Kashyykská mise(Mise pre An-Drew Deera) (SR)

Pakliže je hráč neaktivní déle než 30 dnů, jeho mise bude dočasně přesunuta sem

Moderátor: Moderátoři

An-Drew Deer

Příspěvek od An-Drew Deer »

hangár

Smutně jsem pokrčil rameny. Dřív jsem si vždy myslel že padawan musí mít vždy svého mistra.
Mistr Yoda mě trochu sklamal. Úplně jsem si představoval svého mistra.
Byl by to nějaký mladší nautolan. Měl by krásně modrý meč a já bych byl jeho první padawan. Nezažil by bitvu u Geonoosis a měl by rád Wookie. A plnil by na Kashyyyku misi. Mé představy byli tak krásné.
Vyrušil mě z nich však klonský oddíl komandéra Gree.

Potan

Příspěvek od Potan »

hangár
Gree se zetal
MI jsem připraveni vyrazit, co vy?

An-Drew Deer

Příspěvek od An-Drew Deer »

hangár

Podíval jsem se po svých kolezích. Vypadali že proti tomu nic nemají a tak jsem pokrčil rameny.
Vypadá to že ne komandére takže můžeme vyrazit.
Prosím mistře.

Pokynul jsem mistru Vossovi a počkal až nastoupí. Pak jsem nastoupil já po mě mistrině Luminara a pak Yoda.
Byli jsme připraveni vyrazit!

Potan

Příspěvek od Potan »

Laat
v transporu se tě Gree zeptal
Ty seš ten vrah klonů?

An-Drew Deer

Příspěvek od An-Drew Deer »

transport

Smutně jsem se na komandéra podíval. Chtěl jsem vyjádřit že je mi to líto ale nevěděl jsem zda to pochopí. Pokýval jsem hlavou aby si byl jist že sm to já a posadil jsem se.
Cesta neměla trvat tak dlouho a tak jsem ani neuvažoval o meditaci. Jen sem i tam sedl a přemýšlel o té bitvě na Corusantu...

Potan

Příspěvek od Potan »

LAAT
Laat zdárně doletěl až na aclamator kde přistál
Přestupovat řekl pilot laatu

An-Drew Deer

Příspěvek od An-Drew Deer »

LAAT

Usmál jsem se na pilota a kívl hlavou.
Společně s mistry a mistriní jsme přestoupili na alcamator který nás měl patrně dovést až na Kashyyyk.

Potan

Příspěvek od Potan »

Aclamator- na kashyykem
Gree spustil
Náš úkol je zničit tábor Trandoshanských otrokářů.
Měl by to být rychlí a jednoduchý úkol.
Dotazy?

An-Drew Deer

Příspěvek od An-Drew Deer »

kashyyyk

Podíval jsem se po ostatních. Vypadali jako že nic proti tomu nemají ani že nemají žádnou námitku. Nic jsem proti plánu neměl ale chyběli mi nějaké informace.
Mám dotaz komandére. Bližší informace o místu tábora a podobně dostaneme na povrchu nebo jak?

Potan

Příspěvek od Potan »

Aclamator- na kashyykem
Blišší informace nejsou, jen výme že tam jsou a je jich hodně

An-Drew Deer

Příspěvek od An-Drew Deer »

Kashyyyk

Když jsem se zeptal dostal jsem překvapivou odpověď. Pokrčil jsem ramena a zase zalezl.
Když komandér dopovídal co chtěl začali jsme se skládat do LAATů.
Nebylo nás moc ale docela to ušlo. Letounů bylo asi 50. Pomalu jsme proudily na planetu. Doufal jsem v aspoň malou podporu wookiů.

Potan

Příspěvek od Potan »

Tábor trandoshanů na Kashyyyku
Laaty přisáli a všichni vyběhli ven vraždit překvapené Trandoshany

Obrázek

An-Drew Deer

Příspěvek od An-Drew Deer »

Kashyyyk

Vyskočil jsem z transportu. Zapl jsem meč. Sekal jsem otrokáře hlava nehlava. Odráže jsem střely ale musel jsem si dávat dobrý pozor.
Otrokáři byli velmi vyděšení a překvapení. Bylo zjevné že náš útok neočekávali. Po chvíli se dostavili i nějací wookiové...

Potan

Příspěvek od Potan »

Tábor trandoshanů na Kashyyyku
PO chvíli boje zbyl uprostřed tábora jen jeden poslední obklíčený Trandoshan. Vypadaloto že se chce vzdát

An-Drew Deer

Příspěvek od An-Drew Deer »

Kashyyyk

Když tam zbyl už jen poslední zastavil jsem se. Nemělo by cenu ho zabíjet. Mohl by poskytnout nějaké důležité inforace.
Nechtěl jsem však nic podnikat. Byl jsem tu malý pán na to abych o něčem rozhodoval.
Jen jsem doufal že ho nezastřelí nějaký wooki.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené mise“