Alec Ren - Jeden z nás

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Alec Ren - Jeden z nás

Příspěvekod Phate » 22.1.2016 08:26:08

Úvod - 34 ABY

Jeden z nás


30 dlouhých let uběhlo od pádu Císaře rukou rytíře Jedi Luka Skywalkera. 30 dlouhých let doznívá galaxii vleklý konflikt, který vyústil v pád Impéria. Nyní však vyvstává nová hrozba v podobě Prvního řádu, který se chystá navázat tam, kde Impérium selhalo.
V tomto nelehkém úkolu pomáhá Prvnímu řádu Kylo Ren, pán Rytířů Renu a mentor Aleca Rena, jehož výcvik není zdaleka kompletní a jeho příběh teprve začíná.Korriban, kdysi přístavní dok Sithské akademie:

Stál jsi na okraji rampy své transportní lodě, kterou jsi zkonfiskoval z rukou nebohého pašeráka koření, který neměl tolik štěstí jak si původně myslel. Nebyla to první bytost, kterou jsi zbavil bytí, ale rozhodně byl tou poslední. Aspoň prozatím.
Písečná bouře, která na této nehostinné planetě zuřila, tě velice nepříjemně šlehala do tváře zakryté černou kápí. Chvílemi jsi měl do dělat, aby ses udržel na nohou. Na procházku a obdivování památek určitě nebyl nejlepší čas, ale to tě nezastavilo.

Vykročil jsi směrem k první z nízkých budov lemujících okraj obrovské rokle, která rozdělovala krajinu. Na její dno nebylo vidět, stejně tak jako jsi po chvilce chůze neviděl svou loď. Sice nehrozilo, že by jí někdo ukradl, ale i tak tady byla dost na ráně.
Když jsi došel k první budově, ukázalo se, že předpotopní zámek stále funguje a dostat se přes něj by bylo poměrně zdlouhavé. To vyřešilo několik seknutí mečem. Uvnitř komplexů budov, které sloužily jako místní přístav, nemocnice, malé obchodní centrum a sithví co všechno, byly usazeny vrstvy prachu na rozházeném nábytku, starých droidech a osobních věcech všeho druhu. Kupodivu zde nebyla žádná těla.

Komplex vedl k prastaré Akademii, která sloužila Sithskému řádu po tisíce let a vzešlo odtud mnoho mocných Sithských pánů. Mohl jsi komplexem rychle proběhnout, nebo vyčkat až přestane zuřit písečná bouře a trochu se po budovách rozhlédnout. Korriban byl mnoho let opuštěný a jenom málokdo se na tento svět odvážil, byla zde tedy možnost najít spoustu zajímavých věcí.
__________
Omlouvám se, že to trvalo tak dlouho.
In Peace, Vigilance
In War, Victory
In Death, Sacrifice

Uživatelský avatar
Phate
Moderátor Roku
Moderátor Roku
 
Příspěvky: 983
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant

Zpět na Dočasně uzavřené výcviky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron