Adam Drake - Očistec (Marinho)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
samcro
Učedník
Učedník
Příspěvky: 71
Registrován: 14.7.2012 19:05:53
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Adam Drake - Očistec (Marinho)

Příspěvek od samcro »

Corellia, Adamova loď

Čím blíž ta skupinka byla tím víc my bylo jasné, že se nejedná o dělníky a taky se mi čím dál tím méně líbila. Byl tu obrovský zabrak na první pohled vypadal jako ochranka skupiny. Rychle jsem si také prohlédl zbytek skupiny tvořené twilekem a twilečkou. První čeho jsem si všiml bylo to, že jsou všichni ozbrojení.
Klid Adame to nemusí nic znamenat přece jen kdo by dnes cestoval na Nal Huttu neozbrojený.
Samozřejmě jsme připraveni kdykoli odletět.
Odpovím rodianovi s trochou úlevy v hlase, protože jsem nečekal takovouhle odpověď.

Jak je libo.
Ono je občas lepší moc toho nevědět, ale i tak by mě zajímalo kdo by platil tolik kreditů za tak jednoduchý úkol.
Stále postávám a sleduji skupinu před sebou. Z útržku rozhovoru který slyším mi nepřijde nic divného. Jedná se o nějaký kšeft, což mi bylo jasné už když jsem viděl krabice se zbožím. No a ten další úkol mě v podstatě nemusí zajímat když mám pouze za úkol doručit pasažéry a zboží na Nal Huttu.

Po tomto rozhovoru to vypadalo, že skupinka je připravena vyrazit. Zabrak si zatím se zjevným odporem prohlíží loď.
Tak co příteli obdivuješ mojí krásku. Na první pohled nic moc, ale pořád má pořádnou sílu. A navíc není lepší maskování než stará otlučená loď kdo by si jí všímal.
Konstatuji s úsměvem směrem k zabrakovi. Už se pomalu chystám do lodi za nimi, když mě zastaví rodian s tím abych naložil bedny.
To je mi jasné, že to dělat nebudeš. Sakra to mi nemohl pomoct aspoň ten hromotluk.
Hned to bude.

Na první pohled to byli bedny jako každé jiné jen ta s větracími otvory se mi moc nelíbila.
Sakra oni vezou něco živého to se mi vůbec nelíbí.
Chvíli uvažuji, že se se na obsah té bedny zeptám pokuřujícího rodiana, ale je mi jasné, že mi nic neřekne tak mlčím a vrhám se na nakládání.

V lodi potkám Vierena z našich pasažéru nemá vůbec radost.
V poslední době jsem se podobným lidem vyhýbal, ale tahle práce za to stojí. Hodíme je na Nal Huttu vyložíme zboží a vracíme se bude to v pohodě uvidíš.
Snažím se ho alespoň trochu povzbudit.

Když je vše naloženo vyrážím hned do kokpitu. Cestou pošlu Vierena informovat naše pasažéry že každým okamžikem vyrážíme. Já se zatím vrhám na předletovou kontrolu. Všechno vypadá v pořádku a tak se chystám na start.
Tak jo krásko dostaň nás tam.
Never be cruel, never be cowardly. And never ever eat pears! Remember – hate is always foolish…and love, is always wise.

Always try, to be nice and never fail to be kind.

Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: Adam Drake - Očistec (Marinho)

Příspěvek od Marinho »

Corellia, Adamova loď

Bouřily se v tobě různé pocity a pasažéři ani neznámý náklad tomu vůbec nepomáhal. Alespoň Vierena se tě podařilo uklidnit, i když se při pokynu k informování posádky netvářil nijak nadšeně. Nicméně zmizel v útrobách lodi a vrátil se až krátce před skokem do hyperprostoru. Kvůli přehřívání generátoru budete muset trasu rozdělit do několika menších skoků. Buď kratší a rychlejší trasou k Nal Hutta, nebo delší, ale bezpečnější kolem obydlených planet a sektorů, které by mohly pomoci, kdyby došlo k vážné poruše na lodi. Je otázkou, jak moc tví zaměstnavatelé spěchají či chtějí zůstat mimo zvědavé oči.

