Mike Charge - V zajetí

Pakliže je hráč neaktivní déle než 30 dnů, jeho mise bude dočasně přesunuta sem

Moderátor: Moderátoři

Dufek56

Příspěvek od Dufek56 »

Nar Shaddaa,cesta k vongovu pokoji

Ufffffff
Po tom jsem zjistil,že osoba,která nám šla naproti,opustila schodiště a zamířila jinam.
Zdá se ti,že už mám meč?
Odpověděl jsem caamasimu na jeho otázku.
Proč se měl sakra vracet?To jsem měl radši zůstat v cele.
Zrychlil jsem.
Není čas.Musím mistryni zachránit.Hned.
Bránil jsem se myšlenkám na to,kdy se tu objeví mistr Durron a zda-li vůbec,nezajímalo mě,jaké tam má vong "breberky".Nemyslel jsem na nic.Věděl jsem,že musím ihned získat svůj meč zpátky.A hlevně,dostat odsud mistryni.Jak mi řekl Jacen po bitvě na Dathomiru.Nic není takové jako bylo.

Dufek56

Příspěvek od Dufek56 »

Nar Shaddaa,cesta k vongovu pokoji

Ufffffff
Po tom jsem zjistil,že osoba,která nám šla naproti,opustila schodiště a zamířila jinam.
Zdá se ti,že už mám meč?
Odpověděl jsem caamasimu na jeho otázku.
Proč se měl sakra vracet?To jsem měl radši zůstat v cele.
Zrychlil jsem.
Není čas.Musím mistryni zachránit.Hned.
Bránil jsem se myšlenkám na to,kdy se tu objeví mistr Durron a zda-li vůbec,nezajímalo mě,jaké tam má vong "breberky".Nemyslel jsem na nic.Věděl jsem,že musím ihned získat svůj meč zpátky.A hlevně,dostat odsud mistryni.Jak mi řekl Jacen po bitvě na Dathomiru.Nic není takové jako bylo.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Nar Shaddaa, cestou k vongovu pokoji

Caamasi místo odpovědi zavrtěl hlavou a co nejtišeji (a zároveň i nejrychleji) se znova vydal kupředu. Přesun do třetího patra pod tvou celu už proběhl bez závažnějších komplikací.
Pak to ovšem začalo. Už schodiště z předposledního patra k místu vašeho cíle bylo naprosto neosvětlené a prostor, kam vedlo, se nedal nazvat jinak než černočernou tmou. Jen občas jako by se uvnitř mihlo jakési světélko...
Zápach z toho nevycházel o nic větší než z míst, kterými jste už prošli (to jest: bylo to snesitelné).
Rama nechal celé to patro vybudovat pro diplomatické návštěvy od vongů,šeptl Caamasi. Není tam zavedená eletřina ani jiné technologie a o vybavení se také postarala vongská strana... aby se tady mohli cítit jako doma...

Dufek56

Příspěvek od Dufek56 »

nar Shaddaa,cesta k vongovu pokoji

Děkuji za informaci.
Vongové začali pěstovat nějaký uper silný přírodní baterky?Tady je fakt děsná tma.
Snažil jsem se ponořit do Síly.Doufal jsem,že pomocí Síly zjistím,kde přesně jsou stěny a schody.
Příště bych mohl,když bude Skywalker "učit", místo kecání se Sebastinem trochu poslouchat.
Po téměř nekonečně dlouhé chvíli se mi to podařilo.Cítil jsem Sílu.Ne tak silně jako během přestřelky,ale jak jsem doufal,dost na to,aby se můj plán vydařil.
Počkat.Nemyslel vongský válečníky jako "breberky"?Pak bych tu měl menší problém.
Pokusil jsem se na to nemyslet a snažil se více splinout se Sílou0.
Nemáte u sebe náhodou baterku nebo podobnej výmysl?
Zeptal jsem se caamsiho.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Nar Shaddaa, vongovy soukromé prostory

Obvykle se sebou dvě, tři nosím, ale tentokrát nemám ani jednu, poznamenal suše Caamasi. Dalo se z něj vycítit, že celou výpravu pro meč považuje za ztrátu času, nicméně ty jsi Jedi a on není v situaci, kdy by se s tebou mohl hádat, protože je v tom všem až po uši.

