Bonusová mise pro hráče R.O.F.L - Kdo za tím stojí?

Pakliže je hráč neaktivní déle než 30 dnů, jeho mise bude dočasně přesunuta sem

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Telaroon - palácový komplex královské rodiny:

Vběhl jsi dovnitř, rozhlédl se a zaposlouchal se. Přišlo ti, že se křik a výstřely ozývají z patra možná ještě z dalších vyšších pater. Zamířil jsi proto ke schodišti, kde jsi narazil na dalších několik mrtvých gardistů a párek torz jakýchsi bojových droidů.

Neuvěřitelnou rychlostí jsi překonal schodiště a již stojíš na velké chodbě. Za tebou je schodiště a před tebou chodba s podivnou zdobenou dlažbou, ze které vedou 5 dveří. Dvoje po každé straně a jdny široké přímo naproti tobě. Na chodbě opět vidíš několik mrtvých královských strážců a nějaké trosky droidů. Zdá se ti, že zvuk výstřelů přichází ze všech stran, ale po chvilce zaposlouchání jsou zjistil, že je to jen podivnou akustikou. Podařilo se ti určit dvě místa střelby a to místnost za velkými dveřmi, které však byly zavřeny a místnost v levo před nimi, dveře do téhle místnosti byly otevřeny.

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Telaroon - palácový komplex královské rodiny:

Běžel jsem k místu odkud jsem slyšel výstřely. Cestou jsem minul několik mrtvých gardistů a torz nějakých droidů.

Nakonec jsem doběhl na nějakou nádhernou chodbu, ze které vedlo pět dveří. Okamžitě jsem se k nim rozběhl, ale hned jsem se zastavil, neboť jsem znovu uviděl několik mrtvých gardistů a kusy nějakých droidů.

Počkat, proč jsou ti rozbití droidi vždy na stejném místě jako ti mrtví strážní, to nedává smysl, ledaže... Ledaže by ti droidi byli těmi útočníky!

Okamžitě jsem se znovu rozběhl ke dveřím. Díky podivné akustice mi chvíli trvalo, než jsem identifikoval dveře, ze kterých vycházely zvuky masakru. Vycházely ze dvou dveří: Těch velikých, které ale byly zavřené a těch nalevo od nich, které byly otevřené. Okamžitě jsem připraven na všechno vběhl do těch nalevo.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Telaroon - palácový komplex královské rodiny:

Vběhl jsi do místnosti, která nebyla nijak extrémě velká, avšak na druhou stranu místnosti k oknu to mohlo být nejméně 10 metrů. U okna je veliká ozdobně udělaná postel, za kterou se někdo krčí a střílí směrem do druhého rohu místnosti, než ve kterém se právě nacházíš ty. Na zemi, přibližně uprostřed místnosti vidíš mrtvá, nacucky rozstřílená, těla několika mladých lidí, kteří byli oblečeni do bohatých rób. V rohu, do kterého střílí krčící se postava, vidíš několik droidů, nekompromisně postupujících k posteli. Již několik kupiček ostatků signalizuje, že droidů bylo původně aspoň 10. Teď už jich je však provozuschopných pouze 5. Droidi si tě samozřejmě okamitě všimli a dva z nich otočili hlavně svých blasterů tvým směrem. Další tři dál postupovali k posteli.

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Telaroon - palácový komplex královské rodiny:

Vběhnu do docela veliké místnosti, ve které byla u oken zdobená postel, za kterou se kdosi krčil a střílel na druhou stranu místnosti. Uprostřed místnosti byla rozstřílená mrtvá těla, která jsem ale neměl čas prohlížet, neboť jsem chtěl vědět po čem střílí. V druhém rohu, než jsem se nacházel já, bylo pět droidů a trosky dalších pěti droidů se válely na zemi. Dva z pěti funkčních droidů si mě všimli a otočili na mě své zbraně. Okamžitě se postavím do obraného postoje Soresu.

Tak střílejte vy plechový zmetci!

