Mise pro Dashe Rstana - záchrana mistrně (SR)

Pakliže je hráč neaktivní déle než 30 dnů, jeho mise bude dočasně přesunuta sem

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Mise pro Dashe Rstana - záchrana mistrně (SR)

Příspěvek od Heinz »

Coruscant - Chrám Jedi

Spánek jsi měl velmi neklidný a slabý, každé zašustění tě vylekalo. Třicet minut před hodinou, na kterou sis nastavil budík, jsi již nemohl nejen spát, ale nervozita ti dokonce nedovolila ani poklidně spočinout na jednom místě. Horko těžko se ti podařilo začít meditovat, rozrušovalo tě vše, od vzdáleného ruchu velkoměsta pod tebou, až po mírně vrzající dveře od tvé skříně. Konečně někdo zaťukal na dveře a ty ses obrovskou rychlostí vymrštil na nohy. Ve dveřích stála mistrně Shaak Ti a usmívala se na tebe, zřejmě vycítila tvou nervozitu a chtěla tě povzbudit.
"Tak padawane, byl jsi předvolám před Radu, jak ti bylo slíbeno, jsi připraven vyrazit?"

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Coruscant - Chrám Jedi

Bylo pozdě vnoci když sem se poprvé probudil.Honila mně noční můra.Znovu a znovu sem se vracel na Ondreon a viděl tam mistrini se vzdorem v očích jak na mně křičí at zmizím.A tu obří vlnu temné strany!Jdu si znovu lehnout a snažím se spát.Po chvíli se opět proberu.Meditační technika na uklidnění vždy zabere jen na chvíli sem moc rozrušen!Půl hodiny před sedmou ráno zanechávám všeho snažení a jen nervozně přecházím po pokoji.Obleču se přehodím přes sebe svůj tmavě hnědý jedijský plášt a připnu si meč.A čekám až přijde ta chvíle abych mohl jít.Zatukání mně vytrhne z myšlenek doběhnu ke dveřím!
Sama mistrině Shak Ti to je čest.
Zdravím vás mistrině.Ano sem připraven.Sem zvědav na čem se rada usnesla.
Ukloním se mistrini vyjdu před ubikaci zavřu ji.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

Coruscant - Chrám Jedi

Zase se na tebe mile usmála a nechala tě jít prvního.
Kráčeli jste prázdnou chodbou a vaše kroky se rozléhaly do všech stran. Většina obyvatel stále ještě spala nebo zůstávala ve svém pokoji a tak vás na chodbách nikdo nerušil. Konečně jste došli až k dveřím, které jediné dělily vás od mistrů. Vešli jste.
V síni na vás upíraly svůj zrak jedenácte párů očí, každý z nich upřeně, až vlezle. Uklonili jste se a pak konečně mistr Yoda spustil:
" Hmm, dorazil si mladý padawane, my meditovali až do rána nad tím co ty řekl si a usnesli jsme, že zde..." podíval se na tvou sousedku "...že zde, mistrině Shaak ti a stejně tak i mistrině Stass Allie se svým padawanem zachraňovat tvou mistrini půjdou."
Tvým tělem projel proud, copak nevezmou i tebe? Po další odmlce však Yoda dále pokračoval.
"Víme však také, jakou touhu na pomoc jí jít pociťuješ ve svém nitru a riskovat to, že se pro ní sám vydáš nechceme. Smíš tedy se s nimi na záchrannou misi vydat. Ale pozor! Svých emocí se střež!"

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Coruscant - Chrám Jedi

Trochu mně zarazilo že nejde první mistrině ale co je to přece jedno.Chrámové chodby byli pusté.Šedé zdi mu dodávali takový divný vzhled tomu ránu už tak dost pochmurném.Cestou sem se pozdravil s několika padawany,které znám ze svého pobytu v chrámu.Cesta do síně trvala jen chvíli.
Tak a ted se rozhodne
Vejdu do místnosti a ukloním se mistrům.Použiji jedijskou uklidnovací techniku a poslouchám mistra Yodu.Zraky všech mistrů se upírají na mně způsobem který mi je docela nepříjemný.Po vyslechnutí Yody pohlédnu na Shaak Ti a poté zpátky na Yodu.
Rozumím mistře budu si dávat pozor a děkuji vám.
Ukloním se a čekám jestli bude následovat ještě něco dalšího.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

