Výcvik pro padawana n.jung (SR)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Buri

Výcvik pro padawana n.jung (SR)

Příspěvek od Buri »

Akademie
Padawan stojí před vstupem do Akademie a očekává, jestli bude přijat. Po nekonečném čekání se vrata otevírají a v nich stojí postava v kápi. Není jí vidět do obličeje, ale je z ní cítit strach.

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Re: Výcvik pro padawana n.jung

Příspěvek od Heinz »

Akademie na Korribanu - před branou
Již delší dobu tu čekám, netrpělivě přecházím sem a tam.
Jak dlouho tu ještě budu čekat! A kde je, U Sitha, ten chlap, co mě málem uškrtil?! Dobře, musíš uvažovat - jseš na Korribanu. Tam je, podle těch hlupáků v barech, Sithská akademie a Sithové jsou něco jako "opak" Jediů. Jo, to by vysvětlovalo toho šílence, byl to Sith. A já tu jsem proto, abych se jím stal taky!
Při tom zjištění mi krutě zajiskřili oči.
Tak to musí být. A jako, že se Minbakth jmenuji, já se jím stanu! Ale to čekání, to mě vážně nebaví. Mám na ně snad zavolat?
Už, už jsem vztekle otvíral pusu, když mi v tom rozum zabránil.
Radši to nedělej, aby se ti něco nestalo, zatím jsou ti nabubřenci pořád lepší než ty....
Tok mých myšlenek přerušil vrzavý zvuk, brána se otevírala a pomalu z ní vycházela malá postava zabalená do kápi. Zamračím se.
Že by? Konečně?
Malinko znervózním, ale ani nejistota mi nezabrání v tom, abych si trochu nepohrál.
Proč jí "trošku" nepozměnit náladu? Použiji feromony, schválně, co se stane.
V duchu se pousměji a jdu na věc...

Buri

Příspěvek od Buri »

Vchod do Akademie
Postava ve vratech má skloněnou hlavu a přesto si jsi skoro jistý, že tě pozoruje. Svět kolem tebe se začne pohupovat i když stojíš na místě. Světlo se stane nesnesitelně ostré a obrysy se ti začnou rozmazávat. Ve své mysli pocítíš i přítomnost někoho dalšího.
Cizinec: Přišel jsi až sem. Jsi ochotný zapomenout vše, co jsi se kdy učil? Jsi dostatečně odvážný postavit se i svým přátelům? Jsi dost silný přijmout moc temné strany?

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

Akademie - před branou
Jak je to možný! Proč se nic neděje!"
Sith stojící v bráně se ani nepohnul, stál tam jako socha, se skloněnou hlavou na níž měl kápi. Ač jsem mu do obličeje neviděl, měl jsem nepříjemný pocit, že mě propaluje svým pohledem. Ač mám pro strach uděláno, neubránil jsem se rozklepání kolen.
Neklepej se Minbakthe, neukazuj mu svojí nejistotu.
Abych sám sebe ujistil, mírně jsem se panovačně pousmál.
Najednou jsem se začal cítit divně, jako po tom sajrajtu, co mi nacpali do pití v tom pajzlu na Alderaanu,
Co se to děje!
A najednou uslyším hlas, který, jako kdyby přicházel z mého vlastního já, ale je cizí, neznám ho.
Přišel jsi až sem. Jsi ochotný zapomenout vše, co jsi se kdy učil?
Jsem si skoro jistý, že si odpověď můžu jen představit, on mě uslyší.
Jediné, co jsem se kdy naučil je víra v sama sebe, v mé já, které mě dovede k mému cíli! Víra v mé skutky, konané jen a jen pro mé blaho!
Jsi dostatečně odvážný postavit se i svým přátelům?
Já nemám přátele! Jen já sám jsem si přítelem a jsem ochoten zlikvidovat každého, kdo mi překáží v mé cestě!
Jsi dost silný přijmout moc temné strany?
Jestli byl někdy někdo zrozen pro Temnou stranu, tak jsem to já! Celý život jsem k tomu mířil, jen jsem to nedokázal pojmenovat, až nyní![/u]

Buri

Příspěvek od Buri »

Vchod do Akademie
Postava před vchodem tě ještě chvíli propaluje pohledem, máš pocit, jakoby se ti prohrabávala myslí. Nastalá pauza ti připadala jako věčnost. Nakonec pokynula rukou.
Postava: Vstup tedy.
Postava se najednou vytratila. Tlak v tvé mysli odešel s ní a smysly se vrátili do normálu.

