Mise pro Easta

Pakliže je hráč neaktivní déle než 30 dnů, jeho mise bude dočasně přesunuta sem

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Coruscant, cesta k přistávací ploše

Zlodějíčci se na sebe podívají. Jejich výrazy jsou zmatené.
Chyba.
Zasměje se ten bezezbraně a otočí se k tobě zády na odchod.
Radši jdeme.
Vzal svého kolegu a ztratili se v klikatých cestičkách, než by jsi řekl lump.
Nyní jsi se už bez problému a v klidu dostal na přistávací plochu, kde na tebe čekala tvoje loď, v celé svojí kráse. Stál u ní člověk a netrpělivě přešlapoval na místě. Když tě uviděl, rychlým a rázným krokem rychle překonal vzdálenost mezi váma.
Ta loď musí jít pryč! Blokuje tady provoz!
Vyhrkl na tebe a ukázal ti rozpis lodí, které tam mají přistát.
Takže si já koukej rychle sebrat, nebo ti jí zabavíme!
Vrazil ti datapad do ruky a podíval se na kameru, která vás celou dobu sledovala. Na datapadu tě čekalo další překvapení a utvrdilo tě v tom, že pan Selor má opravdu mocnou síť kontaktů.
"Díval jsem se na toho chlapce. Pokud ho dovezeš mně, místo tomu slizkýmu Huttovy, dostaneš 200% původní částky! Popřemýšlej o tom..."
Pod tím už byly právě ony rozpisy lodí čekajících nas tvoje místo.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Coruscant, přistávací plocha

Po menším incidentu s dvěma chlapíky, kteří se přepočítali a neuspěli se svou hrozbou, jsem konečně spěšně dorazil k hangárům, před nimiž stála moje stihačka. Právě včas, neboť ke mně přiběhl chlápek, vyřizující mi vzkaz, že mám okamžitě uvolnit plochu pro přistání dalších lodí. Co mi ale neřekl, bylo na datapadu, kterou mi mlčky podal. Stálo tam, že velevážený pan Selor mi nabízí za senátorova kluka dvakrát tolik, co Jabba Hutt. No kruci, pomyslel jsem si, ten spratek musí mít velkou cenu, když se o něj Dug přetahuje s králem podsvětí...
Poděkoval jsem mechanikovi a hodil mu do ruky pár drobných jako spropitné. Na jeho vyčítavý pohled jsem odvětil: "Už letím, nebudeš mít díky mě problémy, neboj se!"

Ještě v kokpitu mi tohle vrtalo hlavou a napadaly mne různé myšlenky. Ovšem na to je času dost, nejdříve dostat se na planetu, kde je na prázdninách ten kluk se svými soukmenovci u nějaké babky, no to by neměl být problém. Snad jen ochranka bude dělat potíže...

V mžiku jsem se vznesl do atmosféry a nechal pod sebou celoplanetární městskou aglomeraci. Na ní jsem během několika málo hodin zažil víc, než ve svém dosavadním životě!
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Vesmír.

Jak jsi vstupoval do vesmíru, ještě jednou jsi pohlédl na Coruscant. Pak se už dostavil známý efekt, který doprovází každý vstup do hyperprostoru, a vše se kolem tebe ponořilo do světle modro-bílýho nádechu. Měl jsi dost času k odpočinku, protože cesta nebude nejrychlejší. Corullag je několik hodin cesty odtuď a urychlit se to nedá.
Vystoupil jsi z hyperprostoru již za doprovodu jednoho stíhače a jedné transportní lodi.
Zdravím kolego...
Ozvala se ti v komlinku ona stíhačka a hrubý hlas ti naznačil, kdo to je. Pohled do kokpitu tě poté ujistil. Tvůj starý "přítel", který ti dal kontakt na Duga a kterého jsi jen tak mimochodem hodil na Coruscant.
Hodně štěstí, já mizím, mám ještě rozdělanou práci.
Zamával ti a zamířil k přístavišti, stejně jako ty...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Vesmír, oběžná dráha Corullagu

"No né, vidím, že cesty nájemného lovce jsou nevyzpytatelné!" zavolám pobaveně do komlinku, když kolem mne profrčí známý, který mě doprovázel cestou na Coruscant. Člověk ani neví, kdy na koho narazí...

