Lan Mandragoran: Vyslanci míru

Pakliže je hráč neaktivní déle než 30 dnů, jeho mise bude dočasně přesunuta sem

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Modrá hvězda, orbita Meridianu

Mistr Corriolan opětoval Tvůj lehce jízlivý pohled a opáčil: "Víš jak se říká ono okřídlené 'důvěřuj, ale prověřuj'? Snažím se tohoto přísloví dostát v největší možné míře..." řekl ještě než dokončil zběžný pohled na astronavigační mapu, aby posléze umoudřeně přenechal místo pilotům a sám si našel místo k sezení v prostoru pro cestující, kde jsi se nacházel i Ty.

"Když už jsme u té přípravy, co si představuješ pod pojmem oficiální přivítání královským dvorem? Nastudoval jsi si nějaké fragmenty dvorní etikety, milý padawane?" zeptal se nanejvýš vážným tónem.
__________________________________
Asi jsem přišel na dobrý nápad - budeme se vzájemně doplňovat (viz. Tvá poslední odpověď) :-)
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Modrá hvězda, orbita Meridianu

Stále stejný. Vesele se usměju a posadím se do pohodlného křesla. Mezitím co mistr přenechával místo nervně pokukujícím pilotům. Dokážu si živě představit co si myslí o mistrově kontrole. Chudáci, létají už tolik let a pak je kritizuje nějaký postarší Jedi. Asi se jim to moc nelíbí. Nemám pochyby o jejich schopnostech, ale preci jen se nemohou rovnat našinci.

Nad mistrovou otázkou se trochu zamyslím než odpovím.
Podle našich zvyků jde padawan o krok za svým mistrem mírně napravo od jeho pravého ramene mistře. Takto vystoupíme z lodě kde diplomaté královského dvora prohodí pár oficialit. Mě si prakticky nebudou všímat, jelikož jsem pouhý padawan což si odvodí už jen z toho že kráčím za vámi.
Zhluboka se nadechnu abych mohl pokračovat. Poté nastoupíme do nějakého místního dopravního prostředku který nás zaveze přímo do paláce kde budeme předvedeni před dvůr.
Za normální situace by nás poté předvedli před krále Darseilena, podle dokumentů v našem archívu ale vím že poslední dobou tam vládnou společně Giselda a Toren což jsou vnoučata mladších sourozenců krále Darseilena, jelikož on sám je již stár a snad i nemocen. Přivítání před královským dvorem se samozřejmě účastní jakožto oficiální akce také místní šlechta. Opětně půjdu o krok za vámi a mírně napravo, znovu budou pronášeny různé oficiality a běžné klišé věty jak s námi spolupracují, uznávají republiku které jsou členy a ochránce galaxie a tak dále. Ačkoli podle všeho je jisté že lidská práva nehrají v monarchii žádný prim, takže je možné že obě vnoučata vědí něco otroctví, což není zrovna pro republiku běžná věc, ale to zřejmě nebude program našich jednání takže se budeme tvářit jako že je vše v pořádku.
Mimo diplomatická jednání budou ještě pořádány různé bankety a oficiální návštěvy památek, či hřbitovů abychom vzdali čest hrdinům planety a tak dále. Pohodlně se usadím a nasadím spokojený úsměv. Snad jsem nic nevynechal.

Po nějaké době vnoučata rozpustí dvůr a nechají nás uvést do našich pokojů. Diplomatická jednání budou poté probíhat již za zavřenými dveřmi jen s královskou rodinou a nejbližšími rádci.
Když už o tom mluvíme, o jaká jednání vlastně jde? Myslím že je na čase abych se dozvěděl něco blíže, abych mohl správně reagovat na nějaké otázky ke kterým by jsem měl nějakou inteligentní připomínku.
Těch asi moc nebude, prostě se budu snažit ze sebe neudělat hlupáka což by mohlo jednání poškodit.

No a ve volném čase budeme tedy pátrat po černém trhu, nebo pravděpodobně pošlete pátrat jen mě, vaše osoba by mohla vzbuzovat příliš pozornosti, padawana si lidé na dvoře a u jednání nebudou moc všímat.

