Mise pro Jerot Darsten (Maggor)

Pakliže je hráč neaktivní déle než 30 dnů, jeho mise bude dočasně přesunuta sem

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Mise pro Jerot Darsten (Maggor)

Příspěvek od Pear »

Imperiální vesmírná stanice.

Atmosféra na imperiální stanici ti dávala najevo, že dnešní den bude jiný, než obvykle. Protože nejenom tvoje povýšení bylo na plánu dne, sjížděli se čerství velitelé destruktorů k ceremoniálnímu přijímaní důstojníku. To se konalo v hlavní hale stanice, což byla vlastně průhledná kopule, snad nejbohatěji zdobená ze všech imperiálních místnosti, konala se jednou za rok a nechyběl na ní ani imperátor osobně. Na majestátnost imperia bylo poukazována na každém kroku, ale i tak byl v tento den všude, na poměry imperia a tvoje standarty, poměrně velký zmatek. Poznal jsi i několik kapitánů, které jsi dříve potkal na Caridě, po chvilce jsi zahlédl v davu kaptána, který se jim prodíral, a všechny okolo bez upozornění tvrdě odstrkoval. On tě také zahlédl, a právě k tobě si tu cestu probíjel. Když k tobě došel, ty jsi si povšiml zajímavého fatku, že zatímco většina kapitánů má kolem sebe hned několik promujících velitelů, tvůj kapitán měl kolem sebe jenom tebe, a nezdálo se, že by čekal ještě na někoho. Ale asi byl na jiné úrovní než ostatní, protože narozdíl od nich, jeho místo bylo bokem od nich, blíže Imperátorově trůnu. Kapitán se usadil, ty s ním.
Až tady skončíme, tak za mnou přijď do mé kajuty. Musím s tebou něco probrat.
Pošeptal ti kapitán, a vy jste jen čekali, až přijdou dvě nejdůležitější persony Imperia, Darth Vader a Imperátor, kteří celý tento ceremoniál zahájí i ukončí. Ti přišli ovšem vzáhy, čekání tedy bylo krátké. Zatímco Imperátor se posadil, Vader si stoupl vedle něho. Místnost byla velká, ale byla zde úžasná akustika, takže nebylo potřeba žádného zesilovače hlasu. Slova se ujal Vader, a odříkával uvodní řeč. Když skončil, postavil se Imperátor, a dořekl pár slov. Tímto byly všichni oficiálně jmenovaní, a postupně si chodily k samotnému imperátorovy pro listinu, která so stvrzovala. Tebe kapitán ale zadržel. Ze začátku to bylo nepochopitelné, ale když všichni dostali co ptořebovali, posall tě k němu sám. Ty jsi k němu došel, a kapitán do tebe strčil, aby jsi poklekl. Vader k tobě měl proslov ohledně tvé nadcházející práce, která se lišila od té předchozí, že se zde mluvilo v jednotném čísle, a přímo o tobě. Imperátor ti předal listinu, a nejenom jí. Také ti osvětlil, proč zrovna ty máš tu čest být na tak specifickém místě. Mělo to spoustu věcí společných s tvojí minulosti, s tvým profilem i s tvýma výsledkema, které rozhodně nebyly nadprůměrné. Také jsi se dozvěděl, že budeš velet nejmodernější části imperiálního námořnictva. A jako "osobní stráž" nové vlajkové lodi, která je ve výstavbě. Poté co dokončil vše, co chtěl říci, s Vaderem se otočil, a šel pryč. Kapitán tě pobídl ke zvednutí.
Přijď ke mně do mé kajuty. Pokud budeš mít otázky, tam bude správný čas je zodpovědět. A mám pro tebe i první misi.
Než jsi stihl cokoliv říct, kapitán byl už na cestě pryč, opět zapleten v davu, a už nebyla šance jej dohnat ...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
maggor
Učedník
Učedník
Příspěvky: 37
Registrován: 04.1.2009 15:52:18
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maggor »

Imperiální vesmírná stanice.