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

Vchod do Akademie
Tlak v mé hlavě byl nesnesitelný.
Proč to tak dlouho trvá? Chce mě snad zabít?
Po chvíli, pro mě skoro nepředstavitelně dlouhou, se mi v mysli znovu objevil ten známý hlas:
Vstup tedy.
Hned poté se ten tajemný vytratil. Ale brána zůstala otevřená.
V tu chvíli zmizel i tlak v mé hlavě, smysly se vrátili do normálu, ale já jsem byl vyčerpán jako po dlouhém běhu.
Málem mě to zabilo. No, bude to boj.
Ještě chvíli jsem se vydýchával, skrčený a ležící na zemi, potom jsem se ale zvedl, sice horkotěžko, ale zvedl.
Musím jít, nenechám se zabít jen kvůli zpoždění.
A tak jsem se vydal těžkopádným krokem vstříc mému novému osudu v Sithské akademii. Jen rána zavírajících se dveří, která jako kdyby pohřbila můj dosavadní život, mě doprovodila do temné, kamenné chodby, osvětlené jen plápolajícím ohněm.

Buri

Příspěvek od Buri »

Akademie - Vstupní chodba
Chodba se táhne do daleka. Ze zdí sálá chlad, je prosta přítomnosti jakéhokoli života. Na jejím konci, daleko před sebou uviděl nový padawan světlo.

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

Akademie v Korribanu - Vstupní chodba

Tak, co teď, tamhle vidím světlo, mám tam jít? Ale ne, radši, od těhle šílenců bych čekal nějakou past. Zkusím najít nějakou chodbičku a trochu to tady prozkoumám, ať mě nic nepřekvapí, život mě plížení naučil dostatečně, tak by to nemusel být problém.
S těmito myšlenkami jsem se přitiskl ke zdi a pomalu směřoval k nejbližší chodbičce vedoucí kamsi do nitra Akademie

Buri

Příspěvek od Buri »

Akademie v Korribanu - Vstupní chodba
Padawan se plížil podel stěn chodby, ale žádná postranní chodbička tam nebyla. Tento tunel byl očividně postaven proto, aby se dal co nejlépe bránit.

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

Akademie v Korribanu - Vstupní chodba
Kde je ksakru ta chodba? Přísahal bych, že jsem jí tu před chvílí viděl!
Bohužel, nezbylo mi nic jiného, než jít za světlem.
Došel jsem až na pomezí relativní tmy, nadechl se a vkročil.

Buri

Příspěvek od Buri »

Akademie - velká síň
Padawan vstoupil do světla, které ho po předchozí tmě oslepilo. Když si jeho oči přivykli na změnu prostředí, zůstal stát v němém úžasu. Stál v obrovském jeskynním dómu a kolem něj pobíhali nebo procházeli desítky studentů. Uprostřed síně seděl na zemi muž a meditoval.

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

Akademie - velká síň
U Sitha, tady to mají zařízený
Vešel jsem dovnitř a hned zastavil nejbližšího studenta
Poslyš, kdo je ten chlap, co medituje? Váš mistr?

Buri

Příspěvek od Buri »

Akademie - velká síň
Padawan se na tebe podíval.
Kdo jsi, že to nevíš? To je přece mistr Ku Nuat, ten příjímá všechny nové učedníky. On je mistrem Akademie.

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Příspěvek od Heinz »

Akademie - velká síň
Mistr Akademie? No nazdar, k němu se mám asi jít hlásit.
Pomalu, obezřetně jsem se vydal k mistrovi, vrážeje vztekle do padawanů, kteří kolem mě procházeli.
"Hmm...Zdravim, já jsem Minbakth a..." ztichl jsem, ten Sith si mě vůbec nevšímal, jen dál seděl se zavřenýma očima a meditoval.
No to snad ne!
Halo!
Nic. Zkusím ho "probudit". Pomalu se k němu blížím rukou a trochu nervózně očekávám, jak zareaguje.

Buri

Příspěvek od Buri »

Akademie - velká síň
Tvá ruka se zastavila půl metru od jeho hlavy.
Mistr: Kdo jsi a co zde pohledáváš?

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“