Coruscant - Chrám Jedi

Yoda se zamračí, ale jak se zdá, ne ve zlém. "Hmm, ovládat své emoce ses, jak se zdá, již dobře naučil, chvályhodné, chvályhodné..." Zase se zamyslí. "Myslím, že my chybu neudělali jsme, že jsme ti odjet dovolili. Nu, ale už zmiz! Za půl hodiny odlet je naplánován..."
Mistrině Shaak Ti ti pokyne, ještě se ukloní a už stojíte na chodbě.
"Nyní se rozejdeme, buď na přistávací rampě přesně," Shaak Ti zdůraznila slovo přesně, "za půl hodiny!"

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Coruscant - Chrám Jedi

Dobře mistře at vás provází síla.
Usměju se a úklonou se pospátku sunu z místnosti.Ve dveřích se otočím a vyjdu ven.Počkám na Shaak Ti.A poslechnu si co mi říká sem velice štastný takže se usmívám.
Jistě mistrině nebojte se budu tam přesně.Takže zatím sbohem.
Tou nejkratší cestou běžím do své ubikace.Proplétám se mezi padawany a mistry ktečí jsou již touto dobou vzhůru.Doběhnu do ubikace která je v doslova chaotickém stavu ostatně jako vždy.Připnu si vybaveně na opasek vemu věci a zamířím na přistávací rampu.Běžím abych tam byl včas sice mám ještě relativně dost času ale stát se může cokoliv.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

Coruscant - Chrám Jedi

Doběhneš k přistávací rampě a podíváš se na datapad, máš ještě relativně hodně času a tak se porozhlédneš po rampě, jestli neuvidíš nějakou zvláštnost či známého. Nic. Skoro si začneš nadávat za dochvilnost. Chvíli přecházíš tam a zpět a nakonec se obřeš o nejbližší speeder.
Konečně se v od tebe středně vzdáleném vchodu objeví skupina rytířů a tvým tělem projede mírný proud vzrušení. Ihned se postavíš a upravíš. Mistrině Shaak Ti promluví.
"Tak jsi tu včas padawane, skvěle, poletíš se mnou ve speederu, budeš řídit. Sraz se zbytkem budeme mít na coruscantské přistávací rampě číslo DLL-0221, tam na nás čeká naše loď.
Společně poté nastoupíte a odletíte vstříc coruscantskému ruchu.

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Coruscant - Chrám Jedi

Poklusem se prodírat chodbami chrámu je docela o nervy.Když musíte uhýbat všem mistrům a rytířům jedi a odstrkovat menší padawany aby se vá nepletli do cesty to je opravdu děsné.Obrnil sem se trpělivostí.Výcvik se hodil jinak bych už seřval nejbližřího kdo by mi přišel do cesty.At by to byl mistr nebo padawan.Konečně se předemnou objeví velká dvojitá vrata do hangáru.Vejdu a začnu se rozhlížet.Je tu plno našich stíhaček a lodí.A pír speedrů.JDu k nim protože asi poletíme větší lodí kterou tu nemáme.Zrovna si prohlížím jednu Delta-7.Byla viditelně upravená.Vypadala jako lod mistra Tiina.Síla mi oznámila příchod dalších jedi.Otočím se upravím si plášt a jdu vztříct mistrini Ti.
Zdravím vís mistrině byl sem tu trochu dřív ale nevadí.Dobře tak pojdme.
Sednu za řízení speedru a počkám až mistrině sedne vedle mně a vyrazím vstříct Coruscantskému provozu.
A mistrině ším poletíme????
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

Coruscant - Chrám Jedi

"Ach, ty my dáváš, budou tam na nás snad čekat čtyři Eta-2 Actis, zvládneš to doufám pilotovat, že jo?"

Shaak Ti se zadívala na nastupující mistrini Stass Aliie a její padawanku
"Měli bychom také nastoupit, tak prosím."
Ukáže ti ať nastoupíš na místo řidiče. A pak, už na místě spolujezdce, čeká na to, až nastartuješ.

