Výcvik pro Caleb (SR)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Re: Caleb-Stará republika

Příspěvek od Heinz »

Coruscant-Chrám Jedi

Tvá reakce ho překvapí, čekal že zčervenáš a budeš se vykrucovat, přesto se nenechá vyvést z míry.
"O čem to mluvím? Ty se ptáš o čem mluvím? Co ten rozházený pokoj tady Reafa? Ty pomluvy a ústrky za mými zády! Myslím, že bys to měl vědět!"
Otočí se a začne odcházet. Raef se na tebe ještě zklamaně podívá a prohlásí.
"A to chceš být Jedi? Že se nestydíš..."

Uživatelský avatar
Caleb
Učedník
Učedník
Příspěvky: 25
Registrován: 04.10.2007 01:12:45
Bydliště: Coruscant
Kontaktovat uživatele:

Caleb-Stará republika

Příspěvek od Caleb »

Coruscant-Chrám Jedi

Jsem ještě zmatenější než před tím. Co tím sakra mysleli? Nechce se mi věřite, že by Helass zašel tak daleko. Ale i jeho reakce mě překvapili. A teď tihle chlapci. Tohle jsem už opravdu nečekal v Chrámu Jedi. Pomluvy a intriky. Ale rozhodně to tak nenechám. Najdu Helesse nebo kohokoliv kdo to udělal. Dívaám se za odcházejícími mladíky. Zachytím Raefův zlamaný pohled.
Raefe. Než odejdeš. Řekni mi jednu věc. Co jsem tím získal, když jsem tvůj pokoj rozházel? Tím že intrikuji za jeho zády? Kývnu na vůdce skupiny. Opravdu si myslíš, že bych tím něco získal pokud bych to udělal? Moje rodina měla rytíře Jedi vždy v úctě a snažila se jednat podle jejich kodexu. Proto byl můj otec čestný a uznávaný obchodník. I kdybych se nedostal mezi Jedi, nehodlám se chovat nečestně a podle. Mám tušení kdo se za tím schovává, ale nebudu vynášet soudy, dokud si nebudu úplně jistý.
Upřeně hledím na chlapce a dál povídám.
Je mi jasné, že nevěříš ani slovo. A naprosto to chápu. Ale jak víš, že jsem to udělal zrovna já? Zeptám se jej nakonec a čekám na jeho odpověď. Je možné, že pachatel zrovna teď na mě kouká a kuje další pikle.
Caleb

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Re: Caleb-Stará republika

Příspěvek od Heinz »

Coruscant-Chrám Jedi

Chlapec se zamyslel, začal o tom uvažovat. Už si nebyl tak jistý tvojí vinou.
"Nevím, co si mám myslet. Bylo to tak jasné, ale ty vypadáš, že to myslíš upřímně."
Nerozhodnost z něho přímo vyzařovala. Chvíli koukal do země, až ho vyrušil hlas jednoho z chlapců.
"Raefe, co tam děláš, proč už nejdeš?"
"Já vás doženu. Jděte napřed."
Pohlédl na tebe a promluvil uváženě, pomalu a potichu.
"Stejně jak říkáš, proč bys ty měl můj pokoj rozházet, tak já se ptám - Proč by to měla udělat ta dotyčná osoba? Co jí k tomu vedlo?"

Uživatelský avatar
Caleb
Učedník
Učedník
Příspěvky: 25
Registrován: 04.10.2007 01:12:45
Bydliště: Coruscant
Kontaktovat uživatele:

Caleb-Stará republika

Příspěvek od Caleb »

Coruscant-Chrám Jedi

Zpříma hledím na chlapce a děkuji, za jeho prozřetelnost. Za to že to není jen další namyšlený kluk. Že dokáže jasně uvažovat.
Rozhodém ruce na znamení, že nevím.
Nejsme tu tak dlouho, abychom si mohli vytvořit vůči sobě zášť. Alespoň ne já. Ale dnes se stalo něco, co jsem v těchto síních nečekal.
Na chvíli se zarazím a přemýšlím. Počkat...jak by to ale mohl stihnout, když se to odehrálo jen před chvílí. Tak rychlý přece nemohl být.
Měl jsem podezření na jednoho chlapce, ale právě mě napadlo, že to nebude on. Pohádali jsme se teprve před chvílí...Teď už opravdu envím, co si o tom mám myslet. Přiznal jsem se se svými doměnkami Raefovi.
Možná bychom si měli od teď navzájem krýt záda a dávat pozor. Nevím co vše za tímto vězí. Jen doufám, že to není jen další test našich mistrů...
Caleb