Zarazil jsem se. Co tu krucinál dělá??? Jestli ho Jabba poslal na tuhle planetu stejně, jako mě... A ještě k tomu nemusel hledat místo, kde se ten kluk nachází... Vypadá to, že dole na planetě by se mohl nacházet nějaký námezdní lovec! Nebo dva... tři... několik... banda námezdních zabijáků!!! A už hledají toho prťouse, ke kterému já jsem se musel těžce dopracovat...

Takže jsem mohl čekat všechno, jen né lehký průběh akce. Když pominu to, že dostat se ke klukovi bude nemalá potíž, tak teď se přidala ne zrovna vítaná přítomnost byť jen jednoho dalšího lovce odměn. A o odměnu tady šlo především! Copak se budu s někým dělit? "To určitě, jen přes mou mrtvolu!" zaťal jsem pěst a v hrozivém gestu pohrozil směrem k odlétající lodi mého "přítele". Zadal jsem navigační údaje mimo přístav, který se jmenoval přesně tak, jak stálo v datapadu od Selora - Curamelle. Když už o mém příletu ví jeden gauner, nemusí to vědět celé město...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Vesmír, oběžná dráha Corullagu

Díky zvolení nezávislé přistávací plochy jsi ani nemusel vymýšlet zbytečné výmluvy pro letovou bezpečnost ani jsi na sebe tedy nepřitáhl jejich pozornost. Naštěstí okolí pro tebe bylo tak vlídné že si místo na přistání našel prakticky okamžitě, a už jsi vystupoval ven z lodi, když tu jsi dostal příležitost zarazit se znovu. Ano, tvůj starý přítel přistál nedaleko odsuď, a i kdyby jsi si příl, ať tě nevidí, on už měl namířeno k tobě. Nejenom jeo zbroj doznala vylepšení, ale všiml jsi si, že i jeho zbraň, lépe řečeno odstřelovací puška je novější.
Opravdu nevyzpytatelné!
Houkl na tebe už z dálky a s roztaženýma rukama se k tobě blížil. Roztaženýma opravdu jen na chvilku, obejmout tě neměl v úmyslu - naštěstí. Přišel do vzdálenosti, ve které na tebe nemusel křičet, ale ani ti neodfukoval patku.
Mám tady zajmout nějákou bábu, za sedmdesát tisíc! To musí bejt zlatá bába. Co ty, kolego?
Hodí na tebe úsměv.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Corulag, jižně od Curamelle

Opravdu překrásná krajina... mumlal jsem si pro sebe, když jsem hladce dosedal na povrch planety, nedaleko hvězdného přístavu. Skutečně pohled na širé oceány a zalesněné plochy dodávaly člověku pocit, že je někde blízko ráje...

Pocit však rychle vymizel a úsměv zmrznul na rtech, když jsem po výstupu z lodi uviděl postavu, kráčící ke mně. No skvěle, takže jsem tu jen pár minut a už jsem odhalen... a při tomto pomyšlení jsem projistotu sáhnul k pasu pro blaster. Když však na mě příchozí promluvil, trošku jsem byl zklamaný - byl to zas lovec od Jabby, známý Boby Fetta a ten, který mi dal tip na Velkého Duga.
"Skvělé, prostě skvělé..." procedil jsem skrz zuby...

Něco na mě zavolal a já stále držel tentýž postoj a ruku na zbrani.

Přišel blíž a chlubil se, že tu má kšeft za slušný peníz. Prý nějaká bába! Ale když už se mi svěřil... "Jestli ty hledáš babku, pak máme odlišný cíl, já jdu po někom zcela jiném!" nehodlal jsem mu hned prozradit mou misi... "A taky mi to hodí slušné spropitné..."

