Mise pro Easta

Pakliže je hráč neaktivní déle než 30 dnů, jeho mise bude dočasně přesunuta sem

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Corulag, Curamelle, letní sídlo senátora Skeneho

Tak tos mě nepotěšil, kámo... napadlo mě, když kolega v bílé zbroji mne vyzval, abych se neprodleně dostavil k zdejšímu šéfovi. Jeho poznámku o mém přesčase na hlídce jsem už nějak nevnímal.

No, konečně tedy budu mít tu čest poznat imperiálního pohlavára osobně!
Pak mi ale blesklo hlavou, že přece nemá být ve své vile přítomen, což mi bylo jasně sděleno mým nadřízeným. Fakta zněla jasně: v sídle má být s dětmi senátora pouze jejich stará babička! Na druhou stranu pokud bych se s moffem setkal, nedopadla by tahle schůzka moc dobře, alespoň pro něj...
Zaplatil by částečně za hrůzy na Firrerre!
A pokud nebude pan domácí přítomen, odnese to jeho syn - o to už se postarám!

Při těchto myšlenkách jsem přešel k hlavnímu vchodu, zadal vstupní kód a do hlasového portu zahlaholil hlášení: "TK - 805. Hlásím dokončení obhlídky venkovního prostoru, kde nebylo zjištěno nic podezřelého. Mám se hlásit u senátora."
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Corulag, Curamelle, letní sídlo senátora Skeneho

Uh, beru na vědomí, TK - 805. Počkejte u vchodu, než někoho vyčlením, aby vás zaskočil.
Vypne komlink a tobě nezbyde nic jiného, než čekat na střídání. Brána je pevně zavřená, a z hlasového portu se nic neozývá, ani kdyby jsi zazvonil.
Tu ale uvidíš v dálce, jak se blíží jeden speeder. Vypadal modrý, a řítil si to proti tobě vysokou rychlostí, stihl ale zastavit prakticky na místě. Uvnitř byly dvě osoby. Řidič byl mladší muž, poměrně hezký a upravený. Vedle něho seděl starší spolujezdec. A nebyla to náhoda, bezpečně jsi podle vlasů a rysů v obličeji poznal, že jde o starého lovce, s kterým jsi se už několikrát setkal.
Eh, zdravím vojáku! Přijeli jsme na návštěvu k babče, ví o nás, co nás takhle pustit dovniř?
Rozmluví se na tebe svým hlasem, který utvrdí jeho identifikaci.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Corulag, Curamelle, letní sídlo senátora Skeneho

Čekání na vstup do budovy jsem si krátil kontrolou mé nové zbraně - typické stormtrooperské E-11. Faktem bylo, že její bývalý majitel se o ní staral náramně dobře, byla udržovaná, akceschopná a v perfektním stavu. Navíc plně nabitá... To se může hodit!

Vyrušil mě zvuk motorů speedru. Přiletěl jako šíp a rovnou před hlavní vchod. Nějak mi vrtalo hlavou, že vnější hlídka je nezastavila. Kdo to jen může být? V tom se ovšem vynořil z ticha známý hlas a pohledem jsem si utvrdil zbytek - onen neznámý byl lovec, který sem přiletěl zabít starou paní! S sebou si přivedl nějakého nohsleda, který vypadal jako sotva dospělý cucák...

Tak dovnitř bys chtěl, parchante? No uvidíme... usmál jsem se pod maskou.

Ležérním krokem se přesunu ke speedru a s blasterem v jedné ruce podél boku se ozvu: "Tak pánové, co si vlastně myslíte? Že si tu přijedete jako na svatbu a my vám roztáhneme červený koberec a v předklonu vás uctivě přivítáme fanfárami?? To snad ne!! Větší drzost jsem ještě nezažil..." a při tomto ostrém proslovu jsem okamžitě tasil zbraň na mladého chlapíka, zatímco lovce jsem držel zpátky mojí zbraní, která se náhle objevila v mé druhé ruce...
"Nikdo ani hnout!" pronesl jsem nehnutě, zatímco jsem do komlinku v přilbě kontaktoval moje "kolegy" ze stráže: "Žádám posily k hlavnímu vchodu, máme tu vetřelce!"
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Corulag, Curamelle, letní sídlo senátora Skeneho

