Mise pro Stass Khoon (kill-cesno) -Staří známí

Pakliže je hráč neaktivní déle než 30 dnů, jeho mise bude dočasně přesunuta sem

Moderátor: Moderátoři

kill-cesno

Příspěvek od kill-cesno »

Tatooin


Hneď po príchode do mesta sa mi to tam zdalo nejaké povedomé. Sakra veď ja som tu už bol. Ale nié! Tu ma nemajú v láske. Prehodil som si cez hlavu kapucňu a snažil som sa vyhnúť zbytočným zvedavým pohľadom. Čo teraz? Najprv pôjdem pohľadať tie súčiastky, to je teraz prvoradé. Pomyslel som si a začal som sa otáčať a obzerať okolo seba. Ale kde? Nahlas som povedal.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Tatooin

Všude!
Křikl na tebe menší rodián, který právě procházel kolem tebe.
Pokud hledáš zrnka písku, jsou všude!
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

kill-cesno

Příspěvek od kill-cesno »

Tatooin

Trochu podráždene som sa na neho kukol a povedal.
Zrnká piesku nehľadám!
Ale za to hľadám dakoho kto má na predaj súčiastky do lodí.
Vieš o niekom takom?

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Tatooin

AAno, já vím spoustu. Když mně budeš sledovat, nenajdeš jenom písek, ale i vodu!
Poví roztřepaným hlasem rodián, ovšem nebyl to strach, který jeho hlas roztřepal.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

kill-cesno

Příspěvek od kill-cesno »

Tatooin

Ten rodian sa tvári divne.
A tak ja ťa budem nasledovať.
A tváril som sa ako keby ma to zaujímalo ale aj keď som mal pocit, že za tým budú nejaké problémy.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Tatooin

Jen pojď! Já ti ukážu duny! Jeskyně plné písku! Chceš? Chceš!? Pojď
A začně běžet, čas od času se za tebou ohlídne, jestli ho následuješ.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

kill-cesno

Příspěvek od kill-cesno »

Tatooin


Neponáhľaj sa tak.
Zvolám na neho. A snažím sa dorovnať krok s ním. Kam ma to vedie? Cítil som v sebe nedočkavosť.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Tatooine

Co mi dáš za písek? Smrtičky? Hodně Smrtiček??
Rozsvítí se mu oči. Stále jste ale byly v pohybu a ve městě. Několikrát jste oběhli pár budov, ale on se stále nezastavil.
Tak co? Dáš Smrtičky? Za to budeš mít tolik písku, že si budeš svojí bábovku budeš moc postavit znovu!
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

kill-cesno

Příspěvek od kill-cesno »

Tatooin

Hneď ako mi položil tú otázku tak môj krok spomalil. Na chvíľu som sa zamyslel a môj pohľad, ktorý pred tým smeroval na toho divného robiána, tak teraz mieril hore na obýsi striech okolo stojacich budou. A teraz sa to jeho správanie vysvetľuje. Čo urobým? Ten isto nevie zahnať dáky komlink nie to ešte hyperpohon.A po dlhšom čase mi znovu hlavou preletela myšlienka. A mohla by na neho zapôsobiť Sila. Nato som sa pousmial a nahodil som rýchlejšie tempo a keď sa mi ho podarilo predbehnúť, tak som náhle zastal, otočil som sa k robiánovy a prikaźal som mu aby zastal.
Hej! Stoj!
Jednu ruku som si dal do vrecka, tak aby si to všimol. A jemnéjšim tónom som opäť prehovoril.
Niečo tu mám pre teba. Chceš? Chcéééš? Mam tu pre teba smrtičky?