Moje ruka stále hladila pažbu u mého pasu. Projistotu...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Corulag, jižně od Curamelle

To nám oboum, příteli. Ale abysme se dali do práce ne?
Vedle vás ještě přistane další loď - transportér, se kterým jsi se setkal na orbitě. Vyjel z ní modrý speeder, do kterého naskočil starý lovec na místo spolujezdce a už ujížděl pryč. Ještě ti vztyčenou rukou stihl zamávat na rozloučenou, pak se už definitivně ztratil za horozintem.
Tvoje ruka se nyní mohla uklidnit, v okolí bylo podle všeho naprosto ticho. Tu a tam proletěl ptáček, tu a tam proběhl nějáký menší hlodavec pod tvýma nohama. Dokonce tě návštěvou poctil i pavouček, který se rozhodl lézt po tvé noze. Byl to jeden z těch menších druhů, byl velký přesně do dlaně. Chlupatý, nespočet očí. Setřást se nechal dobrovolně, a i když určitě hodně naštvaný, odkráčel si někam jinam.
Stál jsi tedy sám vedle své lodi, na opačné straně Corumelle, než byl tvůj cíl. Mohl jsi se tedy vydat přes celé město - nebo okolo města. Nebo si odpočinout, třeba si zajít na obídek, vymočit se a posilnit se na cestu alkoholem. Byla tu i možnost, že si sedneš na tiché místo a vymyslíš plán. A cokoliv jiného, co tě napadlo...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Corulag, jižně od Curamelle

Když stařík zmizel, bylo mi trochu lehčeji - přece jen nepotřebuju ke své práci společníka, nebo ještě hůře diváka. Pokud má on nějakou práci, ať si jde po svých...

Zarazil jsem se... Počkat, co to říkal? Má zajmout nějakou babiznu? No, pokud to není ta příbuzná senátorova spratka, ať mě Jabba hodí Rancorovi!!!

Když jsem si dal dohromady nové souvislosti, nedalo se jinak, než jít rychlým krokem do akce. Pokud totiž onen lovec měl za cíl opatrovnici toho kluka, pak se zajisté nebude zaobírat tím, co udělá s nepohodlným svědkem. Takže jestli ho zabije, tak se můžu jít klouzat a odměnu si můžu leda tak nakreslit na cár papíru... "Hm, tak se mi zdá, že potřebuju provětrat svou bouchačku, od poslední akce na Endoru je ještě nevyzkoušená..." a s těmi slovy jsem blaster poplácal u pasu a svižným krokem jsem se vydal do kokpitu své stihačky, abych zjistil, jestli se můj soupeř dostal ke své kořisti dříve, než to udělám já...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Corulag, jižně od Curamelle

Nastartoval jsi svojí loď, a vydal jsi se k místu bydlišté tvého cíle. Letěl jsi rychle, proto jsi zachvilku dohnal starého lovce, který si to řídil městem pěkně pomalu, právě když jsi prolétal kolem, viděl jsi ho, jak zatáčí do jedné z mnoha uliček, kam mimo jiné ukazovalo spoustu ukazatelů a směrovek na místní bar.
Na opačné straně města bylo stejně jako na té, kde jsi přistál poprvé, prázdno. Rezidence senátorova syna byla obrovská a nebylo možné jí přehlédnout, nejvyšší stříška byla vidět už z dálky, když jsi přišel blíž, mohl jsi být ohromen skutečnou velikostí tohoto "letního" sídla. Ze severu a východu byla obklopena stromy, na západě protékal potůček, a z jihu vedla pěkně upravená a luxusní cesta. Tam jsi viděl čas od času projít nějákého toho hlídače, nebo projet auto dovnitř, které se ale hned na to za chvilku vracelo zpět.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Corulag, Curamelle

Město Curamelle bylo na první pohled centrem všeho cestovního a turistického ruchu na míle daleko. Neonové nápisy a běžící hologramové reklamy na panelech svítily už z dálky.

