Mise pro Dashe Rstana - záchrana mistrně (SR)

Pakliže je hráč neaktivní déle než 30 dnů, jeho mise bude dočasně přesunuta sem

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

Onderon - "Hnízdečko" - pokoj Alterniho

Potlač své emoce, nepoddávej se jim!

Mistryně tě upozornila a pak hned pokračovala.
"Padawan má pravdu veliteli, musíme rychle vymyslet účinnější strategii než je ta vaše dostavadní - to je jistá sebevražda."
"To jistě máte pravdu Mistryně Jedi."

"Proto dovolte vstoupit sem i mým zbylým společníkům."
"Máte mé svolení." řekl Aterni a rázným pohybem ruky vyslal strážného u dveří. brzy se vrátil i s podrobným plánem města - včetně místa kolem brány, kde se pravidelně odsouzení vypouští do volné přírody - divočiny.
Podíval jsi se na mapu a uviděl značku znázorňující bránu, od které vedla široká silnice přímo k radnici - a věznici. Domy okolo silnice byly naskládané na sobě, mezi sebou měli poměrně malé a tmavé mezery. Většina domů byla malá, nejspíše rodinná, ale hned první, naproti bráně, byla kantýna. Nad branou se ještě tyčily dvě strážní věže, jak vám bylo sděleno, nejsou moc velké a většinou tam sídlí jen tři strážní - s tím ale nemůžete počítat při procesu "vyvádění".
" Nevíme, jestlí jí budou vést nebo na něčem dovážet, bohužel. I tak, dámy a pánové, příjmám návrhy a plány."

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Onderon - "Hnízdečko" - pokoj Alterniho

Dělám to mistrině celou dobu co jsme na téhle spropadené planetě!TAk jde se na plán.
Nejsem zrovna stratég,takže mně když tak opravujte,,ale jak se otvírá ta brána?Je to stará která se musí otevřít ručně nebo je na nějaký systém?To je první věc.Ten systém by se možná dal skratovat nebo tak.TY věže bude druhý problém.
Mistrině budou nám pomáhat i mistrině Allie a její padawanka?Ale myslím že nějaký omračující granát popřípadě světelný meč by si s jejich osádkami měl poradit.Jen nevím jak zastavit speedr nebo to na čem jí budou převážet.Kolik tak většinou posílají strážných na vypuštění?A kolik máme lidí aspon zhruba nemusíte říkat celé číslo?
Tak přemýšlel sem dál a čekal zda mně někdo opraví nebo my v tom plánu něco vytkne či přijde s něčím novým.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

Onderon - "Hnízdečko" - pokoj Alterniho

Ano, budou, jistěže, jeli jsme sem na společnou misi.
Zatímco jsi mluvil, přišli obě Rytířky a s mírnou úklonou se postavili kolem mapy. Alterni tě vyslechl a dal se do odpovídání.
"Brána se otevírá pomocí počítače v centru radnice - je ve velkém trezoru a je to asi nejhlídanější místo ve městě, dostat se tam by stálo spoustu úsilí a bylo by to moc nebezpečné, musíme jí získat dřív, než k bráně dojde.
Máš pravdu, že pokud budeme mít na naší straně vás, věže by nemusely být takový problém."

Do rozhovoru se vložila Mistryně Ti.
"Dovolte abych vám připoměla, že Jediové zbytečně nezabíjí, nejsme vrazi."
"Ach," v hlasu Alterniho bylo znát zklamání "toto by přeci nebyla vražda."
"Jediové nikdy první NEÚTOČÍ!" řekla Mistryně Allie možná až moc důrazně, ale pravdivě.
"Zapoměl jsem." zabručel Alterni a rozhodl se v hádce nepokračovat, i když si myslel své.
"Každopádně byste snad mohli ty stráže alespoň omráčit, to ta vaše Síla dokáže, ne?."
"V tom by neměl být problém. Pomocí Síly bychom též mohli zastavit i ten speeder, čímž odpovídám na tvou další otázku, Dashi." Teď domyslet rozmístění před akcí a únikový plán."
"No, je nás dohromady asi dvanáct, to znamená, že bychom mohli rozmístit lidi na střechách domů, ti by nás kryli - dále by mohli být na těch věžích."
"Ano, dejme tomu, že zastavíme speeder a zbavíme se stráže, nebude trvat tak dlouho a naběhnou vojáci. Do té doby musíme zmizet. Máte nějaký objekt, kde by se dalo přečkat?"
"Bohužel, pak už se nebudeme moct vrátit."

