3. mise pro Free. Nadda - Přítel nebo nepřítel?

Pakliže je hráč neaktivní déle než 30 dnů, jeho mise bude dočasně přesunuta sem

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Příspěvek od Freedon Nadd »

Neznámá planeta

Super, milí přivítání.
Řeknu si při pohledu na zuřivou střelbu ozbrojenců.
Opětuji palbu...a pokusím se skrýt za nějaký kus bedny, nebo barelu.
Pokud ovšem poblíž něco takového je...
Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Neznámá planeta

Rozhlédneš se po nějakém krytí. Spatříš dva objekty dostatečně velké na to aby se za nimi dalo schovat. Nádrž a nějakou chatrnou bednu.
Vzhledem k tomu že na nádrži jsou nálepky, že je v ní uskladněno palivo, volíš bednu, která sice mnoho nevydrží, ale zase nevybuchne po několika zásazích. Snad.
Hlavním problémem však zůstávají obránci, kteří tě mají mnohem větší palebnou sílu. A tvé schopnosti s blasterem jsou po dlouhém pobytu ve vězení, mírně řečeno, poněkud zrezlé.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Příspěvek od Freedon Nadd »

Neznámá planeta

I přez to že sem vyšel ze cviku co se týče střelby.
Tak zkusím pokleknout mírně a rychle vykouknout z pod barykády...a začnu po nich pálit po dávkách. Jedna dávka 4 střeli. Takže z každé hlavně dvě střeli. Pokud to nepujde levačkou jelikož jsem pravák. Tak si dám levou zbran zpět a budu mít jen jednu v pravé, aby se mě lépe mířilo.
Snad se trefím alespoň do nohy...nebo do ruky. Řeknu si a střílím dál.
Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Neznámá planeta

Střelbou zpoza bedny se ti podaří dva zastřelit.
Nicméně ostatní tě svou palebnou silou donutí nevykukovat za roh.
Celý kraj bedny, zpoza kterého jsi střílel, se navíc začíná rozpadat, a nepřátelé mu věnují velmi mnoho pozornosti.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Příspěvek od Freedon Nadd »

Neznámá planeta

Porozhlédnu se a opět zpozoruji nádrž.
Co kdybych se od plazil...od nádrže do alespon 5-ti metrové vzdálenosti...a pak do ní začal pálit....vybuchla by a vzplál by plamen...všude by hořelo...a to by dobře upoutalo pozornost a já bych využil situace k útěku.
Tak teď ještě, aby se to podařilo...řeknu si...a pustím se do svého plánu.
Je to bláznivé ale mě došly nápady...a nic jinýho mě nenapadá.
Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Neznámá planeta

Rozhodneš se vsadit na to, že obránci po tobě přestanou střílet, a začnou hasit, když jim bouchne nádrž, a ty budeš moct utéct, místo aby jsi pokračoval v útoku.
Rozběhl ses tedy pryč a přes rameno střílel do nádrže.
Když jsi byl vzdálen asi 15 metrů jeden z obránců tě konečně zasáhl, naštěstí to byl jen škrábanec do levé ruky.
Přibližně ve stejném okamžiku palivová nádrž explodovala. Přestože jsi byl mnohem dál, než sis myslel že by mohla být bezpečná vzdálenost, výbuch tě odhodil dalších 5 metrů.
Naštěstí obránci stáli mnohem blíže a tak je to spálilo.
Ty jsi byl jen řádně otlučený a očouzený. Měl jsi však trochu času, než přiběhnou posily.

Buď rád že jsem tě nechal doběhnout dál, tohle neni holywood, aby jsi přežil výbuch kousek od tebe.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené mise“