Od brány přímo ukázkově vyletí několik vojáků a udělá kolem speederu polokruh. Všichni si rozdělili mezi sebe dva cíle a neustále na ně míří. Ze dvora vyjde ven i kapitán, který na nikoho ovšem nemíří.
Tak co se tady děje?
Podívá se na tebe a následně na posádku speederu.
Omlouváme se důstojníku. Přijeli jsme na návštěvu, přesně ve domluvený čas. A tady váš kolega nás ohrožuje zbraní...
Kapitán se podívá na datapad. A jakmile najde co potřebuje, dá ti facku ze zadu do přilby. Polstrování sice ztlumí náraz, přesto ale cítíš tupou ránu do zátylku.
A tohleto má bejt jako co? To tady označujem za vetřelce všechny, kdo přijedou na návštěvu!? To si to nedokážeš ověřit? Né, ty musíš zburcovat celou posádku.
Mávne na ostatní, kteří spolu s kapitánem odejdou a cestou stihne ještě prohodit pár slov na tvůj účet. Speeder hned za nima vjede dovnitř, a ty zůstaneš opět stát sám před bránou...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Corulag, Curamelle, letní sídlo senátora Skeneho

Pozdě si uvědomím svou chybu, která mě stála možnost eliminovat moje soupeře ve vražedné misi. Měl jsem je zajmout sám a sám taky zprovodit ze světa, dokud byla možnost. Teď jsem byl pokárán velitelem a navíc se málem odhalila moje pravá totožnost...

Nyní jsem ale měl na vybranou: Buďto budu hrát stormtroopera dál s tím, že se odeberu na kobereček k senátorovi. Anebo využiji svého převleku k infiltraci sídla a nalezení mé oběti. Trochu jsem váhal.

Svou osobní bouchačku jsem schoval pod brnění, zatímco primární zbraň vojáků zůstala viditelně po mém boku. Zahlásil jsem se znovu do portálu u vchodu do budovy a tentokráte jsem sdělil obsluze, že mě senátor očekává a byl jsem zdržen plněním svých povinností: "... a rád bych se osobně senátorovi omluvil za menší nedorozumnění s jeho hosty!"

Musel jsem se stůj co stůj dostat do centra dění a vysledovat jak mou oběť, tak oba dva lovce, ať mi příliš nepřekážejí v cestě za mým posláním...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Corulag, Curamelle, letní sídlo senátora Skeneho

Ok. Chvilku strpení, otevíráme bránu. Pošleme vám vstříc vojáka, aby vás dovedl do komunikační místnosti.
Poté se interkom vypne, takže nedostaneš možnost cokoliv říct. Brána se ti otevře a tam opravdu už čeká voják. Není prakticky, až na malou pistolku, ozbrojen.
Hej, tak pojď. Šéf už je na síti. Znáš ho. Takže buď slušnej a nezkoušej bejt drzej!
Klade ti na vědomí voják, zatímco tě vede k "telefonní budce". To je malá místnost, s velkým holografickým projektorem, který vysílá v reálný čas realistické obrazy obouch stran ve skutečné velikosti. Od brány to není daleko. Budka je přímo napojena na barák, nicméně když vejdeš dovnitř, mimo holoprojektoru nevidíš nic jinýho. Pouze dveře, kterými jsi přišel. To už je ale hovor započat a po zemi se prochází otec tvého cíle.
Pane, zde je voják TK-805, jak jste si přál.
Zahlásí tvůj doprovod, nčež zasalutuje.
Dobrá vojáku. Můžete odejít. Vy předstupte.
"Senátor", byl v civilním oblečení a seděl na křesle. Nedalo se na jistotu zjistit kde je, ale když jsi uslyšel v pozadí nějákou poznámku o hyperprostoru, mohl jsi si leccos domyslet. V ruce měl ještě sklenku nějákého pití, a pokuřoval cigaretku.
Zanedbávání povinností...to myslím mluví za vše. A dnes se ke mně ještě dostalo, že jsi ohrožoval přátelé mé a mé maminky. Nevím jestli je na tohle nějáká omluva, můžeš to zkusit, nicméně, nejraději bych tě nechal popravit na místě, protože taková nekázeň nesmí být trpěna!
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Corulag, Curamelle, letní sídlo senátora Skeneho

Kývnul jsem na pozdrav vojakovi, který mě čekal u vchodu. Měl mě doprovodit do holoprojekční místnosti, kde jsem měl jít tzv. "na kobereček". Hm, zdá se, že senátor není žádný dobrák. Budu se mu muset ukázat v nejlepším světle... uchechtl jsem se pod přilbou.

Došli jsme k místnosti, kde mě můj kolega zanechal svému osudu. Vstoupil jsem a zasalutoval holografickému obrazu "nadřízeného":"Pane, jsem tu na váš rozkaz!" Ještě, že hlasy vojáků impéria znějí díky helmám stejně...

