Mise pro Stass Khoon (kill-cesno) -Staří známí

Pakliže je hráč neaktivní déle než 30 dnů, jeho mise bude dočasně přesunuta sem

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Tatooin

Kde že jsi říkal, že jsi se to narodil? Ještě ti nedošlo, že oni jezdí na Banthách? To už by jsme byly rychlejší pěšky. A ty svině Banthy smrdí navíc. Speedery používají jenom opravdu vyjímečně. Většina ani neví, co slovo znamená.
Louč jsi odrazil světelným mečem ukázkové, že sice trefily písečného člověka do těla, ale i tak jsi sundal i posledního. Alex se nad tvým výkonem rádoby ušklíbl, zvedl se, a setřepal ze sebe písek.
Takže...setřepal ze sebe poslední zrnka písku a uklidil zbraň do pouzdra...na téhle cestě se mohlo podělat milion věcí, ale to, že budem muset dojít do města pěšky, to jsem opravdu nečekal. Takže zavolej do vesmíru pro svojí super-mega-sílu a dohoď nám nějákou loď, například křižník by se nám hodil.
Alex obejde váš zničený speeder, pořádně si ho prohlédně.
Tak toho by dokupy nedal ani zkušenej technik, zvlášť, když je kolem nás písek, písek, a ta tvoje super Síla...
Řekne sarkasticky, a prohlíží si okolí, aby se pořádně zmapoval.
Takže, asi se vydáme tamhle. Podle navigace je tam nejbližší město. A je to...eee...22.5 kilometru. Pro mně daleko, pro tvojí sílu je to kousek, nemýlím se?
Alex si plivne do dlaní, aby si zvlhčil kůži, vezme z rozbitého speederu jeden baťoh, a otočí se na tebe.
Máme zásoby na...ehm...počkej...5 dní, pokud budem žrat hodně, nebo na 13 dní, pokud se uskromníme. Počítám teda nás dva, síla bude hlady. Jdeme, nebo máš lepší nápad?
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

kill-cesno

Příspěvek od kill-cesno »

Tatooin

Ešte raz pre istotu som sa rozhliadol po okolí, či nám naozaj nehrozí nebezpečenstvo. Keď som sa presvedčil, že je všetko v poriadku tak som vypol meč a pripol som si ho na opasok. Otočil som sa k Alexovi a na tie jeho narážky som nereagoval a odpovedal som mu.
Budeme sa musieť uskromniť.
Tak teda vydajme sa na cestu, dokým sa nezotmie.
Pfúú.
Povzdichol som si.
Toto je asi len sen.
Vykročil som smerom, ktorý ukazoval Alex.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Tatooin

Oba jste rázně vykročily, a šli jste dokud vám stačily síly. Pokud jste už nesýpali z posledního, nikdo z vás se nenapil. Cestu vám ztěžovalo pouze ostré slunce, a povrch, který se pod vašima nohama propadal.
Eee...už se stmívá. Měli bychom se usídlit, v noci se tady nevidí ani půl metru před sebe. Pojď, rozbijem tábor. Uvidíme, jak jsme na tom...ee, ušli jsme 4 kilometry. Dobrej výkon, šli jsme nějáký dvě hodiny jenom. Pokud nám to půjde podobně dobře, zítra, nejpozději pozítří bychom mohli být ve městě.
Řekne optimisticky, a rozbalí ba´toh, ze kterého vytáhne dvě karimatky a termo-deku.
V noci je tady taky zima, teploty klesají o mnoho desítek stupňů.
Položí všechno na zem, a pohodlně se do toho zabalí.
Oheň si nerozděláme, ať na sebe neupozorňujem. A stejně nemáme ani čím. Dobře se vyspi, zejtra to bude fuška.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

kill-cesno

Příspěvek od kill-cesno »

Tatooin

Dobrý nápad. To teda bude fuška.
Súhlasne som odpovedal Alexovi
Taktiež som si ľahol na karimatku, cez hlavu som si prehodil kapucňu a zababušil som sa do deky.
To bol ale deň.
Potichu som si zahundral.
Dobrú noc.
Aj napriek tomu, že som bol dosť vyčerpaný, tak sa mi nedalo zaspať. Nejakú tú dobu som sledoval hviezdy len tak premýšľal nad svojou úlohou až nakoniec sa mi podrilo zaspať.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Tatooin, svítání.

