Nová hrozba - Mise pro hráče Dacen Melek

Pakliže je hráč neaktivní déle než 30 dnů, jeho mise bude dočasně přesunuta sem

Moderátor: Moderátoři

Cartr

Nová hrozba - Mise pro hráče Dacen Melek

Příspěvek od Cartr »

Dantooin, Enkláva Jedi

Celé dlouhé tři dny dělili Dacena od událostí, které ho potkali na jeho první misi. Celé tři dny se mu ve snech vracely vzpomínky na ten den, kdy se vše událo. Trpělivě čekal jestli si ho nezavolá Rada, aby ho seznámila s jejich rozhodnutím ohledně nové hrozby v podobě Mandalorianech. Dacen nechápal proč tak Rada tak dlouho otálí, když se Mandaloriané čím dál víc blíží k nim samotným.
,,Dacene, jakto že si tady? Dávno bys měl být na ošetřovně naše společná známá se konečně probudila." Probudil Dacena ze snění Miry hlas. Dacen se okamžitě zvedl z postele na které do teď ležel a vyběhl z pokoje a společně s Mirou běžel směrem na ošetřovnu.
Dvojice doběhla do cíle a pomalu vešli na ošetřovnu. Ošetřovna byla poměrně prázdná, až na jednu mladou Mistryni lidské rasy s rudými vlasy, která ošetřovala Twi'leckou dívku a Wadea, který se snažil pomoci jak jen to šlo.
,,Zdravím kamaráde." Usmál se Wade na Dacena, který mu okamžitě úsměv oplatil. Dívka upřela perleťové oči na Dacena.
,,Dacene seznam se tohle je Missy." Ukázal Wade na mladou dívku, která se pokusila o úsměv.
,,Takže vážení počkejte venku za chvíli vás zavolám a pak si s vaší přítelkyní budete moct promluvit." Vyháněla trojici Mystrině. Nakonec skončil Dacen společně s Mirou a Wadem na chodbě.
,,Již brzy se jí na vše zeptáme." Řakla klidně Mira.
,,Samozřejmě pokud bude chtít mluvit. Nechci vidět, že jí nutíš sestřičko." Zareagoval okamžitě Wade.
Naposledy upravil(a) Cartr dne 08.11.2008 15:44:48, celkem upraveno 1 x.

Dacen Melek

Příspěvek od Dacen Melek »

Dantooin, Enkláva Jedi

Celé se to seběhlo tak rychle. V klidu jsem spal, najednou mě Mira probudí s tím že se ta twi´lečka kterou jí a tu vizy nemůžu dostat z hlavy probudila. Vběhly jsme do ošetřovny, kde nám mistryně Vash oznámý že máme čekat venku.
Tohle všechno se mi honilo hlavou, když jsme stály na chodbě a čekaly.
Dneska jsem měl v plánu zajít do archivu, abych se podíval na záznamy ohledně vizý do budoucnosti, ale vypadá to, že to budu muset posunout.
Znovu jsem se usmál, poněvadž jsem si vzpoměl, že jsme taky stály na chodbě, ještě než se tohle semlelo. A vzpoměl jsem si na mistra... Když diktoval tomu droidovi co ma dělat, nikdo by netušil že ještě ten den zemře... kvůly mě...
Při těhle myšlenkách mi zamrazilo v zádech. Ale take naskakovala další otázka:
Kdo bude náš mistr?
S těmito myšlenkamy v hlavě jsem čekal, kdy nás mistrině Vash zavolá...