Senátor spustil a zdálo se, že na mě má spadeno. Po vyslechnutí obvinění jsem se narovnal do pozoru a argumentoval: "Pane! K dnešnímu incidentu chci říct jen to, že jsem nebyl informován o návštěvě Vaší paní matky a jako stráž na hlídce mám povinnost zadržet každého, kdo se bez řádného ohlášení a pádného důvodu dožaduje k vpuštění do Vašeho sídla. Pokud jde o zanedbání povinností, o žádném nevím, pane... "

Doufal jsem, že jako počáteční hlášení to bude stačit... Ostatně nebylo mým cílem se před ním plazit a omlouvat se za něco, co udělal imperiál, ležící momentálně venku ve křoví. A uvědomil jsem si, že ty dva piráty jsem měl raději na místě zastřelit...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Corulag, Curamelle, letní sídlo senátora Skeneho

Senátor se zvedne ze svého místa, a položí sklenici někam, už pryč z holoobrazu, ale nejspíše na stůl. Zvuk ale zachytí, že se sklenici docela třískne. Típně to co drží v druhé ruce a jeho hologram tebou projde, takže se objeví za tvými zády.
Takže ty nevíš? Ty nevíš...a co tvoje absence na včerejším briefingu? Pak by jsi MOŽNÁ věděl, že dnes má přijet návštěva. Každý sezení probíráte ty zatracený harmonogramy! Přesný hlídky, všelijaký příjezdy...nevím co ještě...
Opět projde skrz tebe na svojí původní pozici, a sedne si zpět na své křeslo. Oddychne si, a vypadá to, že i trochu vychladl ze svého rozhořčení.
A ty přicházíš na patroly pozdě, pozdě střídáš, a navíc ohrožuješ mé přátele. Tohle není zanedbání povinností? Co tedy? Pro tebe je to normální? Normální, aby jsi si tady dělal co chceš?

Ani potom neskončí, a zapalí si další cigaretu.
Vídíš tohle? Než to dokouřím, chci aby jsi mně přesvědčil, že má cenu tě nechat žít. Protože pokud se ti to nepovede, soud i trest bude proveden na místě...
Potáhne a zmizí tak desetina cigarety, kterou provokativně foukne tvým směrem. Hologram bohužel ale podobné přenosy nepodporuje, takže se dým rozplyne daleko před tebou v projekci...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Corulag, Curamelle, letní sídlo senátora Skeneho

Hm, nemám čas dohadovat se s tím namyšleným grandem. Musím jednat, nebo mě ten chlap ještě nechá popravit! Nezbývá, než vystoupit ze své role a ukázat mu, kdo ve skutečnosti jsem a proč jsem zde. To ho snad přiměje jednat se mnou trochu jinak... řekl jsem si, když mě senátor častoval nadávkami a kritikou.

Sundal jsem si helmu a ukázal mu svou pravou tvář. I když asi neznal svoje vojáky podle oblyčejů, moje vzezření, kterému vévodily dlouhé vlasy, mu zřejmě stačilo, aby si uvědomil, že tady něco nehraje...

"Senátore Skene, poslouchejte dobře! Nejsem žádný imperiální patolízal, kterého byste mohl ponižovat a kárat jej. Mé jméno znát nemusíte, stejně by vám nic neřeklo. Důležitější je, kdo ve skutečnosti jsem a co hledám ve vašem letním sídle. Nastražte uši, neboť to nebudu opakovat: Mám vaše děti i vaší matku jako rukojmí!!! Momentálně jsou všichni drženi uvnitř sídla a je jen na vás, jestli přežijí dostatečně dlouho, abychom se mohli domluvit!"
Udělal jsem dramatickou pauzu, hodlaje mu tím naznačit, že si šoufky nedělám. Popravdě jsem musel zalhat a improvizovat. Je jasné, že lovci, kteří přijeli "navštívit" senátorovu matku, se již co nevidět budou snažit chytit svou kořist, právě onu ženu. Takže jsem senátorovi nelhal, že děti i se svou babičkou jsou v ohrožení. A pocit, že je držíme násilím jako rukojmí, snad senátorovi dodá bledý odstín do tváří...

"Tak dál: Pokud byste snad uvažoval o zburcování všech svých jednotek v sídle, pak vězte, že při jakémkoliv náznaku odporu se uchýlíme k popravě našich zajatců. Neradil bych vám tedy posílat na nás vaše vojáčky. Bude je to stát jejich mrzké životy a vy sám navíc přijdete o rodinu... Nyní bych se rád dostal k tomu, co po vás vlastně chceme. Je to prosté: Necháte nás jít i se zajatci tak, abychom bez problémů opustili vaše panství. Navíc nám vydáte 100 000 kreditů jako zálohu, že se vašim blízkým nic nestane! To jsou naše požadavky. Myslím, že se dají akceptovat... Očekávám vaši odpověď, okamžitou odpověď!"

