Výcvik pro Caleb (SR)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Caleb
Učedník
Učedník
Příspěvky: 25
Registrován: 04.10.2007 01:12:45
Bydliště: Coruscant
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Caleb »

Coruscant-Chrám Jedi

Dívám se za odcházejícím padawanem, sleduji jak ho pohltil dav a odnesl pryč.
Hm...neřekl nám s kterým novicem se to pohádal.
Otočím se zpět k Raefovi. Dobře podíváme se teda k tobě. Třeba se nám podaří najít nějakou stopu. Doufej, že nemáš aktivní spolubydlící, kteří by měli rádi pořádek. Dodám poté, co se vydám za Raefem.
Uvidíme, co se nám podaří najít. Spěšně kráčím za svým průvodcem a přemýšlím o tom nepořádku. Proč by to dělal. A hlavně...proč to shazoval na mě?
Caleb

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

Coruscant-Chrám Jedi

Dojdete k němu do pokoje a ihned tě ukodí do očí opravdu šílený nepořádek.
"Tak tady to je, sám vidíš, jak je to šílené. Byl to hrozný šok, vidět to poprvé."
Bezradně prochází hromadami oblečení, rozbitých osobních věcí a zvrhaných skříní či nočních stolků, jen lomí rukama.
Ty, po chvíli rozhlížení a přemýšlení, se jen tak náhodně podíváš z pokoje ven a málem spadneš na zem - Heless!
--------------
Tady můžeš popsat ten nepořádek, pocity, přemýšlení...

Uživatelský avatar
Caleb
Učedník
Učedník
Příspěvky: 25
Registrován: 04.10.2007 01:12:45
Bydliště: Coruscant
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Caleb »

Coruscant-Chrám Jedi

Vejdeme do pokoje mého společníka a já se zhrozím nad tím nepořádkem. Raef bezradně prochází pokojem. Vydám se za ním a do rukou beru rozházené věci. Pomáhám mu ten nepořádek alespoň trochu uklidit. Jak se někdo může takhle zachovat. Bezradně zakroutím hlavou. Proč to Heless dělá? Chce mě snad poškodit, ale proč? Proč ale ubližuje jiným? Složím pár kousků oblečení. Raefe... Začnu, ale podívám se ke dveřím. Zrovna za nimi vidím procházet Helesse! Heless! Vykřiknu a vyběhnu z pokoje. Divoce se rozhlížím kam zmizel a když ho uvidím zacházet za roh, rozběhnu se za ním. Ani nevím zda mě Raef následuje...
Caleb

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

Coruscant-Chrám Jedi

Běžels jako o život a taky se ti ho povedlo dostihnout. Když jsi byl asi metr od nej, tak se prudce otočil a rychle zastavil. Vrazil jsi přímo do něj, spadli jste na zem. V tu chvíli za vámi doběhl Raef.
"C- co to?"
Udýchaně nechápal, ale to už se slova ujal Helles.
"To by mě taky zajímalo! Můžeš mi říct, proč tu bezdůvodně porážíš lidi? Zbavuješ se konkurence?" Uchechtl se. "Ne vážně, vo co ti jde?"

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“