___________________________________________________________
pokusím se :) už to dáme dohromady, počáteční nejistota ustupuje :D

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Modrá hvězda, orbita Meridianu

Velryn Corriolan jen seděl a sledoval Tvé postřehy. Každým pokývnutím hlavy dal najevo svůj souhlas se vším, cos řekl. Nakonec se naklonil dopředu, opřel se lokty o svá stehna a pravil: "Vidím, že Tě nemám co učit, milý Lane. Vše máš skutečně dobře nastudováno a jsem si jist, že budeš reprezentovat Řád se vší nonšalancí."

"Tedy, k těm jednáním..." pokračoval mistr, "Republika skutečně ví o otroctví ve zdejším sektoru a popravdě se nechce smířit s pozicí nestranného pozorovatele. Naším úkolem bude tedy politicky domluvit zdejším pánům, že tohle se prostě neslučuje s ideály demokratické společnosti. Jak sám slyšíš, je to dostatečně interesantní a choulostivý pojem, který tak dokáže odvést pozornost od našich důležitějších úmyslů a to, jak jsi sám zmínil, Tvé pátrání na černých trzích. Budeme opatrní a zjistíme, co se dá... Ovšem i mé jednání bude mít, doufám, pozitivní konec." zadumal nakonec mistr Corriolan, přičemž těkal pohledem po pilotech, kteří sebe i loď připravovali na přistání.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Modrá hvězda, orbita Meridianu

Překvapeně zvednu obočí a zapadnu ještě hlouběji do křesla. Mistře, netušil jsem je náš úkol tak důležitý. Většinou se republika a senát zajímají spíše o udržení pořádku ve vesmíru. Starosti jednotlivých planet nechávají na jejich vlastních vládách a zajímají se o ně jen při napadení.
Následuji mistrův pohled k pilotům. Oni to zvládnou.

Ale to nebude jednoduché vyjednávání mistře. V monarchii není místo pro demokracii. To můžeme rovnou svrhnou vládu a ustavit nový řád. Kysele se ušklíbnu. Bylo by to jistě jednodušší než se snažit svrchovaným vládcům vnutit myšlenku demokracie.
Ne že by sem to navrhoval. Zvesela se usměju aby to nepochopil špatně. Jen říkám že to opravdu nebude jednoduché. Lehce se v křesle za pomoci rukou zapřu. Určitě to bude trochu házet, důvěřuju těm pilotům sice víc nežli mistr, ale jejich reakce se nemohou s našimi rovnat.

Měl by jsem na trhu s otroky shánět informace spíše po otrockých táborech, nebo se mám pozeptat i po biologických zbraních?
Myslím že bude snad lepší začít jen s těmi otroky. Biologické zbraně budou zřejmě moc choulostivé téma, na to nemusím nic zjistit a spíše si přivodím obtíže nežádoucího pozorovatele.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Modrá hvězda, orbita Meridianu

"Jak jsem řekl, tohle je pouze zástěrka. Musí to prostě vypadat tak, že se Republika enormně zajímá o situaci na planetách, které k ní náleží. Jedině tak vzbudíme dojem opravdu solidního jednání a Ty se, milý Lane, budeš moci soustředit na své pátrání." objasnil Ti mistr Velryn.

Corriolan si poté naposledy zkontroloval svůj úbor, meč uschovaný pod pláštěm a ujistil se, že je vše perfektní. Nikdy nebyl žádný perfekcionista, ale pokud šlo o politické sešlosti, nebyl se sebou nikdy dost spokojen.

Podíval se i na Tebe svým kritickým okem a dodal: "Hlavně nezapomeň, že vzbudit pozornost je to poslední, co chceme. Žádné rozmluvy o biologických zbraních, ani otroctví. Jen navštívit místní bary a získat informace, popř. informátora..." pousmál se nakonec mistr a bylo vidět, že s podobným druhem misí má své letité zkušenosti.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Modrá hvězda, orbita Meridianu

Uhm. Pokývnu že rozumím. Takže obvyklá nuda. Získat informátory a informace. Už jsem se lekl že se budu muset někde plazit blátem a sledovat otrocké tábory. To se mi ulevilo, než se naděju budu moct zas trénovat s Tariel. A až se vrátí ze své mise Jon tak budeme znovu moci poměřit své schopnosti.
V tréninkové místnosti budu ještě pilovat další schopnosti se silou, to pohybování předměty již téměř mám, snad už brzy. Jo ještě mě čeká spousta studia než mě pošlou na zkoušky. S trochou štěstí mě také sežene mistr někoho kdo umí zacházet se světelnou tyčí. Bude ještě sranda.

