Mise pro žoldáka Keshe Tallena (Checkman)

Pakliže je hráč neaktivní déle než 30 dnů, jeho mise bude dočasně přesunuta sem

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Tatooine - Anchorhead
Pod helmou sem se musel zasmát Loraniny smělosti a drzosti a byl sem rád,že do toho jde se mnou po boku...
Dobře...Informace i loď bysme měli...Teď můžeme odletět na Nar Shaadu...
Pomyslím si,když vycházím z Mottovýho paláce k naší nový lodě...
Prej je tenhle křám nejrychlejší jeho loď???Pomyslím si když tu loď uvidím...
Snad to má nějaký kajuty...Nerad bych byl celou cestu v sedalde pro pilota...
Řeknu a jdu s Loranou blíž k lodi...Nic nóbl ale co se dá dělat...
Vlezem do lodi a naštěstí jsou tam nějaký kajuty,ve kterých sou i postele...
Zapnem motory a vrhnem se vstříc hvězdám...

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Tatooine - osobní dok Motty Hutta - Anchorhead

Vešli jste do ne příliš vzhledné lodi, kterou vám svěřil Hutt Motta za záchranu jeho života. Ani vevnitř nebyla nic moc, ale byla dost útulná na cestu hyperprostorem. Bylo ale taky znát, že si Motta své investice chrání a proto nebylo divu, když jsi prošel kolem střelecké věže a když na palubní desce bylo ovládání dalších tří děl.
Lorana na nic nečekala a vrhla se k řízení. Hned na to se loď vznesla a opustila atmosféru pouštní planety. Při odletu sis všiml, že planetu opouští celkem hodně lodí a nebylo se čemu divit. Když odcházela Czerka, už nebylo kde shánět práci a tak každý letěl pryč. Jenže to nebylo všechno, jen jste opustili atmosféru, všimli jste si neuvěřitelného pohledu - nad planetou bylo několik Republikových a Jedno Sithské plavidlo a pustily se do ostré bitvy. Najednou jedno z velících Republikových následně vybouchlo pod náporem Sithských děl, jenže ostatní lodě se začaly přibližovat. Kolem kroužila spousta stíhaček a sedm Sithských si vás všimlo a spletlo si vás s Republikovou lodí. Pověsilo se vám na 6. hodinu a začalo vás pronásledovat. Lorana zaklela a začala provádět úhybné manévry, zvedla štíty a aktivovala kanóny. Potom na tebe zařvala:

Rychle, čapni se věže, tohle bude divoké!!!

Načež mrskla lodí tak, že jsi málem spadl.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Tatooine - osobní dok Motty Hutta - Anchorhead
Pousměji se a řeknu:S potěšením...
Načež rychle doběhnu k dělu,usadím se tam a začnu střílet po sithských lodích...
Proč dou po nás vždycky ti zlí???Uvidíme jak si poradíte s tímhle!!!
Pomyslím si a vystřelím pár ran na jednu stíhačku a potom kolem ní,aby neměěla kam uniknout a ten pilot asi nebyl moc zkušený a nevyhnul se ani té první raně...
Hehehe...No jo...Sithové...Dobří válečníci ale jako piloti jsou na nic...Prostě s tímhle se můžou jít zahrabat na skláku...
Pomyslím si a stejným trikem sejmu další loď...
Lorano??!!Mohla bys prosimtě skočit do hyperprostoru???

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Orbit Tatooinu

Bitva pokračovala, několik dalších velkých lodí bylo požkozeno a mnoho civilních lodí sestřeleno, nemluvě o spoustách stíhaček. Sithská loď už byla slušně pod tlakem, do dvou oblastí byly vpuštěny výsadkové trubice a chvíli na to se ozval výbuch zevnitř, který ale nic moc silný nebyl.

Do háje, ta Sithská kocábka to dostala přímo do dělové oblasti, ale tam vede jedna z těch rour...

Podivila se Lorana zvláštní taktice Republiky. Když jste to najednou dostali. A znova, a znova. Sithové vám začali pomalu ničit štíty a potom, z tvé šílené palby jeden ze stíhačů narazil přímo do trupu lodi poblíž tvé střílny. Zbývaly čtyři stíhače a vaše loď byla požkozena, vypadalo to bledě, jenže najednou začaly stíhačky vybuchovat a kolem proletěla eskadra Republikových stíhaček.

Díky za pomoc s těmi stíhači, ale to jste nemuseli, neměli proti nám šanci, doporučuju vám zaletět na velící loď, tam vám ji opravíme.

Lorana jen koukala, ale v duchu se zasmála a představila si, jak Republiková loď hostí Mandaloriana, proto promluvila do komu:

Děkuji za vaši štědrost, ale letíme jen na Nar Shadaa, to jen kousek cesty.

Piloti se otočily a znovu vletěli do bitvy.

