Výcvik - Jibo_cz: Gale Soral

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Výcvik - Jibo_cz: Gale Soral

Příspěvek od Hayasan »

Enkláva na Dantooine, jídelna (3957 BBY)
V Galaxii zuří válka, jejímž přímým následkem jsou zdevastované světy a utrpení nezměrného počtu bytostí. Oslavovaní hrdinové předchozího konfliktu – Revan a Malak se vrátili s obrovskou flotilu, ale tentokrát jako dobyvatelé.
Rada Jedi, poučena předchozím rozštěpení Řádu, nezůstala stranou. Bastila Shan a mnozí další bojovali a umírali za Republiku a její hodnoty. Ačkoliv to zprvu nevypadalo příliš nadějně, Radě se podařilo získat zbraň, o které Sithové nemají ani tušení. Tou zbraní není nikdo jiný než sám Revan, do kterého jsou vkládány velké naděje a je znovu cvičen. Ale o tom ty, třináctiletý ithorian, nemáš nejmenšího tušení. Od dění v galaxii jsi totiž částečně izolován a ostatní Jediové chrání tebe, i další děti, od té nejhorší špíny, kterou každá válka přináší. A o věcech, které projednává Rada, se ti může nechat akorát zdát v těch nejdivočejších snech.

Společně s ostatními dětmi z klanu Opice jsi seděl u snídaně a jedl jsi obyčejnou kaši. První z dnešních meditací jste sice už měli za sebou, ale nezdálo se, že by to tvým spolužákům navodilo nějaký klidný stav na duši. Možná by se dalo říct, že je tomu přímo naopak.
Heeej!
Vypískla černovlasá lidská dívenka, která seděla vedle tebe. Poměrně dobře jsi ji znal. Jmenovala se Eri Worm, ale nepatřila mezi tvé přátele. Občas se ti dokonce vysmívala a nazývala tě přerostlým slimejšem.
To by můj nápad! Já chtěla na lekci z politických věd hodit na zem toho gumového pavouka!
Rozčilovala se a mračila se na svého nejlepší kamarádku, twi´lečku s oranžovou kůží jménem Palakwi, jenž seděla naproti Eri.
Však ti to nikdo nebere. Ale musíš uznat, že vylít žlutou limonádu na zem a křičet, že se tam někdo počůral, je daleko lepší,
Palakwi zvedla lžíci ulepenou od kaše v obraném gestu. Než ale stačila Eri odpovědět, ozval se za tebou hlas, který jsi velmi dobře znal.
Jaký je tvůj názor, Gale? Podporuješ nápady děvčat?

Ani ses nemusel otáčet, abys věděl, že přímo za tebou stojí mistr Eoran Failbhe. Ten mistr, který tě přivedl do Enklávy a ten mistr, jehož vlastní učedník mu usekl ruku, místo níž má kybernetickou náhradu. I dle tónu jsi mohl dost dobře odhadnout, že tě pravděpodobně zkouší, i když nedalo se předpokládat, že by si tě vzal za padawana. Měli jste k sobě sice dost blízko, tak ztráta učedníka na úkor Temné strany není nic, co by bylo lehké překonat.
V případě, že by ses otočil, uviděl bys lidského, šedivějícího muže s delšími vlasy, jenž měl svázané do culíku. Jeho plnovous částečně kryl vrásky, které zdobily jeho obličej především kolem úst. Eoran se ale neusmíval. Ostatně, od ztráty svého padawana se neusmíval na nikoho. To, co ovšem bylo zajímavější, neboť mistra Failbha jsi znal, byla neznámá lidská žena. Oproti mistrovi Failbhovi byla doslova prcek. Vlastně i ty jsi byl o pohlavek vyšší než ona. Ale na rozdíl od mistra se na tebe usmívala a úsměv jí opravdu slušel. Jen doplňoval oči, z nichž vyzařovala zvědavost a mírně rozcuchané vlasy hnědé barvy, které byly příliš krátké na culík, ale dost dlouhé na to, aby pořádně zavazely.
Co se tvých spolužaček týče, tak obě se začaly velmi urputně věnovat jídlu. Eri byla dokonce celá rudá.