Také by jsem měl navštívit mistra Yodu jak mi poradila Tariel.
Podívám se z okna kde již vydím jak se přibližuje velké město a jeho přistávací plocha. Ne že by jsem byl uchvácen jeho velikostí, nic se nemůže rovnat Corushantu. Ale vždy je osvěžující podívat se na novou architekturu nežli je přetechnizovaný Corushant.

Jak mám získat vlastně odpovědi když se nebudu ptát na to co chci vědět? Takhle mohu získat informace tak leda o místních drbech. Zasměju se proti své vůli pro sebe. Nějakou bábu kořenářku najdu a ta mi bude vyprávět o pochodech své pološílené mysli. Pak mi povypráví o lehkých děvách a svém promarněném mládí což mě jistě potěší.

To zvládnu mistře. V baru si najdu nějakou oběť pozeptám se na život, atak dále, mělo by to přinést odpověď. Najdu si nějaké místní oblečení abych přitahoval ještě méně pozornosti. V podstatě mě nikdo nebude ani vnímat. Jsem jen doprovod, je možné že je ani nenapadne že jsem padawan, i přes to že mám naše padawanské roucho, mohu být jen doprovod. Lidé dokáží být jako stádo, co si myslí jeden, myslí si všichni a o kousek dál je z toho něco jiného. Nikdo mě tam nepozná, veškerá pozornost bude upřena na vás.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Meridian, přistání

"Mistře Corriolane, máme tu vřelé přijetí z Meridianu!" ohlásil se jeden z pilotů a upoutal tak vaši pozornost. Mistr se chopil iniciativy a přešel ke komunikačnímu zařízení. Kývnul na Tebe a zaposlouchal se do příchozí zprávy.
Ve vysílačce to nejprve zašumělo, poté se ozval jasný, zřetelný a téměř vzorový vojenský hlas: "Tady Foxtrot Alfa Charlie, základna Rawak poblíž hlavního města, seržant Mulenn. Identifikujte se a oznamte cíl vaší cesty!"
Mistr se otočil a kouknul na Tebe jedním ze svých lišáckých pohledů. Poněkud zakryl komunikátor, aby nebylo slyšet, co říká a pak na Tebe houknul: "A je to tady! Podle prvního přijetí poznáš, s kým máš tu čest...!"

Poté dal ruku zpět z vysílačky a pozměněným tónem hlasu oznámil, kdo že jste: "Tady je Velryn Corriolan, reprezentuji řád Jedi a jsem zde, abych se setkal v přátelském jednání s vaší vládou, jmenovitě s králem Darseilenem. Můžeme přistát na jedné z vašich ramp, seržante?"
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Meridian, přistání

Mlčky sleduji mistrův rozhovor s vysílačkou. Nu a je to tady. Mrknu na svůj batoh a rychle ho otevřu abych naposledy zkontroloval obsah. Náhradní oblečení, datakarty s ataru, datakarty s informacemi o Meridianu, další oblečení, fajn mám vše. Porovnám si oblečení které mám na sobě. A meč si skryju pod plášť. Tak, naše nejjistější věc k poznání není vidět, teď mohu být v podstatě jen další cestující. Ušklíbnu se pro sebe. Další cestující vystupující s mistrem Jedi je sice nesmysl, ale lidské drby sou vždy zmatené. První kteří nás uvidí řeknou že mistr šel s padawanem, podle těch dalších už můžu být klidně Kathský pes.

Trochu se zamračím při vyslovení králova jména. Velice pochybuji že krále uvidíme, ale zkusit to může. Zašklebím se vesele na mistra a znovu se zapřu v křesle čekaje na přistání.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Meridian, přistání

Mistr se na Tebe otočil a potutelně se usmál: "No, první kontakt dopadl nad očekávání skvěle - nezničili nás ještě před přistáním, což je dobré znamení!" poznamenal mistr Corriolan a nutil Tě také k úsměvu...

Nyní ještě dostal vysílačkou údaje k přistání a zadal je posádce lodi. Tak již nic nebránilo vašemu přistávacímu manévru.

