Výcvik hráče Jan Leska

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

mno...budiš...

kancelář ředitele

ředitel : Co tedy potřebujete,mladý muži ?

Řekl a pomalu dával ruce pod stůl. Nepochybně chtěl stisknout spínač pro ochranku.

ředitel : Jistě po mě chcete ..... peníze ? Nevím proč bych vám měl nějaké dávat !

V tom se rozezněl alarm a ředitel vyskočil z křesla.
V hlavě ti zazněla vzpomínka Maulových slov : Zdrž ho tam co nejdýl ! Nezklam mě !
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
LaMpA
Učedník
Učedník
Příspěvky: 63
Registrován: 22.10.2007 07:15:46
Bydliště: Havířov

j

Příspěvek od LaMpA »

Ředitelna

Popadnul jsem ho a držel na židli.Za okamžik tady byli vojáci republiky a začali po mne střílet.Všechny střely jsem jim vykryl a pak jsem posledního rozsek na půl.Ředitel se pokoušel utéct,ale já ani nevím jak jsem to jenom tak dokázal silou jsem jej zase posadil do křesla.
Jsem Král Spamerů...připoj se taqké ty...


Hehe

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

kancelář

Čepel jsi mu varovně nastavil ke krku a dal mu tím najevo ať už se ani nehne.

Ředitel : Proboha ! Kdo jste ? Co chcete ?! Nezabíjejte mne ! Dám vám peníze ! Spoustu peněz !

V tom ti na ruce zapípal komlink z holoprojektorem. Přijal jsi zprávu a na docela malinkém projektoru se objevila postavička Maula.

Maul : Hotovo ! Zabij ho, nesmíme mít žádné svědky ! Pak přijď dolů bočním vchodem.

Jedním plynulým máchnutím jsi oddělil ředitelovu hlavu od těla a odešel z kanceláře. Seběhnul jsi po schodech dolů. Výtah nejezdil. jenže jsi nevěděl kde jsi. Doběhl jsi na křižovatku tvaru T. Rozhoduješ se jestli máš jít rovně nebo doprava.
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
LaMpA
Učedník
Učedník
Příspěvky: 63
Registrován: 22.10.2007 07:15:46
Bydliště: Havířov

j

Příspěvek od LaMpA »

Ředitelova Kancelář


Šel jsem rovně a narazil na schody.Šel jsem po nich dolů,ale došel jsem jen do druhého patra.Šel jsem zase po nějaké chodbě,ale tentokrát jsem narazil na požární schodiště.Otevřel jsem u nich dveře a šel jsem po schodech dolů.Naštěstí jsem uviděl siuletu Maula.Přišel jsem k němu a on mi pokynul abych šel s ním.
Jsem Král Spamerů...připoj se taqké ty...


Hehe

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Nar Shadaa

Maul naskočil do výtahu a ty hned za ním. Dole otevřel loď a tobě se naskytnul pohled na svázaného muže. Maul nastoupil na loď a zapnul motory. Jen tak tak jsi se stihnul probrat a naskočit, než se ti rampa zaklapla před nosem. Maul navedl loď na orbitu a vstal z pilotního křesla. Došel k zajatci a dal mu pořádnou ránu. Zajatec zakňučel, po tváři mu stékal pramínek krve. Maul mu zasadil druhou ránu. Z pramínku se stal proud. Začala se pod ním dělat kaluž. Maul mu sundal roubík.

maul : Ptám se tě naposled! Kde nejdu tvého šéfa. Radím ti, řekni pravdu, nebo tě bude čekat bolestivá smrt. Když budeš hodnej,pustím tě a nic se ti nestane.

zajatec : Já nic nevím, přísahám !!

Maul : Dostaň z něj ty informace, na tohle nemám čas !!! A dostaň z něj všechno !!

Maul domluvil a odešel do kokpitu, zavřel za sebou clonu a ty jsi byl se zajatcem sám.
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
LaMpA
Učedník
Učedník
Příspěvky: 63
Registrován: 22.10.2007 07:15:46
Bydliště: Havířov

j

Příspěvek od LaMpA »

Narr Shadda

Podíval jsem se na zajatce.Krev mu tryskala z hlavy,takže jsem měl málo času na to abych z něj něco dostal.Přistoupil jsem k němu a řekl:
Buď mi řekneš kde je tvůj šéf anebo tě nechám trpět.Měl bys sis to rozmyslet.Čas ubýhá rychle tak dělej.
Díval se na mě ze zvláštním výrazem ve tváři.
Jsem Král Spamerů...připoj se taqké ty...


