Aeon Tai - Poslední kapka

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Aeon Tai - Poslední kapka

Příspěvekod Phate » 29.3.2015 11:39:52

Úvod - 22 BBY

Poslední kapka


Korupce, intriky a politické machinace pomalu, ale jistě rozežírají Republiku zevnitř. Senát je v mnoha ohledech bezmocný a Řád Jedi má více práce než kdy jindy. Velká změna, která nadobro změní chod galaxie se nezadržitelně blíží a přečkají jí pouze ty nejsilnější bytosti.
Pro mladého Aeona Taie je klesající stabilita Řádu a jeho schopnost udržet pořádek pouze dalším znamením, že jeho budoucnost leží jinde. I přes to stále setrvává po boku Braeliose "Brae" Carrigana, lidského mistra, ke kterému si vybudoval profesionální přátelství.Coruscant, čtvrť patřící Černému slunci:

"Tohle nešlo úplně podle plánu." řekl rychle Braelios, zatímco držel dveře pomocí Síly. Byli jste uzavřeni v jednom z menších skladů, které sloužily jako překladiště pro dodávky drog a alkoholu. Nyní se zde nacházelo několik beden drahé whiskey, pár sudů corellianského piva a dva Jediové zahnaní do rohu.
Snaha o vyjednání příměří mezi místním gangem Černého slunce a početnou skupinou swoopbikerů, která svou kriminální aktivitu rozšiřovala do stále více čtvrtí nižších pater hlavní planety Galaktické republiky, nedopadla vůbec dobře. Už jenom ten fakt, že Jediové by měli jakoukoliv kriminální aktivitu potlačovat a místo toho se snažili urovnat spory mezi znepřátelenými gangy, mohl být pro mnohé úsměvný. V současné době bohužel nebylo v moci Řádu vypořádat se se všemi hrozbami, tak se je alespoň snažil korigovat na co nejmenší únosnou míru.

Na dveře skladiště dotírala blasterová palba o různě intenzitě a ze třech různých směrů. Modrá záře mistrova meče ozařovala vnitřek místnosti, neboť elektrický proud vám před momentem odstřihli.
"Aeone, zkus se rozhlídnout, jestli tu neni nouzový východ, popřípadě zkus zjistit, kudy by se dalo co nerychleji a nejsnadněji prosekat ven." rozkázal ti Carrigan a plně se soustředil na soudržnost dveří, které moc dlouhou soustředěnou palbu nevydrží. Zažehl jsi vlastní zbraň, která s typickým klap-bzzz ozářila druhý konec místnosti oranžovým světlem tvé čepele.

___
Takže, nevím jestli jsi někde hrál, ale pro začátek popiš myšlenky postavy, pocity, popřípadě jak by jsi postupoval dál.
Hodně štěstí ( :D ) a příjemné hraní :)
In Peace, Vigilance
In War, Victory
In Death, Sacrifice

Uživatelský avatar
Phate
Moderátor Roku
Moderátor Roku
 
Příspěvky: 983
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant

Re: Aeon Tai - Poslední kapka

Příspěvekod Makito » 29.3.2015 15:30:37

Coruscant, čtvrť patřící Černému slunci:

Kývl jsem na svého milovaného mistra. Bez prdele, dědo. Neodpustil jsem si další ze svých poznámek. No co, už mě má nějaký ten pátek. Snad si zvykl. A upřímně řečeno, o tuhle přezdívku si skoro říkal. No dobře, byl lepší než většina ostatních Mistrů. Alespoň neměl přemoudřelé kecy jako Yoda ještě s přeházeným slovosledem. Dalo se s ním vyjít. Když měl dobrou náladu a já výjimečně taky. No, byli jsme zajímavá dvojka.
Pokud archiv nelhal, nebylo to tak dávno, co hlavní misí Jediů v podobných prostředích bývalo gangy vyhladit, nebo alespoň potlačit. Bylo vcelku komické, že teď jsme jim div nelízali boty, jen aby nám nedělaly větší problémy. Jednou jsi dole, jednou na hoře, jak praví staré přísloví. Rytíři byly v poslední době skoro furt dole. A Republika taktéž, už skoro nebyl vidět rozdíl mezi Konfederací (alias bad guys) a Republikou (alias good guys). No, zatím jsem neměl moc příležitostí dostat jinou práci a tahle byla taky přiměřeně zajímavá. Takže tu ještě chvíli zůstanu. Možná.