Prej je nemáme zbytečně rušit.
Předal vzkaz Vieren, když se usazoval v křesle kopilota a chvilku zápasil s pásy. Poté jste se mohli ponořit do jiné dimenze hyperprostoru. Vyvalené oči a otevřená ústa Vierena prozradila, že necestuje zrovna často a určitě ne hyperprostorem. Po několika minutách se odtrhl od nepopsatelné světelné show před vámi a začal se zajímat o nejrůznější páčky a ovládací prvky lodi. Po prvním skoku jste mohli zkontrolovat stav lodi.

Jak dlouho ještě poletíme?
Zeptala se twilečka, jejíž hlava vykoukla do kokpitu. Její úsměv ti prozradil, že jednou z jejích zbraní jsou její křivky a je si jich velmi dobře vědoma. Byla oblečena v krátké sukni a košilce a krom její téměř dokonalé postavy sis nevšiml žádné zbraně.
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Uživatelský avatar
samcro
Učedník
Učedník
Příspěvky: 71
Registrován: 14.7.2012 19:05:53
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Adam Drake - Očistec (Marinho)

Příspěvek od samcro »

Hyperprostor, Adamova loď

Po bezproblémovém startu nastavuji souřadnice naší trasy.
Hm? Pokud vím tam ten Rodian neříkal nic o tom, že si přejí cestovat v utajení. Ale pochybuji, že by byli rádi kdyby tu byla šance, že by nás někdo kontroloval. Měl bych to risknout a vzít nás kratší cestou přece jen tu mám Vierena a kdyby se něco pokazilo tak to dáme dohromady. A navíc čím dřív se zbavím našich pasažérů a hlavně toho jejich zboží tím lépe. Na druhou stranu pokud by to fakt byla past na důvěřivce, nebo rovnou na mě nečekali by, že to vezmeme tou kratší cestou.
Během mých úvah se vrátil Vieren. Nevěnoval jsem mu moc pozornosti a ještě jsem si procházel jednou naši trasu, ale na první pohled bylo vidět, že se netvářil moc spokojeně.

S tím můžou počítat.
Odpovím když konečně zvednu oči od přístrojů. A rychle kouknu na Vierena zápasícího s pásy. Počkám než se mu je povede zapnout a provedu skok do hyperprostoru.
Je to nádhera. Miluji ten výhled.
Pronesu k Vierenovi když vidím jak sleduje náš let průzorem. Spokojený nad tím jak zatím vše vychází se opřu v křesle a zasněně sleduji průzor.
Už to bude doba co jsem tohle poprvé viděl myslím, že to bylo na cestě z Tatooinu mohlo mi být jako tady mladýmu.

Z myšlenek mě po chvilce vytrhne Vieren, kterého už zřejmě přestalo bavit sledovat průzor a začal se zajímat o ovládání lodi. Trpělivě mu odpovídám co k čemu slouží.
Víš co až poletíme zpátky tak ti na chvíli přenechám řízení co ty na to?
Překvapím i sám sebe svojí celkem štědrou nabídkou.

Než odpoví tak se za našimi zády ozve hlas naší jediné pasažérky. Otočím se k ní a na tváři se mi hned vytvoří přihlouplý úsměv. Neodolám a hned ji sjedu pohledem.
Hlavně jí to nesežer přesně o tohle jí jde.
Připomenu si, ale i přes to z ní nemůžu odtrhnout oči.
Na druhou stranu proč si nezahrát tu její hru.
Při mém podrobném zkoumání si nevšimnu zbraně.
Buďto je tak nebezpečná, že ji ani nepotřebuje, nebo nám důvěřuje. Radši budu počítat s tím druhým.
Konečně od ní odtrhnu oči a otočím se ke konzoli.
Ještě si uděláme pár zastávek, ale beru nás nejkratší možnou cestou, takže to zvládneme celkem rychle.
Otočím se zpět k ní.
A abych nezapomněl já jsem Adam a tohle je Vieren.
Představím se jí s úsměvem a ukážu také na Vierena.
Never be cruel, never be cowardly. And never ever eat pears! Remember – hate is always foolish…and love, is always wise.

Always try, to be nice and never fail to be kind.

Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: Adam Drake - Očistec (Marinho)

Příspěvek od Marinho »

Hyperprostor, Adamova loď

Aktivně ses věnoval Vierenovi a jeho otázkám. Měl docela bohaté znalosti a alespoň zběžně měl představu i o některých tvých vychytávkách a modifikacích. Ovšem praktické zkušenosti jsou něco jiného a právě tam si rychle rozšiřoval znalosti, když tě sledoval při pilotáži.

Na přítomnost twilečky jsi se rozhodl hrát, či skutečně být příjemným společníkem. Poté, co jsi představil sebe a mladého člena posádky, usmála se a ladně oběma podala ruku.

Mně říkejte Bibbete. Až dorazíme, dejte vědět. A nedělejte si z nich těžkou hlavu, ten velkej zabrak má hrůzu z létání.
Představila se twilečka a prozradila i malé tajemství na jednoho z doprovodu. Poté zmizela ze dveří.

Kdyby tu byla jen ona, byla by to příjemná cesta.
Usmál se Vieren. Mezitím jste vyskočili z hyperprostoru a mohli jste sčítat případné škody. Palubní počítač nevydával žádné pištivé zvuky, proto jste se mohli připravit pro další skok. Teplota hyperprostorové jednotky klesala jen velmi pomalu oproti běžnému stavu. Jeden další skok by byl možný, ovšem pokud nefunguje chlazení správně, můžete se vynořit se závažným problémem na palubě.

Půjdu se na to podívat, tyto věci jsou nevyzpytatelné a slyšel jsem dost příběhů o lodích, které nedopadly moc dobře.
Ozval se Vieren a vydal se směrem ke strojovně. Je jen na tobě, jestli se půjdeš taky podívat, počkáš v kokpitu nebo skočíš do hyperprostoru a budeš doufat, že kluk nesáhne tam, kam nemá.
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Uživatelský avatar
samcro
Učedník
Učedník
Příspěvky: 71
Registrován: 14.7.2012 19:05:53
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Adam Drake - Očistec (Marinho)

Příspěvek od samcro »

Hyperprostor, Adamova loď

Bibbete hm pěkné jméno. Ať to hraje nebo ne je fajn tu mít taky celkem příjemného pasažéra.
Pomyslím si když jí podávám ruku a následně přikývnu na její požadavek.
Takže hromotluk se bojí létání. Dobré vědět, ale někdo by mu mohl říct, že by se měl spíše bát výbuchů, pádů, nebo toho, že špatně spočítám souřadnice a my se objevíme v pásu asteroidů.

Pořád to může být celkem příjemná cesta. Až je vysadíme a dostanu zaplaceno můžeme se někde stavit. Ale mimo Nal Huttu tvůj táta by asi nebyl rád, kdybych tě po ní zbytečně tahal.
Hned po tom co jsme vyskočili z hyperprostoru začínám zase vše kontrolovat. Dobrá zpráva byla ta, že se neozýval žádný alarm a nic nehořelo. Špatná: vypadalo to, že máme problém s chlazením hyperprostorového jádra.
To by nebyl normální let aby se něco nerozbilo.

Ale určitě to bude v pohodě, ale kdybys plánoval něco rozebírat tak mi to nejdřív řekni.
Zavolám ještě za Vierenem a doufám, že mě slyšel. A dál se věnuji lodi.Žádný vážný problém jsem neviděl a chvíli jsem přemýšlel nad tím, že risknu ještě jeden skok.
Vieren má pravdu Lepší to bude zkontrolovat.
Zvednu se a rychlým krokem jdu směrem ke strojovně.
Never be cruel, never be cowardly. And never ever eat pears! Remember – hate is always foolish…and love, is always wise.

Always try, to be nice and never fail to be kind.

Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: Adam Drake - Očistec (Marinho)

Příspěvek od Marinho »

Hyperprostor, Adamova loď

Hloupý kdo nabízí, hloupější kdo nebere.
Usmál se Vieren a souhlasil s tvým pozváním na pár panáků.

Neboj, jestli něco upadne z lodi, není to moje vina.
Zavolal když byl v chodbě. Hlas se rozléhal docela silně, mohli to tedy slyšet i pasažéři a minimálně tomu největšímu to přidalo pár tepů srdce za minutu. Poté ses chvíli věnoval přístrojům a kontroloval stav lodi. Vypočítal jsi cestu pro další skok a poté ses vydal do strojovny. Když jsi procházel kolem kajuty tvých nezvaných hostů, zrovna se zavíraly ale zdálo se, že tam je ještě někdo další. Ve strojovně už Vieren byl a držel v ruce tepelné čidlo, ze kterého se ještě trochu kouřilo.