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Tatooin

Máš? Máš???
Radostí ti doslova skákal po ruce.
Dej, a já ti ukážu, kde je písku za skvělou cenu! Spousta malých zrnek, jen je spojit, a vznikne z nich bábovka. M"žeš s nima dokonce udělat tunel! Já ho viděl! Nádhera. Takový tunel jsi nikdy neviděl. Velký tečký se rozpijou, uvidíš, uvidíš!
Nedočkavě se po tobě sápe.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

kill-cesno

Příspěvek od kill-cesno »

Tatooin



Pomaly som cúval, ale ruku som stále pevne držal vo vrecku a snažil som sa aby mi ju nevitiahol. O akom tuneli to zase hovory? Pozeral som sa mu do očí a začal som sa sústrediť na Sílu a keď som sa do nej dostatočne ponoril, tak som sa dostal do jeho mysle a pomaly som prehovoril. Ale dal som si pozor, aby môj tón hlasu bol jemný ale aby bol tak prenikavý, že sa mu vrije do hlavy.
Teraz mi drahý priateľ povec o čom to stále rozprávaš.
a vólnou rukou som zľahka prešiel popred jeho tvár. Pár sekund som počkal.
Svoje smrtičky dostaneš len v tom prípade ak máš pre mňa hyperpohon.
A znovu som opakoval pohyb rukou.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Tatooin

Přece o písku. O písku. O tom, co chceš. Víš??
I když jsi se snažil dozvědět smysl vět, které byly z tvé strany nepochopitelné, pro něj dávali naprostý smysl, a chtít po něm vysvětlení jeho slov by bylo, jako kdyby od tebe chtěl někdo vysvětlit jednoduchou větu typu "Jmenuji se Khoon". Naopak, jeho zájem o tvoje smrtičky u něj opadl, a znovu se rozběhl.
Sleduj mně, sleduj mně!
Rozběhl se, ale hned na to se zastavil, a při bližším pohledu jsi zjistil, že jeho noha je zaklíněna. V pasti, která drtila jeho kosti, a sám si nemohl pomoct.
Pes kouše! Může kousnout i tebe! Pomoz mi, a já ti ukážu hromady písku, levné, levné...!
A zmítal se v bolesti, když do jeho nohy byly zabodnuty zuby sklápěcí pasti, které zabraňovali vysunout nohu ven.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

kill-cesno

Příspěvek od kill-cesno »

Tatooin

Chvíľku som na neho čumel. Kam to zase beží. Ale keď som zbadal čo sa mu stalo tak som ssa bez váhania k nemu rozbehol.
Počkaj, počkaj! Nehýb sa.
Pribehol som k nemu. Poobzeral som si tú pasť. Ktory kretén to sem dal. Uchopil som tú zvieraciu pasť a snažil som sa ju roztvoriť, ale márne. Bola príliš silná. Ten robián neprestal vzlikať a stále sa metal.
Ostaň kľudne stáť!
Môj hlas tentoraz zosilnel. Znova som sa na tú psťpozrel a na chvíľku som sa zamyslel. Tak ručne to asi nepôjde. Predpažil som pravú ruku, oči som privrel ale tak aby neboli úplne zatvorené a začal som sa sústrediť. Pomali som si predstavoval ako otváram pasť. Bolo počuť ako to hrdzavé železo rinčí a pomaličky sa začína rozťahovať. Až nakoniec bola úplne otvorená. Robián ani na chvíľku nezaváhal a vytiahol s tade nohu a padol na zem. Z lítka, kde mal dosť veľké rany sa mu začala nepretržite valiť krv, keď to zbadal začal ešte viacej plakať. Ja som si zložil ruksak a chvíľočku som sa v ňom bŕľal.
A mám to.
A z ruksaku som vytiahol obväz. Obviazal som mu nohu a znova som prehovoril.
Teraz by si mal čím najskôr ísť k doktorovi.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Tatooin

Hmm...Kouzla?
Podíval se na tebe rodian, když si obvazoval jeho nohu. Celou dobu, co jsi ho ošetřoval poctivě držel, ani se nehnul. Do doby, než jsi řekl o tom, že by měl navštívit dokotora. To sebou přímo cukl.
Doktor nemá rád Ohthaaka. On chce ubližovat. Svině, hrozná svině to je. Radši mně sleduj, ukážu ti důvod tvýho příchodu.
A rozběhne se opět kupředu.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

kill-cesno

Příspěvek od kill-cesno »

Tatooin



No dobre teda.
A začal som kráčať za ním. Po chvíľočke som ho dobehol a kráčal som vedľa neho. Kam ma zavedie? V duchu som sa pýtal sám seba.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené mise“