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Re: Caleb-Stará republika

Příspěvek od Heinz »

Coruscant-Chrám Jedi

Chlapec se zamyslí a pak mírně přikývne.
"Ano, je to zvláštní, povíš mi něco o té hádce?"
Podívá se na tebe trochu pochybně, trochu zvědavě - zdá se, že uvažuje nad možností, že to mohli být mistři, proč by taky ne?
"Jak vypadá ten chlapec, s kterým jsi se pohádal?"

Uživatelský avatar
Caleb
Učedník
Učedník
Příspěvky: 25
Registrován: 04.10.2007 01:12:45
Bydliště: Coruscant
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Caleb »

Omlouvám se za delší nepřítomnost, ale byl jsem pracovně zaneprázdněn.

Coruscant-Chrám Jedi

Dívám se na toho chlapce a zvažuji jeho pohnutky. Je to snad všechno test? Nebo se to děje bez jejich vědomí?
Byl menší než já, asi o hlavu. Hnědé vlasy, docela hubený. Koukal dost vyjeveně. Skoro nepromluvil. Když jsme se utkali a já ho porazil, tvářil se divně. Pak jsme vyšli z tréninkové místnosti. Chtěl jsem si s ním promluvit, ale najednou se naštval a udeřil mě.
pak jste přišli vy...
Dokončil jsem svoje vyprávění, toho co se stalo.
Caleb

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

Coruscant - Chrám Jedi

Chlapec se zamyslí.
"No ano, ten popis by seděl pro toho, který nás před tebou varoval, zajímavé. Měli bychom navštívit toho kluka. Nevíš kde bydlí?"
Začne kolem běhat trochu jako fretka, rozhodně nevypadá, jako by o nějakém plánu mistrů věděl, celý se chvěje vzrušením.

Uživatelský avatar
Caleb
Učedník
Učedník
Příspěvky: 25
Registrován: 04.10.2007 01:12:45
Bydliště: Coruscant
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Caleb »

Coruscant-Chrám Jedi

Bezradně zakroutím hlavou. Bohužel nevím, kde bydlí. Ale řekl bych, že bude ubytován tam kde my. Vím jen, že se jmenuje Heless. Na chvíli jsem se ještě zamyslel. Můžeme se klidně zeptat nějakého mistra. Ten by nás mohl odkázat na někoho kdo ví, kde je kdo ubytován.
Sleduji jak chlapec přede mnou pobíhá a v duchu se usmívám nad jeho ochotou pomoci.
Caleb

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

Coruscant-Chrám Jedi

"Mistři? ty se nám spíš vysmějí, já bych zamířil k ubikacím, tam se snad zeptat můžeme. Pan...Heless jsi říkal? Pan Heless si mohl udělat nějaké, ať už jakékoliv, jméno mezi ostatními členy řádu, mohli by nám poradit. "

Na nic nečekal a už utíkal k bloku, který je vyhrazen studentským pokojům.
"Dělej Calebe, musíme na to přijít."
Na mysli se ti vybavilo několik bodů Kodexu Jediů - Nejsou emoce, jen mír... Není ukvapenost, ale klid a musel jsi se pousmát, na to asi mladý Raef opravdu v tuto chvíli nemyslel a zaručeně to teď porušoval. Ale vždyť je ještě velmi mladý, snad ani ne padawan, má ještě spousty času...