Hehe

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Maulova loď

zajatec se ti začal vysmívat a plivnul ti do tváře krev.

Takovej malej skrček mi nebude klást podmínky. Podívej se na sebe. Jsi nula !
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
LaMpA
Učedník
Učedník
Příspěvky: 63
Registrován: 22.10.2007 07:15:46
Bydliště: Havířov

Příspěvek od LaMpA »

Maulova Loď


To mne pěkně naštvalo.Naštval jsem se a začal jej škrtit.Tenhle zajatec nebyl nějak moc velký aby si mohl vyskakovat.už byl málem uškrcený až jsem si uvědomil že z něj mám dostat nějaké ty informace.Asi si myslel že temná strana jsou samí zbabělci.A to mě naštvalo.
Jsem Král Spamerů...připoj se taqké ty...


Hehe

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Maulova Loď

Zajatec začal kašlat, až mu od úst odlétávaly kapičky krve. Potřísnil ti roucho. Pak se začal dávivě smát.

Tvůj pán si z tebe utahuje,víš to ty skrčku ? Všechno už jsem mu řekl ! Už dostal informace,které chtěl !

Opět začal kašlat.

Ty si myslíš, že jsi pro něj nějak důležitý ? Můžeš být rád, že jsi eště naživu. Být tebou tak uteču a to pěkně daleko !!!
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
LaMpA
Učedník
Učedník
Příspěvky: 63
Registrován: 22.10.2007 07:15:46
Bydliště: Havířov

j

Příspěvek od LaMpA »

Maulova Loď

To mě ještě více naštvalo.Já nikam utíkat nebudu ty moreno. Začal jsem jej už pomalu zabíjet.Bylo vidět že už to dlouho nevydrží.Zlost ve mne vládla,ale to bylo dobré.Na tyhlety lidi jsem neměl nervy.Nechápu jak si mohl vůbec dovolit mi říkat skrčku,když jsem měřil přes 180 cm a on měl na nejvýš tak 170cm.Už bylo vidět že má na mále když přišel Maul.
Jsem Král Spamerů...připoj se taqké ty...


Hehe

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Maulova loď

Maul si stopnul vedle tebe a odstrčil tě. Aktivoval meč a useknul mu levé předloktí. Zajatec zakňučel a omdlel.

Maul : Tihle slabí lidé....nic nevydrží. Až se probere....pokračuj ve výslechu.

Maul vypnul meč a začal dělat něco na konzoli.
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
LaMpA
Učedník
Učedník
Příspěvky: 63
Registrován: 22.10.2007 07:15:46
Bydliště: Havířov

Příspěvek od LaMpA »

Maulova Loď

Asi mne chtěl jen vyzkoušet sice jsem nevěřil tomu zajatci ale asi měl pravdu s tím že Maul ví kde je ten ředitel.Posadil jsem se a čekal až se ten bláznivý zajatec probudí.Tenhleten člověk nevypadal nijak nebezpečně a já se ho samozřejmě nebál.Byl to jen smradlavá kupka hnoje.
Jsem Král Spamerů...připoj se taqké ty...


Hehe

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

maulova loď

Zajatec se probral a pohlédl na svůj pahýl. Pak se dostavila bolest. Po tváři mu stékaly slzy ředěné krví....

Maul k němu přistopil.

Jestli mi neřekneš všechno, tak to bude ještě horší. Když budeš mluvit, odměním tě rychlou smrtí.
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
LaMpA
Učedník
Učedník
Příspěvky: 63
Registrován: 22.10.2007 07:15:46
Bydliště: Havířov

Příspěvek od LaMpA »

___________________________________________
Nehraj za Maula, ovládáš jen sebe.
___________________________________________


Zajatec se začal dívat na Maula, a bylo vidět, že má nahnáno. Pohled mu sjel na useknutou ruku a pak zase na Maula.

Dobře budu mluvit !! Jen mě prosím pusťte ! Nikomu nic neřeknu ! Platí ?

Maul : Když řekneš pravdu, pustím tě.

Zajatec : Je na Fondoru ! Schovává se, někdo mu řekl, že po něm jdete !

Maul : Kdo ?

Zajatec : To nevím ! Měl kápi a ochraptělý hlas, to je vše co vím !

Maul na tebe pokynul : Nastav kurz na Fondor, hni sebou !
Jsem Král Spamerů...připoj se taqké ty...


Hehe

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

....
KLAP-BZZZZZZ

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“