"Spásná" víra - mise pro Kenyho

Pakliže je hráč neaktivní déle než 30 dnů, jeho mise bude dočasně přesunuta sem

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
keny
Sith
Sith
Příspěvky: 286
Registrován: 14.10.2008 00:03:34
Bydliště: South Park
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od keny »

Sriluur, Meirm - Ghetto

Po cestě k onomu mládenci mne zastavil, jakýsi urostlý weekquay a spustil na mne dosti přiblblou otázku, jenž mě zničeho nic strašlivě namíchla.
To se ví, že něco hledám nebo si snad myslíš, že su tady na vycházce... odpověděl jsem mu arogantně.
Načež se ten svalnatec vznesl ze země, aby za pomocí mé Síly, dolétl ode mne na vzdálenost dvaceti metrů a bezpečně přistál na nohách, přičemž tomu sekundovali moje sarkastické hlášky.
Pane, co to děláte..? zazněla první, při odlepení ze země.
Kam to letíte..? přišla druhá na rozloučenou.
No co je toto za vychování..?
To jsem ještě neviděl...
zaznělo závěrem.
Následovalo mé otočení a opětovné zamíření k onomu mladíkovi, který už v tuto chvíli nestál sám, ale s mnohem starším jedincem jeho druhu.
I na tu, poměrně velkou, vzdálenost jsem na něj zvolal.
Ani boj, ani let nám oběma v tuto chvíli neprospěje...
Pokračoval jsem v chůzi dál, abych se zastavil cirka deset metrů od místního vůdce a promluvil.
Malá demonstrace mých schopností, vás věřím přesvědčila, že se mi stavět do cesty je čisté bláznovství...
Avšak náhodou to určitě není, že tu teď stojíme naproti sobě...
Přínáším vám možnost jedinečné nabídky a šance na lepší zítřek...
Když mi věnujete chvíli ze svého času, určitě neprohloupíte...
Co vy na to..?
řekl jsem závěrem, hledíc mu přímo do očí.
Jsem svatý, skze své propojení s temnotou.
Následovati ty mne budeš, osvícení dosáhneš; skrze cestu svou, tvořící temnotou.

Výňatek z 1. knihy - Kázání Sorbonnovo - kapitola 21., verš 2.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Sriluur, Meirm - Ghetto

Starý muž sledoval tvé vystoupení bez toho aniž by se mu pohnul jediný sval v tváři. Když ses na něj otočil posunkem ruky poslal mladíka pryč.
Zajímavé. Sithové chtějí převzít Sriluur.
Nás impérium nezajímá. Sme celkem spokojený se současným stavem.

Oznámil ti a ukázal rukou okolo tebe. Všiml sis že se ostatní stáhli a veměnili pěsti za blastery. Jejich zbraně nebyly Sílaví jaké kvality, ale byly evidentně funkční.
Jestli chce impérium mít tady svý zájmy. Tak si sem udělá invazi a neposílá sem nějaký kecali.
Nepochopil tě zcela přesně, ale nevypadal příznivě.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
keny
Sith
Sith
Příspěvky: 286
Registrován: 14.10.2008 00:03:34
Bydliště: South Park
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od keny »

Sriluur, Meirm - Ghetto

Inu dobrá, tedy... odpověděl jsem mu zhruba po minutě ticha.
Řeknu vám to takto...
Za čtyři léta, přesně touto dobou, budou moje armády stát před branami tohoto města...
A toto město padne, to mi věř, můj možný spojenče...
Vy budete mít ještě jednu šanci volby, zda-li s městem zaniknete nebo do něj znovu vstoupíte, ale jako vítězové a páni...
V každém případě, jde o váš osud, proto se rozhodněte pečlivě...
Nyní musím jít, můj Pán si mne žádá na jiném místě...

S diplomatickou úklonou jsem se otočil a pomalu zamířil stejnou cestou ven z ghetta.

Jo, abych nezapoměl... natočil jsem se zčásti na onoho velícího zdejšího ghetta.
Nejsem sith, nýbrž kazatel...
Hlásám víru svého Pána...
A něco tak tupého a posedlého jástvím, jako je sith...
odmlčel jsem se.
Pro sitha je i smrti škoda, ubohá a nevědomá individua, uzavřená ve své falešně iluzorní bublině ega, s možností spatřit tak nanejvýš vlastní odraz ješitnosti ducha, přicházející zpravidla těsně před smrtí...
A dost už, je mi na blití, z těchto nevěřících kreatur...

Poslední pohled do tváře starousedlíka - šéfa, ledacos napověděl, možná i tak trochu to, co jsem řekl závěrem.
Přišel jsem v míru a tak čínním i závěrem, příteli... a dal se pomalým krokem k odchodu, očekávajíc, že to tak snadné mít zřejmě nebudu.
Tah je na tobě... pomyslel si závěrem.
Jsem svatý, skze své propojení s temnotou.
Následovati ty mne budeš, osvícení dosáhneš; skrze cestu svou, tvořící temnotou.