Po příletu na stanici jsem si uvědomil, že dnešek není významným dnem jen pro mě ale také pro mnoho dalších kadetů a důstojníků. Samotná ceremonie se konala v hlavním sále, což byla místnost s překrásným výhledem díky prosklené kopuly.
Všude vládl zmatek, skupiny kadetů se spolu se svými kapitány proplétaly mezi sebou, jak si každý hledal místo kde si má sednout. Můj kapitán si mě našel sám, když jsem jej zpozoroval já, razil si cestu davem směrem ke mně.
Na rozdíl od ostatních měl kapitán na starost jen mě. Bylo to pochopitelné, neboť ze skupiny která mu byla přidělena jsem zůstal jen já.
Posadily jsme se bokem od ostatních ale také mnohem blíže podiu s trůnem, na kterém za chvíli usedne samotný císař.
Kapitán byl naprosto klidný to se ale nedalo říct o mě.
Za chvíli uvidím císaře zblízka. Až tohle napíšu matce bude na mě pyšná. Stejně tak by byl určitě i můj otec.
Kapitán se ke mně naklonil a pošeptal mi, ať se za ním po ceremonii zastavím u něj v kajutě. Že prý si se mnou musí promluvit.
Sál, který do té doby šuměl vzrušením náhle utichl když se otevřely dveře zdobené imperiálními insigniemi a uličkou k podiu kráčel samotný císař Palpatine s lordem Vaderem a v závěsu za nimi rudá garda.
Nejdříve se slova ujal Vader a mluvil o naší povinnosti bránit mír v galaxii a nemít slitování s žádným s nepřátel impéria.
Samozřejmě, a pokud se vám to nelíbí tak si sváma vyřídím. Dodal jsem si pro sebe v duchu. Vaderovy metody byli známy i nám kadetům na akademii.
Konečně se slova ujal císař a dořekl několik dalších bodů naší služby. Po té než se přešlo na předávání listin, jsme musely složit přísahu.
Přísahám věrnost Galaktickému impériu a jeho císaři.
Zvolaly jsme všichni jednohlasně a tím jsme byli opravdový důstojníci. Po té nás vybídli, abychom si po jednom šli k císaři pro listinu. Jelikož jsem byl nejblíže chtěl jsem se zvednout a jít ale kapitán mě zadržel. Mohl jsem jen pozorovat, jak si každý vychutnává svoje vteřiny slávy, když přebíral listinu.
Nakonec jsem zbyl už jen já. Konečně jsem se mohl vydat k trůnu, kde jsem jako jediný musel před císařem pokleknout. Vader se znovu ujal slova, ale tentokrát mluvil jen ke mně. Palpatine mi předal listinu a osvětil mi můj úděl v impériu a také proč jsem to zrovna já, koho si vybraly na tuto práci. Prý to má co dělat s moji minulostí a moji osobností.
Moje minulost, moje osobnost? Co to má znamenat? Čím sem zvláštní? Tihle otázky se mi přitom honili hlavou. Řekl jsem si, že se na to musím zeptat kapitána, až sním budu zas mluvit.
Dále jsem se také dozvěděl, že budu sloužit jako takzvaná ochranka pro novou vlajkovou loď flotily. Císař i Vader se vydali přes sál pryč.
Znovu ke mně přistoupil můj kapitán, a znovu mi připomněl, že se za ním mám stavit.
Pokud mám otázky budou zodpovězeny a také obdržím první misi. Než jsem se stihl na cokoli zeptat například kde má kapitán kajutu tak se kapitán ztrativ davu.
Najednou jsem zůstal sám. Nějakou chvíli mi trvalo, než se mi podařilo najít tu správnou kajutu, ale nakonec se povedlo.
Po zaklepání jsem dostal dovolení vstoupit. Kapitán seděl za stolem. Já se automaticky postavil do pozoru a čekal. Kapitán mi rukou pokynul ať se posadím a já tak učinil.
Jak kapitán slíbil, mohl jsem se zeptat na otázky, na které jsem potřeboval znát odpověď.
Pane, mohu se vás zeptat na vaše jméno? To byla jedno z věcí co se mi honila hlavou.
A pokud vám to nevadí rád bych se dozvěděl proč si vybraly zrovna mě a co císař myslel tou moji minulostí a moji osobností?
Teď už jen zbývalo čekat, jestli mi kapitán odpoví.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Imperiální vesmírná stanice.