Cartr

Příspěvek od Cartr »

Dantooin, Enkláva Jedi

Dacenovi vířila v hlavě jedna myšlenka za myšlenkou a jen s těží se dokázal na některou soustředit déle.
,,Noa co? Tak jsem prohrál pár kreditů tobě do toho vůbec nic není." Vytrhl Dacena z myšlenek Wade, který zrovna horečně diskutoval se svou sestrou. Dacen se zamyšleně podíval na své druhy a usmál se, protože si uvědomil, že se právě kouká na své přátele.
,,V pořádku můžete jít dovnitř nechám vás o samotě." Ozvala se Mistryně Vash, která právě přišla z ošetřovny. Trojice přátel se nahrnula na ošetřovnu.
Všichni tři se naskládali kolem lůžka, na kterém odpočívala dívka.
,,Takže tvoje jméno si nám už řekla, ale ještě jsme se nedostali k tomu, co si dělala na tom křižníku." Okamžitě spustila Mira.
,,Nech toho Miro nevidíš že je utahaná až bude chtít tak nám všechno řekne sama." Probodl, Wade sestru pohledem.
,,Ne, to je v pořádku. Stejnak vám to dlužím, zachránili jste mi život." Řekla dívka a pohodlně se posadila.
,,Jak už jsem vám řekla jmenuji se Missy pocházím z planety Ryloth ostatně jako všichni mé rasy," dívka se otočila na Dacena a usmála se pak pokračovala, ,,pravdou je že jsem na Rylothu nebyla už ani nepamatuju, protože když jsem byla ještě hodně malá odcestovala jsem se svou rodinou prč. Můj otec byl obchodník a tak bylo pochopitelné, že jsme byli stále na cestách. V těch zdlouhavých cestách ve vesmíru se nedalo dělat nic jiného než se učit pilotovat loď a opravovat jí, což mě velice bavilo. Takže, jsem velice dobrá pilotka a mechanička." Poslední větu pronesla pyšným hlasem.
,,Ale zpět k tomu křižníku. Zrovna jsem letěla s rodinou hyperprostorem, když nám najednou vypat a Mandaloriani nás chytly do tažného paprsku. Sebrali mi všechno včetně rodiny." Dívka sklopila hlavu.
,,Co se stalo?" Zeptal se Wade. Divka se na něj upřeně zadívala.
,,Zabili je. Zabili mi otce, protože se nás pokusil chránit a zabili mi matku, protože když viděla umřít otce zaútočila na ně. Já se na nic nezmohla, protože jsem byla příliš slabá. Měla jsem strach. Byla jsem zbabělá.
Strávila jsem na jejich lodi v tý jejich cele jeden rok, než jste se objevili vy."
Řekla dívka tiše.
,,Zachránila si mě první a já nezůstávám nikdy nic dlužnej." Pousmál se Wade.

Dacen Melek

Příspěvek od Dacen Melek »

Dantooin, Enkláva Jedi

Když jsem poslouchal Missyno povídání, neustále jsem poskakoval očima na Wadea, ktery jí napjatě pozoroval. Ne že jsem nebyl zvědavej, ale u něj to bylo prostě... jine.
Podíval jsem se na Missy a usmál se:
Uhhh, děkujeme za to, že jsi v sobě našla síly a povědela nám to. Vážíme si toho. A, ještě něco, ja se jmenuji Dacen, Dacen Melek.
Řekl jsem a podal Twi´lečce ruku.
Když mi jí skniskla, usmál jsem se a řekl:
No, tak mi tě zase necháme odpočívat. Musíš být hodně unavená. Ještě dneska se na tebe pujdu podívat. Dobře si odpočiň.
Když jsem udcházel kývnul jsem na Miru a gestem jsem jí vybíd, ať jde za mnou. Když jsme přišly k velkému stromu, u kterého nikdo nebyl, posadily jsme se na lavičku a já spustil:
Miro, víš, nezda se ti Wade nějaký divný? Trochu mi připadá jako by byl... jako by byl Zamilovaný.
Poslední slovo jsem vyřknul tiše a čekal na Miřinu odpověď...