Probudil jsi se do nového dne, a cítil jsi se velice svěží. když jsi se ale otočil na stranu, kde ležel Alex, nikdo tam už nebyl. Dokonce i zásoby tam nebyly, ale když jsi bližší prozkoumal místo kde spal, přišle jsi na to, že jen tak neodešel. Spíše ho něco doslova odtáhlo, protože mimo velice divoce zmuchlaného lůžka jsi ještě viděl stopu, která značila, že někdo byl táhnut, která se pustupně měnila v stopy bot, které napovídali, že ten "někdo" si vzal Alexe nejspíše na záda, aby byl rychlejší.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

kill-cesno

Příspěvek od kill-cesno »

Tatooin, svitanie

Mohlo byť už takých 8 hodín miestneho času keď som sa za veľkého zívania prebudil.
Áááu....
Posadil som sa a keď som zbadal, že môj spoločník nieje na svojej karimatke okamžite som vstal na nohy a začal som sa obzerať. Všade na vôkol mňa bol len piesok a nič iné.
Kde do wraita je Alex! Ten pašerák ušiel...
Mal som pocit, že Alex ušiel a ako som si aj povšimol zobral celý batoh z jedlom.
Nič mi nenahal....sakra
LenŽe, keď som podišiel bližšie k jeho karimatke tak som zbadal ako by ho niekto ťahal.
Na tvári sa mi objavil čudný pohľad.
Tak toto je zaujimavé...čo sa tu sakra v noci stalo?
Keď som si dôkladne obzrel stopy, tak som zbadal. že niekto ho najspýš musel zobrať na chrbát, pretože tam boli už len zvláštne stopy chodidiel najspíš jednej osoby.
Čo teraz? Musím nájsť Alexa a to čím najskôr.
Hneď bez váhania som sa vydal po stopách, hlavou mi brodili rôzne teória ale nebol čas si o tom vytvárať vlastný názor až dokým nezistím, kto to má nasvedomí.
Ale jedno mi stále nejde do hlavy...hmmm... prečo som sa nezobudil? Až tak tvrdo som spal? To nieje možné....

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Tatooin, svitanie

Šel jsi po stopách, dokud ti síly stačily a i potom jsi se ještě zmohl na pár kroků. Cesta pouští, navíc bez vody byla vysilující, ale nový dech ti dal výkřik, který jsi z dálky slyšel.
Pomoooc!
Mužský hlas, který jsi slyšel, utichl když zabzučel aktivovaný světelný meč. Křik sice ustal, ale ty jsi cítil, že oba ještě žijí, a že meč sloužil nejspíše jen k vyhrožování.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

kill-cesno

Příspěvek od kill-cesno »

Tatooin, svitanie

Už som kráčal s posledných síl. V ústach som mal sucho a brucho prázdne.
Ešte musím ísť..ešte kúsok....nevzdávaj sa!
Neustále som si mlel dookola tieto slová. Už som takmer odpadával, keď som zrazu začul kričať niekoho o pomoc.
To..to..musí byť Alex.
Neuveritelne rýchlo som nabral sili na to aby som tam dobehol, dúfajúc, že Alex ešte žije.
Rozbehol som sa na miesto, kde som začul výkrik a počas mierneho behu som siahol po svojom svetelnom meči. Držal som ho pevne v pravéj ruke.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Tatooin, svitanie

Doběhl si k místě křiku a tam jsi viděl scénku, která ti doslova vyrazila dech. Tvůj starý přítel, kterého jsi minule pustil. Z dáli jsi viděl krásný souboj beze zbraně, ale když si se přiblížil, tvůj dávný přítel získal převahu a dobře mířenýmy údery srazil Alexe na zem. Přitáhl si světelný meč, a zapl ho před jeho hrdlem.
Tihle žoldáci neznaj svoje místo.
Prohlásil. Když jsi se podíval do jeho zářivě modrých očí, musel jsi si též uvědomit, že od doby, co jsi ho poprvé potkal v chrámu se vůbec nezměnil.
Rád tě zas vidím Stassi.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

kill-cesno

Příspěvek od kill-cesno »

Tatooin, svitanie

Aj ja ťa rád vidím Michael.
Dúfal som, že ťa už nikdy neuvidím. Pomyslel som si počas chôdze smerom k súboju. Kroky som mal pomalé a opatrné. Asi tak meter a pol od Michaela som zastál.
Pusť ho!
Čo ti spravil?

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Tatooin, svitanie

Mně neprovedl nic, provinil se vykořisťováním společnosti. Stane se zázrak, pokud získává součástky jinak než loupežemi a potom je prodává za přehnanou cenu. Což je ovšem zástěrka pro prachsprosté okrádání, když zjistí, že jeho zákazník má víc peněz, než se zdá, okrade ho, a pustí jej uprostřed pouště...proto sem si dovolil převzít tuto menší roli zákonodárce a vyřeším tento problém galaxie jednou provždy.
Podá ti Michael vyčerpávající monolog.
Sakra, to mně tady necháš podfiknout tímhle maniakem? Je to beztak ten...sith. Jde mu vidět v očích, že zabíjí pro zábavu.
Mrkne na tebe a rukou ti naznačí, že když zaútoší na Michaela, tak Alex proklouzne dírou, kterou Michael omylem při držení meče před hrdlem Alexe udělal.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené mise“