V místnosti zavládlo ticho.

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Onderon - "Hnízdečko" - pokoj Alterniho

V místnosti ticho sem rozsekl já.
No jak veliký je ten speedr?To je naše cesta ven podle mně.Musíme to udělat rychle a čistě.Až tam naklušou vojáci bude to horší.Tím speederem se musíme dostat na přistávací plochy.Tam jsou vždycky nějaké lodě.My si vezmeme naše stíhačky a vy si půjčíte nějakou lod.
Řeknu s úsměvem na tváři.
Vím mistrině že to není ten nejlepší způsob hodný jedi a republiky ale nic jiného mně nenapadá?A rozmístění a úkoly nechám na vás zkušenějších.
Tak to by mělo stačit.Jednoduší kostra plánu.Ted už jenom domyslet detaily a důvěřovat síle že se to povede.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

Onderon - "Hnízdečko" - pokoj Alterniho

"To by mohlo jít, s mojí sestrou tam pojedou asi čtyři hlídači, mí lidi na střechách začnou útočit a pokusí se sestřelit ty strážce, a pak můžeme my unést ten speeder. Předtím samozřejmě zlikvidujeme stráže na věžích. Druhá skupina - třeba pod vedením druhé Mistryně - by se postarala o zajištění přistávací plochy - ale kam pak odletíme."

Shaak Ti přispěchala s upozorněním.
"Nesmíme se moc vzdálit od této planety, máme tam úkol, ale do města nemůžem. Co na Dxun?"
"Je tam nebezpečno, ale mělo by tam být několik polních základen, především soukromých. Možná by to šlo."
"Tak dobře, zbývá nám ještě něco na dořešení?"

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Onderon - "Hnízdečko" - pokoj Alterniho

Dobře myslím že to by mělo být vše.Dxun to zní dobře i když o něm nic moc nevím.Takže jaké bude ještě rozdělení týmů kdo zajistí speedr a kdo věže a přistávací plochu?Ještě to ted sdělit at se můžeme jít vyspat a trochu se připravit.

Podívám se po kolem stojících bytostech a čekám na jejich reakce.Sem úplně klidný soustředěný pouze na náš úkol.A jeho splnění ani obrazy mistrině už se neoběvují.Sáhl sem k opasku a nahmatal světelný meč.Jeho studený dotek mně uklidnil a už sem se těšil na akci.Nemám rád tyto přípravi i když vím že sjou nutné.A mé smýšlení není moc jedi.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

Onderon - "Hnízdečko" - pokoj Alterniho

"Ano máš pravdu, já se svou padawankou si vezmeme na starosti vyčištění přistávací zony." Stass Allie promluvila a Shaak Ti to odkývala, Alterni potvrdil:
"Dostanete pět mých mužů"
"Dále, já s vámi, Alterni, unesu speeder, vezmeme s sebou dva vaše lidi. Dash si vezme na starosti věže."
"Dostane jednoho spolubojovníka."

"Skvěle, po únosu budete mít možnost naskočit do speederu, jen jedinou."
"Ano, a zbytek lidí nás bude krýt na střechách."
"Teď navrhuji, aby jsme šli na kuťe, jak říká Dash, zítřejší den rozhodne o všem."

"Jistě."
A tak všichni začali odcházet.

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Onderon - "Hnízdečko"-náš pokoj

Po rozdělení úkolu sem si začal lámat hlavu jak to udělat.Celý zamyšlený sem odešel z místnosti a šel postupně k našemu pokoji.Lehl sem si na postel a přemýšlel o provedení plánu.
Kdybych já šel do jedné a ten spolub ojovník do druhé tak by to bylo rychlejší.,ale.....
Začal sem přemýšlet jaké má nedostatky tento plán.
Sám nemá bez omračovacího granátu šanci.Já si poradím ale co on???Tento plán sem si ponechal v záloze a začal přemýšlet nad jiným.
Nebo můžu jít s ním a pomoci mu zajistit jednu věž a pak se dostat do té druhé.Jde o to jak se tam dostat.Ta brána je masivní to ano ale asi nebude bez ochrany aby se po ní dalo přejít.A přes cestu se asi taky nebude moci dát projít.
Nevěděl sem jak to udělat ale měl sem lehké tušení.Na mysli my opět vytanula mistrině.Ten obraz byl jako by my ted připomínal že její život závisí na mně nebo aby my jí připoměl.To sem nevěděl silou sem tu myšlenku zaplašil jako již mockrát předtím.A uložil se do spánku beze snů.Jakým sem spával posledních několik dní.
_______________________
Gratuluji k návratu.Scházela si tu:-D
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