Cartr

Příspěvek od Cartr »

Dantooin, Enkláva Jedi

Mira se na Dacena podívala a usmála se na něj.
,,Dacene známe se tak krátce a přesto se z nás staly dobří přátelé, ale stále ná s neznáš dokonale. To proto se ti zdá Wade nějaký jiní když je s Missy, protože si ho takového ještě nezažil. Trošku ti ho popíšu, aby sis o něm udělal obrázek." Řekla Mira a mrkla na něj.
,,Wade je ten typ člověka co jde do všeho pohlavě je tím kdo nejdřív útočí a pak se ptá taky s toho měl dost často problémy, protože se tohle jednání Mistrům nelíbí, ale on už je prostě takový a nic ho nedokáže změnit. Jistě sis všiml že každou situaci zjednodušeně dokonce kdyby ho obklíčilo celé vojsko stále v tom nevidí problém, ale nemysli si že tím někoho ohrozí, protože Wade bere ohledy na ostatní jako málo kdo. Jenomže to nedává najevo nechce, aby někdo poznal že mu na ostáních zaleží na tom že by úplně cizího člověka chránil před bandou lupičů, protože je to tak správné. Ale zpět k Missy. Ona ho zachránila, když ho ten Mandalorianec odvedl do vězení. Chápeš to? Ona tam byla dlouho sama navíc s lidma co jí připravili o všechno. Ztratila naději, ale přesto se odhodlala Wadeovi pomoci. Ani nevíš co to pro něj znamená. Teďka v ní vidí nejbližšího přítele a je připraven jí chránit. Proto ti připadá že je zamilován což mimochodem ani nemůžeme jak dobře víš. Abys dobře pochopil nevim jestli si někdy slyšel o rase zvané wookieové. Pokud zachráníš wookieho tak se ti zaváže přísahou něco podobného teď udělal Wade. Je to složité, ale ujišťuji tě že žádná zamilovanost v tom není." Usmála se opět Mira.

Dacen Melek

Příspěvek od Dacen Melek »

Dantooin, Enkláva Jedi

Trochu se začervenam a odpovím:
Promiň, ja jsem sourozence nikdy neměl, nevím jaké to je.
Možná bych ji mohl říci o té vyzi...
Uhhh, tak díky, díky za to že jsi mi to vysvětlyla.
Usměju se a vztanu:
Ještě si zajdu do archivu, rad bych se na něco podíval.

Dantooin, Enkláva Jedi, Archív
Posadím se k jednomu z počítačů a otevřu si databazi.
Takže to máme styly boje, hystrorie... tady to je vyze do budoucnosti.
Vstanu od počítače a otevřu si regál z holoknihamy.
zaujatě hltám veškerý materiál o vyzích a když jsem si udělal několik poznámek odešel jsem do pokoje, abych si urovnal myšlenky a pořádně prostudoval ty poznámky.
Asi po hodince meditace jsem si lehnul na postel, spustil datapád a začal pročítat své poznámky, jenže znovu mě únava zmohla a já usnul...

Cartr

Příspěvek od Cartr »

Dantooin, Enkláva Jedi, pokoj

Dacen znaven dnešním dnem naplněném studiem upadl do tvrdého spánku. Jakmile se propadl do temnot snění začali se mu v hlavě rojit sen promítaný záblesky obsahující vše, co prožil. Zjevil se před ním Mistr Lewis, jak se na něj usmívá a něco říká. Obraz se rozplynul a objevil se nový, kde byl, Wade a Mira jak se o něčem dohadují. Opět se obraz rozplynul a zjevila se mu Missy jak leží v náručích Wade na Mandalorianském křižníku. A zase se obraz rozplynul a on viděl jak opuští křižník, který hned na to vybuchuje.
Pak se obraz ztratil úplně. Dacen jako by stál uprostřed temnoty. Za chvíli se začal zjevovat nový obraz a opět se mu zjevila za vize stejná jako předtím naprosto stejná. Dacen se probudil zrovna, když se s temným protivníkem chystal bojovat. Dacen se posadil na kraj postele, aby se uklidnil. Zrovna v tu chvíli do pokoje vešel cizí padawan.
,,Maleku Rada tě chce okamžitě vidět, takže si pospěš. Foxovi tam už na tebe čekají." Řekl mladík a zmizel.