Tys seděl zraněný ve střílně, střepy zaražené v helmě, trochu tě pořezaly na tváři, některé taky zaražené v brnění a to hlouběji, navíc jsi měl z výbuchu pořád mžiky před očima, protože ti praskl vizor.

Lorana odpověděla:

Tak teď už můžem...
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Orbit Tatooinu
Sundám si helmu a podívám se na Loranu...
No...Jeden problem zde je...Vidíš to???Moje helma...Je zničená...Vizor poškozený,brnění poškozené...Budu si to na Nar Shaada spravit...
Řeknu a pohlédnu na Loranu,která se plně věnuje pilotování a počkám,až skočíme do hyperprostoru a potom ji otočím a nechám se podívat na mou poničenou výzbroj...
No bezva...Moje helma...Moje vzácná helma...To už asi nepůjde zpravit...
Pomyslím si a políbím Loranu...

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Orbit Tatooinu

Když jsi vešel do pilotní kabiny, Lorana zrovna začala s přípravami pro skok do hyperprostoru a když jsi vešel skoro si tě nevšimla, jenže když si všimla, jak jsi zničený a když jsi ji políbil, opětovala tvůj polibek a pak se pokusila zlehčit situaci:

Chudáčku můj, to se spraví...

Potom však zvedla obočí a sprostě zaklela:

Já se z těch Sithů pos***, máme poničený hyperprostor, krám Huttský!!!

A praštila do palubní desky. Podívala se na Republikový křižník...

Myslím, že by ses měl obléct do civilního oblečení, myslím že v lodi, do které poletíme namají Mandaloriany rádi...

A pomalu čekala, dokud bitva nezkončí. Mezitím dále to další loď nevydržela a zřítila se na povrch planety strhnutá atmosférou, ke které se boj čím dál víc připojoval.

No, je vidět, že se sithové bijí i v nevýhodách... ne jen v přesile, ale pokud chtěli zaútočit na Tatooine, proč si vzali jen jeden křižník?
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Orbit Tatooinu
Dobře...Du nějaký hadry najít...Řeknu a jdu se podívat do kajut,kde najdu nějaký hadry pro hutta a také nějaký hadry pro nějakýho poustevníka a taky hadry pro tuskena...
Vyberu si ty hadry pro poustevníka a obleču se do nich...
No...Tvoje brnění možná taky nemaj moc v lásce a tak by ses mohla taky převlíct...Našel sem hadry pro poustevníky...
Řeknu a podívám se na její krásnou tvář...
No bezva...Budu se asi muset zbavit svého brnění...Svého milého brnění...

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Orbit Tatooinu

Bitva pokračovala a křižník dostal zásah do můstku. Začal se pomalu stáčet k atmosféře připraven spadnout, ale přesto se ještě některá děla bránila, proti přesile Republikových lodí. Jediné, co jí hrálo do karet bylo to, že byla mnohem větší a lépe vybavená, jenže byla holt sama. V zákulisí bitvy se vznášela vaše loď, ve které ses už připravoval na nástup do Republikové lodi. Navrhl jsi Loraně, aby si taky vzala jiné věci, ale ta se na tebe hezky usmála a mávla rukou.

Vím, že bys mě rád šmíroval, ale já nejsem Mandalorian - já jim vadit nebudu.

Koukala při tom na bitvu a sledovala, jak se do lodi napichuje stále víc rour s vojáky a jak je loď ničena.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Orbit Tatooinu
Ne nešmíroval...Řeknu ironicky a zasměju se...
No...Vstoupit na republikovou loď když jsem mandalorian to nezní vubec dobře...
Pomyslím si a připravím se na nalodění...Sice jsem se musel zbavit svého překrásného brnění ale pocit,že zabijou Loranu mě přesvědčila,abych se přece jenom převlíkl...
Víš Lorano...Kdyby nějak zjistili,že jsem mandalorian...Tak se rozloučíme už ted...
Řeknu odvážně a vášnivě ji políbím...

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Orbit Tatooinu

Lorana se do polibku vložila se stejnou vervou, ale hned, jak jste odlepili své rty, objala tě a zašeptala:

I jdi ty, nezabili by nás, už dávno nejste nepřátelé, ale stále Mandaloriany nemusí, takže je lepší pro zachování svěžího ovzduší a zabránění dusna lepší, když vojáci nebudou vědět, že jsi Mandalorian. Nejde o život, jen o pohodlí ty můj hlupáčku...

Dodala potom se směšně změněným tónem, když se od tebe odtrhla.

Ale taková pusa, nebýt toho, že tahle bitva brzy skončí, by měla i pokračování...