Jmenuji se Kain Darsten. Ano, všiml jsi si správně. Mám stejné přijmení, a není to pouze náhoda. Sem bratr tvého otce. To proto jsi měl možná některé výhrady, to proto jsi se dostal pode mně. Ale NE díky tomu, že jsi můj synovec jsi uspěl. Nedělalo by mně potíže tě poslat k letce. K tvojim dalším otázkám ale. Když jsme se o tobě dozvěděl, když jsem se dozvěděl, že jsi na akademii, začal jsme se o tebe zajímat. Tvoje výseldky nebyly nijak moc nadprůměrné, ale ani podprůměrné, proto jsem vybral tebe...a několik dalších kadetů, kteří byly nadprůměrní. A kdyby jsi neuspěl, byl by vybrán někdo jiný. Tvoje minulost, ta, kterou myslel Imperátor ale neměla nic společného s naší minulostí. Ale na takové povídání není čas. Chtěl jsem se tebou mluvit o tvé první misi, ehm, Jerote. Správně ne, seš Jerot. Takže, určitě máš nějáké informace o svojí matce. Bohužel, já mám novější. Tím chci říct, že byla unesena, spolu s několiak více hodnostáři piráty. S ní bylo ukradeno i větší množství kreditů, ale oni chtějí víc. Vybral jsme tebe, aby jsi to s nima "diplomaticky vyřídil". Snad víš co tím myslím. Pirátů je hrstka, a ty na ně budeš mít hned 2 destruktory jako wingmany. Tvoje první mise, kdy poletíš sám, ale bude se stále zodpovídat mně. Zbytek informací máš na datapadu na tvém destruktoru. Hodně štěstí.
Dokončí svůj velice dlouhý proslov kapitán, vlastně tvůj strejda, kdy jsi se vlastně dozvěděl všechno co jsi chtěl, ale na druhou stranu stále nevíš nic. I když budil dojem, že k tobě mluví přímo, stále mluvil spíše v hádankách. Ale tvůj úkol byl jasný. zachránit hodnostáře, to znamenalo i tvojí matku, a vrátit se v pořádku na Imperiální stanici. Jak to ovšem znělo lehce, muselo v tom být něco víc, když tam posílali dohromady tři destruktory.. Budeš velet ty, ale ze stanice na tebe bude dohlížet kapitán. Vyrazit jsi měl hned, i když ti to kapitán neřekl, bylo ti vše jasné.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
maggor
Učedník
Učedník
Příspěvky: 37
Registrován: 04.1.2009 15:52:18
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maggor »

Imperiální vesmírná stanice.

Kain Darsten? Když kapitán vyslovil své jméno zalapal jsem po dechu. To není možné. I když musím uznat že je otci trochu podobný. Ale jak to že se o něm nikdy matka nezmínila?
Čekal jsem cokoli ale tohle ne.
Aby těch „dobrých zpráv„ dnes nebylo málo. Piráti zajali moji matku spolu s několika dalšími občany Impéria a chtějí výkupné. A na mě je abych se stou cháskou domluvil.
Proto mi byli pod velení přiděleny další dva destruktory.
Pane, spolehněte se na mně. Já to vyřídím.
Otočil jsem se a spěšně opustil místnost. Cestou do hangáru, kde na mě čekal můj raketoplán, se mi honilo nespočet myšlenek.
Kapitán Darsten mi slíbil že mi odpoví na otázky které mám, ale místo toho vyvstaly nové.
Cestou na loď sem si mohl utřídit myšlenky a začít uvažovat a nastalé situaci a jak si nejlépe poradit s nepřítelem. Do akce budu mít k dispozici 3 destruktory, a to je na tom to nejdivnější. Velení by kvůli záchraně několika civilistů neposlalo takovou palebnou sílu. Pokud vtom nebude něco víc.
Destruktor na rozdíl od rána když jsem jej opouštěl už začínal žít. Hangár byl plný transportérů, které svážely moji posádku.
Hned po té co jsem opustil raketoplán ke mě přistoupila důstojnice.
Pohov. Řekl jsem s pobavením. Rád tě opět vidím Naomi. Jsem rád že jsi dorazila tak rychle. Máme na spěch, tak vyřiť ostatním důstojníkům, že je za hodinu brífink v projekční místnosti.
Naomi se otočila a odešla shánět ostatní důstojníky. Naomi Sixxkiller byla velmi nadaná a pohledná důstojnice. Strávily jsme spolu akademii v jednom ročníku, a proto byla hned moji první volbou na pozici prvního důstojníka.
Vydal jsem se k sobě do kanceláře v kajutě, kde by na mě v mém datapadu měli čekat další informace týkající se mise.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Imperiální vesmírná stanice.

Ano...Pane.
Řekla s pobavením i Naomi. Byla opravdu ráda, že tě po tak dlouhé době vidí. Zasalutovala, a odběhla někam pryč, kam, to bylo težké říct, ty jsi jí nesledoval.
Vydal jsi se totiž na opačnou stranu, do své kajuty. Cestou jsi míjel spoustu vojáků a důstojníků, kteří měli na nocé, ještě neprojeté lodi spoustu organizačních a technických povinností. Tvůj pokoj zůstal tak, jak jsi ho zanechal, když jsi se přesunoval na vemírnou stanici. Bylo zde ale trochu čistěji, což ti dávalo najevo, že droidi a další elektronická havěť funguje jak má. Na stole jsi našle také připravený datapad. Moc informací v něm nebylo. Prakticky vše, co ti řekl o misi kapitán, tedy věci o unesených hodnostářích, pirátech, ale byla tam také jedna poznámka o rebelech. Nic bližšího tam nebylo, snad ještě, že spolu s hodnostáři bylo ukradeno asi dva miliony kreditů. Což byla, hlavně pro piráty, skutečně velká částka. Jako primární byl uveden jistý Daniels Hook, tvá matka byla až na čtvrtém místě v důležitosti ze šesti dohromady. Až na konci byla nevýznamná poznámečka, jak jsi si povšiml, nedávno připsána, a to nejspíše rukou kapitána.