Onderon - "Hnízdečko"-náš pokoj

Ráno jsi se probudil brzy a necítil ses nijak zvlášť vyspale, přesto jsi však dále nemohl usnout, nešlo to. Zjistil jsi, že máš do schůzky před akcí ještě něco přes hodinu čas a tak ses pohroužil do meditace. Když si se probudil, bylo už na čase jít.
Došel jsi k pokoji Alterniho, ale strážný u dveří tě doprovodil do provizorně vytvořené taktické místnosti - ostatní už tam byli. Jakmile jsi přišel, Alterni začal.
"Tak, máme asi tři hodiny do doby, kdy jí budou převážet, jistý plán jsme vytvořili, teď rozdělíme mí lidi. Dash k sobě dostane Josskoa - neboj, sice není Jedi, ale zcela nepotřebný není. Velkou část svého života dělal pro tuto vládu špiona a úkoly jako tento, dostával pravidelně."
....dál se rozhovor odvíjel dosti nedůležitě, skoro ses nudil. Mistryně a Alterni se několikrát pohádali, ale kromě potvrzení již vytvořeného rozdělení se nic nevymyslelo. Na konci zbývala ještě hodina do odjezdu, většina střelců již obsazovala střechy a Stass Allie byla na cestě k tichému obsazení přistávací plochy...
Všichni se rozcházeli a Alterni k tobě přičel s asi třicetiletým mužem, zrzavým a s dosti ostrými rysy.
"Toto je Jossko, tohle Dash, měli byste se seznámit."
Pak se otočil a odešel.
Zrzek zabručel, byl zvyklý kontrolovat své emoce a proto byla jeho tvář striktně neutrální.
"Nejsi nějak moc mladý?"

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Onderon - "Hnízdečko"

Probuzení nebylo zrovna z nejrůžovějších.Ale poslední dobou sem takhle vstával pořád tak sem si zvykl.Času sem měl ještě dost tak sem se pohroužil do meditace.Z meditace sem se probral na čas.Meditace mně uklidnila a trochu sem si přiní odpočinul.Rozešel sem se k Alternimu a po té sem byl doprovozen do taktické místnosti.Byla to místnost jako skoro všechny ostatní tady.Zaposlouchal sem se do debaty filtroval sem jen to potřebné.
Já se nebojím veliteli věřím že vaši muži jsou dobří.
Dále se to odvíjelo dosti nudně.Na hádky mistrině a velitele už jsme si zvykli všichni a nechali jsme je se hádat.Trvalo to dlouho a zabralo to celé dvě hodiny.Byl sem zvědav na svého partáka.Když my ho představili,vypadal dosti drsně ale mně to nepřekvapilo.
Na věku nezáleží Jossko.Uvidíš.jak si na tom s výzbrojí?Nebo jinak řečeno máš nějaký svůj plán?Sice sem jedi ale nejsem taktik.
Řeknu bez nějakých zábran sice sem jedi ale nechci zbytečně riskovat život mužů.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

Onderon - "Hnízdečko"

"Asi máš pravdu, důležité jsou dovednosti, budu ti tedy důvěřovat. Výzbroj, chci být pohyblivý, proto nic zvláštního, chci to udělat pěkně v tichosti - budu mít s sebou vibronůž a blasterovou pušku na zádech, taky bych navrhoval, aby jsme samotnou akci provedli v tichosti tudíž abys nepoužíval ten svůj meč, přeci jenom, je těžko přehlédnutelnej, jestli chceš pujčíme ti též vibronůž. Jinak taktika, nijak závratná, hradby jsou průchodné, z obou stran, až k chodbě do věže, tam se nepozorovaně dostaneme a eliminujeme stráže, každý na vlastní pěst. Toť můj plán."
Muž se na tebe podíval a ostražitě sledoval každý tvůj rys, stále se tě pokoušel co nejdokonaleji přečíct, nejspíš nemoc z povolání.