Uživatelský avatar
Caleb
Učedník
Učedník
Příspěvky: 25
Registrován: 04.10.2007 01:12:45
Bydliště: Coruscant
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Caleb »

Coruscant-Chrám Jedi

Dívám se za utíkajícím Raefem a v hlavě se mi honí útržky Kodexu. Pousměji se nad živostí toho chlapce a vyrazím za ním. Doběhnu jej a srovnám se mu po boku.
A ty myslíš, že budou znát jméno každého nováčka? Zeptám se jej udýchaně.
Ale třeba nás Síla povede. Pomyslím si vzápětí. Skutečně chci však zjistit, co se za vším tím skrývá. Heless jim o mě navykládal, že jsem jim uškodil. Přece nemůže být tak naštvaný, že jsem jej porazil?
Během běhu sleduji okolí, zda někdo nesleduje nás. Zachytím sice pár zvědavých pohledů, ale zatím nikoho, kdo by nás sledoval záměrně. Nebo si to alespoň mylsím.
Caleb

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

Coruscant-Chrám Jedi

"Každého ne, ale pokud si náš milovaný Heless dokázal za tak krátkou dobu udělat tolik známých, vůbec bych se nedivil, kdyby o něm vědělo více lidí."
Doběhnete ke vchodu do ubikací a rozhlídnete se, přímo u hlavní brány postává skupinka starších dětí, možná dvanáctiletých, jistojistě padawanů. Blíže k vám stojí dva mladší Novicové a za branou se prohání masy lidí, koho se teď ale zeptáte?

Uživatelský avatar
Caleb
Učedník
Učedník
Příspěvky: 25
Registrován: 04.10.2007 01:12:45
Bydliště: Coruscant
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Caleb »

Coruscant-Chrám Jedi

Nejjistější se bude nejdříve zeptat Noviců. Přejdu tedy k nim a pozdravím je.
Zdravím, já jsem Caleb a tohle je Raef. Chceme se vás zeptat, zda neznáte chlapce jménem Heless? Nebo aspoň nevíte kde bydlí?
Prohlížím si upřeně oba chlapce a čekám na jejich odpověď. Zvědav, zda se s ním už také setkali. Ani mě nepřekvapí, kdyby ano a ve špatném...
Caleb

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

Coruscant-Chrám Jedi - ubikace

Novicové na vás nechápavě a značně hloupě koukali, nejspíše vůbec nevěděli, co tím myslíte. Skoro se nezmohli ani na slovo, tak byli vystrašeni z toho, že se jich někdo na něco zeptal.
"N-Ne, bohužel."
Vykuleně na vás zírali a vy jste věděli, že tudy cesta nevede. Díkybohu si vašeho snažení všiml jeden z těch padawanů, co postávali u brány a zaklepal ti na rameno.
"Vy hledáte toho malého kluka? Proběhl tudy velmi naštvaně, jeho jméno znám jen z toho, že se po cestě pohádal s nějakým Novicem a ten zařval jeho jméno. Bylo mi divné, že je tak vzteklý. Ale Silou přohlédnout jsem ho nestihl. "

Uživatelský avatar
Caleb
Učedník
Učedník
Příspěvky: 25
Registrován: 04.10.2007 01:12:45
Bydliště: Coruscant
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Caleb »

Coruscant-Chrám Jedi


Otočím se za padawanem a zvědavě mu naslouchám. V hlavě mi víří spousta myšlenek, ale žádná se nechce zastavit a dát se poznat. Hm, to je zajímavé, takže nejsem jediný s kým se pohádal. To je možná dobrá stopa pomyslím si.
Děkuji ti za radu. Můžeš mi říct, kterým směrem běžel, nebo aspoň s kým se to pohádal? Mírně se mu ukloním na znamení vděku za odpověď.
I se mnou se pohádal. Přiznám se a poté ukážu na Raefa. A je docela možné, že i tomuto chlapci udělal něco ošklivého.
Caleb

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

Coruscant-Chrám Jedi

"Kam šel? Proběhnul tady chodbou," ukáže směrem k velkému proudu padawanů a noviců. "Nejspíš šel k sobě do pokoje."
Raef se zamračí.
"To může být kterýkoliv z těch pokojů tady, ale navrhuji podívat se do mého, ten nepořádek jsme tam nechali - rozhodli jsme se to později použít jako důkaz." Dodá na vysvětlenou a tázavě se na tebe podívá.
"Ten klouček je, jak se zdá, pěkně vzteklej." Padawan se usměje, ale pak již se skupinou odchází pryč.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“