Mike Charge - V zajetí

Pakliže je hráč neaktivní déle než 30 dnů, jeho mise bude dočasně přesunuta sem

Moderátor: Moderátoři

Dufek56

Příspěvek od Dufek56 »

Nar Shaddaa

Takže mi hodláš tvrdit,že tehdy,v kantýně,jsi jí to říct nemohl?!Tehdy mě akorát zatkla banda neschpnejch rodiánů.
Vztek ve mě sílil.Měl jsem chuť se mu pomstít za to,že sem dostal mistryni Wean.Snažil jsem se ho však poslouchat dál aniž bych mu nějak ublížil.
To je zajímavý.A odkdy se dá vongům věřit?Ha.Takže nám jen tak z nudy vyhrožujou smrtí,ale ve skutečnosti to jsou mírumilovní tvorové?!Sernpidal byl zničenej jen nešťastnou náhodou?Nebo za jeho zničení mohl Falcon?Nedělej ze mě vola!Nejsem zas tak blbej,jak vypadám.
Co když nekecal?Volal jsem mistru Durronovi zbytečně?Ne.Vongové nás určitě budou chtít zabít.
Temná strana kolem mě jenom rostla.Cítil jsem je dost silně.
Mít tak meč.Jakou mám šanci na přežití?Vongové jsou vůči Síle imuní,na ně nejde použít Sílu tak jako na ostatní dvojnožce.
Sledoval jsem caamasiho.Nevypadal nijak ustašeně.Zjevně mu nedocházelo,že bych ho nejraději nakopal do hýždí.
Jestli ten zabedněnej plecháč opravdu mistru Durronovi zavolal...Stajně se sem mistr Durron nedostane včas.
Pamatuj,jestli mistryni ti bastardi skřivěj jedinej vlásek,neseš za to zodpovědnost ty.A pokud se to vážně stane,modli se,abys mě už víckrát nepotkal!
Co zmůžu proti vongům?Jak mám zachránit mistryni?K sithu!Oni ji zabijou!Mě taky,ale já si to zasloužim.Já nás dostal do tejhle situace!Jakmile zjitěj,že sem letí loď mistra Durrona,uspíšej ten obřad.
Uvědomil jsem si jednu další alternativu.
Udělaj z nás otroky?Na to nsad nepotřebujou obřad.Sakra.Zabijou jí!A já nemůžu nic dělat.To je to nejhorší.To je horší než všetečný otázky toho vonga,co jsem se za nim hnal.
Vztek znovu vystřídal pláč.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Nar Shaddaa, cela

V kantýně jsme byli asi pět minut; celé to začalo dřív, než správně mělo, začal se konečně nějak hájit a pomalu také začínal mít vztek na tvoje propadání sebelítosti, jako by mu připadalo nepřiměřené, protože jediný, kdo má tady na podobné výlevy mít nárok, je přece ON. Alespoň tak nějak si to představoval.
Po chvíli se rozhostilo pochmurné ticho narušené jen kroky v chodbě - které však kolem dveří lhostejně prošly a pokračovaly kamsi na druhou stranu.
Znovu nastalo mlčení - a do toho se ozvalo veselé pípání komlinku.

Dufek56

Příspěvek od Dufek56 »

Nar Shaddaa,cela

Utřel jsem slzy.
Zajímavý.
Někdo šel po chodbě.Cele se vyhnul a pokračoval dál.
Podívejte se,kdo to byl.Opatrně.
Komlink začal pípat.Sebral jse ho z palandy.
Artoo!Povedlo se ti to?Kontaktoval jsi mistra Durrona?
Navrátila se mi naděje.Naděje na to,že mitryně se odsud dostane živá.
Je na čase se odsud dostat.začíná mě to tu nudit.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Nar Shaddaa, cela

Jo, hezky dlouho mu posílá, že mu chceš poslat zprávu! ozvalo se z druhé strany. Někde na pozadí se ozývalo úlevné droidí švitoření. Ten hlas ti připadal nějak povědomý, ale nemohl sis vybavit, kde přesně jsi ho slyšel.
Tak mě napadlo, že když jsem u vás v lodi, zavolám ti zpátky a zeptám se, cos mu chtěl - a pak mu zavolám osobně.
A taky vám položím pár otázek: kde jste, proč se vám po lodi potloukala skupinka nějakých gangsterů, co pro vás můžu udělat, a proč mi, u sithu, tvoje mistryně nebere komlink! Hm. Asi nikde poblíž tebe nebude...?
Vzápětí ho napadlo, že ta otázka nejspíš nebude právě nejtaktnější, vzhledem k tomu, že jsi loď kontaktoval ty a celá komunikace probíhá přes tvůj komlink. Nicméně aby dodal nějaké promiň, to ne, místo toho nastalo jakési omluvné ticho.

