operací, pousmál jsem se.
Bude na mne dávat pozor i v mé nepřítomnosti... já jí prostě zbožňuju! proletěla mi hlavou poslední myšlenka, než jsem se nechal odvést ke strojům.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Transport

Trošku povzbuzen faktem, že se v tomhle vyjednávacím guláši nebudeš koupat sám, ses vydal spolu s pilotem na přistávací plochu, kde na tebe čekal lehce modifikovaný Republikový transport. Pojem modifikovaný byl vysvětlen poté, co se těleso vzneslo k obloze, co do rychlosti vzletu.

Zvrhlík jedna Zvrhlíkovi tři: Dostávám souřadnice. Vypadá to, že míříme na náměstí... Slyšel jsi pilota, jak předává instrukce.
Zvrhlík tři rozumí... Slyšel jsi Rebecu Theran.
Zvrhlíci, nemáte menší maglajs v číslech? Ozval se Seech, jenž byl vzápětí přerušen Ulrinem: Dvojka rozumí rovněž a ty sklapni. Pomalu se rozprostíráme po okruhu. Ale je tady solidní nátřesk.

Tady Ultra-Zvrhlík, dejte si pozor, ať se vám to líbí nebo ne jsme defakto na jejich území! Vložil se do toho Thran.
Prrrrrr!!! Neříkali jste náhodou, že jsou to emigranti?! Ozval se Czlic i přes Wolwovy protesty.
Už jsi viděl emigranta, který by se dokázal rychle přizpůsobit prostředí? Poručík si dovolil lehké podbarvení hlasu, ovšem nezdálo se, že by Seech tuto drobnou změnu postřehl:
Jo šéfiku, každý den v zrcadle...



Zdálo se, že Ulrin měl pravdu. Skutečně tam byla hlava na hlavě. Pilot se evidentně cítil nesvůj: Jak zněly ty instrukce Ultra-Zvrhlíku?
Zvrhlíkovi jedna: Na náměstí …
Nelíbí se mi to pane …
Nemějte obavy, s Eastem jsme na sebe napojeni. Kdyby se mělo něco stát … ---
Rebeca na chvíli umlkla. Počkej....---
Rozumím...
Pilot vypnul komunikaci a otočil se k tobě s blasterem namířeným na tebe.

Vím, že máte schopnosti na to, abyste mne zneškodnil, ale nedoporučil bych vám to. Muž vytáhl zpod kazajky něco, do čeho chvíli mluvil jakousi pro tebe neznámou řečí, ale i přesto všechno jsi mu rozuměl.
Jsme na cestě... Zatímco pronášel tato slova, plavidlo zamířilo na střechu jedné z budov.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Transport

Cesta na shromaždiště probíhala podle plánu, tedy až do určitého okamžiku, přesněji řečeno do okamžiku, kdy na mne mířila zbraň pilota! Ten se ve světle nových událostí ukázal jako zrádce, špion, vrah a mohl mít ještě další pojmenování...

Zatímco mě měl očividně (alespoň pro něj) v hrsti, komunikoval se svými spojenci, přičemž přerušil vysílání na základnu. Poručík Thran i Rebeca tak mohli mít stěží představu, co se zde děje.
Je to zase na mně! Jak milé... proběhlo mi hlavou.

"Ale no tak, příteli! Přece jste mě tu nevezl jen proto, abyste mě teď zamordoval..." upoutal jsem pozornost slovy a současně jsem se snažil něco dělat. Tím 'něco' se zdála být jediná možnost - zmocnit se transportu!
Silou jsem se snažil vytrhnout zbraň pilotovi, můj meč by jistě dílo dokonal velice pečlivě...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Transport

Optimismus a naivita. Tyto vlastnosti nikdy nemají správnému Jedimu chybět. Vážně si myslíte, že vám chci ublížit? Ale no tak pane, Woode... Jste příliš cenný, než abychom se mohli uchýlit k něčemu tak primitivnímu.

Medailonek na tvé hrudi počal nebezpečně žhnout, ovšem jen chvíli.
Maulovo varování mělo zřejmě své opodstatnění, ačkoli on sám ti naznačil, že jeho zasahování se značně omezí. Pilot navedl svůj stroj mezi budovy. Po chvíli jsi zjistil, že míří na jednu ze šikmých střech z množství vysokých věžáků.

…Mezitím…

Bakura - kavárna na náměstí

Zdá se mi to nebo jsme něco přehlédli? Rýpl si Seech, jenž popíjel své kafíčko do Rebecy zatímco ta se snažila zachytit jakoukoli známku Eastovy přítomnosti.
Zkoušelas to podle vody po holení? Obvykle po něčem známém, lovec chytne stopu. Zvláště pokud se s danou osobou stihl blíže seznámit…
Ulrin při tomhle proslovu málem spadl z barové židle: Co to zas žvatlá?!
Theran stojíc na terase pokývla hlavou: Má pravdu…
Cože?!
Zaznělo unisono.
Eastův medailon!

….