Našel jsem, kde je problém. Skočím pro nějaký náhradní. Hned jsem tady.
Můžeš mu pomoci hledat a instalovat nové čidlo, odebrat se do kajuty, vyslechnout pasažéry ohledně nákladu nebo jít kamkoliv jinam na lodi.
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Uživatelský avatar
samcro
Učedník
Učedník
Příspěvky: 71
Registrován: 14.7.2012 19:05:53
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Adam Drake - Očistec (Marinho)

Příspěvek od samcro »

Hyperprostor, Adamova loď

Nemusel to zase tolik křičet je to špatná reklama. A krom toho nikdy neodpadlo nic důležitého.
Neubráním se úsměvu když spěchám do strojovny. Cestou kolem kajuty našich milých cestujících zaslechnu něco znepokojivého. Chvilku se před ní zastavím a zaposlouchám se.
No sakra, předpokládal jsme, že vezou nějakou potvoru něco pro sběratele na Nal Huttě, ale tohle skoro znělo jako by tam .......... Ne Adame nevšímej si toho není to tvoje věc zaplatili ti dost na to aby ses o to nestaral.
Musím se přemáíhat abych přestal poslouchat a pokračuji do strojovny.

Tam jsem našel Vierena s zjevně přehřátým tepelným čidlem čidlem v ruce.
Paráda jedno jsem zrovna viděl v té kajutě kam jsme stěhovali to harampádí tak pro něj skoč a vyměň ho já si zatím skočím k sobě do kajuty. A pak se vrátím do kokpitu. Kdybys něco potřeboval klidně pro mě skoč.
Je fajn tady mít mechanika konečně taky budu mít chvíli pohodu.

Cestou k sobě jsem opět musel projít kolem kajuty pasažérů. Ten špatný pocit nezmizel naopak se mi zdálo, že narůstal. Ale protože mě nenapadal žádný důvod proč bych je měl rušit pokračoval jsem k sobě. Tam jsem se zastavil jen krátce a vzal jsem poslední krabici s kávou. Kterou jsem si cestou do kokpitu udělal. Když jsem cestou usrkával teplý nápoj něco mě napadlo.
Adama ty máš, ale vážně blbé nápady, ale mohlo by to fungovat.
Vrátil jsme se a udělal jsem další tři porce kávy a taky pár potravinových balíčků, které byli o dost kvalitnější než moje snídaně.

No Adame teď snad svojí zvědavost ukojíš.
Zaklepu na dveře a zavolám.
Vím, že nechcete být rušeni, ale řekl jsem si, že bych vám mohl donést nějaké občerstvení.
Never be cruel, never be cowardly. And never ever eat pears! Remember – hate is always foolish…and love, is always wise.

Always try, to be nice and never fail to be kind.

Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: Adam Drake - Očistec (Marinho)

Příspěvek od Marinho »

Hyperprostor, Adamova loď

Jako profesionální přepravce ses rozhodl zahodit zvědavost a zájem o obsah nákladu svých zákazníků za hlavu a pokračoval jsi do strojovny.

Bez problému, tyto čidla jsou dost náchylný na vyhoření, ale pořád lepší planný poplach než aby nám skutečný požár urazil zadek.
Nechal jsi svého jediného člena posádky, ať čidlo vymění a rozhodl ses si dát chvilku pauzu. Cestou kolem místnosti pasažérů jsi svůj plán poupravil a udělal tři kávy navíc včetně malého pohoštění. Zaklepal jsi na dveře a čekal na reakci. Slyšel jsi šramot a nadávání, co otravuješ. Poté se otevřely dveře, ale jen tak, aby mohla Bibbete vykouknout. Viděl jsi, že je z něčeho rozrušená, ale nezdálo se, že je to z tvé přítomnosti.

Děkujeme.
Nepříliš dobře se pokusila o úsměv, vzala ti tác z ruky a zmizela uvnitř. Než stačila s plnýma rukama zavřít dveře, viděl jsi jen, jak se zabrak vlastním tělem snaží něco zakrýt. Když se zavřely dveře, nezbývalo, než si jít po svém.

