Nová hrozba - Mise pro hráče Dacen Melek

Pakliže je hráč neaktivní déle než 30 dnů, jeho mise bude dočasně přesunuta sem

Moderátor: Moderátoři

Dacen Melek

Příspěvek od Dacen Melek »

Paluba lodi

Při jejím sladkém usměvu jsem cítil jak červenám, nakonec jsem spolknul knedníl v krku a řekl:
No, znám je jen krátce, asi 3, 4 dny, ale pokusím se ti o nich říct co nejvíc. Začnu u Miri, ona je jako Wade přátelská, a myslím že i trochu tvrdohlava.
Při tom se trošku zasměju a pokračuju:
A Wade, on... je to dobrý člověk, a přátelský. Myslím, že teď, když jsi ho zachránila, tě nespustí z oči, Mira řekla že je jako Wookie, znaš Wookie, že? Když jim zachrániš život, upíšou se ti doživotním závazkem. Je to prý velká čest.
Odkašlal jsem se a pa kse opatrně zeptal:
Missy, co se stalo na tom křižníku? Když jsi zachranila Wadea, jak se to tam seběhlo?

Cartr

Příspěvek od Cartr »

Paluba lodi

Missy odvrátila od Dacena zrak a podívala se z čelního okna ven do prázdnoty.
,,O tom závazku vím, ale nikdy jsem neslyšela že by se něco podobného objevilo u lidí. Vděčnost ano, ale až taková? Přitom bych měla být spíše vděčná já, protože to on mě odtamtud odnesl pryč." Řekla do prázdna.
,,No, ale zpět ke tvé otázce. Pamatuji si jak jsem zrovna dostávala jídlo od Mandalorianského vojáka, tekže bylo vypnuté silové pole. Nejspíš ani nepředpokládali že bych něco zkusila. Ostatně jsem to ani neměla v plánu, protože jsem byla na dně. A pak tam dovlekli omráčeného Wadea. Ten Mandalorianec co Wade přitáhl začal něco horečně vysvětlovat tomu Mandalorianovi co měl vězení na starost, což byl ten co mi dával jídlo. Netrvalo dlouho a Wade se probudil. Okamžitě začal bojovat. Pomocí těch vašich triků jednoho z nich odmrštil, ale ten druhý ho praštil, ale Wade se opět zvedl a začal holými pěstmi bojovat s Mandalorianem. Viděla jsem v něm odhodlání a sílu bojovat. Nehodlal to vzdát nebyl jako já nebyl zbabělec. Jenomže jeho holé pěsti toho moc nezmohli proti zbroji Mandaloriana a tak opět použil svoji moc a odhodil ho. Jenomže to už tam byl zase ten druhej a opět mu zasadil ránu do hlavy. Viděla jsem na Wadeovim, že je hodně zesláblý, ale přesto se pokoušel opět vztát. Jenomže to mu Mandaloriani nechtěli dovolit a tak do něj bušili na zemi. V tu chvíli sem nevěděla co dělám a vyběhla jsem z cely a skočila na ně. Věřím že je to překvapilo stejně jako mě. Z jednoho s těch Mandalorianů vypadl světelný meč pak už si nic nepamatuji, protože mě jeden z nich praštil do obličeje a omráčil mě. Pokud vím pěkně jsem si nabila, i když jsem spadla na zem. Když jsem se na to ptala Wade řekl že jakmile se mu do rukou dostal meč ti Mandaloriani nevěděli, která bije a že tam oba skončili na podlaze."
Vylíčila Missy Dacenovi podrobně celý slet událostí.
,,A proto mě zaráží fakt že to Wade bere jako bych ho já zachránila přitom on zachránil mě a to v okamžiku kdy se poprvé postavil po tom co ho praštili. Když jsem uviděla jeho odhodlání osvobodil mě. To já jsem mu vděčná. Nesmírně vděčná." Řekla Missy a stále koukla z okna.