Dodala a svůdně na tebe mrkla.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Orbit Tatooinu
No...To jo...To byy měla...Ale stejně moje brnění je v tahu...
Řeknu a mrknutí ji oplatím a začnu sledovat bitvu,která už je pro sithy prohraná...
Jestli je tohle styl boje sithů,tak to asi brzo republika vyhraje...Stejně su bez brnění ale hned jak se z tohohle dostanem,koupím si nový...Lepší...A taky samozdřejmě hezčí...
Pomyslím si a usměju se na ni...Snad máš pravdu a nezabijou nás...

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Orbit Tatooinu

Když jste si povídali, ozvala se najednou rána větší, než před tím. Můstek byl na kusy a z hangáru se roztočila nějaká malá loďka, asi ji to vyhodilo. Za chvilku se z lodi začaly vracet potrubí s vojáky a pro vás zaletěla eskadra Republikových vojáků.

Jak jsme slíbili, následujte nás do velící lodi.

Ozval se hlas velitele.

Opravíme vám loď a mezitím u nás můžete pobýt.
...
Loď byla celkem dobře zařízená a pokoje více než ucházející, byly to takové malé byty. Voják vás zavedl do jednoho z nich a potom na můstek.
Kapitán, v klasickém zbarvení vás přivítal.

Tak, to jsou ti odvážlivci, kteří nám pomohli?

Zeptal se kapitán.

Je to zvláštní, proč nám v téhle válce pořád pomáhají Mandaloriani, Canderous Ordo, Kyle Ordo a teď ty, Keshi Tallene...

Vím o vás. Ale nebojte, s Mandaloriany jsme po této válce v míru. Pomohli nám k porážce Sithů a zúčastnili se i poslední bitvy. Občanská válka skončila a vy jste na tom měli podíl. Toto plavidlo z bitvy uteklo, a chystalo se obsadit Tatooine... divné že?
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Orbit Tatooinu
Eh ehm...No...Jak bych to řekl...Mám namaděru brnění a musím nosit tyhle špinavý smradlavý hadry...Promiňte...Přemýšlím nahlas...Je dobře že jsme v míru ale jak jste se o mně dozvěděl???
Zeptám se zvědavě a prohlídnu si ho ještě důkladněji než předtím...
Pokoje tady mají pěkné...Co pěkné zrovna nádherné ale ještě že můžu být s Loranou v jednom pokoji...A jak jsem jim vlastně v boji pomohl???
Pomyslím si a podívám se na Loranu,která má zdřejmě stejně vyjevený výraz jako já ale moc to na sobě nedává znát...
No kapitáne...Musíme vám pochválit pokoje...Jsou jako pro nějaké VIP...Nevím,jestli si zasloužíme tolik úcty...

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Republiková loď Rapage

Kapitán se na vás usmál a odpověděl:

No, hned jak jste vešel jsem si vás dal prověřit... kvůli bezpečnosti, dále, v samotné válce jste nejspíš nebyl, ale pomohl jste nám v bitvě. Ta loď a její stíhače se bránily vzkutku houževnatě a zničily nám některé lodě. Vy jste ale na sebe upoutali pozornost celé jedné eskadry, takže jste nám ulehčili práci. Nasadili jste v tom boji své životy a za to jsem vám vděčný.

Potom se na vás podíval a řekl o činech Mandalorianů ve válce:

Samotné války se ale zúčastnili Kyle Ordo, který s padawanem Larsou Pulem pomohl při evakuaci jedné Dantooinské osady, spolu s celým svým klanem. Mnoho jich tam padlo. Sám se s Mandalorianskou eskadrou zúčastnil poslední bitvy.
Canderous Ordo zase pomáhal hledat Revanovi hvězdné mapy, které nás dovedly k vítězství, nemlucě o tom, že se taky zúčastnil bitvy.
Jinak, ty pokoje jsou standartní vybavení - každý takhle vypadá. Tato loď není jen bojová - je to taky courier, stará se o bezpečnost galaktické dopravy a pomáhá lodím v nesnázích. Krom toho taky převáží cestující, ale za války to moc časté nebylo - přesto jsme ale nechali všechno vybavení stejné.


Potom se na vás znova koukl a čekal, jestli máte další otázky.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Republiková loď Rapage
Jo dobrý...Ještě bych se chtěl zeptat,za jak dlouho bude opravena naše loď???Protože teď cestujeme na Nar Shaada za úkolem msti a mandalorianské důstojnosti a česti...I když už k mandalorianům se moc nehlásím...Bylo to tak...Byl jsem normální mandalorian a potom mne obvinili z něčeho,co jsem neudělal a tak mne vyhostili...A tak se teď živím s Loranou jako nájemný lovec...
Řeknu a pohlédnu na Loranu,jestli nemá také nějaký otázky...
Zajímavé...Proč by zrovna jeden sithský křižník chtěl dobít Tattoine???Mám takový pocit,že to je past,nebo léčka nebo něco takového...A jestli tohle je standartí vybavení pokoje,to abych viděl ty nadstandartní pokoje...

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené mise“