Vstoupili jste do menší, okrouhlé místnosti ozářené jen dvěma keři, resp. několika plody, které na nich dozrávaly a vydávaly jemné nazlátlé světlo. Ve velkých květináčích z přírodních materiálů působily jako efektivní doplněk interiéru se stěnami obrostlými jakýmsi druhem mechu modročerné barvy připomínajícím poněkud chaluhy, skupinky samorostů tvořících zátiší připomínající jakýsi stolek a nizoučké posezení. A mezi tím vším se proplétal obrovský brouk o rozměrech dvou mužských pěstí, který se s vrčením rozletěl proti vám, obkroužil ti třikrát kolem hlavy a vzápětí zmizel opačným koncem, než kudy jste přišli, tedy hlouběji do vongových soukromých prostor.
Vaše oči si pomalu zvykaly na zdejší tmu, či vlastně spíš pološero.
Ať už byl vlastník tohoto pokoje jakýkoli, rozhodně si potrpěl na pořádek a na důkladnou péči o své okolí. Zdálo se, že všechno má svůj řád a asi i nějakou symboliku, ale než ses nad tím mohl pozastavit, zahlédl jsi svůj meč. Ležel prostě položený na stolkové části samorostů, tak, že jej doopravdy nešlo přehlédnout.

Dufek56

Příspěvek od Dufek56 »

Nar Shaddaa,vongovy soukromé prostory

Mohlo to bejt horší.
řeknu si pro sebe poté,co se porozhlédnu po místnosti.Dlouhou chvíli jsem pozoroval osvícení místnosti.Nikdy mě totiž nenapadlo,jak si vongové svítí.Ponořil jsem se do Síly hlouběji.Dostal jsem vcelku prostinký plán.Vypadal téměř totožně s tím,jaký měl zhruba 20-ti let mistr Skywalker na Hothu v doupěti wampy.(pokud by to někdo nechápal,prostě si chci Sílou přivolat do ruky meč).
Sakra,co když to bude trvat dlouho?Tihle vongové můžou bejt stejně inteligentní jako imperiální voják.Budou se domnívat,že je to nějaká past a mitryni odkrouhnou ani nechci vědět jakým způsobem.
Hodil jsem starosti za hlavu -alespoň jsem si to myslel - a natáhl ruku.
Sakra pojď.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Nar Shaddaa, vongovy soukromé prostory

Trik známý z již dlouho vousaté historky o mistru Skywalkerovi se ukázal být dobrým řešením. Během následujících ani ne tří vteřin jsi již měl zbraň v ruce, a ze soukromějších prostor opět vykukující brouk se do nich opět urychleně vrátil. Patrně zmaten, jak to, že věci samovolně poletují vzduchem, křídla nemaje.

Čímž byla vyřešena první část tebou vymyšleného plánu na útěk.
Zbývalo se pustit do dalších částí.

Náhle jako by tvými vnitřnostmi projela ohromná bolest a krev se ti vařila v žilách. Přitom ses nemohl ubránit pocitu, že je to jen odraz něčeho mnohem silnějšího a intenzivnějšího. Trvalo to jen zlomek sekundy, pak to zmizelo stejně rychle, jako když se zmáčknutím správné klávesy vypne datapad, a vše se vrátilo do předchozího stavu.

Jste v pořádku? zeptal se zjevně vyděšený Caamasi, který neměl ani tušení, z čeho a jak by ti mohlo být náhle tak šloufl.
Ani ne o minutu později jej následovalo zaškrčení komlinku.
Miku, můžeš mi laskavě vysvětlit, co se sakra děje? Kde jste? Jdu vás odtamtud vyzvednout, a to OKAMŽITĚ! znělo to jako velice rozhozený a velice naštvaný Wurth Skidder.

-----------------------------------------------------
P.S.: pro případ, že by tě to napadlo (jako že to asi napadne každého) - ne, Mike nemá jistotu, že je Arita mrtvá :).
Co skutečně vnímal, bylo, že jí bylo neuvěřitelně zle, tak, že to prostě nedokázala zablokovat, takže to vnímal i on, a pak se to všechno vytratilo. Interpretovat to lze pochopitelně různě, varuji předem.