Dacen Melek

Příspěvek od Dacen Melek »

Paluba lodi

Když jsem ji tak poslouchal, začaly na mě jít pyšné myšlenky
A kdo vás odtamtud dostal, kdo vypnul paprsek?
Jednu chvíly jsem to chtěl říct, ale pak jsem se v duchu okřiknul a vzpoměl si na kodex.
Po chvilku ticha jsem se usmál a řekl:
Taris, prý se mu říká Corusant vnějšího pásu, uvidíme, jak se nám tam bude líbit, doufám že se tam mandaloriani moc nehrnu. Myslím, že v těhlectěch městech se lehce stratíš, i když jsi mistr jedi.
Ušklíbnul jsem se a vstal ze židle:
myslím, že se půjdu najíst, doufám že v téhle lodi je něco co se dá jíst.
Řekl jsem a odešel do skladiště. Byla tam velká bedna z jídlem, otevřel jsem ji a rukou zašmatlal dovnitř. Vylovil jsem nějaké pečivo a zakousnul se do něj.
Pak jsem se vrátil do kokpitu, ve kterém Missy pořád seděla. Posadil jsem se na křeslo kopilota a koukal se z okna.

Cartr

Příspěvek od Cartr »

Paluba lodi

Po zbytek cesty Dacen mlčel stejně tak i Missy byla s ticha. Po dlouhé cestě se konečně přiblížili ke svému cíly a Missy zatáhla za páku hyperprostoru.
,,Jsme tady." Oznámila Dacenovi, který byl zrovna duchem jinde. Okamžitě se vrátil zpět do reality a podíval se na honosnou plantu, která se před nimi objevila.
,,Výborně Missy přistaň na tyto souřadnice." Ozval se za Dacenem Mistr Dorran. Dacen ho neslyšel přijít a proto se lehce polekal, když za nim promluvil. Mistr Dorran podal Missy datapad a ta ho připojila k počítači, aby se mohla stáhnout data. Následně ho odpojila a vrátila zpět Mistrovi.
,,Dobrá přistaň." Řekl Mistr a odešel.
Loď se blížila k planetě, který kypěla životem. Taris byla planeta měst stejně jako Nar Shaada nebo jako Corusant.
Missy se již dostala ovzduší planety. Loď se blížila k místu přistání a při tom se ladně vyhýbala vysokým budovám.
,,Vypadá to tu celkem klidně." Řekl Wade, který před okamžikem přišel do kokpitu a kterého narozdíl od Mistra slyšel Dacen přicházet.
Před lodí se tyčila velká přistaváci rampa rozdělená na několik čísel. Podle údajů, které Missy obdržela začala přistávat na článek s číslem tři. Loď pomalu začala přistávat, až nakonec lehce dopadla na zem.
,,Tomu říkám hladké přistání." Usmál se Wade.
,,Tak jdeme je čas splnit úkol. Pokud chceš tak by ses měl připravit Dacene, tedy pokud to potřebuješ, protože se na loď nejspíš dostaneme až splníme úkol, takže se ubezpeč že máš vše." Řekl Wade.
,,Jo abych nezapomněl Mistr říkal, že je za deset minut sraz před lodí a to platí i pro tebe Missy." Dodal spěšně Wade a odešel.

Dacen Melek

Příspěvek od Dacen Melek »

Paluba lodi

Když Wade odešel, zůstal jsem v klidu sedět.
Mam vše co potřebuju, světelný meč a nějaké kredity.
Stěžka jsem vstal a podíval se na Missy:
Pujdeme? teda jestli nemáš něco tady v lodi.
Usmál jsem se a čekal na odpověď.

Cartr

Příspěvek od Cartr »

Paluba lodi

,,Jsem za tebou." Usmála se Missy a nechala Dacena, aby šel první. Dacen prošel lodí, která již byla prázdná, což značilo že se čeká jen na ně.

Taris

Dacen společně s Missy vyšel z lodi. Venku už čekal Mistr s dvojčaty.
,,Výborně jsme všichni, takže začneme. Nejdříve se zde porozhlédneme. Nezapomeňte hledáme Jediho, který sem byl poslán před dlouhou dobou. Údaje o něm mám v datapadu, takže vám ta data přehraji na vaše datapady. Nyní se nacházíme v Horním městě, kde je to bezpečné a proto se rozdělíme, ale pouze na jednu hodinu. Za hodinu se sejdeme zde u lodi." Řekl Mistr Dorran a při posledních slovech ukázal důrazně na loď.
,,Takže Wade a Mira půjdou spolu a Missy půjde s Dacenem. Takže se rozdělíme, aby jsme pokryli větší plochu. Teď mi dejte datapady stačí jeden s každé skupiny." Řekl Mistr. Wade mu podal svůj a jako druhá mu ho podala Missy. Dorran tam přehrál data a zase datapady vrátil.
,,Tak běžte. Síla s vámi a nezapomeňte za hodinu tady." Řekl ještě Mistr než se všichni rozešli, aby našli zbloudilého Jediho.