Droidi vystřelili první salvu střel. Téměř okamžitě jsem téměř všechny střely odrazil mečem zpátky k jejich původcům. Jednoho z droidů odražené střeli poničily natolik, že už nebyl schopen boje. Pomalu se začnu přibližovat k druhému droidovy, který vypálí další salvu střel, kterou ale odrazím zpět, bohužel už ne s takovým úspěchem, jako s tou první. Když se přiblížím na dostatečnou vzdálenost, vyskočím do vzduchu a mohutný sekem přeseknu droida vejpůl. Pak se pustím do ostatních droidů.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Telaroon - palácový komplex královské rodiny:

Droidi nebyli nijak překravitní, a tak první z nich padl hned po prvním zásahu odraženou střelou, druhý se potom rozpadl na dvě půlky po tvém bezchybném zásahu. Další tři zatím postoupili trochu blíž k posteli, jeden z nich po tobě začal střílet, ale bylo vidět, že ty nejsi jejich privátní cíl. Právě v době, kdy jsi ničil druhého droida, postava za posteli trochu zasténala bolestí, zřejmě dostala zásah, avšak neznělo to jako poslední výdech.

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Telaroon - palácový komplex královské rodiny:

Zatímco jsem ničil druhého droida, zbylým třem se podařilo zranit postavu, která po nich střílela zpoza postele. Jeden z droidů si asi všiml, že jsem se zbavil jeho "kamarádů" a začal po mě střílet, ale dřív, než si uvědomil, jestli byl se svou střelbou úspěšný, byl zničen mnou odraženými výstřely.

Potom se vrhnu na poslední dva. Prvního z nich zničím jednou ranou meče, aniž by to zaregistroval, a než se druhý stačil na mě otočit, byly z něj kusy plechu vhodné akorát tak do šrotu. Vypnu meč a rozběhnu se k postavě, schovávající se za postelí.

Jste v pořádku?
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Telaroon - palácový komplex královské rodiny:

Několika rychlými a přesnými údery jsi zneškodnil i zbytek droidů a rychle přešel s otázkou k člověku za postelí. Byl to mladý muž, mezi 25-30 lety. Měl pouze lehce poraněnou pravou ruku a vypadal, že si docela oddechl, když jsi odstranil ty vraždící monstra. Muž se zvedl ze země a odpověděl ti:

Ano, ano jsem v pořádku, ale teď musíme jít dál! Určitě tu ještě nějací ti zmetci jsou! Zabili mi půlku rodiny, snad ten zbytek ještě žije!

V jeho hlase jsi slyšel určitý smutek, avšak nevypadal, že se zhroutí, ani nechytal histerický záchvat, avšak hned vyrazil ven z pokoje směrem k velkým dveřím.

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Telaroon - palácový komplex královské rodiny:

Za postelí se skrýval mladý muž, který se držel za lehce poraněnou pravou ruku. Jeho odpověď mě usvědčila v tom, že patřil ke královské rodině, po které ti vražední droidi šli. Přestože už přišel pravděpodobně o půlku rodiny, nevypadal na to, že by se měl zhroutit. Okamžitě vyrazil pryč z místnosti.

Snad ještě někoho zachráníme...

Na nic jsem nečekal a připraven na další droidy běžel za ním.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Telaroon - palácový komplex královské rodiny:

Téměř společně jste vrazili do dveří a ocitli jste se v obrovské místnosti, která zřejmě sloužila jako taneční a zábavový sál. Už jsi nikde neslyšel střelbu, avšak co jsi spatřil před sebou, ti vyrazilo dech. Na zemi v různých částech sálu, především u stolů s jídlem leželo dohromady nejméně 15 mrtvých, na hadry rozstřílených, těl. Nikde jsi už neviděl žádného útočníka ani droida, jejich přítomnost signalizovalo několik rozstřílených, teď už, kusů šrotu.

Muž se zastavil a tu zkázu si prohlížel stejně jako ty. Jeho tvář se lehce křivila, ale neříkal nic. V tu chvíli jsi za svými zády zaslechly lehké spěšné kroky běhu, které blížili k vám. Nebyl to nikdo jiný než Tiris, která byla v cuku letu po tvém pravém boku, přesně na druhé straně než přeživší muž a dost hloupě se zeptala:

Uf, co se to tu stalo?!

