Výcvik pro Meanor Tarlang (SR)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Rada Jedi

Řekni nám,učedníku,cvičíš se v boji nebo v naslouchání Síle ?
KLAP-BZZZZZZ

Meanor Tarlang

Příspěvek od Meanor Tarlang »

Rada Jedi

Mistře. Snažím se cvičit obojí schopnost... ale přece jen... Mé srdce má spíše blíže k meči. Ale ovládání Síly budu muset ještě hodně cvičit, abych dosáhl požadovaného efektu. Opravdu se snažím, mistře!

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Rada Jedi

Yoda : Dobrá tedy, my podle toho mistra ti přiřadíme.

Windu : Musíš si však uvědomit, že není cesty zpět. Jakmile dostaneš mistra, musíš ho následovat a poslouchat. Život Jedi není lehký, i přez to se chceš stát Rytířem Jedi ?

Všichni v místnosti se na tebe dívali a čekali na odpověď.
KLAP-BZZZZZZ

Meanor Tarlang

Příspěvek od Meanor Tarlang »

Ano, mistře! Proto jsem tu! Vím, že to nebude lehké, ale cítím... Na chvíli jsem se zamyslel. ...že je to můj život!

V hlavě jsem jen slyšel hlásek... Opravdu chci být Jediem... chci být Jediem...!!

Pokusil jsem se o úsměv, ale přes všechen ten nával emocí, to vypadalo jako, když jsem spolknul citron.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Rada Jedi

Viděl jsi,jak se Yoda usmívá. Avšak ostatní měli tváže jako z kamene.

Yoda : Ty Rytířem Jedi odhodlán stát se jsi, to cítím ! Avšak bát by jsi se měl.......Temné strany ! Ty nebojíš se ?
KLAP-BZZZZZZ

Meanor Tarlang

Příspěvek od Meanor Tarlang »

Měl bych se bát...? Podivil jsem se. A proč, mistře Yodo? Vždyť stoupenci Temné strany, tedy aspoň jak jsem se to dočetl, jsou jen zbabělci myslící pouze na sebe a nebojí se třeba i příteli bodnout nůž do zad. Zamyslel jsem se.
Zrovna dneska jsem o tom četl v archivu. Zabíjeli se navzájem třeba jen proto, že jeden byl mocnější než druhý. Myslím si, že někoho takového se bát nemusíme.

I když...
Priznal jsem po chvíli. Hrdinství je jedna věc, ale myslím si, že já jako dítě bych se ještě musel dlouho připravovat než bych se mohl sám s někým takovým střetnout.

Ale nebojím se! To ne!
Dodal jsem rázně.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Rada Jedi

Windu : Máš, pravdu,učedníku. Ti,kteří se dali na Temnou stranu jsou schopni ublížit i svým přátelům, ale nejsou zbabělci.

Yoda : Tak, tak, pravdu mistr Windu má ! Oni strach mají, ale jsou jeho spojenci ! Ty nikdy Temnou stranu neokusil jsi ! Avšak silnější oni nejsou ! Zrádní, zákeřní oni jsou. Ty strach bys měl mít. Beze strachu není odvaha.

Yoda se zamrčil a díval se na tebe.
KLAP-BZZZZZZ

Meanor Tarlang

Příspěvek od Meanor Tarlang »

Rada Jedi

Asi máte pravdu, mistře Yodo. Omlouvám se. Já... asi právě proto, že ještě neznám úplně tak Temnou stranu.
Netvdím, že se tak úplně nebojím. Vlastně... Asi mám strach, ale hlavně... hlavně o své přátele... rodinu...
Nadechl jsem se a lehce vzlykl. Matku!
Tady za zdmi Chrámu přece jen to nebezpečí není tak úplně cítit.


Otočil jsem se s tázavým pohledem na mistry. Myslíte... myslíte, že jí taky může hrozit nebezpečí?

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Rada Jedi

Yoda : Budoucnost těžko vidět je, avšak ty pokusit se můžeš meditací nahlédnout do ní.

Windu : Máme pro tebe mistra,učedníku,ale vyvaruj se velkému přátelství. Jeho ztráta vede k nenávisti.

Yoda : Mistr Domak učit tě bud. On šikovný a hodný je ! Můžej jít !