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Onderon - "Hnízdečko"

Dobře chtěl sem navrhnout něco podobného.A jestli máš vibronůž na půjčení vzal bych si ho jeden nikdy neví.
Řeknu muži který byl oproti mně o něco vyšší takže sem musel koukat nahoru.myslím že se my s ním bude dobře spolupracovat.
On svou věž zvládne jistě,ale co já???
Tyto myšlenky se my honily hlavou.Přestal sem myslet na provedení útoku a začal kontrolovat svoji výstroj.proběhlo to rychle jelikož toho sebou moc nenosím.Světelný meč se my houpal na opasku a já byl připraven schoval sem meč pod plášt a čekal až vyrazíme.Byl sem trochu nervozní, ale nedal sem to na sobě znát.Hlavou my vířilo covšechno se může zkazit.Nejlepší by to bylo kdyby jsme už byli nahoře ve stíhačce.Tam se cítím volnější než tady.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

Onderon - "Hnízdečko", v ulicích

Muž ještě vyndal ručně překreslenou mapu a ukázal na vchody do hradeb - "Jsou asi padesát metrů od hradeb, budem se tam muset nenápadně prosmýknout. No konec řečí, je čas na akci, jdeme. "
Stejnou cestou, jako jste se sem dostali, tě můž vyvedl ven, konečně venkovní světlo! Bylo mírně pod mrakem.
"Jo, málem bych zapoměl - tady je ten nůž." Zpod bundy, kterou si vzal na přiléhavou špionskou kombinézu, vytáhl nůž a dal ti ho.
Tak, v tichosti dojdeme až do blízkosti brány a pak buď jak buď, rozdělíme se a pak, jak to říkáte - Síla s tebou."

Asi pět minut jste šli po hlavní silnici, kolem procházelo jen pár chudých a zbýdačených lidí, kteří se při pohledu na vás otřásli strachem. Konečně jste došli do blízkosti masivní a skutečně obrovské brány, dokázala vzbudit respekt.
"Jdi podém hradem na vchod narazíš." Zašeptal a bez rozloučení se vydal do postranních uliček nalevo od věží. Ještě jsi se podíval na svojí věž a uviděl postavu a obrys pušky, jež má na zádech...

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Onderon - "Hnízdečko", v ulicích

Mapa byla sice ručně překreslená ale bylo tam jasně poznat to co bylo potřeba.
Dobře díky za informace.
Procházeli jsme hnízdečkem až jsme vylezli na ulici.Sluneční světlo mně oslnilo ale poměrně rychle sem si zvykl.Převzal jsem jen s pokývnutím nůž a strčil do rukávu.Když sem procházel tak sem si všiml těch zbýdačených lidí.Když jsme šli poprvé neviděl sem je.Asi je někdo uklidil aby jsme je neviděli.Pochvíli jsme viděli náš cíl.Nedivím se že mají takovou bránu.Sice neznám ta zvířata co žijí venku ale setkat bych se s nima nechtěl.
Díky ti at tě provází síla.
S těmito slovy jsme se rozdělily a já vyrazil svou cestou.Ještě sem se podíval nahoru na věž.Ten muž co tam hlídkoval měl uniformu jednotek Ondreonu a na zádech měl blaster jehož typ jsem nepoznal.Ale konfrontovat jsem s ním nechtěl.Kradmo a nenápadně se snažím dostat ke vchchodu do věže.Byl tu cítit strach a strast.Ta planeta není tak skvostná jak se zdá.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

Onderon - v ulicích

Pomalu a skutečně potichu jsi se plížil kolem oprýskaných a počmáraných zdí domů, které lidé dávno přestali opečovávat tak, jak by si zasloužily, k jedinému vchodu do hradeb na této straně. Již jsi byl blízko a stále jsi nikoho nepotkal, připadalo ti to divné, jak to?
A pak jsi pochopil.
Všichni lidé mají strach z armády, navíc na této planetě ho cítí obzvlášť velký, z poměrně jasného důvodu - a teď, poté, co jsi vykoukl zpoza rohu, uviděl jsi před sebou, a naneštěstí i přímo před vchodem, stát jednoho z mužů ve zbrani, na první pohled hrdého, že dostal tak významný úkol. Zatím si tě však nevšiml, což je možná dobře...

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené mise“