Kód: Vybrat vše

"Je v tom něco víc, než jen záchrana civilů. Nebylo mně řečeno víc než tobě, ale jsou v tom zapleteni i rebelové. Poblíž sektoru, do kterého se vydáváš je několik hlídkových Destruktorů, pokud by jsi potřeboval pomoc. Ber v ohled, že ty máš k dispozici destruktor II generace, který ještě nebyl odzkoušen v boji. Budeš mít tu čest, a odzkoušíš funkčnost všech systémů. Hlavně zapomeň na city, nesnaž se záchranou matky ohrozit svůj, nebo své posádky život. Pro zbytek informací se s tebou spojí Vader, až na to bude správná chvíle."
Dole byla ještě naškrábáno něco malým písmem, které se zdálo být jakousi šifrou. Hlavou ti probýhalo spoustu myšlenek, ale nevěděl jsi zatím proč jsi si stále vzpomínal na své dětské hry s tvojí matkou, kdy jsi si hrál s písmenkama. Když jsi se podíval ale na datapad znovu, slova se v tvé hlavě poskládala dohromady. Tvé dětské hry byly jakousi šifrou, snad i rodinnou, teda by nebylo překvapující, že to tvůj strýc znal. Nyní jsi jasně vidlě, co tam stojí.
"Nevěř nikomu, Vaderovy a Imperátorovy už vůbec ne. Až bude nejhůře, odkloň svůj pohled od nepřátel."
Jakoby nebylo těch hrátek se slovama už dost, tohle byla další kapka do moře tvých otázek. Dlouho jsi ale přemýšlet nemohl, protože tě přerušila samotná loď, která silným cuknutím všem na palubě předvedla, že se odpoutala od dokovacích kotev. motory byla zažehnuty hned nato, a tvůj destruktor se řadil do popředí dalších dvouch druho-generačních destruktorů, kteřá se předpisově zařadily, a zůstali ve véčkové formaci. Naomi ti dala osobně vědět, že vyřídila co měla, když se znenadání objevila v tvé kajutě. Opět zasalutovala, srazila paty a stála ukázkové v pozoru. Zeptala se, jestli máš nějáké další rozkazy, a mile se na tebe usmála...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
maggor
Učedník
Učedník
Příspěvky: 37
Registrován: 04.1.2009 15:52:18
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maggor »

Imperiální hvězdný destruktor

Prostudoval jsem si zprávu v datapadu.Oficiální zpráva byla až na souřadnice a informaci o možné povstalecké aktivitě užitečná asi tak jako sněžnice na Tatooine. Další daleko zajímavější informace tam připsal strýc.
Hlavní je mise to nás učily na akademii. Vyvarovat se citů a navíc se mi do toho připlete Vader.
Supr. Proč mám takovej pocit, že se zaplétám do nějakých intrik.
Když jsem chtěl datapad vypnout všiml jsem si úplně dole směsici nic neříkajících číslic a písmen. Bylo mi to povědomé. Připomínalo mi to mé dětství na Kuatu. Ale nevěděl jsem proč, až po chvíli mi to došlo. Je to taková dětská hra co mě naučila matka. Když se mi podařilo šifru rozluštit dostalo se mi varování, abych nikomu nevěřil a další hádanky, na kterou nemám odpověď.
Tohle mi dělají naschvál. Pomyslel jsem si, když mi do seznamu otázek bez odpovědí přibila další položka.
Loď se právě odpojila od doků a zažehla podsvětelné motory. Teď nadešel můj čas. Bylo za potřebí vydat první rozkazy jako kapitán Imperiálního destruktoru. Ale než jsem stihl odejít ze své kanceláře vstoupil můj první důstojník Naomi a postavila do pozoru.
Pohov Naomi. Vše vyřízeno?
Naomi přikývla a zeptala se na další rozkazy. A usmála se na mě. Teď nic. Počkej s ostatními v projekční místnosti za chvíli přijdu. A úsměv sem ji opětoval.
Naomi se otočila a odešla. Já se vydal na můstek. Na můstku sem se hned vydal ke komunikační konzoly kde měl službu poručík který se postavil do pozoru jak mě uviděl.
Pohov poručíku. Spojte se s naším doprovodem ať nás následují na souřadnice co jsou v navigačním počítači. Pak jsem přešel k pilotovy a vydal mu rozkaz ať vstoupí do hyperprostoru. Své první rozkazy na své lodi jsem udělil a teď m nezbývá než se vydat do projekční místnosti abych se podělil s ostatními důstojníky o náš úkol.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Imperiální hvězdný destruktor