Výňatek z 1. knihy - Kázání Sorbonnovo - kapitola 21., verš 2.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Sriluur, Meirm - Ghetto

Tvůj odchod sledovalo mnoho ozbrojenců. Nikdo tě nehodlal nijak následovat.
Až příště překročíš hranice našeho území, zemřeš!
Zavolal ještě na tebe místní stařešina.
Já si teda takhle příchod v míru nepředstavuju.
Zaslechl jsi slabě mumlání jednoho ozbrojence.
Ač jsi to nečekal tak jsi byl propuštěn až na kraj jejich části gheta.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
keny
Sith
Sith
Příspěvky: 286
Registrován: 14.10.2008 00:03:34
Bydliště: South Park
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od keny »

Sriluur, Meirm - Ghetto

Volným a klidným tempem, odcházel jsem z onoho místa a v duchu si říkal.
Tolik se mýlíš, nepříteli...
Toliko, že stát život, tě to bude...

S nádechem podíval se onomu ozbrojenci, jenž pronesl tu sarkastickou poznámku, přímo do obličeje a očima mu plivnul do tváře.
Slabost.., je to, čím skrze je nasyceno toto město, můj pane...
A s Vašemi slovy také padene...
Do dvou let, můj nepříteli, já tebe uvidím skrze tvou slabost, opouštět tento svět...


Z části ghetta dostal jsem se snadno, jako ze zbývající části města, neb zde stále ještě panoval mír. Hlavní cestou vydal se na západ tak, jak mi bůh pověděl.
Minouct hlavní bránu a okolní blízko přistavené obydlí, s přiléhajícímy podomnímy krámky, vedla mne hlavní cesta okolo nedalekého kopce, přičemž se vrstevnicově zvedala vstříc horizontu. Ovšem, zas tak velkou námahu to nedalo, abych zdolal tuhle vyvýšeninu a při pohledu zpět, naskytl se mi překrásný pohled na celé město.
Při té celé scenérii, která se mi naskytla, musel jsem suše konstatovat, že si vybrali příhodné místo na založení města. Zády opřené do kopce a čelem míříc vstříc oceánu, obě křídla chráněna dvojicí pevných městských zdí, dvonásobně jištěnými v oblasti bran.
Nebude vůbec jednoduché, pokořit toto město, můj Pane...
Sedl jsem si s překříženýma nohama, hůl si složil společně s rukama do klína a jal se k hluboké meditaci s Bohem, tady na místě Síly, daleko od všech.

Sriluur, Meirm - vyhlídka za městem, místo Síly a rozmluva s Bohem

V hluboké meditaci, v níž se ohýbají i samotné tři elementy bytí, se nacházel Manchard a jako černá díra; ohýbajíce hmotu, prostor i samotný čas; levitujíc jakoby v zduchoprázdnu, promloval s Bohem.

Můj Pane, Váš služebník žádá o radu...
Pane, prosím..?

>ANO, MANCHARDE..?<

Poraďtě mi prosím, můj Pane tak, jako jste mi poradil už mnohokrát...
Jakým směrem se mám vydat..?

>JDI DÁLE NA ZÁPAD, MŮJ VĚRNÝ...
CESTA BUDE VYŽADOVAT HODNĚ VÍRY A ODHODLÁNÍ...
MÉ SLOVO KÁZATI MUSÍŠ, KAJÍCÍ PADATI PŘED NOHY TVÉ BUDOU A NÁSLEDOVAT KROKY TVÉ, VĚŘÍCÍ VÍRY MÉ...
TAK ČIN, SLUŽEBNÍKU MŮJ...<

Můj Pane...

>JDI A CESTA MÁ, NABÍDNE TI VŠE, CO POTŘEBOVATI BUDEŠ...<

Ale Pane...

>...<


Sriluur, Meirm - vyhlídka za městem

Manchard pozvolna se probouzíc na tom stejném místě, zcela občersven novou božskou silou, vydal se dál cestou na západ, na dlouhou, předalekou pouť kamsi, kde jen slunce toho večera vědělo, co se děje.
Jsem svatý, skze své propojení s temnotou.
Následovati ty mne budeš, osvícení dosáhneš; skrze cestu svou, tvořící temnotou.

Výňatek z 1. knihy - Kázání Sorbonnovo - kapitola 21., verš 2.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Sriluur, Meirm, Ghetto

Odcházel jsi z gheta a sliboval v duchu spřádal plány na svůj návrat. Odešel jsi z města na vyhlídku kde ses rozhodl rozmlouvat se svým bohem.

Sriluur, Meirm, vyhlídka za městem

Poté co jsi od svého boha obdržel pokyny jsi vstal. Když jsi vstal ucítil jsi silnou vůni koření, někdo zde tuto drogu schovával a ty jsi si náhodou sedl na její úkryt. Její aroma ti zřejmě také pomohlo v navázátí kontaktu s bohem.
Vyrazil jsi na západ jak ti bylo nakázáno vstříc budoucnosti.

Sriluur, poušť

Budoucnost byla horká. Bylo to již několik hodin, co jsi se vydal na cestu. Zatím jsi potkával jen jen písek a kameny. Slunce na tebe žhnulo co dokázalo, mnoho života jsi neviděl, jen několik odolných brouků, a podobné úkazy.
Slunce ti začalo dost svítit do očí, již se připozdívalo, a ty jsi stále držel směr.
Až ti náhle zastínila výhled na slunce nějaká nepřirozená vyvíšenina.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené mise“