Když jsem míjel známé plavidlo toho postaršího lovce, bylo zřejmé, že ten nikam nespěchá, spíše se snaží najít místo k odpočinku a načerpání sil. A také že ano, zahnul k nejbližšímu osvětlenému podniku, přistál u vchodu a za chvilku již zmizel v putyce. Měl jsem tedy štěstí, zřejmě se chystá na svou akci se řádně posilnit. Což mi umožní dostat se do paláce dříve, než on...

letní sídlo senátora Skeneho

Před přistáním na okraji města jsem se ujistil, že nejsem nikým sledován a svou stihačku jsem ponechal pod střechou jednoho opuštěného stání pro speedry. Odtud se pohodlně dalo dojít až k branám mohutného sídla, které bylo mým cílem.
Já jsem však zvolil jinou cestu. Směrem na východ byla skupina statných stromů, jejichž vetvě se téměř dotýkaly hřebene zdi, obíhající palác.
Neváhal jsem a pomocí lanka na mé zbrani jsem se vyšplhal na jednu pevnou větev a skryl se do koruny stromu. Takto nenápadně jsem studoval pohyb uvnitř sídla...
Jakmile mě někdo uvidí, jsem v ... ! Rychle, efektivně a nenápadně! říkal jsem si v duchu, co musím udělat pro úspěch mise...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Corulag, Curamelle, letní sídlo senátora Skeneho.

Pozoroval jsi sídlo a pohyb uvnitř. Spočítal jsi si, že každých deset minut projde kolem zadních dveří jeden bodyguard s blasterovou puškou, ale každých pět minut projde přes cestu další bodyguard, který přochází zevnitř. Aby to nebylo tak snadné, vždy když kolem zadních dveří projdou oba dva bodyguardi, vyjde se podívat další. To je průměrně jednou za 7 minut. A největší překážkou je bodyguard, který vychází úplně nepravidelně, aby si zapálil cigárko. A uviděl jsi dokonce svůj cíl. To když vyběhl ven z domu a proběhl se po zahradě. Né moc na dlouho, protože hned za ním vyběhla jeho babička a zatáhla ho dovnitř. Pěkně ostrá dáma, to by jsi z jejího vzhledu, tedy dlouhých šatů, bílého svetříků, trvalé na hlavě a hranatých brejlí, nepoznal. Pak byl klid a místo pravidelných patrol bodyků (a jedné nepravidelné) se nic nedělo.
Když už jsi slyšel, jak pod tebou větev pomalu křupá, uviděl jsi stát svůj cíl u jednoho z oken, jak se dívá tvým směrem. Co jsi nemohl odhadnout bylo, jestli se dívá na tebe, nebo jenom tvým směrem. Větev už křupla docela nahlas, když jsi uslyšel zvvuk jakoby tekoucí vody. A vskutku, pod tebou si právě ulevoval jeden z bodyguardů, který chudák musel obcházet celý palác. Užíval si to a dával si načas, a teď nebezpečně zaklonil hlavu dozadu, takže na tebe měl krásný výhled - kdyby měl teda oči otevřené...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Corulag, Curamelle, letní sídlo senátora Skeneho

Skryt ve stromoví, pozoroval jsem, jak kolem rozlehlého panství pochodují stráže. Samozřejmě jsem hned poznal nenáviděné vojáky Impéria! Jejich bílé brnění svítilo do potemnělého večera a napočítal jsem těchto mužů celkem trojici, další budou určitě uvnitř, nebo na nějakém jiném stanovišti...
Jistě, papínek si svého synka hlídá, i když tu není! napadlo mě a kysele jsem se při tom pousmál.

Ovšem teď jsem si teprve uvědomil, že kde jsou imperiálové, bude i někdo hodně důležitý z císařova okolí. Že by senátor nebyl senátor?
Ten kluk musí být důležitý, nehlídala by ho tu jinak ozbrojená jednotka vojáků...
Pak mi to všechno zapadlo do sebe: Jabba mě poslal, abych mu přivedl syna nějakého velkomoffa! Nebo jiného imperátorova nohsleda!! Kdo jiný by měl ve svém letním sídle na stráži vojáky a přitom byl někde zcela jinde? Tohle mi zavání osobními pocity... pomyslel jsem na svou přísahu, kterou jsem složil po zradě Hethrira, když v tom mě cosi vyrušilo...