Dacen Melek

Příspěvek od Dacen Melek »

Dantooin, Enkláva Jedi, pokoj

Další vize? Kdybych se tak podíval na ten boj... možná bych mohl odhalit kdo to je, ten muž v masce...
Ano, už tam letím.
Promluvím na padawana, který okamžitě zmizel.
Ještě než se vydám na zasedání rady, podívám se na datapad a skontroluju čas.
Za hodinu bude oběd, no nic, pujdu ať nepříjdu pozdě.
Vyběhnu z pokoje a chodbou dolů přímo do kruhu, v němž rada zasedá. Wade a Mira už tam čekaly.
Pokloním se a pravým:
Omlouvam se, vznešení mistři, že jsem přišel pozdě.
Znovu se pokloním a čekám, co nám rada zděly.

Cartr

Příspěvek od Cartr »

Dantooin, Enkláva Jedi, Místnost s Radou

Dacen stál mezi svými přáteli a hleděl na Radu, která byla dnes v plném složení.
,,To je v pořádku padawane, ale teď už poslouchejte. Dlouho jsme probírali jak vyřešit problém zvaný Mandaloriani a nakonec jsme se rozhodli, že budeme vyčkávat. Nemůžeme dělat nic dokud nemáme více informací o tomto problému." Začal jako první Mistr Vandar. Dacen měl nutkání něco namítnout, ale mlčel a cítil že i Wade by nejraději něco řek.
,,Nadruhou stranu nemůžeme úplně Mandaloriany ignorovat a proto jsme se rozhodly." Pokračoval Mistr Vrook.
,,Dacene Maleku, Wade a Miro Foxovi dokázali jste Radě své schopnosti. Přesto že jste přišli o Mistra jste se dostali z nebezpečí, zachránili jste nevinný život a nakonec jste splnili daný úkol. Toho všeho si vážíme a proto pro vás máme další misi." Doplnil ho Mistr Zhar
,,Jsou čtyři planety, které musíte navštívit. Jsou čtyři Jedijové, které musíte najít. Oni byli před delší dobou vysláni, aby sledovali a hodnotili Mandaloriany a je na čase, aby se o své poznatky podělili naneštěstí jsme ze všemi ztratili kontakt a to nás znepokojuje." Řekl Mistr Dorak.
,,Je zvláštní, že všichni čtyři jako by se propadli do země určitě mají spoustu informací a proto je musíte najít." Pokračoval Mistr Vrook.
,,Opět k vám bude přidělen Mistr, který s vámi proputuje všechny planety a bude vám nápomocen. Dále si sebou vezměte tu dívku co jste zachránili. Dnes jsem sní mluvil a zjistil jsem že má velice slibné vlastnosti co se týče obsluhování lodi a to je velice užitečné navíc Mistryně Vash řekla že je již v pořádku." Řekl Mistr Vandar.
,,Dlouhá cesta je před vámi a proto buďte obezřetní a věřte instinktům Síla vás povede." Dodal Mistr Zhar.
,,Zítra se hlaste v hangáru bude tam nový mistr a bude mít všechny potřebné informace včetně jmen všech čtyř planet." Doplnil Mistr Vrook.
,,Teď jděte." Mávl rukou Mistr Dorak.
,,Síla vás provázej." Řekli Mistři společně. Trojice se uklonila a opustila místnost s Radou.