Dacen Melek

Příspěvek od Dacen Melek »

Taris

Kývnul jsem na Missy a vyrazily jsme.
Asi půl hodiny jsme se prodíraly davem a hledaly nějakou stopu, když jsmee přišly ke kantýňě.
Hmm kantýna. Myslím že by to byl dobrý odrazový bod, a když ne, aspon si trošku odpočineme, nemyslíš?
Usmál jsem se a vešel dovnitř.
Kantýna byla jedna veká místnost, v pravám dolním horu pak byly schody nahoru. Okamžitě jsme zamířil za barmanem.
Řekl jsem a položil na bar pár kreditů, když mi barman zdělil polohu pokojů, kývnul jsem na Missy ať se posadí ke stolku.
Pak jsem se otocil zpět k barmanovi:
A za druhé (začal jsem šeptat): stratil se tu jeden jedi. Hledáme ho a potřebujeme nějaký odrazový bod, víte o něčem?
Řekl jsem a položil na stůl 50 kreditů.

Cartr

Příspěvek od Cartr »

Taris

Barman se na kredity dlouze podíval. Zdálo se že o něčem přemýšlí. Dacen tiše čekal na jeho reakci.
,,Je mi líto, ale nemůžu vám pomoct nic o tom Jedim totiž nevím." Řekl po nějaké době barman a kredity zase odsunul zpět k Daceovi. Potom se k němu otočil barman zády a začal připravovat nějaké drinky.
,,Já ti nevim myslím, že něco ví, ale nedůvěřu je nám." Pošeptala Missy svůj názor Dacenovi.
,,Ale možná taky mluví pravdu přece nemusí každej barman vědět vše. A co se týče pokojů spíše by jsme se měli vrátit k lodi pokud tedy ještě nehodláš s tim barmanem nějak smlouvat." Dodala Missy stále šeptem, aby to barman neměl šanci slyšet.
Naposledy upravil(a) Cartr dne 10.10.2008 17:58:08, celkem upraveno 1 x.

Dacen Melek

Příspěvek od Dacen Melek »

Taris

Podíval jsem se na Missy a řekl:
Takže se vrátíme, k lodi, myslím, že už je nejvyšší čás.
Sebral jsem ze stolu kredity a opustil kantýnu.
Nastalo další asi 20 minutové prodírání davem, když jsme konečně dorazily k lodi, u které ještě nikdo nebyl.
Posadil jsem se na rampu a jen tak jsem uvažoval co za tím zmizením vězi. Brzy jsem toho nechal a přistoupil k Missy.
Neměly tu už být?
Otázal jsem se a čekal na odpověď.

Cartr

Příspěvek od Cartr »

