Výcvik pro Meanor Tarlang (SR)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Meanor Tarlang

Příspěvek od Meanor Tarlang »

chrám Jedi

Tak dobře!

Rychle jsem kývnul mistrovi a utíkal chodbou k ubikacím. Na chodbě mě zastavil Meron. Urychleně jsem mu vypověděl, co se děje, řekl jsem že nemám moc času a že si všechno řekneme potom, on mi popřál šťastnou cestu a šel dál. Vlétnul jsem do svého pokoje jako vítr, vyházel nějaké věci z kufru. Sakra! Vždyť jsem se ani nezeptal na jak dlouho budeme pryč. Nu což, jak říkal mistr, vezmu si jen to nejpotřebnější. Pokračoval jsem v prohrabávání kufru a úplně na dně našel malý model otcovy stíhačky, který mi dala matka před tím než jsem odletěl na Coruscant. Zandal jsem si ho do kapsy tuniky, naházel všechny věci zpátky do kufru a zase pádil chodbou rychle k východu.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »


chrám Jedi


Uběhlo pár minut, a ty jsi utíkal hodbou do Velké haly Chrámu, kde už na tebe čekal mistr. Společně jste opustili budovu, jež ti byla domovem už od mala a vydali se na linkový spoj do spaceportu.

Do transportu jste nastoupili jen tak tak, a zamířili do svých ubikací. Než jste našli svůj pokoj, loď už stoupala k nebi....
KLAP-BZZZZZZ

Meanor Tarlang

Příspěvek od Meanor Tarlang »

transport

Pocítil jsem zvláštní sevření žaludku.

Už dlouho jsem neletěl! Řekl jsem mistrovi.

Loď se malinko otřásala a pomalu se vznášela vzhůru.

Wow. Něco tak krásného jsem už dlouho nezažil... naposledy když jsem byl malý. Hodně malý. A co teprve až se dostaneme do hyperprostoru. Pomyslel jsem si.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

transport

Uběhlo přesně 5 minut, a ty jsi pocítil milionům bytostí velice známé škubnutí. Pohlédl jsi z průzoru a neviděl jsi hvězdy, nýbrž dlouhé bílé čáry, míhající se kolem lodi obrovskou rychlostí.
KLAP-BZZZZZZ

Meanor Tarlang

Příspěvek od Meanor Tarlang »

transport - hyperprostor

Nashledanou Chráme. Nashledanou Coruscante.

Pomyslel jsem si a vyskočil na svou postel. Posadil jsem se a přemýšlel, co budeme dělat. Po chvíli jsem se otočil na mistra.

Ehm... mistře? Říkal jste, že jedeme na nějakou důležitou misi.
Podíval jsem se z okýnka směrem dolů, ale stále jsem neviděl nic víc než mihající čáry. Potom jsem pokračoval. Ale... Kde to vůbec je? A proč... proč tam jedeme?

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

transport - hyperprostor

Mistr se pousmál.

Jsi zvědavý učedníku. Buď trpělivý, vše se dovíš v pravý čas.

Mistr vytáhnul datapad a začal něco psát. Pak ho odložil a lehnul si, koukajíc ven z průzoru.

Přijdou časy, kdy ani v hyperprostoru nebude relativní bezpečí....

Prohlásil zamyšleně mistr a zavřel oči.
KLAP-BZZZZZZ

Meanor Tarlang

Příspěvek od Meanor Tarlang »

transport - hyperprostor

Možná máte pravdu. Jsem zvědavý. Ale to jen proto, že bych rád věděl na co se mám připravit. Víte, mistře...

Pak jsem se na mistra zděšeně podíval.

Co myslíte tím, že v hyperprostoru nebude bezpečno? Vy snad víte něco konkrétního? Eh... a má to něco společného s tou naší misí?

Pak jsem pomalu zklidnil.

Oh... ano, vím co odpovíte: ,,Jsi strašně zvědavý, mladý učedníku...", když ale já... si prostě nemůžu pomoct... Mistře?

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

transport - hyperprostor

mistr se začal pro sebe smát. Bylo mu jasné, že tvá zvědavost je naprosto přirozená.

Nám ještě asi ne, mladý učedníku, avšak jsou vědci, kteří přišli na to jak narušit průběh hyperprostoru. tyto přístroje se testují, ale jsou na dobré cestě. Republika si začala objednávat lodě s touto technologií namontovanou přímo do základní kostry lodi. Jsou to lodě určené k vytáhnutí lodí z hyperprostoru. Budou sloužit k namátkovým celním prohlídkám. Bohužel všechno dobré je k něčemu zlé. Už se objevily případy, kdy byly plány této technologie ukradeny. Obávám se, že toho chce využít mnoho organizací.
KLAP-BZZZZZZ

Meanor Tarlang

Příspěvek od Meanor Tarlang »

transport - hyperprostor

Opravdu?! Ale... Zakoktal jsem se. To máte úplnou pravdu, že už nikde nebude bezpečno a jestli se ta technologie může dostat i do rukou těch... ehm... no prostě zlých, tak by spousta republikových akcí mohla dopadnout úplně jinak.
Jen si představte...


Polkl jsem a rozhlédl se kolem sebe a ven z okna. Když jsem se podíval zpátky na mistra, radši jsem se odmlčel.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

transport

Chvíli jste jen tak mlčky seděli a přemýšleli každém o svých věcech. najednou jsi pocítil slabé dopředné škubnutí a za průzorem se objevyly hvězdy. Mistr pohlédl z okna a pohlédl na chronometr.

Už bylo na čase.

Opět se zabral do svých myšlenek a dál klidně ležel. Za pár minut sebou loď opět škubla a za průzorem se tentokrát objevilo modře strakaté nebe.
KLAP-BZZZZZZ

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“