Odpovědi ti bylo pouze suché a kázeňsky imperialistické "Ano pane" Nic jiného jsi ani čekat nemohl, přeci jenom, zde byla uplně jiná úroveň morálky než někde na nějáký transportní kocábce. Klasický zvuk, hvězdy se ti před očíma "rozmazaly" a to bylo jasným signálem, že jste vstoupily do hyperprostoru. To, že jste byly následováni dvěmi dalšími destruktory bylo jasné, a nemělo cenu se ujišťovat, co jiného by taky dělali, ne.
Zajít do projekční místnosti, a promluvit si s vrchností posádky byla možná jediná rozumná věc, co teď udělat. Mohl jsi si také vyzkoušet svůj mluvnický um. Poprvé k někomu, kdo tě bude poslouchat, protože nemá na vybranou, a možná právě tvoje řeč dokáže hnout jejich moralisticky-vycvičenými mozky, a pobudit je k většímu výkonu...nebo pohřbít jejich poslední snahu něco udělat, a ztvořit z nich bytosti, myslící pouze na to, kdy se konečně vráti na základnu -a´t už na nohách nebo v krabici.
V projekční místnosti byly již uplně všichni, nepočítaje tvojí dávnou kamarádku, když jsi vstoupil dovnitř, všichni povstali, zasalutovali. Stejně jako ty, když jsi byl v podobné místnosti při zkouškách. Nestihl jsi ale ani zapnout projekci, a už za tebou salutoval nižší důstojník, připomínajíc ti, že práce velitele není zas tak jednoduchá, a času odpočinout si moc nezbývá.
Pane, za deset minut vystoupíme z hyperprostoru.
S ukázkovou artikulací ti sdělil zprávu, a pak se zase vydal na svoje místo co-navigátora. Všichni v místnosti nicméně stáli seřazení, čekajíc, co jsi jim chtěl říct. Z jejich pohledů vydíš, že část zajímá, co jim budeš sdělovat, části je to jedno, a menšina nasadila obličej, který přímo volá, že je tímto obtěžuješ.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
maggor
Učedník
Učedník
Příspěvky: 37
Registrován: 04.1.2009 15:52:18
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maggor »

Imperiální hvězdný destruktor

Loď vstoupila do hyperprostoru a vydala se na svoji první cestu. Já se vydal do projekční místnosti, kde na mě čeká můj důstojnický sbor. Když jsem dorazil do místnosti byla plná důstojníků kteří čekaly na moje slova. Tak tady jsou pýcha impéria a moje posádka. Jak se dalo čekat a zároveň se i očekávalo všichni se postavily do pozoru. Pohov. Posaďte se. Jak jsem řekl tak se i stalo a všichni si sedly. Než jsem začal svoji řeč, tak mě přerušil jeden z nižších důstojníku zasalutoval a sdělil mi, že za 10 minut jsme na místě. Dobře. Vraťte se na svoje místo.
Konečně jsem se dostal k proslovu. Mnoho důstojníku po mích slovech dychtilo , dalším to bylo ukradený, co si pro sebe říkám a zbytek jsem asi svou přítomností otravoval.
Důstojníci Impéria. Oslovil jsem shromážděné razantně. Vítejte na naší nové lodi. Dlouho jsem přemýšlel, jaké ji dáme jméno a volba padla na GLORY OF EMPIRE. Doufám, že se vám to líbí tak jako mě. Dodal jsem s úsměvem. Tato loď. Na projekci se zobrazil nákres destruktoru. Je nejnovější zbraní flotily a vy spolu semnou máte tu čest ji poprvé vést do bitvy. A doufám, že ji s vaší pomocí dokážeme bitvu dovést do vítězného konce. Byli jste vybrání, protože jsem si vás vybral a já si vybírám jen ty nejlepší z nejlepších a to vy jste. Za nedlouho vystoupíme z hyperprostoru hluboko v nepřátelském území. Náš nepřítel je proradný a zajal několik ctihodných občanů a chtějí výkupné. To my nepřipustíme! Nikdo nebude vydírat císaře, a proto tu jsme mi, abychom je zničily a zachránily rukojmí. Očekávám od vás naprosto soustředěný výkon.
Dokončil jsem proslov a vypnul projekci. Teď se všichni vrátí na své pozice a budou čekat na další rozkazy. Zůstane tu pouze první důstojník, velitelé letek a velitel stormtrooperů.
Tak teď jsem se snad motivoval. Nebo taky ne. Mám to těžký někteří jsou starší než já a zbytek jen o rok dva mladší.
Většina se zvedla a začaly odcházet na svoje pozice až zbyla jen Naomi, skupinka důstojníku v černých kombinézách pilotů a velitel stormtrooperů.
Pánové a dámo. Řekl jsem a koukl na Naomi a nenápadně se usmál, aby si toho ostatní nevšimly. Nechal jsem si vás tu, protože si s vámi chci probrat detailnější plán. Nevím jak silný bude nepřítel. Ale jedná se o piráty takže by jsme to měli hravě zvládnout. Rukojmí podle mě budou na vlajkové lodi nepřítele, takže tu si necháme na konec. Koukl jsem na skupinu pilotů. Od vás očekávám, že té lodi zničíte štíty a my se pak postaráme o motory. A vy. Tentokrát jsem se koukl na velitele vojáků. Připravíte útočná komanda, která se dostanou na palubu té lodi a zajistí rukojmí i kredity která zmizeli spolu s nimi. Pak už tu loď budeme moct zničit. Doufám, že své úkoly splníte na jedničku. Je to pro vaše i moje dobře. Odchod.
Velitelé odešli a já se spolu s Naomi vydal zpět na můstek očekávat nadcházející bitvu.
Jedi?
Better. We're IMPERIAL KNIGHTS.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Imperiální hvězdný destruktor