Váš koráb dosedl na plochu a pilot pomalu vypínal motory. Když jste se s mistrem chystali k odchodu, spustil rampu a ještě se k vám otočil: "Mistře, víte, já jsem jen pilot. Ale chtěl bych vám říct, ať si dáváte pozor. Od té doby, co jsme se přiblížili Meridianu, cítím něco ve vzduchu a mám z toho všeho špatný pocit... Já vím, jste Jediové a takové věci vycítíte. Jen jsem vám to chtěl říct!" promluvil nejistě a tak trochu i tajemně pilot.

Mistr Velryn jen přikývl a odvětil: "Nemějte strach, já a Lan vyřídíme svou práci a vrátíme se sem..." a při těch slovech pohlédl na Tebe, jako by Ti chtěl říci "Ten člověk vypadá vystrašeně, dodej mu klidu a odvahy, prosímtě..."
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Meridian, přistání

Zašklebím se na mistra na oplátku při jeho poznámce o ničení nás. Pak pokývnu hlavou na srozuměnou. Ano, mohlo by to jít i hůře. A určitě by to nebylo poprvé co si někdo spletl diplomatickou loď s piráty. Obzvlášť když nemáme barvu typickou pro diplomatické lodě.

Po dosednutí na přistávací plochu jsem popadl svůj batoh a nedočkavě jsem se postavil jen pro to, aby mě zastavil pilotův proslov což mě posadilo zpět do křesla. Vyděšeně jsem se podíval na mistra a zpět na pilota. Co blázní? Je na diplomatické lodi, jediné nebezpečí hrozí snad mě, při hledání, nebo mistrovi pokud se ke mně připojí. Ale nikdo by si nedovolil ohrozit loď patřící senátu, ne na planetě spadající pod republiku.

Jsme na planetě spadající do republiky. Vám se tu nic nestane, nikdo nezaútočí na vyslaneckou loď republiky na území republiky. A já s mistrem jsme tu na diplomatické misi. Jen částečně, ale to ti tu vykládat nebudu. K ničemu nedojde, jen budeme vyjednávat. Havu vzhůru příteli, zabere nám to nejvýše týden, užijte si zatím volno, odpočiňte si, nebo zajděte do nějakého baru. Je to na vás. Povzbudivě se usměju.
Jdeme mistře? Ať máme ty ceremoniality za sebou.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Meridian, přístav

Pilot už vás nezdržoval při vašem poslání a sdělil mistru Corriolanovi, že bude po většinu času čekat na palubě lodi. Pokud ovšem bude vhodná chvíle, možná se vzdálí do přístavní čtvrti a porozhlédne se. Proti tomu nemohl mistr vůbec nic namítat, naopak vřele s ním souhlasil.

Když jste tedy připraveni a soustředěni vyšli na přistávací plochu, uviděli jste kromě letové obsluhy, která se začala zajímat o přistanuvší loď a počala koordinovat opravářské droidy, jen dvoučlennou uniformovanou hlídku, kterak kráčí přímo k vám.
Uniformy byly jednoduché, žádné frčky, metály či jiné ozdoby. Pouze na místě srdce byl vidět znak zdejší Grissmathské dynastie. Takže se příchozí jevili jako zástupci vládnoucího traktu.

Evidentně starší z mužů promluvil: "Dovolte, abych vás co nejsrdečněji a jménem vlády Meridianu přivítal na naší krásné planetě. Zajisté neodmítnete transport do sídla krále Darseilena, který vás příjme. Pojďte laskavě s námi..." doplnil muž mírnou poklonou svůj pozdrav.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Meridian, přístav

No, tak pilot je již klidný, teda alespoň na pohled. A můžeme pokračovat. Podívám se na polita. Hmm ale moc nevěřím že je až tak klidný. Určitě bude čmuchat a dostane se do problémů, abychom ho ještě nemuseli z něčeho vytahovat. Mohlo by to porušit vyjednávání. I když víme že bude pravděpodobně neúspěšné, to neznamená že musí vše zamotat ještě víc.