Tím jsem skončil svůj zdrcující proslov a doufal jsem, že držím trumfy v rukou já. Nikdo v domě neměl ani tušení, co se v holoprojekční místnosti odehrává a taktéž senátor nemohl tušit, jak se věci mají a že blafuju...

S napětím jsem čekal, co odpoví, tváříce se přitom drsně a nesmlouvavě. Věděl jsem, že pokud moje lest vyjde a podaří se mi kontaktovat oba lovce odměn, spojenými silami dosáhneme svých cílů a ještě si rozdělíme pěknou sumičku peněz!
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Corulag, Curamelle, letní sídlo senátora Skeneho

Na obličeji senátora jsi sledoval postupem času různou změnu grimas. Od počátečního překvapeného pohledu, přes zmatený výraz, pak byla malá vsuvka, kdy jsi čekal, že na tebe pošle celou Imperiální armádu, až po neutrální výraz, který byl také konečný, když se zvedl a na chvilku odešel ze záběru.
Dveře této místnosti byly mimochodem zamčeny, takže jsi nevěděl co čekat.
Ty si myslíš, že si jen tak přijdeš do mého sídla, a budeš mi vyhrožovat?
Vrátil se "akčně" do záběru senátor, a posadil se na křeslo. Zapálil si další cigaretu, a nalil si drink. Nasadí znechucený váraz, jak kdyby mu někdo do sklenky namočil.
...že si sem jen tak přijdeš, a budeš po mně chtít nejenom výkupné, které čítá tolik kreditů, jež jsi pohromadě nikdy neviděl, ale navíc si ještě bez ničeho odvedete...rukojmí?
Hodil do sebe obsah sklenky, a jeho vrásky se prohlubovali společně s tím, jak rostla jeho zlost.
Setkal jsem se se spoustou únosců, ať už se jednalo o mojí rodinu, nebo kteroukoliv jinou. Ale takové požadavky...takovou opovážlivost, to jsem ještě neviděl.
Třískl do stolu a snažil se tvářit ještě více nesmlouvavě než ty. Což se mu celkem dařilo a tvoje trumfy se pomalu přesouvaly do jeho rukou.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Corulag, Curamelle, letní sídlo senátora Skeneho

S téměř ledovým klidem jsem nehnul ani brvou, když senátor vybouchl jako sopka. Rozčiloval se, což jsem tak trochu očekával...
Tihle imperiálové jsou všichni stejný - jak se jim šáhne na majetek, nebo někoho blízkého, tak se neznají! pomyslel jsem si, když jsem zahlédl, jak postava v holoprojekci dosedá do křesla se sklenkou v jedné ruce a cigárem v druhé, brunátná od vzteku a schopna chladnokrevné vraždy.

Pomalu jsem pokročil o krok k hologramu senátora, vyndal z kapsy datapad a stiskem příslušného tlačítka jsem vyvolal obrázek chlapce, kterého jsem měl za úkol zabít. Byl to samozřejmě mladý pan Skene a tomu nabubřelému týpkovi na druhé straně muselo být jasné, že jeho synka znám. Ukázal jsem datapad přímo k projektoru tak, aby viděl synovu tvář a pomalu jsem pronesl: "Pokud jste skončil, tak se podívejte tady. Tohle je kluk, který bude mrtev, pokud nesplníte mé podmínky. Jak jsem řekl, mí muži ho maj v hrsti, tudíž si jen přitěžujete, když tady takhle vyřváváte! Chcete snad, abych dal přes komlink signál svým komplicům, aby toho kluka podřízli jak smradlavého Rodiana?? Myslím, že ne..."
Poté jsem vypnul datapad a vložil jej zpět do kapsy mé uniformy.
"Takže vraťme se k našemu rozhovoru o penězích a radím vám, už to nedělejte. Škodí to nejen vašemu zdraví..." dodal jsem výhružně.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Corulag, Curamelle, letní sídlo senátora Skeneho