Mohu si přisednout?
Ozvalo se za tebou a viděl jsi Bibbete s šálkem v ruce.
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Uživatelský avatar
samcro
Učedník
Učedník
Příspěvky: 71
Registrován: 14.7.2012 19:05:53
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Adam Drake - Očistec (Marinho)

Příspěvek od samcro »

Hyperprostor, Adamova loď
Už jsem se chystal nějak zareagovat na klení vycházející z kajuty, když zaslechnu někoho kráčet ke dveřím.
Nečekal jsem teda vřelé přijetí, ale sakra vždit já jsem tady kapitán, takže tu velím. Za normálních okolností bych ani neklepal. Mají štěstí, že tenhle kšeft bylo něco co jsem už fakt potřeboval.

Nepřekvapilo mě, když ze dveří vykoukla Bibbete. Její výraz mluvil za vše. Moje podezření, že se v té kajutě děje něco co by se mi nelíbilo byl pravděpodobně oprávněné.
Není za co kdyby jste něco potřebovali budu na můstku.
Stihnu ji ještě s lehkým pokývnutím hlavy a úsměvem odpovědět než se za mnou zavřou dveře.
No Adame tak tohle nešlo podle plánu. Co to tam mohl schovávat?

Nenapadala mě žádná příležitost jak se dostat dovnitř a zjistit co se tam děje, tak jsem vyrazil zpět na můstek a sedl si do pilotního křesla, kde jsem se konečně chystal vychutnat kávu. Ještě než jsem se stihl napít přišla Bibbete.
Samozřejmě.
Ukážu na volné křeslo po mé pravici. Hlavou se mi honí spoustu myšlenek.
Co tu chce? Poslali jí aby mě zabavila, nebo zjistila co jsem viděl?........
Mohu se vás zeptat co vás to tak rozlišilo když jsem na vás zaklepal? A neříkejte, že je to strach z létání.
Snažím se s úsměvem trochu odlehčit situaci.
Můžete mi věřit dohoda mezi mnou a zákazníkem je pro mě posvátná. Za tuhle prácičku mám dostat dobře zaplaceno jde mi jen o to, abych věděl co můžu čekat. Takže....... Je tady něco co bych měl vědět?

Adame Adame jaká je asi šance, že ti řekne pravdu co?
Never be cruel, never be cowardly. And never ever eat pears! Remember – hate is always foolish…and love, is always wise.

Always try, to be nice and never fail to be kind.

Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: Adam Drake - Očistec (Marinho)

Příspěvek od Marinho »

Hyperprostor, Adamova loď

Bibbete se na tvé pozvání usmála a posadila se vedle tebe. Jen se párkrát ohlédla směrem k jejich kajutě, jakoby čekala, že někdo z jejích kolegů přijde či ji někdo zavolá, ale poté se věnovala šálku krásně vonícího a horkého nápoje. Zatímco jsi mluvil, oběma rukama svírala hrnek a čerpala teplo. Ne že by v místnosti bylo chladno, ale i v příjemném prostředí to záhadným způsobem uklidňuje. Když jsi domluvil, chvíli mlčela.

Nevím, proč jsem byla tak rozrušená. Nebudu lhát a tvrdit, že se živím slušným způsobem. Kšefty s kradeným zbožím, vydírání, obchod s drogama. Jmenuj cokoliv a skoro určitě jsem v tom alespoň jednou jela. Ale tento kšeft je asi na mě už moc ...
Odmlčela se tvoje kávová společnice a chvíli hledala správná slova.

Nejsem svatoušek a kdybych chtěla, tak tuto bandu nechám při první příležitosti. Ale snadno vydělané prachy a nenáročný život se těžko opouští.
Opět se odmlčela a vyhrnula si jeden rukáv, na kterém jsi viděl známé památky po aplikaci drog mikrojehlami.

Jela jsem v tom docela dlouho a zkrze toto jsem se dostala k těm dvěma pobudům. Nejsem hrdá na tuto část své minulosti ale jsem už jsem pár měsíců čistá. Možná ti budu připadat zvrácená, ale nemám problém prodávat a pašovat koření či přepadávat obchodníky a okrádat je o náklad. Pár jsem jich i zabila, když byli příliš hrdinští. ale obchod s dětmi ...
Po poslední větě se zalekla, jakoby řekla příliš a vyplašeně se ohlédla do chodby.