Důstojníci odcházeli s menším či větším zaujetím, znechucenost nebyla ovšem vidět ani na jedno z nich. Možná to byl úspěch, že tvoje řeč nebyla tak nudná, jak se ze začátku zdála. Tebe ovšem mohlo hřát u srdce, že si své podřízené hned při prvním proslovu nedemoralizoval. Poté, co tam zůstali jneom vybraní důstojníci, dychtivě poslouchali tvůj plán, a vždy když jsi domluvil k jednomu z nich, tak na tebe kývl. Tvůj plán zdál se ideální, takže bez námitek všichni odešli na svoje místa, ať už to byli piloti, kteří šli připravit svoje letky, komanda, kteři se šli nachystat na vylodění, nebo ty s Naomi, kteří to vzali směrem k můstku, kde je bude nyní nejvíce potřeba. Na lodi nebyl ani tak chaos, nebo zmatek, jako spíš spěch a nápor všemožných hodností a vojáků, kteří se chystali na svojí první akci. Vy dva jste s emezi nima proplétali, kdy někteří vám dali přednost, zbytek si vás nevšimal, a pokud jste si nedali pozor, narazily do vás. Na první pohled bylo jasné, že se k něčemu bude chystat, a pouze velitel, což seš ty, jsi věděl, co bude skutečně. Lehce destruktor škubl, dávajíc najevo, že cesta hyperprostorem je již minulostí. Před vámi byla stará loď, nejspíše to byla TA pirátská, kvůli které jste zde. Rebelové nikde, možná to bude vskutku tak lehké, jak to znělo. Pirátská loď měla kolem sebe několik málo desítek, při nejlepší vůli možná i stovek letounů, ale byla těžce ozbrojena. Ona stará loď byla jasně imperiální Acclamator starší verze, která se už dávno nevyrábí, a už bůbec se nepoužívá. Pohledem jsi přejel po můstku, a všichni seděli na svých místech, nervozní a připravení, co bude následovat dál. Čekali až vydáš rozkaz, a Imperium zkusí svojí novou verzi destruktoru...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
maggor
Učedník
Učedník
Příspěvky: 37
Registrován: 04.1.2009 15:52:18
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maggor »

ISD Glory of Empire

Celá posádka netrpělivě čekala na první akci. Šlo to poznat jednoduše. Všude po chodbách spěchali poddůstojníci a nižší šarže na svoje místa. I já s Naomi dorazil na to své. Na můstku jsem si sedl na moje vlastní fungl nové kapitánské křeslo a vyčkával, až dorazíme na místo. Dlouho to netrvalo a dlouhé čáry se změnily do hvězd a my byli v systému, který uváděla zpráva.
Celý systém byl pustý až na jednu jedinou velkou loď obklopenou hejnem menších.
Tak to jsou oni? Pirátská flotila. Pomyslel jsem si pobaveně nad velikostí nepřítele. Ten tvar je mi povědomý. Jo, jasně Acclamator ale ten vyřadily už během klonových válek. Zajímal by mě, kde se kněmu dostali piráti?
Zvednout štíty. Vydal jsem rozkaz a ten byl hned vykonán. Poručíku. Koukl jsem směrem k důstojníkovy co skláněj nad komunikační konzolý.
Kontaktujte neznámou loď. Promluvím si s nimi. Poručík na mě kývl, na znamení že můžu mluvit. Neznámá lodi. Tady kapitán Darsten z flotily Galaktického Impéria. Identifikujte se, sklopte štíty a připravte na nalodění našich jednotek.
Varování dostaly. Teď je řada na nich.
Naomi, informuj náš doprovod, ať nás následuje poletíme se za nimi podívat. A ať jsou ve střehu. Cítím past.
Jedi?
Better. We're IMPERIAL KNIGHTS.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

