Výcvik hráče Jan Leska

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Fondor

Maul měl výjimečně dobrou náladu. Snad ještě nikdy jsi ho neviděl se pousmát, až teď.

Nevím, zabil jsem ho dřív, než jsem se stačil zamyslet nad jeho řečí

Řekl Maul a stisknul tlačítko pro aktivaci hyperprostoru. Hvězdy za průzorem se protáhly do nekonečných čar a planeta Fondor zmizela z vašeho radaru.
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
LaMpA
Učedník
Učedník
Příspěvky: 63
Registrován: 22.10.2007 07:15:46
Bydliště: Havířov

Příspěvek od LaMpA »

Maulova loď


Díval jsem se z průčelí oken,ale po chvíli mě to přestalo bavit.Šel jsem dozadu si vzít něco k jídlu,protože po tom skvělém dni plného zabíjení jsem měl hlad.Byl jsem rád že o nás teď už nikdo neví.
Jsem Král Spamerů...připoj se taqké ty...


Hehe

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Maulova loď

Když jsi byl uprostřed jídla, ozval se sinál pro příchozí hovor. Na konzole blikala kontrolka zakódovaného signálu. Maul se přiřítil a vyhodil tě z místnosti. Když se uzamkl v místnosti, neslyšel jsi ani slovo o čem, a s kým mluví.
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
LaMpA
Učedník
Učedník
Příspěvky: 63
Registrován: 22.10.2007 07:15:46
Bydliště: Havířov

Příspěvek od LaMpA »

Maulova Loď


Už mne nezajímala chuť na jídlo ale to s kým si to tam maul mluví.Sice bych to neměl ale použil jsem sílu pro zvýšení sluchu.Ani tak to nešlo slyšet.
Jsem Král Spamerů...připoj se taqké ty...


Hehe

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Maulova loď

Po pár minutách absolutního ticha se dveře otevřely a Maul si opět sedl do pilotního křesla. Změnil kurz na Coruscant a aktivoval hyperprostor.
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
LaMpA
Učedník
Učedník
Příspěvky: 63
Registrován: 22.10.2007 07:15:46
Bydliště: Havířov

Příspěvek od LaMpA »

Maulova Loď


Po pár minutách letu jsme uviděli planetu Corcusant.Byla to planeta na pohled pěkná ale na povrchu ne.Bydlely tam lidé kteří mi vzali rodinu.Najednou se ve mě vzala obrovzká zlost.
Jsem Král Spamerů...připoj se taqké ty...


Hehe

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Coruscant

Hned po přistání se Maul zvedl z křesla a opouštěl loď.

Ty zůstaň tady, nikdo se nesmí dozvědět, že mám učedníka !

Řekl Maul, nasadil si kápi a odešel.
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
LaMpA
Učedník
Učedník
Příspěvky: 63
Registrován: 22.10.2007 07:15:46
Bydliště: Havířov

Příspěvek od LaMpA »

Corcusant

Přikývnul jsem a šl jsem zpátky do Lodi.Sednul jsem si na sedadlo ůplně vzádu.
Jsem Král Spamerů...připoj se taqké ty...


Hehe

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Coruscant

Uběhly hodiny čekání, než se Maul opět vrátil na loď. Neměl dobrou náladu, z nějakého důvodu sis začal myslet, že má dokonce z něčeho strach.

Letíme do systému Naboo. Pamatuješ na ten výlet na Tatooine ? Musím dodělat svou práci a zabít rytíře Jedi. Jestli uspěji, stanu se mocnějším než můj pán ! Zaujmu jeho místo...a ty zase mé ! A ty mi v tom pomůžeš !
Teď letíme dokončit, co jsme začali !


Maulova loď se vznesla do stmívajícího se nebe. Mířila přímo k nejbližší navigační bóji, a pak do Hyperprostoru.
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
LaMpA
Učedník
Učedník
Příspěvky: 63
Registrován: 22.10.2007 07:15:46
Bydliště: Havířov

Příspěvek od LaMpA »

Maulova Loď-Hyperprostor


Letěli jsme chvíli.Doletěli jsme do soustavy a chvíli se dívali na poklidnou planetu na vnější straně vesmíru.Byl absolutní zapadákov.Už jsem se těšil jak zabiju nějakého jedie a pomstím se.Začalo se ve mne probouzet k světu zlo a to bylo dobře.
Jsem Král Spamerů...připoj se taqké ty...


Hehe

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Naboo

Maul navedl loď na nedalekou louku poblíž města. Aktivoval maskovací zařízení a opustil loď. Na náramku stisknul nějáká tlačítka a z lodi se vysunuly dva speedery.

Pojedeme do města, nesnaž se dělat problémy. Jsme obchodníci a jedeme nabídnout zboží ! Město je obsazeno Obchodní federací, průchod by tedy neměl být problém. Ve městě ti povím co dál.

Maul dopověděl, co potřeboval, nasednul na speedr a vydal se na cestu.
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
LaMpA
Učedník
Učedník
Příspěvky: 63
Registrován: 22.10.2007 07:15:46
Bydliště: Havířov

Příspěvek od LaMpA »

Naboo

Jel jsem za Maulem a dával pozor kam jedu.Maul do toho města asi celkem dost spěchal protože jel jako blázen,ale měli jsme stejné speedry takže nebyl problém jej dohnat.




(To už bude za chvíli konec???)
Jsem Král Spamerů...připoj se taqké ty...


Hehe

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Naboo

Dohnal jsi Maula a držel se těsně za ním. Cesta trvala necelých 10 minut. Ihned u brány vás zastavili droidi obchodní federace. Maul jen stiskl nějaké tlačítko a droidi vás pustili dál.

Cesta městem byla nudná. Všechny ulice vypadaly téměř stejně a všechny byly prázdné. Mimo droidů a tanků jsi neviděl nikoho. Maul zastavil a pohlédl na budovu přímo před vámi.

Tohle je hlavní hangár. Až budeme uvnitř, přeprogramuješ tolik stíhaček, kolik stihneš, dokud ti neřeknu abys přestal. Až se tak stane, vběhneš do výtahu pro údržbu a schováš se ve větraci šachtě, rozumíš ? Půjdeš šachtou až na konec, kam to jen půjde. na konci by měl být zamřížovaný otvor, tam počkej ! Zůstaň ale v šachtě !
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
LaMpA
Učedník
Učedník
Příspěvky: 63
Registrován: 22.10.2007 07:15:46
Bydliště: Havířov

Příspěvek od LaMpA »

Naboo


Běžel jsem tady jak Maul nařídil do té budovy a začal přeřizovat Letadla.Zbývalo poslední,když jsem uviděl nějaké lidi kteří tam seděli a které droidi hlídali.Přeřídil jsem to poslední a šel k řečenému výtahu.Vlezl jsem do té šachty a čekal.
Jsem Král Spamerů...připoj se taqké ty...


Hehe

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Naboo

Maul ti pokynul, ať vlezeš do té šachty a vykonáš to, na čem jste se dohodli. Ona sám čekal za obrovskými dveřmi hangáru vedoucími k šachtě generátoru. Když jsi dorazil na konec šachty, uviděl jsi zkrz mříž kruhovou místnost s šachtou uprostřed. Do místnosti vedl jediná cesta, a ta byla blokována rudými štíty.
KLAP-BZZZZZZ

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“