Ale máš pravdu. Šéf ti zaplatil aby ses nevyptával. A vlastně ani nevím, proč ti toto všechno říkám.
Zvedla se a nechala prázdný hrnek na místě.

Ale děkuji za kávu a za náš ... tedy spíše můj monolog.
Usmála se, ale byl to utrápený výraz. Poté se odebrala pomalu do kajuty. Na chodbě se minula s Vierenem, který se jen s twilečkou pozdravil a šel rovnou k tobě.

Čidlo vyměněné, můžeš na to mrknout. Na mě asi nezbylo, co?
Zavtipkoval Vieren při pohledu na prázdné hrnky s kávou a odebral se do koupelny, umýt zaprášené a od strojních kapalin až po lokty ušpiněné ruce. Měl jsi nyní prostor, kdy jsi byl chvíli o samotě a popřemýšlet o tom, co ti Bibbete říkala. Je jen na tobě, jestli se o zjištěné informace podělíš s Vierenem, nebo si to necháš pro sebe. Každopádně je čas uvést loď zpět do pohybu.
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Uživatelský avatar
samcro
Učedník
Učedník
Příspěvky: 71
Registrován: 14.7.2012 19:05:53
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Adam Drake - Očistec (Marinho)

Příspěvek od samcro »

Hyperprostor, Adamova loď

Při pozorování Bibbete mi přišlo, že její nervozita nemůže být hraná, ale zkušenosti mě i přes to nabádali k maximální ostražitosti. Zatímco jsem jí poslouchal ostražitost narůstala. Nevadilo mi, to co dělala, přece jen já sám nejsem žádný svatoušek, ale dalo mi to jasně najevo, že se jen tak něčeho neštítí.
Sám si na tom byl stejně Adame na to nesmíš zapomínat.
Zatímco se odmlčí smutně se usměji a už se pomalu chystám říct, že jí chápu, že ani já nejsem moc pyšný na to co jsem dělal. Ale člověk se musí nějak živit. Naštěstí se neodmlčí na dlouho a tak nemám čas cokoli říct.

Čím víc se mi otevírá tím víc ji chápu. Jen jí moc nevěřím, že by tu bandu jen tak opustila. Tenhle život je návykový po tom co jsem odešel od Očí mi strašně chyběla akce a ten adrenalin z "práce".
Někdo jako ona by se mi hodil v posádce, pokud se ukáže že se jí dá fakt věřit mohl bych jí to nabídnout.

Když si začne vyhrnovat rukáv chvíli jí zmateně sleduji než si všimnu toho co mi chtěla ukázat. Snažím se netvářit příliš zaraženě. Jestli jsem něco nečekal tak to, že se mně cizímu člověku, svěří s pro ní jistě dost bolestivou minulostí. Při jejím proslovu mi v hlavě proběhne pár nepříliš hezkých vzpomínek z mého minulého života. Mě vraždícího nevinné rodiny jen proto, že se někomu znelíbily. Skoro se v těch vzpomínkách ztratím a málem přeslechnu její poslední větu.
Obchod s dětmi? Tak o to tu tedy jde. Já věděl proč z toho mám blbý pocit. Ale odřeknout to nemůžu. Už aby jsme to měli z krku.

Nejspíš vypadám jako dobrý posluchač a nebo se k sobě ztracené existence opravdu přitahují.
Odpovím jí se stejným utrápeným úsměvem.
Díky, že jsi se mi svěřila Bibbete kdyby jsi ještě něco potřebovala výš kde mě najdeš.
Sleduji ji jak odchází a míjí se s Vierenem.
Dobrá práce při další zastávce ti jednu udělám.