Taris

Missy se podívala na Dacena a pak na datapad, aby skontrolovala čas.
,,Ještě mají chvilku, takže klid. Počkáme." Řekla Missy. Netrvalo dlouho a k lodi přišel Mistr Dorran. Chvíli trvalo než na ty dva promluvil, protože si něco pročítal v datapadu a vše se evidentně snažil zapamatovat. Dacen si neodvážil rušit a ani Missy se nehodlala nijak projevovat. Konečně Mistr zandal datapad.
,,Rád vidím, že jste tu v čas, alespoň někteří." Řekl a začal vyhlížet dvojčata.
,,Kdepak ti dva jsou?" Zeptal se sám sebe.
,,Ještě mají trošku času." Ozvala se Missy.
,,No sice jenom prá minut, ale hodina je hodina a tak v klidu počkáme." Oznámil Mistr. Jenomže čas doběhl a dvojčata nikde.
,,Čas doběhl, ale oni nikde." Řekla Missy.
,,No já pevně doufám, že budou mít nějaké vysvětlení." Řekl Mistr. Chvíli stál jako přikovaný a sledoval cestu odkud měli dvojčata přijít, ale stále se nikdo neobjevoval a proto se otočil k dvěma přítomným svěřencům, aby jim řekl nový plán. Ale než mohl cokoliv říct rozezněl se malý létavý droid, který je zde našel.
,,Je to tady to na co jste všichni čekali. Ano, přesně tak závod kluzáků, který se koná v obchodní čtvrti. Nejrychlejší závodníci ze všech krajů se seběhli na tento závod, aby poměřili síly z ostatními. Nezahálejte a sežeňte si ta nejlepší místa a užijte si nevýdanou podívanou plnou adrenalinu, který bere dech." Řekl droid.
,,A aby toho nebylo málo na poslední chvíli pan Dranken přidal hlavní cenu a né jednu, ale rovnou hned několik. Nové lidské pomocníky, kteří vám budou pomáhat se vším nač si jen vzpomenete." Zazněl znova droid. Zdálo se, že by ho vůbec nezajímalo, kdyby ho nikdo neposlouchal.
,,Pomocníky? Myslíš otroky?" Zeptala se Missy znechuceně.
,,Ano, myslím že právě otroky má na mysli." Odpověděl jí Mistr Dorran.
,,Neváhejte a dostavte se na závod, který se již brzy rozběhne. Nezahálejte ani minutu. Nenechte si ujít nejlepší podívanou, kterou můžete spatřit." Ozval se opět droid a ignoroval Missynu otázku.
,,A opět přináším nové zprávy a to takové, že je pravděpodobné, že mezi pomocníky, které můžete vyhrát je Jedi. Ano přesně tak můžete získat jako pomocníka Jediho. Opravdu nechcete vidět kdo získá tu to cenu? Opravdu chcete přijít o takovou podívanou." Dal opět o sobě vědět droid.
,,Jedi? Možná je to ten, kterého hledáme. Musíme to prověřit. Missy bež na loď a zanech tam pro ty dva opozdilce vzkaz, kam jsme šly." Řekl Mistr a Missy okamžitě odběhla do lodi. Zatím co byla pryč začal droid opakovat celé zdělení od začátku.
,,Dobře, tak pojďme musíme si pospíšit." Řekl Mistr, když se vrátila Missy.

Dacen Melek

Příspěvek od Dacen Melek »

Taris

Cože? Mistr zajátý na tarisu? Myslel jsem že je tu otrokářství zakázané.
Blesklo mi hlavou, to už nás ale mistr vybýdl, ať ho následujeme.
Nechápu jak to chce provést, pro mě jsou závody na kluzácích Yavinský chram, Missy se taky nezmínila že umí řídit kluzáky, i když je pilotka a ovládání kluzáku a pilotování moc rozdílů nemá, možná že i on sám je tobrý řidič.
Takhle jsem přemýšlel celou cestu, když jsme konečně dorazily do obchodní čtvrti, hned jsme zamířily k závodišti, které nebylo zase tak zacpané, závod měl asi začít až později.
Byla to velká kruhová trať, se spoustou překážek. Byli tu různé poházené kusy železa a taky několik urychlovačů. Trať nebyl moc dlouhá, za to ale široká a tam, kam nezasahovala byli vidět silové klece z "odměnamy". Z jedné z nich jsem úcítil větší koncentracï síly.
To musí být on!
Otočil jsem se na Mistra a spustil:
Mistře, támhle je! Cítím ho až sem, musíme si pospíšit, abychom ho zachránily, rychle, dokud tu není tolik lidí!
Pobídnul jsem mistra a čekal na reakci.

Cartr

Příspěvek od Cartr »