---
Nehraj za ostatní postavy, neboj se rozepsat i vlastní myšlenky a pocity... a hlavně si to užij :)
Jakožtou youngling světelný meč zatím samozřejmě nemáš :)
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Uživatelský avatar
Jibo_CZ
Učedník
Učedník
Příspěvky: 50
Registrován: 18.11.2013 18:58:18
Bydliště: Planeta Země, cizinče

Re: Výcvik - Jibo_cz: Gale Soral

Příspěvek od Jibo_CZ »

Enkláva na Dantooine, jídelna (3957 BBY)
Ne tak úplně mistře Failbhe. Opověděl jsem ithorianskou řečí mistrovi,
Pokud si chtějí užít legraci, nemám problém pokud tím někomu neubližují, nebo neurážejí, ale až vyrostou a budou mít stejné chování, světlo pro ně brzy zhasne. Řekl jsem svou námitku proti chování děvčat a dodal, neexistují žádné emoce, pouze mír.
Z toho co jsem řekl jsem usuzoval, že Eri mi to oplatí, ale to mě netrápilo, jediné na co jsem myslel bylo to, že už budu s mím budoucím mistrem létat vesmírem a pomáhat lidem. Ani ta kaše mi nepřipadala chutná, ale jíst se dala, i když jsem se v ní spíš rýpal než abych jí jedl, problémem bylo to, že jsem chtěl pozorovat Kathské psy jak běhají loukou, než poslouchat pár nevyrovnaných děvčat, z těch jsem měl totiž pocit, že při svých dobrodružstvích na titul rytíře či mistra mohou zapomenout.
Mistře, rád bych věděl co budeme dělat dál, hnípáním do kaše světu nepomůžeme, kdy budeme mít další trénink? Celou nedočkavostí jsem čekal na odpověď mistra Failbhea.
,, Statement: Is there someone you need to kill, master?''

Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: Výcvik - Jibo_cz: Gale Soral

Příspěvek od Hayasan »

Enkláva na Dantooine, jídelna
Mistr Faibhe se už chystal odpovědět, dokonce otvíral ústa, ale neznámá žena ho předběhla, což se mu zrovna nezamlouvalo a mírně se zakabonil.
Odpověď hodná diplomata. Aneb smečka kathských psů se nažrala, ale iriaz zůstal celý,
ústa roztáhla do úsměvu a netušil jsi proč, ale po tvém ohodnocení plánu holek vypadala spokojeně.
Měl jste pravdu, mistře,
otočila se ke svému společníkovi a ty jsi pořád netušil, o co tady může jít, ale ani jeden tě s tím zřejmě neměl v plánu momentálně seznamovat.
Nicméně stejně se trošku mýlíš. Jedi přece nemá potlačovat všechny své emoce, protože to snad ani nejde. Emoce jsou přirozenou součástí života. Ale,
zatvářila se vážně a zvedla prst. Živý plamen v jejích očích nepohasl. A teprve nyní sis mohl všimnout, jak strašně je mladá. Možná jí bylo kolem pětadvaceti, ale možná ještě míň.
Svým emocím se musíš naučit porozumět, takže je poté můžeš kontrolovat. A možná škodolibost, či snad touha po předvádění se, se může stát odrazovým můstkem k Temnotě, to ano,
žena mírně kývla hlavou a ještě chvíli se tvářila vážně, ale poté se opět usmála.
Nehledě na to, že děvčata nejsou ani originální, jak si myslí. Tohle jsem vyváděla naposledy, když mi bylo šest,
rytířka se zasmála, ale mistr Faibhe se kabonil ještě o trošku víc.
Na to si pamatuji až příliš dobře,
dodal Faibhe.
Ale zbytečného tlachání bylo pro tuto chvíli dost. Takže, Gale, tu kaši hezky dojez. Za prvé by se vyhodila a jídlem se neplýtvá a za druhé, troufám si tvrdit, že dnes budeš potřebovat sílu. Poté se běž sbalit, vezmi si věci tak na týden, žádné zvláštní vybavení není třeba. Pak se převleč do té nejlepší tuniky, kterou vlastníš. Nakonec mne vyhledej, budu asi meditovat v Zahradách u toho malého vodopádu vzadu,
žena se otočila, mistru Faibhovi se mírně uklonila a poměrně rychlým tempem odkráčela pryč.
Právě ses seznámil s rytířkou Unou Sileas,
povzdechl si mistr Faibhe.
Ale zpět k tvé otázce, nebudeš mít na trénink se mnou hezkých pár dní čas. Čeká tě zajímavý program. S detaily tě seznámí Una. Nemusíš se jí bát. Máš nějaké dotazy?
Mistr Faibhe si promnul bradu a vyčkával, zda se nechceš na něco zeptat. Děvčata už mezitím vyklidila prostor, aby nadále nebyla na očích dospělé autority.
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Uživatelský avatar
Jibo_CZ
Učedník
Učedník
Příspěvky: 50
Registrován: 18.11.2013 18:58:18
Bydliště: Planeta Země, cizinče