Dufek56

Příspěvek od Dufek56 »

Nar Shaddaa,cesta z vongova pokoje

Sotva jsem chtěl začít s další částí úkolu projela mnou nesnesitelná bolest.Naštěstí však rychle pominula.
Mistryně Wean!!!
Vypadlo za mě namísto odpovědi na caamasiho otázku,která mi připadala naprosto hloupá.
Krvácím snad?Prej inteligentní tvorové....
A pak se stalo něco,co jsem celý svůj život pokládal za apokalypsu.Skider mě oslovil křestním jménem,ba co hůř,chystal se spáchat "záchranou" misi.
Doufám,že víte,kde je výslechová místnost nebo něco takovýho?
Musel jsem zachránit mistryni.Ihned.
Sáhnul jsem do pouzdra a chystal se hodit caamasimu blaster.Později jsem si uvědomil,že oba nejspíš stále leží před kantýnou U Vlkovyjce.
Tak je na čase pokročit v plánu.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Nar Shaddaa, vongovy soukromé prostory

Wurth Skidder se cítil být celkem oprávněně ignorován.
Což mu ovšem nijak nebránilo, aby ti neslíbil, že vás z toho vytáhne, ať se vám to líbí, nebo ne, a že až vás zachrání, tak z tebe udělá hned deset malých padawánků. Zjevně se mu nedařilo zvládat stresovou situaci s nadhledem.
Pak se komlink uraženě odmlčel.

Caamasi počkal, až opět zavládne klid, a k intermezzu se Skidderem jen tiše poznamenal: kdyby Vongové zajali jeho, rozhodně bych mu nepomáhal.
Hned si nicméně uvědomil tvou otázku.
Výslechové místnosti... těch je tu spousta, vím o dobrých dvanácti, a to jsou jen ty, o kterých vím. A o mnoha dalších netuším vůbec. Nacházíme se totiž v Ramově... řekněme, vězeňském komplexu. Co přesně to je, si asi představíš, když dodám, že ten hutt podniká ve VŠECH kriminálních odvětvích a navíc ještě fušuje do vysoké politiky.
Co vím, tak jako mučírna by mohla sloužit kterákoli z nich...

Zdálo se, jako by se mu zlomil hlas a zaháněl nějakou nepříjemnou vzpomínku.
Takže bychom to mohli vzít popořadě plížením po budově, ale z toho opravdu nemám dobrý pocit.
Zaváhal a pak dodal:
Jestli tušíte, kde mohli vaši mistryni vyslýchat v průběhu předchozích tří dnů, tak by to asi pomohlo, ale já o tom opravdu nemám tušení. Vlastně jsem rád, že se mi podařilo se do tohoto komplexu vpašovat, abych se mohl pokusit vás dva zachránit.
Nicméně... pokud Arita není dalšího výslechu schopná... pochybuji, že by ji nechali jen tak ležet. Buď by ji znova nějak přivedli k vědomí, nebo dočasně odklidili někam stranou, aby se mohla vzpamatovat, než budou pokračovat... a pokud je mrtvá, tak ji taky v mučírně nenechají...
Chvíli přemýšlel, jak to zformulovat, a pak na tebe vybafl: když jsem se s Aritou setkal poprvé, byla padawankou jakéhosi mistra Katarna, a pomáhal jim ten... no... ten pán, co vám opakovaně volal na komlink. Ale o to nejde. Vaše mistryně a ten mistr Katarn mezi sebou byli nějak propojení... způsobem, který je u vás řádu mezi mistry a padawany běžné.
Umím si představit, že by se vás Arita snažila chránit tím, že před vámi skrývala své myšlenky a pocity. Ale ve chvíli, kdy zjevně není schopná to zvládnout... nemohlo by to pomoci, když se ji budete snažit teď najít? Alespoň pro zjištění, jestli ještě žije...?
Pochopitelně, jsem jsem jenom blbý zrádce a vy mocný Jedi, takže do toho nemám co mluvit.

Popravdě řečeno, začínal jsi mít z caamasiho pocit, že tě zařadil do škatulky typu "lidé jako Wurth Skidder", ačkoliv otázka, jestli se ona škatulka jmenovala právě takto.