Víte...pane únosče...
Poví klidně senátor, nicméně přes jeho povedenou maškarádu uvnitř přímo vře, což jde i několikrát vidět, když se tak tak udržuje, aby na tebe jeho holograf neskočil.
V podstatě bych se s vámi neměl ani bavit. Ale já se přeci jenom neudržím, a musím si v hlavě něco srovnat. Nebudu se ptát na celý počet, ale řekněme, že váš "gang" přišel na můj pozemek, zajmul všechny uvnitř...a nemám na vás posílaat svoje "vojáčky"? Né že bych měl námitky...jenom...vlastně jo, mám námitky. Jak se vám podařilo přebrat kontorlu nad sídlem, aniž by se ti vojáčci na vás neposlali sami? Je jich tam víc než dost, aby si všimli, že sem tam producírují individua jako vy.
Lehce si po gentlemansku odkašle, a zapije to drinkem. Nechá ti taky chvilku, aby jsi si mohl promyslet odpověď. Ve své řeči pokračoval už klidnější.
Navíc to nebude zas tak akční, jak říkáte, když jste sem došel v imperiální uniformě a s identifikací jednoho z našich vojáků...snad chápete co tím chci říct. Nebudu polemizovat, kolik svých lidí máte v mém sídle, jestli tam jsou nějací. Ale pokud ano...
Zvedne se z místa, a holografickým ukazováčkem tě píchne do hrudníku. Samozřejmě jsi nic necítil, a bylo to prakticky jenom pro efekt.
Tak ti doporučuju jím zavolat, a okamžitě odejít z mého sídla, nebo všechny vaše ksichty...tvůj minimálně...bude znám po celé galaxii společně s astronomicky obrovskou odměnu za vaše mrtvé tělo, s příplatkem za živé, abych vás mohl naučit způsobům sám!
Vykříčí se na tebe, a viditelně se mu uleví. Dal ti prostor k řečia doufal, že se bude stáčet jeho směrem...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Corulag, Curamelle, letní sídlo senátora Skeneho

Pomalu mi začalo docházet, že moje taktika s blafováním se příliš nedaří. Senátor byl buďto prohnaný lump, nebo bezcitný zloduch. Anebo obojí!
Jak může být tak klidný, když tady mluvím o jeho synovi? Copak ho to vůbec nezajímá??

Zkusil jsem poslední trumfy: "Poslyšte senátore! Zřejmě vám zcela nedochází vážnost situace. Infiltrovali jsme vaše sídlo, nepřišli jsme na ohlášenou návštěvu, proto nás vaši lidé neodhalili. Ještě nic? Váš syn spolu s vaší matkou jsou teď v rukou těch nejdrsnějších zabijáků tohohle koutu galaxie... Pochopte to konečně, máme vás v hrsti!"

Chtěl jsem svým slovům dodat větší vážnost nějakým gestem, ovšem ve stejnou chvíli jsem se přistihl, jak dělám dva krátké kroky vzad a rozhlížím se kolem sebe...
A holografický obraz Skeneho se teď zdál být o něco větší a zlověstnější!
Hm, neříkám, že toho chlapa miluju, ale spojenectví se starším lovcem odměn by se mi teď náramně hodilo...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Corulag, Curamelle, letní sídlo senátora Skeneho

Obraz senátora začne poblikávat, a tak to je nejspíše i na jeho straně, nebot na tebe zkoumavě pohlíží, načež se nečekaně odpojí, a ty chvilku stojíš sám v místnosti, která je tak temná, že steží vidíš zbytek svého těla.
Najednou se otevřou dveře, nejspíše nouzově, nebo tak něco, když se rozezní po celém sídle alarm. Z bezpečí komunikační místnosti slyšíš střelbu, různé rozkazy, i výkřiky umírajích vojáků.
Obraz senátora pomalu naskakuje, a společně s tím na tebe hledí svým povýšeným pohledem.
V jeho očích vidíš, že by rád vysvětlení, ale když se otočíš za hlukem, který slyšíš za sebou, uvidíš utíkat starého lovce, společně se stařenou - a co je nejhorší, lovec nese pod rukou i chlapce, který je nyní tvým cílem...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Corulag, Curamelle, letní sídlo senátora Skeneho

Nastálá situace se zdála být požehnáním v pravou chvíli. Ačkoliv jsem nebyl rád, že moje kořist utíká v područí soupeře, musel jsem toho využít ve svůj prospěch.
"Senátore, to co jste právě viděl, Vám nedává příliš možností. Právě jste byl svědkem zdařilého únosu části vaší rodiny - Vaše matka a syn jsou nyní v našich rukou... Dělejte, jak uznáte za vhodné!"

Hrozbu jsem nechal viset ve vzduchu a v nastálém zmatku, za zvuku alarmu a pobíhajících vojáků jsem zničil komunikační zařízení, takže Skene nyní zmizel docela. Poté jsem nemeškal a opatrně vyhlédlna chodbu, abych viděl záda prchajícího lovce s klukem ve svých tlapách.
Hm, jen utíkej, já si Tě najdu... pomyslím si, načež se vmísím mezi ostatní muže v bílé zbroji, abych se dostal ven.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené mise“