Dufek56

Příspěvek od Dufek56 »

Nar Shaddaa,cela

Ten plecháč je neschpnej!takhle neschpnýho droida jsem dlouho neviděl.A ještě pustí toho parchanta na loď!
Snad jste těm chlapům neoublížil?Vždyť to jsou tak milý lidi.Smím mít nějakou otázku já,mistře Skiddre?Co děláte na lodi mistryně Wean?Copak vás mistr neučil,že nemáte chodit za každym astromechem?
Ten blbej plecháč!že já nevzal s sebou svýho R2!Ten se dokáže dovolat na komlink.
Snažil jsem se ponořit do Síly a kontaktovat mistryni.
<Skidder se dostal na loď.Je na vaší lodi.>
Mistr Durron by tohle neudělal.Slíbil mi to.Říkal,že bude čekat až zavolám.To ten plecháč!
Radost z volání vystřídalo sklamání.Ani vzpomínky na Bespin mě z toho nedostaly.
Kdyby ten nafintěnej parchant věděl,že by mi bylo nevýslovnou radostí ho poslat k sithu a následně ho nakopat do sedací části těla.
Pokud nám opravdu pomoc,pomozte se astromechovi spojit se s mitrem Durronem a vypadněte z lodě mistryně Wean!
Možná jsem to přehnal,ale trochu se mi udělalo lépe.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Nar Shaddaa, cela

Zdálo se, jako by měl Wurth pocit, že jsi zcela mimo.
Jací lidi? Na té lodi byli tři trandoshané a zjevně se jim tam líbilo natolik, že se snažili dostat do pilotní kabiny, kde se zabarikádoval R2. Který vysílal Kypovi tvoji zprávu holografickým projektorem. Z komlinku se totiž z planety na jinou planetu nedovoláš, a z planety na loď ve vesmíru taky ne.
Mohl sis představit, jak se asi poušklíbl.
No, ale můžeš být klidní, tradoshanům se nic nestalo, jenom jsou spoutaní, v bezvědomí a narvaní do kumbálu pro košťata.
R2 pobouřeně zašvitořil a Wurth se opravil:
dobře, plechovko, tak je to teda nákladový prostor.
Pak věnoval pozornost zas tobě: Takže ano, zavolám Kypovi, ale musíš mi říct, co mu mám vzkázat. Protože zatím jsem neslyšel od tebe žádné konkrétní informace. A jestli si myslíš, že mě baví tvrdnout v té Ařině věčně se rozpadávající kraksně a hrát si tu na deratizéra, tak se setsakra pleteš!
R2 spustil další pískot, patrně obviňující Skiddera z ignorantství, že mohl Loretu nazvat "rozpadávající se kraksnou", ale tomu to bylo zcela jedno.

Narozdíl od Caamasiho, který část vašeho rozhovoru slyšel (přece jen, některé části Wurthovy konverzace byly dosti hlasité) a zdálo se, že se vcelku rychle a dosti jistě začal bát.

Dufek56

Příspěvek od Dufek56 »

Nar Shaddaa,cela

A tady se začínaj projevovat rasistické sklony.
Jen mistru Durronovi vyřiďte,že ho zdraví Mike Charge a že se stalo co předpokládal.On už bude vědět,co udělat.
V komlinku se střídal Skidderův hlas a astromechovo pípání.
Osobitý styl Lorrety se nemusí líbit každému,to je mi jasné.
Ukončil jsem hovor.
Mohl trandoshany vyhnat ven,ale ne,ten parchant je radši zavře do nákladovýho prostoru.
Kde jsme to skončili?
Zeptal jsem se caamasiho.
Snad ten mizera opravdu mistru Durronovi zavolá.Jestli ne,tak nás vocať musim dostat já.
Poadil jsem se na palandu a čekal na mistryni.A trochu na to,co vypadne z caamasiho.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Nar Shaddaa, cela

Mohl sis představit Wurtha Skiddera, naštvaně zjišťujícího, že jsi ukončil hovor, aniž by získal jakoukoli z požadovaných informací, a snad ti to trochu zvedlo náladu.
Nutno dodat, že Caamasimu zvedlo náladu - nepatrně, ale přece - když jsi hovor ukončil.
No, že byste měli s mistryní Waen utéct a že vám chci pomoci, využil příležitosti a zrekapituloval, oč mělo jít v předchozím rozhovoru podle něj. Pak na chvíli zaváhal a dodal: Mimochodem... to... to byl mistr Skidder?

Dufek56

Příspěvek od Dufek56 »

Nar Shaddaa,cela

Ty už ses napomáhal dost.
Snažil jsem se zahnat vztek,který jsem neměl jen na sebe,ale i Skiddera.
Ne,to byl jeden kámoš jediů,Borsk Fey´lia.Byl to Skidder,chtěl i jeho předat huttovi?!
I přesto,že Skiddera nikterak nemusím,pokusil jsem se ho zastat.
Musím dostat mistryni odsud.Nezaslouží si tu být.Já nás sem dostal,já nás odsud dostanu.Jenže...jak?
Tak hele ty chlupatej zrádče řádu,pokud nám hodláš fakt pomoct,tak mi řekni,kde mám meč.Dostanu odsud mistryni a pak si to vyřídim s tebou.
Doufám,že je aspoň z půlky tak chytrej,jak se o caamasích traduje.
Tak,kde je ten meč?