Vystoupíme s mistrem z lodi kde nás ovane vánek čerstvého vzduchu. Jako první mě upoutala letová obsluha která kmitala jako by šlo o život. Snažili se přinutit obstarožní opravářské droidy které měli k práci. Dalo se čekat že tu nebudou s technikou zrovna na výši. Přeci jen Monarchie není známá svou rozdavačností. raději se postarají o své blaho než o blaho své země. Ušklíbnu se když jeden z lidí vztekle nakopnul droida který se konečně rozjel zatímco onen nešťastník poskakoval po jedné noze bolestí. Tak kdepak máme to uvítání. Zaměřím se na dva lidi v uniformách kteří mířili k naší lodi.

Tohle? To je vše? Bude to zdá se jednodušší než jsem čekal. Čekal jsem že nás provedou davem lidí a teprve poté nás někam naloží a odvezou. Navíc jsem čekal i mnohem větší uvítací výbor. Teď momentálně to vypadá že pojedeme do paláce téměř nezpozorováni. což je výhoda pro mě, nikdo mě neuvidí. Lépe se mi bude vtírat do barů a získávat informace.

Na druhou stranu, přijde mi to krapet neuctivé, vyslance republiky přijímají dva lidé v uniformě. Téměř to vypadá spíše jako zatčení nežli uvítání.
Nu což, jiný kraj, jiný mrav, nedá se nic dělat. Ale raději si budu dávat pozor aby nás nezavezli rovnou do hladomorny
. Vyrazili jsme s mistrem v patách uniformovanců. Jsem zvědav jak se tohle uvítání líbilo mistrovy.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Meridian, přístav

Když jste kráčeli k transportu, nevyslovil jsi své domněnky nahlas, přesto se opět starší z dvou uniformovaných mužů otočil k mistru Velrynovi a omluvil se: "Musíte prominout to skromné uvítání, ale nechceme přitahovat přílišnou pozornost k politickým návštěvám na naší planetě. Náš vůdce, král Darseilen, je totiž těžce nemocen a naše vláda proto zavedla nejrůznější opatření. Doufám, že vám to nevadí..." řekl.

Mistr Corriolan se na Tebe letmo podíval a pravil k onomu muži: "Můžete být upokojeni, nebudeme krále příliš vyčerpávat."
Na to odpověděl tentokráte mladší z obou strážců: "To ani nepůjde, vládních aktů se po dobu Darseilenovi indispozice ujali jeho příbuzní. Budete mít příležitost krále alespoň vidět, pokud to ovšem pan Toren a jeho sestra Giselda dovolí..."

Za tohoto rozhovoru jste se nalodili na transport, který na svých repulzorech vyjel z přístavu a dal se na cestu k paláci.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Meridian, přístav

Nadzvednu obočí při krátkém rozhovoru mezi mistrem a vyslanci. Po nasednutí do transportu se mi rozeběhnou myšlenky. Dobrá, tohle mi opravdu pomůže zůstat nenápadný, nikdo mě neuvidí a budu se moci bezpečně vyptávat. Mrknu na mistra. Znamená to ovšem mnohem více. Když budeme nepohodlní, mohou se nás stejně snadno jako já mohu vyzvídat zbavit.

Tichá diplomatická návštěva rovná se žádná diplomatická návštěva pokud je nepohodlná, mohla se ztratit už ve vesmíru. Musím si dát dobrý pozor, možná měl pilot pravdu. Něco visí ve vzduchu.

Zamyšlen otočím hlavu k oknům a sleduji místní architekturu a flóru doufaje že mě to trochu uklidní.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Meridian, město

Když jste projížděli kolem budov, hlavní třídou, jež procházela středem města, všilmi jste si odtažitosti místních. Žádné srdečné vítání hostí, žádné ovace a nadšení - tedy ne, že byste zrovna tohle očekávali, ale pohledy a chování těch, které jste na ulici viděli, byly přinejmenším neuctivé.

"Už tam budeme, mistře Jedi!" zahlásil mladý muž vedle řidiče a starší, který seděl vzadu s vámi, se ozval: "Ani jsme se vás nezeptali, jakou jste měli z Coruscantu cestu? Doufám, že nejste zklamáni zdejším prostředím..." ohlédnul se na mistra Velryna a na Tebe.

"Nejsme tu, abychom obdivovali skvosty architektury, či umění. Na to bude čas, až splníme své povinnosti. Nemám pravdu, Lane?" ušklíbl se mistr.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené mise“