Uklonil jsi se a odešel z místnosti.
KLAP-BZZZZZZ

Meanor Tarlang

Příspěvek od Meanor Tarlang »

Chrám Jedi - Coruscant

Vyšel jsem z místnosti a rázem ze mě všechna nervozita opadla.
Uf! Tak mistr Domak mne bude učit... hmmm... To jsem zvědavý, ani nevím, který z nich to je, ovšem jestli jsem ho už někdy viděl.

Přešel jsem k oknu a zadíval se do zahrady, avšak Merona jsem nikde neviděl. Zvedl jsem pohled k nebi a zadíval se na hvězdy. Už je pozdě. Už asi bude v posteli. Nepřestával jsem se dívat k obloze. Ach! Celá galaxie... celý vesmír... jestli ho někdy někdo prohledal celý.
V tom se mi v hlavě přehrála vzpomínka, na kterou jsem už skoro zapoměl.
Seděl jsem v jedné z těch dvoumístných stíhaček a prolétával nekonečným vesmírem. Otočil jsem se na místo řidiče a tam seděl zarostlý muž s bradkou a úsměvem na tváři.
Najednou jsem si vzpoměl: Otec! Vykřikl jsem. Několik kolemjdoucích se za mnou s podivem otočilo.
Otec. Matka říkala, že byl cestovatel. Trochu jsem se na něj pomatoval, dříve mne brával s sebou. Ale pak prý chtěl prozkoumat místa za Vnějším pásem, ale už se nevrátil.
Slza ukápla na podlahu. Otřel jsem si oči rukávem a znovu se zadíval na oblohu. Třeba tam ještě někde je. Možná.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

zahrada

Procházíš se zahradou. I přez to, že už je pozdní večer, nejsi v zahradě zdaleka sám. Vidíš kolem sebe několik dvojic - mistr,padawan, jak se procvičují v Síle. Dojdeš k prázdné lavici a posadíš se. Koukáš na hvězdy a vzpomínáš na otce. Po chvilce si k tobě přisedne poměrně mladý Ryíř Jedi a usmívá se na tebe. Pak se podívá na hvězdy také.

Jedi : Ahoj, já jsem mistr Domak. Budeš můj učedník. Naučím Tě vše, co mne naučil můj mistr. Doufám, že Síla bude s námi. Tak zítra ráno tě budu čekat v meditační síni. Provázej Tě Síla!

Domak se zvedl a pomalým krokem odešel.
KLAP-BZZZZZZ

Meanor Tarlang

Příspěvek od Meanor Tarlang »

zahrada

Udiveně sleduji, jak se mi mistr představuje. Moc mne těší! A bude mi ctí cvičit po Vašem boku, mistře. Odpovím.
Ať Vás také provází Síla, mistře a už se moc těším na zítřejší výuku. Pozoruji, jak mistr Domak odchází. Hmm... vypadá docela mladě. Jsem zvědav, co mne dokáže naučit. Ale strašně se těším! A už je pozdě... S Meronem si promluvím zítra.
A odcházím do postele.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

ubikace

Probudil jsi se časně ráno. Rozhodl jsi se jít nasnídat,odebraj jsi se tedy do jídelny. Cestou jsi pozdravil pár svých kamarádů a sedl si v jídelně k prázdnému stolu. Ani sis nevšiml, že je tam i Meron. Když tě zahlédl, zvedl dvůj tác a přisedl si k tobě. Měl úsměv na tváři.

Ahoj! Zachvíli se mám hlásit u Rady. Co děláš po snídani ?
Meron vypadal unaveňe, ale snažil se to skrýt. Zřejmě celou noc nespal, na nového mistra se opravdu těšil.
KLAP-BZZZZZZ

Meanor Tarlang

Příspěvek od Meanor Tarlang »

jídelna

Usmál jsem se na Merona. Ahoj! Už jdeš za chvíli k Radě, jo?! Tak hodně štěstí! Já tam byl včera večer a přidělili mi mistra Domaka... Teď po snídani jdu za ním do meditační síně...
Naházel jsem do sebe rychle jídlo a ještě s plnou pusou pokračoval. Tak se zatím měj! Uvidíme se u oběda, jsem zvědav koho ti přidělí. Polkl jsem.
Tak vzhůru do meditační síně. A lehce nedočkavý jsem se rozběhl pryč.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »


meditační síň


Meron ti zavolal na pozdrav a ty jsi běžel k mistrovi. Když jsi přišel, mistr už meditoval.

Ahoj,Mearone,posaď se.

Řekl mistr a ukázal na polštář...
KLAP-BZZZZZZ

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“