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Telaroon - palácový komplex královské rodiny:

Naskytl se nám strašný pohled na hromadu na kusy rozstřílených těl z přibližně patnácti lidí. Skoro všechen nábytek byl zničený, stěny poničené od mnoha výstřelů, sem tam se nacházeli zbytky z několika droidů.
Do prdele...
Byl to strašný pohled, ale z nějakého důvodu mi nebylo z toho špatně. Můj společník, ať už to byl kdokoliv, si tu spoušť mlčky prohlížel. Připadal mi, jako by mu v hlavě vypukla bitva o ovládnutí svých citů.
Za sebou jsem uslyšel spěšné kroky. Rychle jsem se otočil a zjistil, že to byla Tiris. Vlasy měla ještě mokré. Na její otázku jsem neodpověděl, místo toho jsem uhnul stranou, aby mohla vidět tu spoušť. Její výraz, když to vše uviděla, mluvil za vše.
Zlaté nudné referendum...
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Telaroon - hlavní sál paláce královské rodiny

Muž, který evidentně patřil ke královské rodině a jenž zřejmě jako jediný vražedný útok zabíjáckých droidů přežil. Posadil se pomalu na zem a schoval svou tvář v rukách. Nemohl jsi teď tak vidět jeho výraz, protože celý jeho obličej zakrývali jeho ruce, které ještě před chvílí pevně drželi blaster, avšak teď byly prázdné a snad i trochu rozstřesené.

Tiris také chvíli nebyla schopna slova, i když to bylo u ní velice neobvyklé. Po chvíli se však nejistým a trochu přihlouplým hlasem zeptala:

Kdo tohle mohl udělat?
Naposledy upravil(a) MrTukan dne 26.3.2009 19:32:34, celkem upraveno 1 x.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Telaroon - hlavní sál paláce královské rodiny:

Tirisinina otázka mě trochu namíchla. Povzdechl jsem si, vrátil světelný meč na opasek a vzal ji trochu stranou abychom byli mimo doslech toho muže, ale stále dost blízko na to, abychom mohli včas zakročit, kdyby se něco stalo.
Tiris, prosím tě poslouchej. Jdi ven a okamžitě zalarmuj bezpečnostní složky, přestože pochybuji, že by si toho masakru nikdo nevšiml. Zároveň sežeň nějakého lékaře a taky pošli někoho prohledat celý palác, chci mít jistotu, že už tu nejsou žádní droidi. Rozumíš mi?
Řeknu potichu, ale tak, aby mě dobře slyšela, přičemž mě zaskočila rozhodnost v mém hlase, ale hned jsem se vzpamatoval. Nečekal jsem, až odejde a vydal se k dosud neznámému muži a pomocí Síly jsem se ho pokusil trochu uklidnit.
Můžu vám s něčím pomoct?
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Telaroon - hlavní sál paláce královské rodiny:

Tiris tě kupodivu poslechla a bez dalších zbytečným slov se vydala rychle chodbou, kterou jste přišli, ven, aby sehnala nějakou pomoc. Ty ses zatím vrátil k onomu muži, který zatím dal ruce pryč z obličeje a zdál se, že se pomalu začal vyrovnávat s tragédií, která se zde právě odehrála. Na tvou otázku odpověděl jednoduše poměrně nenávistným hlasem:

Ano, můžete. Najděte mi toho, kdo tohle provedl aby mohl být souzen a popraven podle našeho práva. Za tím určitě stojí někdo z klanu Giugameových, kteří se neprávem domnívají, že oni by měli být královskou rodinou zde na Taleroonu.

Pak už jen dodal:

Netušil jsem, že by byli něčeho takového schopni. Podlí vrazi.

Při těch slovech si zhnuseně odplivl na haraburdí z jednoho ze zabijáckých droidů a pak se znovu podíval po celé síni čekajíc na tvou reakci.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Telaroon - hlavní sál paláce královské rodiny:

Mužova reakce nebyla nijak zvlášť překvapivá, protože když položíte někomu, kdo se stal obětí nějakého zločinu, otázku, zda-li něco nepotřebuje, zcela jistě dostanete odpověď typu ,,Najděte mi toho, kdo za to může.", ke které bývá, stejně jako v tomto případě, často připojeno i označení prvního podezřelého nebo prvních podezřelých. Klan Giugameových jsem proto automaticky zařadil do seznamu podezřelých a odpověděl.
Slibuji, že se pokusím vypátrat viníka nebo viníky tohoto zločinu. Teď mi ale, jakmile se vám podívám na to zranění, tedy pokud dovolíte, povězte co se stalo těsně předtím, než došlo k útoku, kdo všechno by měl prospěch z vyhlazení královské rodiny a také více o tom sporu s klanem Giugameových.
Na chvíli se odmlčím, abych mu dal možnost zpracovat mou odpověď.
A myslím, že by se už slušelo abych se představil - Jsem Rytíř Jedi Dake Avery
Dodám nakonec, jakoby mimochodem.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Telaroon - hlavní sál paláce královské rodiny:

To, že jste rytíř Jedi, jsem poznal podle vašeho světelného meče, ale samozřejmě rád se dozvídám i vaše jméno. Já jsem synovec krále, Bodeas. A jak to tak vypadá, jsem poslední, kdo přežil z královské rodiny.