ISD Glory of Empire

Z druhé lodi nepřišla žádná odpověď, naopak, nečinnost oné lodi vzbuzovala nervozitu nejenom v tobě, ale i v celé posádce. Vypadalo to, že je snad prázdná, ale stihačky vás ujistily, že to není pouze vrak. Jejich rychlé vystartování z pozice acclamatoru a rapidní pokles na pozici tvého destruktoru ti nedali moc místa na promýšlení situace, a než jsi je stihl vůbec zaregistrovat, už dopadali první střely a iontová torpeda na trup tvé nové krásné lodi. Se štíty to moc nenadělalo, a těch několik málo setin, kterých při prvotním nájezdu ubylo bylo skutečně postradatelné, prakticky nepovšimnutelné.
Několik důstojníků, nepočítaje Naomi se na tebe podívalo, co budeš chtít dělat.
Acclamator měl výhodnou pozici, krytou mimo jiné i několika raketovými věžemi, ty byly ovšem neaktivní k tvojí lodi, protože jsi nevstoupil do jejich palebného raidusu. Acclamator se navíc začal obracet nosem k tobě.
Višhcni byly nervózní, a jediná věc, které byly jistá bylo to, že piráti se jen tak nevzdají.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
maggor
Učedník
Učedník
Příspěvky: 37
Registrován: 04.1.2009 15:52:18
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maggor »

ISD Glory of Empire

Nepřítel se zachoval, jak jsem předpokládal. Sprška laserových výbojů, která pokropila přední deflektor loď nijak neohrozila ale posádka na můstku byla zaražená. Takový vývoj určitě neočekávala. Řekly si o to. Dodal sem si v duchu odvahu a vydal rozkazy.
Opětujte palbu, ale miřte jenom na zbraňové systémy, loď nesmíme zničit, zatím. Za několik okamžiků se zelené záblesky rozprskly o trup Acclamatoru.
Poručíku, spojte se doprovodem, ať se jejich letky postarají o ty stíhače. A ať se pokusí zničit ty věže ale ať je z bezpečné vzdálenosti. Nechci, aby je aktivovaly.
První fáze útoku už probíhala, na taktické obrazovce z obou doprovodných destruktorů startovaly letky Tie Fighterů a zapojily se do bitvy. Teď přišel čas na další fázi. Naomi, vydej rozkaz našim letkám, ať se bombardéry vydají zničit jim motory. Byl bych nerad, aby nám nepřítel vzal do zaječích. Letka stíhačů poletí jako ochranu aby bombardéry úkol splnily.
Teď už nám zbývá počkat si než neuralizujeme obranu lodi a pak tam poslat vojáky aby se postaraly o zbytek odporu.
Jedi?
Better. We're IMPERIAL KNIGHTS.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

ISD Glory of Empire

Letky zvlétli, a ztečí nalétávali přímo na destruktor. Věžičiky je ale sestřelovali hbytě, proto tvůj doprovod vydal rozkaz ke stažení. Jeden destruktor se hrdě vydal vstříc věžičkám, ale stala se chybka. Turbolasery byly víceméně neškodné, a než se louč laserové energie dostala k objektu, byla tak slabá, že by přinejlepším spálila oblečení člověkovy kdyby tam stál. Destruktor se rozhodl vydat blíž, nehledě na tvojí poznámku o udržování vzdálenosti. První rakety mu pocuchali štít trochu, ale část jich zasáhlo nebezpečně blízko motorů, které začali vysazovat. Bitva probíhala již v plném proudu. Zapojil se do ní i acclamator, který do útoku ovšem nepřešel, raději zůstal v bezpečí.
Tvůj destruktor jej z dálky odstřeloval, tvoje turbolaasery a iontová dělá měli již účinek jako u jiných verzí, problém byl u druhého doprovodu v pořadí. Když do něj narazila bourající pirátská loď, jejich štíty najednou klesli na 80/, jak ti nahlásily, a bylo jasné, že tato verze jeeště nebyla nasazena v ostrém boji. Vypadalo to s tebou bledě, na tvé straně sice byly njnovější destruktory, které byly k dispozici, ale hodně závad vás postavilo do nevýhody, i když jste byly prakticky v přesile, o nepříjemně se dotírajících raketách z automatických věžiček nemluvě. Jedinou dobrou zprávou bylo, že sestřelování jejich stíhačů se vám dařil ostejně jako jim sestřelování vašich, takže obě strany stáhli letky, a zůstalo to na "poctivé" práci. Snad pouze geniální velitel by mohl trochu promíchat karty, aby se to obrátilo k lepším. Ať už na tvé, nebo jejich straně.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
maggor
Učedník
Učedník
Příspěvky: 37
Registrován: 04.1.2009 15:52:18
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maggor »