Taris, trať pro kluzáky

,,Malý moment mladíku. Sice taky cítím přítomnost člověka citlivého na Sílu, ale né jednoho." Zastavil Mistr Dacena, který se už chystal na záchranou akci.
,,Nedej tomu, že nesmíme ohrozit nevinné." Dodal spěšně. Potom zavřel oči a začal se soustředit. Dacen mlčky sledoval celé dění kolem. Přípravy na závod byli v plném proudu a už se zde začínali scházet diváci, ale závodníci zatím vidět nebyli, nebo alespoň Dacen je neviděl.
,,To není možný. Podívej se támhle." Zatáhla Missy Dacena za rukáv a ukázala mu na balkón, kde se objevovali závodníci. Dacen přejel všechny pohledem, až spatřil co mu Missy ukazoval. Najednou jako by Dacena zasáhl elektrický výboj. Mezi závodníky stál Wade a tvářil se poměrně rozzlobeně. Dacen se podíval na Mistra a chystal se mu říct tuhle novinu, ale Dorrak už měl oči otevřené a koukal na Wadea.
,,Tak proto se zpozdil, ale kde je Mira." Zeptal se Mistr.
,,Myslíte tu holku co byla s nim že? No tak tu tady nenajdete tu drží úplně jinde a i ona je hlavní výhra." Ozval se cizí muž vedle Dacena. Potom něco spatřil a odběhl evidentně za někým.
,,Tak tím se celá situace poměrně komplikuje. Nemůžeme zachránit toho Jediho, protože je tu stále Mira, která je taky zajatá zdá se že nemáme jinou možnost, než věřit že Wade vyhraje. Ne počkejte chvíli zkusím něco vymyslet. Potřebujeme pořádný plán." Řekl Mistra a zavřel oči.
,,Dacene umí Wade s kluzákem?" Zeptala se Missy.

Dacen Melek

Příspěvek od Dacen Melek »

Taris, trať pro kluzáky

K čertu! Jak se to mohlo stát? Wade pokud vím pilotovat neumí... a pokud ano určitě není nejlepší v galaxii.
Myslím že ne, a pokud ano, tak rozhodně není nejlepší v galaxii
Zachmuřeně se podívám na závodníky a na odměny.
Jestli teď hned nezareagujeme, tak si je odnese nějaký arogantní dug a to nemůžu dopustit
Mistře? Tak co budeme dělat?

Cartr

Příspěvek od Cartr »

Taris, trať pro kluzáky

,,Je to velice komplikovaná situace. Nedá se moc dělat." Řekl Mistr stále ze zavřeními oči. Chvíli bylo ticho jak Dacen a Missy čekali jestli Mistr ještě neco neřekne.
,,Takže asi takle. Nemůžeme spoléhat na Wadeovo výtěztví, i když věřím že nějaké šance má." Mistr se podíval směrem, kde stál Wade a ostatní závodníci.
,,Budeme se muset spoléhat jeden na druhého. Nechte Wadea ať zavodí ať si hezky všichni všímají závodu. A vy zatím budete ostře sledovat našeho společného přítele." Mistr se podíval k místu, kde drželi Jediho.
,,Já zatím půjdu najít Miru. Tenhle závot nějakou dobu potrvá, ale do konce čekat nemůžeme. Takže až se bude blížit konec a já věřím, že to poznáte bežte zachránit zajatce. Doufám, že do té doby najdu Miru a osvobodím ji." Řekl Mistr a podíval se na Dacena, který přikývl.
,,Dobrá tak já jdu najít Miru. Provázej vás Síla." Usmál se Mistr a odběhl pryč.

Dacen Melek

Příspěvek od Dacen Melek »

Taris, trať pro kluzáky

Neda se nic dělat, posadíme se a budeme doufat že Wade vyhraje.
Ušklíbnul jsem se a posadil.
Brzy zazněl hlas Rodianského komentátora a závod začal. První vyjel nějaký gran v zeleném kluzáku (měl jsem v ruce dalekohled, tak jsem poznal rasu závodníka), vzápětí do něj ale narazil nějaký dug ve stříbrném kluzáku a oba skončily mimo dráhu. Vedení se ujal jakýsi Bothan ve zlatém stroji. A hned za ním se řítil Wade. Chvíli to vypadalo že se Wade dostane do vedení, jenže naboural do překážky a Bothan získal velký náskok. Než Wade stihl nastartovat, předjeli ho další dva závodníci.
Podíval jsem se na uvezněného Jediho a pak znovu na závod.
Mezitím, co jsem kontroloval mistra, stihl se Bothan dostat mimo závodní trať a Wade znovu dopředu. O první místo se přetahovaly z nějakým Trandoshanem. Ten Trando ale brzy naboural a Wade se dostal do vedení, za ním se ale řítilo několik dalších závodníku a závod se neúprosně blížil ke konci.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené mise“