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Coruscant - Chrám Jedi


Prominte mistrině radši se zeptám hned nemám rád překvapení.a nebojte se zvládnu to pilotovat hravě.Ztrávil sem hodně hodin v simulátoru s touhle lodí.Myslím že to půjde.Tak letíme.
Nahodím motor našeho speedru.Okamžitě naskočil.Počkám až nastartuje i druhý speedr a vyrazím.Po cestě se ještě ohlédnu po chrámu.Dělal sem to i minulou cestu s Coruscantu.Zapojím se do hluku Coruscantského provozu a letím směr rampa.V hlavě mám plno myšlenek myslím na mistrini jestli jí najdeme.....Vytěsnil sem je ze své hlavy soustředil sem se jen na jízdu
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

Coruscant - Přistávací rampa

Konečně jste doletěly na rampu a vystoupily. Jak se zdá, nikdo tam, kromě vás, v tuto ranní hodinu nebyl. Překvapivé. Jedijské stíhačky jsi ihned poznal, vypadaly oproti ostatním lodím mírně omšele a uboze. Také byly, co se týče vybavení, ale tys věděl, že jejich hlavní kvalita spočívá jinde.
Na druhý speeder jste museli chvíli počkat, mistrině ten čas využila k tvému zkoumání. Nakonec se zeptala:
"Jak moc ti na tvé mistrini záleží? Celou dobu cítím, jak ti hlavou proudí spousta myšlenek, které se poctivě snažíš zapudit, většinou o ní. Nepovíš mi něco o ní?"

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Coruscant - Přistávací rampa

Proplétat se Coruscantským provozem nebylo nic těžkého ale bylo to unavující.proto mne potěšilo že už jsme na místě.Naše stíhačky byli připraveny.Bylo vidět že už mají něco za sebou ale to jim neubíralo nic na jejich eleganci.Podívám se na mistrini vím že mou hlavou proudí tolik myšlenek že si toho jistě musela všimnout.
Záleží mi na ní velice.Protože je to má první mistrině a chovala se ke mně hezky přátelsky.Pořád vidím před očima tu scénu jak se se vzdorem v očích staví nepříteli a mně říká abych odletěl.Byla velice hodná a příjemná.Byla to dobrá rytířka jedi.Snad jí najdeme.
skloním hlavu a opět ty myšlenky zapudím nesmím se jimi nechat pohltit
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

Coruscant - Přistávací rampa

" O ano, znala jsem jí jen od vidění, ale vyzařovala z ní zvláštní aura. Neboj Dashi, najdeme jí a zachráníme, pokud cítíš, že žije, tak je to pravda. Někteří byli skeptiční, ale já ti věřím."
Konečně přiletěl druhý speeder a vy jste mohli nastoupit.
"Vy, ty a tady mladá Weatha máte Chrámové stíhačky, ty bez barvy. "
Ano, všiml sis, že dvě stíhačky měly jinou barvu.
"Letíme nejdříve na planetu, kde se ta událost stala, jakže se jmenovala?"
Po tvé odpovědi konečně vyrazíte vstříc vesmíru.

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Coruscant - Přistávací rampa

Děkuji mistrině že mi věříte a mistrině žije já to vím.
Speedr dorazil jeli pomaleji ale to my nevadilo sem rád že sem si mohl s mistriní promluvit.Prohlédl sem si pořádně padawanku mistrině Stass Allie jí znám ale její padawanku ne.Byla to twilečka se zelenou pletí. Byla stejně vysoká jako já a i stejně stará asi.Naše stíhačky byli šedé nenabarvené na ty ukázala mistrině bylo mi jasné že ty druhé jsou osobní lodě obou mistrin.Jdu k té co je mi blíž.
Byla to planeta Ondreon mistrině.
Nasednu do stíhačky zapnu motor začnu s kontrolou systémů a vyrazím k hvězdnému nebi.
Vesmírná kontrolo tady lod ED-23 žádám o povolení k odletu.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

Vesmír - cestou na Onderon

Vysílačka chvíli mlčela, ale pak zapraskala a ozvalo se
"Tady vesmírná kontrola, máte povolení k odletu."
A konečně jsi mohl vyrazit na cestu na Onderon. Brzy si už byl nad atmosférou Coruscantu. Z vysílačky se ti ozvalo.
"Loď ED - 23, tady loď ED - 12, slyšíte mě? Letíme k Izizu."

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené mise“