Při těch slovech jsi zahlédl slzu u jeho oka, kterou však rychle setřel.

Ty jsi měl celou dobu trochu špatný pocit, ale nedokázal jsi ho specifikovat ani odhalit jeho původ. Bylo jisté, že rozhodně neměl sygnalizovat nějaké nebezpečí, spíše upozorňoval na něco jiného.

Pravděpodobný následník trůnu ti následně dovolil, aby ses podíval na jeho lehká zranění a přitom začal smutně vyprávět.

Předtím, než do paláce vtrhli vražední droidi, probíhala tady uvnitř rodiná slavnost. Vlastně to byla oslava 15 narozenin moji sestřenice, královy dcery. Jednalo se jen o rodinou oslavu, takže uvnitř nebyl nikdo jiný, než rodinní příslušníci, vyjma několika sluhů. Ostatně do prostor paláce stejně žádnou ochranku nepouštíme, protože počítáme s tím, že je komplex bezchybně střežen a navíc že by nikdo neměl zájem na tom udělat něco tak strašného.

Na chvilku se odmlčel, polkl a pak pokračoval:

Musel nás někdo zradit, někdo se nechat uplatit nebo že by snad někoho vydírali? Nechce se mi pořád ale uvěřit, jak se to mohlo stát. Normálně jsme slavili a najednou se vyhrnula ta spousta droidů a začala vraždit každého koho potkala. Vlastně nevím, kdo by kromě Giugymeových měl prospěch z vyvraždění královské rodiny. Možná tak odpůrci Republiky, doufající v tom, že by to mohlo zvrátit výsledky referanda o připojení na jejich stranu. Lidé na rodinu vždy hodně dali a kdyby byli všichni mrtví, možná by se nechali přesvědčit masivní propagandou, ale dokud jsem živ, tak se jim to nepodaří.

Opět se odmlčel a chvíli pozoroval, jak mu ošetřuješ ránu. Brzy se však znova ujal slova.

No a k těm Giugymeovým, není toho moc co vyprávět. Ten spor uř se táhne, co já vím, staletí. Tehdy se pokusili převzít vládu a nutno říct, že se jim to i na několik let povedlo. Vlastně začalo to ještě dříve sňatkem následnice Giugymeových s jedním z mých předků, což mělo ukončit již vleklé spory z dávných dob, o jejímž původu již vím pramálo. Bohužel toto pouta ztroskoalo, když ta proradná žena zavraždila svého manžela, po čemž tihle mizerové postupně zabili ještě několik dalších z mého rodu a nakonec se dostali k vládě. Mohl to být dost možná incident podobný tomuhle, to už nevím. nám však tehdy zůstal lid věrný, a tak jsme se po několika letech příprav rychle a bez krveprolití dostali opět k moci my. Tehdy byl hlavou naší rodiny Fugas, kterému také přezdívali milosrdný, a tak po nenásilném převratu, kdy byla cela Giugameova rodina zajata ve spánku a defakto zrazena vlastními strážci, nevydal Fugas rozkaz k hromadné popravě, ale pouze celý rod uvrh do vyhnanství v jednom z chudých regionů naši země, byla jim odňata velká část majetku, takže se stali bezvýznamnými.

Po vyčerpávajících informacích z minulosti princ opět přerušil své vyprávění, oblízl si rty, které mu rychle vysychaly a pak ti řekl poslední část příběhu.

V průběhu věků však dohled nad těmito zrádci opadl a oni opět začínali získávat svou někdejší moc a sílu a v posledních letech oěpt začali otevřeně vystupovat proti naší rodině, nikdy však nijak jinak než v rámci zákonů...

Bodeas se uprostřed věty zasekl, protože vás vyrušil nějaký podivný skřípavý zvuk, který vycházel odněkud z vedlejšího pokoje. Odsud se nedalo určit, co to vlastně bylo, ale přišlo ti to jako otevírání nějkaých porouchaných dvěři či nádoby.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené mise“