Přímo podemnou zasvítila jasně bílá a jeden z vojáků si přišel ulevit pod můj strom! Zatajil jsem dech a podíval se dolů. Evidentně si ten chlap užíval velké úlevy, když stál na stráži a nemohl si odskočit...
Když byl v nejlepším, rozhodl jsem se k akci: Skočil jsem po něm a doufal, že mu jednou ranou zlomím vaz, aby nevzbudil rozruch...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Corulag, Curamelle, letní sídlo senátora Skeneho

Ladně, přesně jak známý lovec Sam Fisher, jsi se snesl z vyvíšené pozice přesně na hlavu storma. Jeho zbroj ale měl vynikající podporu těla, takže silná rána ho pouze omráčila. Sesunul se k zemi, jeho zbroj jenom zarachotila. Stále ještě ale očivindně dýchal.
V tom se ale ozvala nečekaná součást výzbroje. Ne, bomba to opravdu, k tvému štěstí, nebyla, ale to pouze s vysílačky se ozval syntetizovaný hlas dalšího vojáka.
Kde jsi, 805ko? Už jsi mně měl vystřídat. A dlouho jsi se mi neozval. Máš nějáký problémy?
Uslyšel jsi zprávu směřovanou k tělu ležícímu pod tvýma nohama. Voják na druhé straně vysílačky byl velice netrpělivý, a tak se stále dožadoval odpovědi, jednou jsi dokonce uslyšel výhružku, že pokud se "neozveš" hned, spustí poplach a postaví tě před vojenskej soud za zanedbání povinností...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Corulag, Curamelle, letní sídlo senátora Skeneho

Měl jsem štěstí v neštěstí: pěšák se po mém dopadu sesul k zemi a očividně nebyl momentálně schopen pohybu, takže můj okamžitý plán se vcelku zdařil. Mohl jsem jej potichu dorazit, aniž bych vzbudil pozornost. To by se však nesměla ozvat jeho vysílačka a v ní nespokojený kolega. Dožadoval se odpovědi a co nejrychlejšího dostavení se na jeho stanoviště, kde měl být vystřídán...

Risk je zisk! napadlo mě, když jsem se pořesvědčil, že ten ubožák nebude moct dlouhých několik minut mluvit. Vzal jsem tedy vysílačku a zkusil monotónní hlas ke zmatení, či spíše uchlácholení vojáka na frekvenci:
"Tady 805, jen jsem si odskočil k ohradě, za chvíli jsem u tebe!"
Mezitím už jsem svlékal nebohého vojáčka a sám jsem se zbavil mého oblečení. To jsem pak hodil do křoví u plotu a bezvládné tělo, "posilněné" paralyzujícím jedem z mé kapsle, kterou nosím pro všechny případy u opasku vždy s sebou, se poroučelo za ním...
"Vyspi se, kámo" polohlasem jsem poznamenal.

V novém přestrojení jsem se vydal směrem, odkud voják přišel a snažil se vypadat co nejvěrohodněji. Přece jen stormtroopera v bílé zbroji není těžké napodobit. Dokud si nesundám helmu, snad mě nikdo nepozná...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Corulag, Curamelle, letní sídlo senátora Skeneho

No konečně...
Plácne tě do helmy "kolega", a oddychne si.
Hele, kámo! Pokud mně ještě jednou necháš takhle dlouho čekat, tak si mně nepřej. A ne jenom mně. Za ten včerejšek chce s tebou mluvit pan Skene.
Zasmál se pod helmou a přehodil si zbraň přes rameno. Ještě si stihl setřít z boty kus bláta, v kterým stál, a který byl před celým vchodem a vydal se na patrolu kolem zámku.
A taky tě tady nechám stát jak de*ila o půl hodiny dýl!
Zařve ještě tvým směrem, než konečně zajde za roh, pryč z tvého dohledu...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené mise“