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Nar Shaddaa, cela

Ke Skidderovi ani k dalším věcem se caamasi nevyjadřoval, ačkoli jsi mohl zavnímat, že kdyby byl v této situaci Wurth Skidder, tak by z toho neměl ani ty nejmenší výčitky svědomí. Podíval se na tebe způsobem, jako by si tě s konečnou platností zařadil do stejné kategorie, v níž již dlouho byl začleněn tebou neoblíbený Jedi, a odpověděl:
Váš meč si zabavil vongský vyslanec, s nejpravděpodobněji ho bude mít u sebe v pokoji.
Nechal tě tu informaci vstřebat, a pokračoval:
Jeho místnosti se nachází zhruba tři patra pod touto chodbou. Nicméně se tam vyskytují různé... podivné breberky, takže bych vám doporučoval být nanejvýš opatrný.

Dufek56

Příspěvek od Dufek56 »

Nar Shaddaa,cela

Vida,víš to.
Pokud nechceš abych si na tobě vyzkoušel moje schopnosti v Síle,tak mě tam zavedeš.
Komlink jsem schoval pod palandu a pomalu vykročil z cely.
Breberky?Zajímavý.Možná budou lepší drenažér než ty.
Snad poprvé jsem caamasimu věnoval něco,co se při troše dobré vůle dalo nazvat úsměvem.
Pamatuj,že tě nechci vysek z průseru,ale jen zachránit mistryni.
Udělal jsem dalších pár kroků ke dveřím.
Musíme pohnout,tyhle osoby na to nevypadaj,ale jejich inteligence se pohybuje lehce nad nulou.
Naposledy jsem prohlédl celu.
Jdeme?

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Nar Shaddaa, cela a okolí

To si plně uvědomuji; dokonce bych řekl, že máme společný zájem, poznamenal zdánlivě lhostejně caamasi.
A mohli jste vyrazit.
Caamasi tě vedl - velmi rychlým a obezřetným krokem - dlouhou betonovou, spoře osvětlenou chodbou, která se o dobrých pět set metrů stáčela prudce doleva ke schodišti. Celou dobu vypadal dost nervozně a snažil se co nejvíc držet ve stínech, jako by se obával, jestli náhodou nemůžete natrefit na hlídku nebo na nějakého kolemjdoucího.
Vong by neměl být doma, přerušil šeptem okolní ticho Caamasi, když se pustil po schodech dolů (schody v této části vedly POUZE dolů). Ta představa jej trochu uklidnila.
Byli jste asi v půli sestupu do prvního patra pod tvou celou, když jste mohli zaslechnout kroky, které se k vám blížily z opačné strany, jako by někdo stoupal proti vám po schodišti, a vůbec se nesnažil jít potichu.

Dufek56

Příspěvek od Dufek56 »

Nar Shaddaa,půlka cesty k vongovu pokoji

Neboj,vong tam neni.
Řekl jsem caamasimu,když jsme byli,podl něho,v půli cesty.Zezdola se začaly ozývat kroky.
Kdo má bejt za tohle?
Neměl jsem chuť vracet se nahoru a v klidu,který jsem se snažil udržet,jsem pokračoval po schodech dolů.Pokoušel jsem se ponořit do Síly.
Kdyby tu tak byl mistr Durron...
Vrátily se mi pochybnosti ohledně toho,zda-li Skidder opravdu konaktoval Kypa Durrona.kroky byly čím dál hlučnější.
Evidněni to není nezvanej host.Doufám,že je to ostraha.A že ostraha nejsou vongové.
Zachovej klid.A nesnaž se dávad příliš najeo neklid.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Nar Shaddaa, cestou k vongovu pokoji

Caamasi se rozhodl zachovat podle tvé rady; ostatně, ty jsi byl vůdcem vaší malé skupinky a jemu nic jiného ani nezbývalo.
Ponořen do Síly jsi mohl vnímat, že po schodech vzhůru stoupá jedna osoba, a ta právě dospěla na úroveň prvního patra pod vámi. Zamířila však rovně, místo aby pokračovala dál nahoru.
Tvůj společník se nervozně otřásl a když kroky dozněly v dálce, šeptl: tak tohle bylo o fous. Budeme... pokračovat?

Dufek56

Příspěvek od Dufek56 »

Nar Shaddaa,cesta k vongovu pokoji

Ufffffff
Po tom jsem zjistil,že osoba,která nám šla naproti,opustila schodiště a zamířila jinam.
Zdá se ti,že už mám meč?
Odpověděl jsem caamasimu na jeho otázku.
Proč se měl sakra vracet?To jsem měl radši zůstat v cele.
Zrychlil jsem.
Není čas.Musím mistryni zachránit.Hned.
Bránil jsem se myšlenkám na to,kdy se tu objeví mistr Durron a zda-li vůbec,nezajímalo mě,jaké tam má vong "breberky".Nemyslel jsem na nic.Věděl jsem,že musím ihned získat svůj meč zpátky.A hlevně,dostat odsud mistryni.Jak mi řekl Jacen po bitvě na Dathomiru.Nic není takové jako bylo.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené mise“