Místo určení

Transport přistál na místě, kde již na tebe čekali čtyři muži, z nichž jeden vypadal poměrně staře a opíral se o hůl. Zbývající zřejmě působili jako ochranka. Všichni byli vyzbrojeni identickými zbraněmi, a to záhadnými holemi.

Omlouvám se za takové přivítání mistře Jedáái, ale nemohli jsme riskovat zásah zvenčí, Začal ten nejstarší. Jsme pod neustálým dozorem. Vaší lidé nám nevěří, zvláště poté co jsme jim přinesli tak nepříjemné zprávy.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Místo určení

"Zdravím, jste uvítací výbor? Nebo mě jdete rovnou sebrat? Říkám rovnou, že bych momentálně raději popíjem drink v mé oblíbené restauraci. Ale vybrali mne a tak jsem tu!" zažertoval jsem, když se dostavili místní se starším v čele.

Neměl jsem bůhvíjakou náladu na vtipy, přece jen nešlo o rutinní záležitost. Ale věděl jsem, že ze zálohy mě jistí Seech a Ulrin, společně s Rebecou by nedopustili jakékoliv nepředloženosti z jejich strany. Ale člověk nikdy neví a i já jsem se musel mít na pozoru.

"Půjdeme? Nebo si tu stoupnem a budem mávat davům?" nadhodil jsem.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Místo určení

Kde jsou mé způsoby? Usmál se stařec jakoby podobnou reakci čekal.
Jmenuji se Dar Esta Num, toto jsou mí synové Fag, Drah, Jui a Erz. Projdeme se? Ukázal naproti na druhý konec střechy.
Jak již vám bylo zajisté řečeno jsme uprchlíci. Pocházíme z jiné části Galaxie. Tam, odkud pocházíme se hrdinství počítá spíše množstvím utržených ran, než vítěznou ohledy beroucí strategií. Mluvil dál a přitom se vydal na malou „procházku.“

Věříme, že příslušníci naší rozvědky, už na vašem území operují. Provádějí drobné sabotáže vašich obranných zařízení a postupně rozmisťují své lidi...[/b]
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Místo určení

"Zajímavé, vskutku..." řekl jsem co možná nejlhostejněji.
Avšak v hlavě už mi létely blesky a hromy... Tak sabotovat a narušovat se vám zachtělo, mizerové? Někdo by vám měl zatnout tipec!

Abych dodal svým slovů náležitý punc vážnosti, zastavil jsem se na chvíli a pohledem kontroloval celou 'povedenou' rodinku.
"Je zajisté možné, že republikové úřady tuto vaši činnost již odhalili. Jak se chcete bránit? Nebo má ono vaše snažení nějaké vyšší cíle?"
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Místo určení


Estovi se udělal na tváři malý dolík, který však za milisekundu zmizel.
Jdete přímo k věci, obdivuhodné. Řekněme, že snažíme předejít válečnému nedorozumnění. Byli jsme součástí průzkumného týmu pod vedením Vykonavatele. Nechal nás tak trochu jako obětní beránky. Jistě, měli jsme důležitý cíl: Zmást rozvědku tak, aby měli naši špioni snadnější práci. Já jsem však především vědec a starý muž. Věřte tomu, že málokdo z naší rasy to přizná...


...Mezitím...

Napojit se na medailon na medailon nebylo složité ba naopak. Nicméně ne vše musí jít podle plánu.
Řekněte mi někdo něco: To vždycky budem takhle zdrhat? Otázal se Seech nejistě, když uslyšel i hukot přibližujícího se motoru.
Vsaď se, že jo! Jen doufej, že nebudou střílet do davu... Prohodil Ulrin.
Ani nemusí, dostat se na střechu za Eastem bude už tak problém.

Rebeca se dala do běhu a ostatní ji poněkud slepě následovali. Nadávky majitele kavárny, který nedostal zaplaceno zanikli v řevu motoru vznášedla.

Střecha budovy - místo určení

...A my rozhodně nejsme z těch, kdo by prokazoval slabost. Dokončil Num svůj monolog.
Už přicházejí! Promluvil jeden ze synů.
Na obloze se skutečně přibližovala čtyři tělesa.

Odejtěte pane Woode! Ve střeše je okno. Dáme vám čas na útěk. Zastavte Vykonavatelovu rebélii. Galaxie není ještě připravena.
Plavidla se smrtonosně přibližovala...[/u]
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Střecha budovy - místo určení

Dar Esta Num mě svými slovy zaujal, jenže jeho proslov byl náhle přerušen a to tak, že jsem nevěstil nic dobrého.

Podíval jsem se na něj a jeho syny a s nedůvěřivým pohledem poslechl jeho výzvu.
"Ještě se uvidíme..." křikl jsem, když lomoz přistávajících lodí zesílil.

Budova - místo určení

Když jsem se dostal v budově do klidnějších míst, použil jsem telepatickou schopnost, abych upozornil Rebecu, že se něco děje...
______________________
Počítám, že vysílačka mi ve vybavení chybí... proto ta telepatie. ;)
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené mise“