Dacen Melek

Příspěvek od Dacen Melek »

Dantooin, Enkláva Jedi, Místnost s Radou


Všichni jsme se najednou ukloníly a opustíme radu.
Tak tohle bude zábava
Pronesu zlehka.
Doufám že tentokrát to proběhne hladčeji než minule. Půjdu teď na oběd, mam celkem hlad a taky si to musím v hlavě urovnat a není lepší způsob než u jídla.
Řeknu ještě a zamířím do jídelny.
Jídlo už bylo připravéné na stolech, avšak jídelne byla ještě relativně prázdná.
Posadím se a na talíř si dám trochu Coreliansých placiček, k tomu nějake dantooinské brambory a nějaké banthí stehýnka.
Po obedě jsem vyrazil do pokoje a dal si další dvě hodinky meditace.
Pak jsem zašel na cvičiště zatrénovat proti treninkovím droidům. Tam jsem strávil asi čtyři hodiny. Následně jsem zašel na večeři a pak jsem šel spát.
Ráno jsem se probudil celkem pozdě, bylo už deset hodin dopoledne a já usoudil, že mistr už by mohl v hangáru být.
Vstal jsem tedy, dal si sprchu, obeknul se, k opasku připjal světelný meč do pochvy zastrčil příruční blaster a vyrazil do hangáru.

Cartr

Příspěvek od Cartr »

Dantooin, Enkláva Jedi, Hangár

Dacen vešel do hangáru a rozhlédl se na všechny strany. I dnes v těchto hodinách zde byl plný ruch jako v ten den kdy tu potkal Mistra Lewise. Dacen se rozhlížel a hledal nějakého Mistra, který by mohl být jeho. Ale všude byli jen droidi. Dacen se zrovna chystal s hangáru odejít, když do něj vešel muž ve středních letech. Měl černé krátce střižené vlasy a byl čistě oholen.
,,Ty si,...." muž se podíval do datapadu, ,,Malek, Dacen Malek?" Zeptal se Mistr. Dacen přikývl.
,,Výborně jmenuji se Cam Dorran a ty si my byl přidělen společně s dalšími dvěma padawany, kteří jak vidím tu ještě nejsou, ale to nevadí času dost." Řekl Mistr a usmál se. Potom odešel do prostor hangáru. Dacen zůstal stát o samotě před dveřmi hangáru.
,,Tak jakej je?" Ozval se známý hlas za Dacenem. Ten se okamžitě otočil. Za ním nestál nikdo jiný než Wade, který měl po boku Missy a Miru.
,,Ahoj Dacene." Usmála se Missy. Než ale mohl Dacen reagovat stál za nim mistr Dorran.
,,A zdravim vás sourozenci Foxovi předpokládám a samozřejmě naše spojenkyně slečna Missy. Výborně jsme tu všichni, takže vás obeznámím s misí, která nás čeká. Poletíme na čtyři planety budou to planety Taris, Telos, Tatooine a Kashyyyk. Na všechny tyto planety byli posláni Rytíři z řádu a je na nás, abychom je našli a dozvěděli se co zjistili. Navrhuji letět nejdříve na Taris a pak se dohodneme jak dál, takže běžte do támhleté lodi a já tak za chvíli za váma přijdu. Už se můžes s lodí pěkně seznámit Missy." Mistr ukázal na větší stříbrně se byštivou loď ve skvělém stavu a potom někam odešel.
,,Jo myslím že to s nim vydržím." Zasmál se Wade.
,,Tak jak to vidíš kamaráde?" Zeptal se Wade Dacena a dal mu ruku přes rameno.

Dacen Melek

Příspěvek od Dacen Melek »

Dantooin, Enkláva Jedi, Hangár

Myslím, že bude v pohodě, i když se už těším na samostatnou misi bez mistra.
Ušklíbnu se a nastoupím do lodi.
Uvnitř byla stejně upravená jako zvenku. Zdi byly stříbrné a na podlaze modrý koberec. Do modra byl také laďen veškerý nábytek, kterého bylo po lodi spousta.
Když jsem udělal menší obhlídku lodě, zamířil jsem do kokpitu, kde už Missy svírala řízení a společně s ní tam byli i oba sourozenci. Čekalo se jen na mistra.