Re: Výcvik - Jibo_cz: Gale Soral

Příspěvek od Jibo_CZ »

Mírně jsem se zamyslel, když Una vysvětlovala svá moudra, poslouchal jsem a když odešla, přednesl jsem před mistrem,
Tady někdo mluvil o potlačování emocí? nesouhlasil jsem s výrokem Uny, protože jsem nic takového neřekl apoté se zeptal mistra,
Ano mistře, chci se zeptat, když už půjdu na výlet... poté jsem se zasekl, protože mi přišlo trapné co pak řeknu, ...Neměl bych dostat více kaše? Kvůli síle. ne že by mi ta kaše chutnala, ale přeci jenom, sil není nikdy dost, obzvlášť, když mám jít na výlet.
,, Statement: Is there someone you need to kill, master?''

Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: Výcvik - Jibo_cz: Gale Soral

Příspěvek od Hayasan »

Enkláva na Dantooine, jídelna
Když jsi pronesl svou mírně uštěpačnou otázku, mistr se mírně zamračil. Bylo na něm vidět, že z tvého chování rozhodně není nadšen. Mírně si povzdechl.
Někdo zde mluvil o výletu?
Řekl stejným tónem, jakým jsi ty pronesl svou uštěpačnou otázku ohledně rytířky.
Rytířka ti poskytla úplný výklad části Kodexu, který jsi citoval. Opravdu si myslíš, že je vhodné, aby ses ji pokoušel zesměšňovat?
Faibhe položil spíše řečnickou otázku, takže na odpověď prakticky nečekal.
Jestli máš ještě hlad, běž si přidat, nejsi zde poprvé,
mistr mávl rukou k výdejnímu pultu.
Takže si následujících pár dní, mladý muži, užij. A vřele ti doporučuji, aby ses k rytířce choval s patřičnou úctou. Jestli ji vyprovokuješ, tak na vlastní kůži poznáš, jakou rychlostí se dokáže změnit v kraytského draka,
tvůj společník si tě naposledy přeměřil pohledem, než se odvrátil a i on odešel. Na tobě tedy bylo, co podnikneš. Zda si půjdeš ještě přidat, splníš přání rytířky Sileas, či ji budeš ignorovat. Jídelna samotná se již začínala pomalu vylidňovat, neboť přítomní younglingové spěchali na dopolední výuku, která se tě ale zřejmě (alespoň pro dnešek) netýkala.