Po tom co v kabině zůstanu sám ještě jednou kontroluji údaje k dalšímu skoku a rekapituluji si to co jsem se dozvěděl.
Takže obchod z dětmi měl bych to říct Vierenovi?..... Asi ne určitě by se mu to nelíbilo ať má z toho všeho špatný svědomí jen jeden z nás.
Pořád jsem se nemohl zbavit dojmu, že je mi to všechno nějak povědomé jako bych se s něčím podobným už setkal, ale nemohl jsem si vybavit nic konkrétního.
Možná bych mohl na Bibbete trochu přitlačit a něco zjistit. Ne to by nebyl dobrý nápad už teď mi toho řekla moc. Mohla by se dostat do maléru kdyby to její společníci věděli. Teda za předpokladu, že jí sem neposlali oni.
Nemohl jsem se zbavit obezřetnosti. Výpočty byli v pořádku a tak jsem pokračoval v cestě.
Never be cruel, never be cowardly. And never ever eat pears! Remember – hate is always foolish…and love, is always wise.

Always try, to be nice and never fail to be kind.

Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: Adam Drake - Očistec (Marinho)

Příspěvek od Marinho »

Hyperprostor, Adamova loď

Další část cesty uběhla rychle. Hlavně teda z toho důvodu, že během skoků hyperprostorem jste měli dost práce s udržením lodi v provozuschopném stavu. Při posledním výskoku ovšem definitivně odešla hlavní hyperprostorová jednotka a když se před vámi objevila cílová planeta, viděl si, jak si Vieren s mrtvolnou barvou v obličeji oddechl. Přežili jste a vaši pasažéři si s velkou pravděpodobností ničeho nevšimli. Také se nezdálo, že by se tvůj nejmladší a zatím jediný člen posádky dozvěděl, co převážíte. Nebo se o tom nahlas nezmínil. Ty jsi měl čas přemýšlet o Bibbete, nákladu i své blízké i vzdálené budoucnosti. Návrat na planetu, kde jsi ztratil parťáka a získal šanci na jiný život, v tobě vyvolával emoce a vzpomínky.

//krátký příspěvek ukončující cestu hyperprostorem. máš poškozenou hlavní jednotku, loď má ještě záložní, který umožňuje jeden krátký skok (neber to jako trest za cokoliv, jen to prostě loď nevydržela). Buď můžeš nechat loď opravit, nebo skočit jinam a opravit loď jinde. To ovšem předbíhám, v dalším příspěvku nech loď přistát, pasažéři ti sdělili v jakém doku je máš vysadit.
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Uživatelský avatar
samcro
Učedník
Učedník
Příspěvky: 71
Registrován: 14.7.2012 19:05:53
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Adam Drake - Očistec (Marinho)

Příspěvek od samcro »

Nal Hutta, Dok

Člověk by nevěřil jak tuhle díru rád uvidím. Zvlášť potom co jsem tu naposledy zažil. Sakra vždyť jsem odsud utíkal jako bych měl v patách sithy. Skoro bych se vsadil, že teď můžu i vidět to skladiště kde se všechno podělalo.
Pomalu se blížíme k našemu doku a vše vypadá naprosto perfektně skoro ze mě i opadla i ostražitost, ale jenom skoro.
Ještě ani pořádně nevěřím, že jsme to zvládli. Jo odešla nám hyperprostorová jednotka, ale tu tady sehnat nebude problém. Její výměna by měla být hlavní priorita. Kdyby jsme náhodou museli rychle zmizet

Hned po přistání odeberu pár kreditů a přehodím si přes sebe kabát z kterého nechám čouhat zbraň.
Tak jo Vierine ty počkáš na lodi já seženu nějakou hyperprostorovou jednotku. Až sem dorazí hned se vrhni na opravy.
Hned se vydám k našim pasažérům.
Až dostanu kredity tak vypadnu nic víc mě nebude zajímat.
Aspoň se tomu snažím věřit. Nemůžu se zbavit ,skoro šíleného plánu, nabídnout Bibbete práci.
Ale no tak Adame vždyť o ní nic nevíš. Co když s i s tebou hraje? Výš moc dobře, že lidi jako ona nemají žádné zásady. Vždyť pašuje děti............ Jo a hlavně, že já jim v tom nepomáhám. Mohl bych to zkusit, stejně to nevyjde. Sama říkala tenhle život se těžko opouští, co bys jí tak nabídl? Pár kreditů a postel na téhle skoro rozpadlé lodi? Už vidím jak to nadšeně přijme.
Zastavím se před jejich kajutou a zaklepu.
Dorazili jsme na místo určení.
Never be cruel, never be cowardly. And never ever eat pears! Remember – hate is always foolish…and love, is always wise.

Always try, to be nice and never fail to be kind.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“