Dufek56

Příspěvek od Dufek56 »

Nar Shaddaa,cesta z vongova pokoje

Takže Rama si nežije vůbec špatně.
Byl jsem celkem rád,že se caamasi během svého proslovu-dlouhém jako ten prazidentův po vniknutí vongů do galaxie- nedívá na mě.Jen s velikou pomocí Síly jsem krotil vztek.
Nevim jestli o tom ví,ale pokud se tu hodlá dlouho vykecávat,ti šikulkové zatim mistryni Wean zabijou.
Situace se ještě zhoršila,když mi vysvětloval jednu z technik v Síle.
Proč jsem sakra lezl do Akademie,když jsem se to moh naučit na Nar Shaddaa?
Poklepal jsem na jílec meče a caamsi svou řeč ukončil.Poté jsem se pokusil ponořit do Síly.Síla mě obklopila téměř tak silně jako tehdy v té památné přestřelce,kterou později použiji jako další s balících technik na mladé padawanky.Snažil jsem se zjistit polohu mistryně.
Mocí mě svěřené Sílou a galaktickým Senátem Nové Republiky,pochcípajte debílkové!
A s těmito slovy jsem se vydal hledat mitryni.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Nar Shaddaa, Ramovo doupě, chodby

První, co jsi zavnímal, byl mistrynin zdravotní stav.
Rozhodně žila. Sice momentálně nedokázala pořádně zůstat při vědomí, ale zdálo se, že nedošlo k závažnému poškození jakéhokoli z důležitých orgánů. Něco se ti na ní sice nezdálo, avšak ani největší soustředění ti nedokázalo pomoci určit, co by to tak mohlo být. Prostě... nebyla v pořádku. Jenže to mohlo být dáno i šokem z prožité bolesti, nebo něčím podobným. Dosud jsi nikdy neměl příležitost Aritu vnímat v situaci, kdy alespoň trochu do okolí nezářila jako sluníčko. A právě tohle teď zcela chybělo.
Prakticky vzápětí jsi dokázal zachytit i její přibližnou polohu. Zdála se být pohyblivou a nebylo pochyb o tom, že se s Aritou Waen eskorta vrací do vaší cely.

Caamasi se snažil celou dobu zůstávat co nejdál od tebe a nijak tě nerušit, k čemuž měl víc než spoustu dobrých (i méně dobrých i zcela špatných) důvodů. O to upřeněji tě pozoroval a zdálo se, že má o tvou mistryni skutečně strach. Pokud věřil v nějaké božstvo, patrně se usilovně modlil.
Sotva jsi vyrazil, následoval tě, ale pro jistotu si nadále držel odstup.
Přece jen, kdo by riskoval, že ho zahrneš mezi "debílky"...

Vystartoval jsi střelhbitě a udržoval tempo, za které by se nemusela stydět ani loď Jacenova otce při pronásledování skupinou imperiálních stíhaček, a tak schody zůstávaly rychle za tebou.
Cestou jsi prakticky téměř před nosem přeběhl přes cestu skupince poflakujících se stráží. Ty pochopitelně nenapadlo, že by osoba s takto volným pohybem po vězení mohla býti vězněm na úprku, a tak jsi zaslechl jen několik poznámek o zbytečně se štvoucích lidech.
V každém případě se jim podařilo zvětšit vzdálenost mezi tebou a caamasim, který zůstal kdesi vzadu.

K cele jsi nicméně dorazil... v situaci, která nebyla nevhodná. Vlastně byla ideálnější, než ses mohl obávat, protože jsi vevnitř našel mistryni, a eskorta na druhém konci chodby pokojně mizela v dál, přesvědčená, že mají za sebou náročnou šichtu. Rozhodně netušili, že by třeba v té cele mělo být o jednoho Jediho navíc.

Arita Waen byla bledá jako stěna a tvářila se velice, velice vyčerpaně. Nezdálo se však, že by na sobě měla vážnější zranění než by prozrazovala vcelku pečlivě ovázaná dlaň levé ruky - ošetření se zdálo být provedené někým, kdo se velmi dobře vyznal minimálně v první pomoci.
Oči měla přimhouřené a rozhodně to nevypadalo, že si uvědomuje tvou přítomnost, nebo že tě poznává. Vlastně bylo otázkou, jestli si ze svého okolí uvědomuje COKOLI.