-----
Dávej si pozor na tvar příspěvků. Schází ti lokace.
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Uživatelský avatar
Jibo_CZ
Učedník
Učedník
Příspěvky: 50
Registrován: 18.11.2013 18:58:18
Bydliště: Planeta Země, cizinče

Re: Výcvik - Jibo_cz: Gale Soral

Příspěvek od Jibo_CZ »

Enkláva na Dantooine, jídelna
Zase mě chápou špatně. Projelo mi v hlavě, když jsem své projevy nemyslel doslova,
Vážně bych měl přestat blbnout a zaměřit se na to, že mne trénují Jediové a ne Huttové, i když, co já vím o Huttech? Prohnaly se mi další myšlenky v hlavě zatímco jsem si šel přidat kaši, u které jsem zapomněl, že se dá vůbec přidat.
Nojo Gale, hezky dojez kašičku aby se nevyhazovala, a potom jdi za mistrem a omluv se za nevhodné chování, chceš přece působit
jako Jedi, ne?
Rovnal jsem si myšlenky v hlavě.
Když jsem dojedl kaši, vstal jsem a vydal se pro svou nejlepší tuniku, když jsem se převlékl vydal jsem se za mistrem do zahrad, nechtěl jsem ho nechat dlouho čekat, to se prostě nedělá.
A ještě mu musím oznámit, že jsem nechtěl Unu zesměšňovat, jen jsem nesouhlasil s výrokem který řekla, to snad mohu, ne?
Rovnal jsem si opět myšlenky v hlavě.
-------
Pardon, vůbec jsem si toho nevšimnul.
,, Statement: Is there someone you need to kill, master?''

Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: Výcvik - Jibo_cz: Gale Soral

Příspěvek od Hayasan »

Enkláva na Dantooine, Zahrady
Z naprosto nepochopitelných důvodů ses rozhodl v Zahradách hledat mistra, ačkoliv ti ani neřekl, kam půjde. Po cestě do pokoje se nic významnějšího nestalo. Zastavilo tě sice pár spolužáků, ale kromě několika zdvořilostních frází ses s nimi do nějaké hlubší konverzace nepouštěl. A cesta z pokoje do zahrad se nesla ve stejném duchu.
Nyní se tedy nacházíš v Zahradách, na takovém pěkném rozcestí. Cesta doleva vede ke skleníkům. Ty dobře znáš, často v nich totiž se svými spolužáky pobýváš a péčí o rostliny se snažíte porozumět živoucí Síle. Cesta rovně vede hlouběji do Zahrad. Do míst, která jsou nejvhodnější k meditacím. Cesta doprava zase vede k poměrně velkým, avšak skrytým zákoutím, které využívají mistři pro trénink svých padawanů. Bylo jen na tobě, kam a proč se vydáš.
Co se počasí týče, tak to bylo skutečně pěkné. Sluníčko svítilo, avšak nebylo vedro ani dusno. Nebe bylo bez mráčku.
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Uživatelský avatar
Jibo_CZ
Učedník
Učedník
Příspěvky: 50
Registrován: 18.11.2013 18:58:18
Bydliště: Planeta Země, cizinče

Re: Výcvik - Jibo_cz: Gale Soral

Příspěvek od Jibo_CZ »

Enkláva na Dantooine, Zahrady
Kde že byl vodopád? Prohnalo se mi hlavou, protože rytířka jasně řekla, že bude u vodopádu vzadu,
Vpravo se nachází místa kde se trénují padawani, možná to bude tam. Jelikož jsem se často nacházel u rostlin, ostatní místa v zahradách mi mírně unikala, i když jsem o nich už samozřejmě slyšel.
Takže vpravo. Ujasnil jsem si a vydal se cestou doprava.
,, Statement: Is there someone you need to kill, master?''

Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: Výcvik - Jibo_cz: Gale Soral

Příspěvek od Hayasan »

Enkláva na Dantooine, Zahrady
Odbočil jsi tedy směrem k tréninkovým plochám. Chvíli ses tam toulal, nahlížel na malé, avšak poměrně dobře ukryté paloučky, na kterých trénovalo několik mistrů padawany nejrůznějšího věku. Občas jsi mohl sledovat i jednotlivce, jak trénují o samotě. Buď se jednalo o rytíře či mistry, kteří aktuálně neměli padawana, nebo se jim jejich svěřenec toulal, jen Síla ví, kde. Také tam bylo pár osamocených padawanů, na které asi jejich mistr neměl čas, a oni měli naordinován samostatný trénink. Rytířka se tam však nikde nenacházela.
Už jsi chtěl odbočit jinam, když tu jsi zaslechl volání.
Haló!
Pokud by ses otočil, spatřil bys mladého zabrackého padawana se skupinou zakrnělých rohů, které lemovaly jeho obličej. Barva jeho kůže byla hnědá. Vlasy neměl.
Ztratil ses? Nepotřebuješ pomoct?
Padawan na tebe mával a několika rychlými kroky se ocitl v tvé blízkosti.
Nebo ne?
Trochu zvědavě se na tebe mrknul.
Mistr povídal, že bych se měl více starat o ostatní a nemyslet jenom na sebe,
dodal, snad jako vysvětlení toho, že tě otravuje.
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Uživatelský avatar
Jibo_CZ
Učedník
Učedník
Příspěvky: 50
Registrován: 18.11.2013 18:58:18
Bydliště: Planeta Země, cizinče

Re: Výcvik - Jibo_cz: Gale Soral

Příspěvek od Jibo_CZ »

Enkláva na Dantooine, Zahrady
Tohle zavání zkouškou, ale tak či tak mé rozhodnutí bude stejné. Hnalo se mi hlavou co na mne za zády někdo křičel.
To je správné, že nasloucháš svému mistrovi, ano můžeš mi pomoci, nevíš kde najdu vodopád? Nebo rytířku jménem Una Sileas? Zeptal jsem se zabrackého kluka, i když mi pořád unikalo, jak poznal že potřebuju pomoc.
,, Statement: Is there someone you need to kill, master?''

Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: Výcvik - Jibo_cz: Gale Soral

Příspěvek od Hayasan »

Enkláva na Dantooine, Zahrady
Zabrak se poškrábal za jedním ze svých rohů a mírně pokrčil rameny.
To jméno mi nic neříká, promiň. Jediů je tu hodně, nemohu si pamatovat všechny. Ty jsi tu prvně, že ano?
Trošku se na tebe usmál.
Vodopádů je tu spousta. Jsou támhle, támhle i támhle…
Pravou rukou ukazoval snad do všech směrů.
Jaký vodopád vlastně hledáš? Nemohl bys to nějak upřesnit? Odlišuje se nějak od ostatních? Nebo si aspoň nepamatuješ, kde přibližně leží?
Doslova tě zahrnul otázkami. Bylo na něm vidět, že se ti opravdu snaží pomoct. V jeho hlase jsi nezaznamenal žádný výsměch, nebo něco podobného. Jen snahu o to, aby ses dostal tam, kam se dostat máš.
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Uživatelský avatar
Jibo_CZ
Učedník
Učedník
Příspěvky: 50
Registrován: 18.11.2013 18:58:18
Bydliště: Planeta Země, cizinče

Re: Výcvik - Jibo_cz: Gale Soral

Příspěvek od Jibo_CZ »

Enkláva na Dantooine, Zahrady
Ano mohl bych to upřesnit.
Odpověděl jsem zabrakovi
Una mi řekla že bude u velkého vodopádu úplně vzadu, možná ti to pomůže
Po zapátráni v paměti jsem se zabraka zeptal a doufal, že konečně jeho seznam vodopádů u kterých by Una mohla být, trochu zmenší.
,, Statement: Is there someone you need to kill, master?''

Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: Výcvik - Jibo_cz: Gale Soral

Příspěvek od Hayasan »

Enkláva na Dantooine, Zahrady
Zabrak trošku rozšířil oči a bylo na něm vidět, že už se orientuje daleko lépe.
Jo, ty jsou tu asi jenom tři,
mírně pokrčil rameny a ušklíbl se.
Nikdy jsem neměl důvod, abych je počítal. Ale stejně ti ta obchůzka dá zabrat já nevím… dvě hodiny? Pokud si nechceš udělat pěší túru, tak zkus ještě zapřemýšlet. Co zde ta rytířka hodlala dělat? Hledala prostory pro trénink, nebo ticho pro meditaci?
Zabrak se ti dál snažil pomáhat a kladl doplňující dotazy, aby místo pobytu rytířky ještě více zúžil. Také se jednou mrkl na chronometr, který měl upevněný na zápěstí. Zřejmě mu docházel čas, který mohl s tebou strávit, takže bys měl zapřemýšlet, co všechno o místě setkání skutečně víš, protože se s tebou co nevidět zřejmě rozloučí.
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Uživatelský avatar
Jibo_CZ
Učedník
Učedník
Příspěvky: 50
Registrován: 18.11.2013 18:58:18
Bydliště: Planeta Země, cizinče

Re: Výcvik - Jibo_cz: Gale Soral

Příspěvek od Jibo_CZ »

Enkláva na Dantooine, Zahrady
Na meditaci.
Rozhodl jsem se okamžitě odpovědět zabrakovi, protože už mě pomalu unavovalo se ptát a nic nevědět.
Vidím, že asi nemáš moc času, ještě bych se chtěl nakonec zeptat na tvé jméno, možná budu mít chvilku se o tvé pomoci zmínit.
Zeptal jsem se Zabraka a jen čekal co z něj ješte vyjde ven.
,, Statement: Is there someone you need to kill, master?''

Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: Výcvik - Jibo_cz: Gale Soral

Příspěvek od Hayasan »

Enkláva na Dantooine, Zahrady
Zabrak pokýval hlavou, ale zdálo se ti, jako kdyby ti už plnou pozornost nevěnoval.
Tak to jsi úplně špatně. Vrať se zpátky na křižovatku a běž rovně. Tam jsou šikovně schované kouty vhodné k meditacím. Velký vodopád je tam vlastně jenom jeden, ale není vzadu, ale zhruba uprostřed. Když se budeš držet hlavní cesty, nemůžeš ho minout,
vychrlil na tebe informace, zatímco se ti díval přes rameno. Zdálo se ti, jako kdyby někoho uviděl. O trochu ucouvl, sklonil hlavu a zatvářil se kajícně.
Pole, můžeš mi vysvětlit, kde se zase flákáš?
Ozvalo se za tvými zady. Nicméně příliš ses nelekl. Vzhledem k tomu, jak se tvůj společník choval, nebylo nijak složité si domyslet, že už nejste sami.
Promiňte, mistře, já…,
začal se Pol omlouvat. Ale neznámý ho nenechal domluvit.
Je mi to jasné. Opět se snažíš vyhnout svým povinnostem, že ano? Pamatuj si, že jednou z jediských ctností je zodpovědnost,
neznámý zřejmě s kázáním teprve začínal. Ohlédl ses a vaše pohledy se mohly střetnout. Spatřil jsi průměrně vysokého zygerriana s červenými vlasy a žlutýma očima.
Jdeme,
zavelel zygerrian směrem k zabrakovi, o němž jsi alespoň věděl, že se jmenuje Pol. Tvůj společník jen omluvně pokrčil rameny a společně se svým mistrem poměrně rychlým krokem odkráčel pryč. Poměrně rychle ti zmizeli z očí. Jediné, co jsi mohl zaslechnout bylo, že Pol alespoň dokončil svou omluvu a zygerrianův hlas alespoň ztratil něco na své původní přísnosti, i když nějaké to domlouvání se na Polovu hlavu asi stejně sneslo.
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“