Cassus Vane - Druhá mise pro Darth Hawka

Pakliže je hráč neaktivní déle než 30 dnů, jeho mise bude dočasně přesunuta sem

Moderátor: Moderátoři

Darth Hawk

Příspěvek od Darth Hawk »

Tatooine

Začínala se mi točit hlava, jak ze mě vysál hodně síly, aby se uzdravil.
Začínal se mi rozostřovat obraz a všiml jsem si jak se mu zacelila rána do který jsem mu zabodl meč.
Cítil jsem jak se mi podlamují kolena, a jak začínám být bez energie.
Z ničeho nic to přestalo a zase se mi pomalu začala vracet síla, jenže rozostřeným pohledem jsem moc toho neviděl. Viděl jsem jen nějaké záblesky a postavy, které jsem nemohl rozeznat.
Slyšel jsem nějaké zařvánía viděl jsem jak ke mě ze strany přibíhá nějak člověk a vyděl jsem zablesk jak napřahuje mečem, a je připraven se mnou zkoncovat. Tak a to je muj konec řekl jsem si pro sebe.
Očekával jsem každou chvilkou naraz do mého těla mečem jenže se nic nestalo...

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Tatooine

Sílou tvého protivníka jsi byl nějakou dobu omráčený a tví protivníci na tebe zaútočili, jenže obě čepele, ketré na tebe útočily se zastavily kousek od tvého oslabeného těla.Dva členové týmu je zastavili a zbytek už mířil na jejich hrdla.Zrak se ti znovu zaostřil a ty jsi viděl na zemi několik Sithských mrtvol.Tým byl zřejmě velice dobře vycvičený v boji s mečem a zatím co jsi bojoval s těmito Temnými Jedii, zbavili se ostatních.

Vzdejte se, nechceme prolévat krev.

Řekl jeden z nich, ale oba Sithové se zatvářili ukrutně rozzuřeně a vztekle odpověděli:

A v tom je vaše slabost.

Oba natáhli ruku a s vypětím všech svých temných Sil odhodili celý tým asi deset metrů daleko.Jeden přiskočil, sekl ti do ruky a vytvořil tam hluboký šrám, potom ale utekli.

Vane se vždycky obklopoval schopnými Temnými Jedii.Hádám, že tihle byli jedněmi z jeho učedníků.Jsou ale velice loajální, tohle bych u Sithů nečekal.

Pronesl jeden z Jediů a vstal.
_____________________________________________________________
Nikdy jsem neslyšel, že by někdo kvůli Síle vysátí neviděl, ale to je jedno, jen pozor, nevystavuj se tak moc mojí dobré vůli, kdybych chtěl, tak už jsi mrtvý, snaž se najít nějaké řešení...
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené mise“