Dufek56

Příspěvek od Dufek56 »

Nar Shaddaa,zpátky v cele

Mistryně Wean!
Vykřiknul jsem sotva jsem svou mentorku zahlédl.
Vypnul jsem meč a zandal ho za opasek.Ještě větší rychlostí než jakou jsem se dostal zpáky do cely jsem doběhl za mistryní Wean.Běh jsem ukončil efektním a efektivním skluzem po kolenou.Pak jsem se znovu napřímil a sednul si na palandu vedle mistryně.
Mistryně Wean?Jste v pořádku?Mistryně Wean?
Pak jsem si všimnul obvázané ruky.
Až najdu ty hajzly co jí to udělaly....
Sáhnul jsem pro komlink a pkusil se zavolad na loď.
Artoo,urychleně kontaktuj mistra Durrona.A zadrž Skiddera.
Odložil jsem komlink.A téměř polhlasem dodal:
Už tak mám problémů dost.
Zmocnil se mě vztek a lítost naráz.Měl jsem chuť těm hajzlům co zmrzačili mistryni Wean uřezat kočetiny a vymáchat v banthtím lejně.Byl jsem naštvaný také (hlavně) na sebe.
Kdybych se nezakecal s tim pitomým caamasim,mohl jsem stihnou zachránit mistryni dřív než jí ublížili.Teď jsem zklamal.Všechno jsem pokazil.Nedokázal jsem mistryni zachránit.Nezasloužím si být jedi.Ani žít.Začaly mi téct slzy.
Odpusťte,mi.Zklamal jsem.Nedokázal jsem vám pomoci.Málem jsem se nechal zlákat temnou stranou.
Přiložil jsem své ruce a zraněnou ruku mistryně Wean.Pomocí Síly jsem se pokusil mistryni předat veškerou svou energii.
Pokud nás odsud mistr Durron dostane,musím požádat mistra Skywalkera o vyloučení z řádu.Padawn nikdy nesmí zklamat svého mistra.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Nar Shaddaa, Ramovo doupě, cela

Arita konečně zaostřila pohled a dokonce se na tebe pokusila usmát, což se jí až tak dobře nepodařilo.
Jo. Jsem v pořádku. Nebo alespoň v mezích normy.
Nedalo se říct, že to znělo zrovna přesvědčeně.
Pak si mistryně všimla tvého meče. Při jejím současném stavu se jí to - soudě podle výrazu - nějak nedařilo pochopit.

A jak jsi tak propadal depresi a temné straně, ozval se v komlinku vytoužený hlas Kypa Durrona: Doufám, že nevolám nevhod. Jdeme pro vás.
Pravda, ten tón byl ponurý a to neznamenalo nic příliš optimistického.
Oproti poznámce prohozené čistým sopránem: Trubku jsme sice nesehnali, ale kavalérie stejně bude!
Mistr Durron cosi sykl a podal doplňující informace: pokud uslyšíte šílenej randál, tak se ničeho neobávejte, to budeme my.

Dufek56

Příspěvek od Dufek56 »

Nar Shadda,zpátky v cele

Téměř jsem se ocitnul v euforii,když jsem viděl,že zdravotní stav mistryně Wean není tak zlý,jak to na první pohled vypadalo.
Příště už takový štěstí mít nemusím.
Utřel jsem slzy a usmál se.
Až budu zase na Yavinu popisovat padawankám co se tu stalo,vynechám tu část co jsem brečel.
Nebojte,dostanu Vás odsud.
Řeknu na adresu svého mentora a ve stejnou chvíli začnu přemýšlet nad nějakým plánem.
Mistr Durron!Já to věděl.
Jakoby mě přepadnul pocit čiré euforie.Až po chvíli jsem si všimnul,že mistr Durron užil množného čísla.A pak jsem si uvědomil ještě jednu skutečnost,caamasi někdy byl,ale u cely rozhodně ne.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Nar Shaddaa, cela

Mistryně se k tvému slibu nijak nevyjádřila, ale nezdálo se, že ji - vzhledem k vašim absolvovaným dobrodružstvím - nějak uklidnil.
Rozhodně méně, než tebe záchranná výprava Kypa Durrona, na kterou ses nakonec rozhodl prozíravě vyčkat.
Ztracený Caamasi se zdál být ztraceným i nadále, a plynoucí čas na tom nezměnil zhola nic.

Strnulé ticho najednou přerušila série několika mohutných výbuchů a vzápětí se rozkvílely sirény, co jich v Ramově skrytém komplexu bylo.

Popravdě řečeno, když Kyp Durron mluvil o "šíleném randálu", člověk si mohl představit leccos - ale podobné zvukové projevy i s otřesy by si jeden spojil spíše s orbitálním bombardováním než s něčím na způsob jedijského záchranného týmu.
Akce začala a "kavalerie" se neodvolatelně blížila.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené mise“