ISD Glory of Empire

Bitva pokračovala, ale ne podle mnou napsaným scénářem. Nejmodernější lodě. To určitě. Ale jaksi mi zapomněly říct, že sou jen na okrasu. Na jednom z doprovodných destruktorů měli problémy s turbolasery a motory. Druhému zas po zásahu kamikadze pirátem klesly štíty na 80%.
Co teď? Zavolat posily? Stáhnout se? Ani jedna z možností nepřipadala v úvahu. Vzpomněl jsem si na nedávnou potyčku s povstalci. Kde se mi podařilo nepřítele překvapit, třeba to vyjde znovu.
Zvedl jsem s křesla a přešel ke stanovišti tažných paprsků. Velení tam měl nějaký podporučík.
Chci, abyste se koordinovaně s ostatními destruktory, pokusily tažnými paprsky přitáhnou ten Acclamator z dosahu těch zatracených věží. O motory se postarám, na vás bude tu loď přitáhnout k nám. Snad to vyjde. Když to fungovaly na povstalce, tak pirát nebudeme mít šanci. Teď zbyla chvíle času na oddech. Lodi zatím po sobě plivali laserové výboje, ale štíty se zatím bez problému držely a i ostatní destruktory se stáhly z dosahu věží a přeskupovaly a čekaly na rozkazy.
Naomi, chci, aby ses přidala ke komandům a dohlídla na záchranou misi. Naomi přijala rozkaz a chystala se odejít k turbovýtahu z můstku. A dávej na sebe pozor. Budete se vyloďovat pod palbou. Nechci ztratit vynikajícího důstojníka. Počkal jsem, dokud neodešla a teď už zbývalo jen zničit motory a doufat že můj odvážný plán vyjde. Poručíku, zahajte palbu na jejich motory vším, co máme.
Jedi?
Better. We're IMPERIAL KNIGHTS.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

ISD Glory of Empire

Velký roj laserových paprsků se vyrojil z hlavní vašich děl a kanonů, aby pomaly ve stejnou chvíli dopadly na zadní část acclamatoru, a některé se trefily, jiné přelětěli nebo podletěli záď, a rozpadli se po své cestě. Jejich motor byl sice poškozen, ale ne tolik, aby se nemohli hýbat, a už vůbec ne, aby se na nich dali vylodit, protože zbraňové systémy byly naplno využívány, a i když se do vás přímo netrefily, pokryly dobře celý váš sektor, a vás pocit bezpečí se tím rapidně snižoval, stejně jako životnost letek, kteréžto byly někdy sundány právě touto palbou.
Tažné paprsky se ovšem činily, a jak byly jiné části neúčinné, nebo dokonce závadové, tažné paprsky se "zakousli" do lodě, a začali jí táhnout k tvé pozici.
To vám přineslo ovšem i potíže, protože nyní byl rádius její střelby užší, a jejich iontová dělá se do vás trefovala čím dál tím častěji. Vyloďovací čluny vzlétli, a nabrali směr acclamatoru, na kterém se snažily přistáít, a vniknout tak dovnitř. Dohromady byly tři transportéry, plné vojáků. Před vstupem do hangárů to jedna dostala, a svým nárazem osvětlila vnitřek hangáru. Jak se ti ovšem posléze ozvali, třetina jich přežila, zbytek se tam dostal v pořádku, a hned začal dělat svojí práci. Co tě ovšem překvapilo, piráti vyslali vlastní tým, který se dostal do tvé lodi, když to nikdo z vás nečekal, a všichni jste byly plně soustředěny na acclamator a obecně dění před váma. Podle hlášení to ale nebyly přímo piráti, protože podle záznamů, které ti jeden z důstojníků ukázal, měli uniformy, jako měli povstalci, jejih soubory jsi si ještě na stanici jednou prohlížel. Hned jak se vylodily, zmizeli někam, a nikdo nevěděl kam. Protože na sobě neměli žádný extra technický přístroj, jejich identifikování a lokalizace byla téměř nemožná...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené mise“