Cartr

Příspěvek od Cartr »

Paluba lodi

,,Tohle je opravdu pěkná loď a je v dokonalém stavu." Řekla Missy a řádně si prohlížela palubní počítač.
,,A co arzenál? Jak hodně jsme ozbrojeni?" Zeptal se Wade.
,,No jako každá jiná loď tohoto typu jsou tu dvě střílny, které musí někdo obsluhovat a pak pár dalších, které se ovládají s palubního počítače." Ozval se za Dacenem Mistr Dorran.
,,Jo to by mohlo stačit." Usmál se Wade.
,,Missy můžeš startovat." Řekl Dorran a odešel z kokpitu. Missy okamžitě začala pracovat s počítačem. Loď se začala jemně vrnět jak nabíhali motory. Po chvilce už byla loď v plném provozu a odlepila se od podlahy hangáru. Vylétla z hangáru a mířila pryč.
,,Tak a znova míříme za dobrodružstvím." Zvolal Wade.
,,Takže se všichni připravte, protože budeme muset zase Wade zachraňovat." Usmála se Mira.
,,No dovol sestřičko." Probodl jí Wade pohledem.
,,Nastavuji souřadnice na Taris." Oznámila Missy a nechala počítač vyhodnotit skok do hyperprostoru.
,,Hotovo. Připravte se." Dodala spěšně Missy a zatáhla za páku hyperprostoru. Loď poskočila a hvězdy se roztáhly.
,,No tak panstvo je na čase to tu rozpustit nepředpokládám že tu budem všichni civět z okna na probíhající cestu, takže pokud by mě někdo hledat jsem ve strojovně kde trénuji." Řekl Wade a odešel.
,,Taky bych měla trénovat a to především své spojení se Silou. Kdyžtak jsem v jedné s kajut přesněji v té nejvíce napravo, protože tam se mi opravdu zalíbilo." Řekla Mira a stejně jako Wade odešla. Dacen zůstal v kokpitu sám s Missy, která si stále prohlížela tuto impozantní loď.

Dacen Melek

Příspěvek od Dacen Melek »

Paluba lodi

Chvíly jsem jen tak seděl a pozoroval Missy jak pořád něco nastavuje na počítači a prohlíží si loď.
Pak jsem spolknul slinu a řekl:
Missy, musím ti říct něco moc důležitého, ale nesmíš to nikomu říct, prosím.
Když Missy kývla, pokračoval jsem:
Ještě než jsme se dostaly na křižník, na němž jsi byla uvezněna, jsem měl Vizy. Byl jsem na můstku nějaké lodi a u nohou ležela twi´lecká dívka. Stál jsem proti muži v kápí, který na mě zaútočil. A pak jsem se probudil. Ale ta dívka co mi ležela u nohou... to jsi byla ty. Vím že jsi to byla ty.

Cartr

Příspěvek od Cartr »

Paluba lodi

,,Promiň Dacene, ale nevím co ti na to mám říct já vám Jedijům moc nerozumím a vašim snům a schopnostem už vůbec ne, takže opravdu nemám slov." Řekla Missy a nahodila sklíčený úsměv.
,,Nadruhou stranu jsem moc ráda, že jsi mi to řekl. Jsem ráda, že mi natolik věříš, abys mi něco takového řekl. A samozřejmě se na mě spolehni, že to nikomu neřeknu já dovedu udržet tajemství." Tentokrát se se usmála uvolněněji a nesmírně sladce. Dacen jako by oněměl, když se zahleděl do jejího nádherného úsměvu, kterým ho očarovala.
,,Mohl bys mi něco říct o Miře a Wadeovi? Jaký jsou a tak dále, abych je lépe poznala sice jsem si o Wadeovi nějaké to mínění udělala, ale ráda uslyším názor jejich blízkého přítele." Mrkla Missy na Dacena a tiše čekala na příval informací.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené mise“