Na příkaz mého Mistra jsem se jen zašklebil. Vždyť už jdu. Kdo ví, třeba tu najdu i něco k jídlu. Po rozsvícení meče jsem si povzdychl. Tak spíš pití. Nedáte si trochu whiskey? Mohl bych ji vzít s sebou. Zasmál jsem se tiše a vydal se pátrat po únikové cestě. Snažil jsem se najít něco, co nesedělo ke zbytku místnosti. Typu trochu více zapadlá stěna, nebo uvolněný kus podlahy a podobně.
"Lidi musí pořád o něčem mluvit, mají-li si udržet svoje hlasové fondy v pořádku pro případ, že by je někdy napadlo něco skutečně závažného." - Kurt Vonnegut
Uživatelský avatar
Makito
Učedník
Učedník
 
Příspěvky: 8
Registrován: 28.3.2015 15:40:01
Bydliště: Somewhere over the rainbow

Re: Aeon Tai - Poslední kapka

Příspěvekod Phate » 31.3.2015 18:28:24

Coruscant, čtvrť patřící Černému slunci:

"Bez těch řeší by to nešlo?!" zareagoval okamžitě Carrigan. Za ty roky byl sice zvyklý na tvou povahu a už dávno vzdal všechny snahy o její korigování. V poslední době se spíše snažil tvé připitomnělé poznámky krotit na nejnižší únosnou míru. To samozřejmě neplatilo pro vyjednávání, kdy požadoval ten nejvyšší stupeň poslušnosti, kterého jsi byl schopen. Naštěstí pro tebe, nebyla vaše nynější situace tvou chybou, jako při několika misích v posledních letech.

Tvé hledání po něčem co by vypadalo jako únikový východ pro případ zaseknutí hlavních dveří, se ukázelo jako bezvýsledné. Zdejší architekt s takovou možností zřejmě nepočítal a proto by byl normální smrtelník uvězněn. To se vás dvou naštěstí netýkalo a ty jsi lehkými poklepy zjišťoval, kde je za stěnou volný prostor a kde durabetonová výplň. S notnou dávkou využití Síly ke zlepšení sluchu, které bylo zapotřebí, neboť bušení blasterových výbojů do přední stěny neustávalo, jsi našel místo, které by neměl být problém proříznout světelným mečem.

"Čekáš na písemnou žádost? Řež kruci!" štěkl po tobě tobě mistr, když viděl, že jsi s hledáním hotov, ale nemáš se k samotné akci. Zažehnutý meč jsi zabořil do stěny ve výšce ramen a pomalu směřoval k zemi. Stěnu před tebou ozařoval pouze malý kus čepele a žhnoucí duraocel, která zanechávala ve své struktuře znatelnou díru.
Braerios začal pomalu přesouvat větši bedny ke dveřím a stavět tak malou barikádu, která by útočníky zastavila, než stačíte utéct. Ty jsi zatím pokračoval v řezání otvoru, kterým by jste mohli bez problémů prolézt a který by se dal snadno zastavět dalšími bednami.
In Peace, Vigilance
In War, Victory
In Death, Sacrifice

Uživatelský avatar
Phate
Moderátor Roku
Moderátor Roku
 
Příspěvky: 983
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant

Re: Aeon Tai - Poslední kapka

Příspěvekod Makito » 02.4.2015 16:51:13

Coruscant, čtvrť patřící Černému slunci:

"No jo no jo... Však už jdu." Zareagoval jsem na Corrigana. "Dědek stará..." Procedil jsem ještě sám k sobě, i když to mohl dost možná slyšet. No co, trocha drzosti při téhle misi se povolovala. Jen při vyjednávání ne. Tak jsem se na těchto příležitostech aspoň tvářil nasupeně. To mi vzít nemohl. Mám svá práva.

Zdejší architekt byl buďto idiot, nebo tahle místnůstka nikdy neměla mít nouzový východ. No... Třikrát hurá pro světelné meče. Vedle cool ass hábitů to byla další výhoda týhle práce. Na všechno dohlížející mistr už taková výhoda nebyla. I když zrovna Corrigan byl celkem v pohodě.
Po chvíli se mi povedlo zjistit místo, které se zdálo být ideální pro proříznutí. "Jo, formulář B-21." Zamručel jsem zpět na Corrigana a pustil se do řezání. 'Už je tam, můžeme si tykat.' Pousmál jsem se na snad jedním z nejstarších vtipů a pokračoval v prořezávání v otvoru. Snažil jsem se, aby byl tak akorát pro nás, ne moc velký, ne moc malý. Nepotřeboval jsem, aby nás soudruzi gangsteři pronásledovali. I když to mohla být psina.
"Hotovo, dědoušku." Houkl jsem na Corrigana a zatímco jsem čekal, než dokončí barikádu i já jsem začal připravovat bedny vedle otvoru na následné zakrytí.
"Lidi musí pořád o něčem mluvit, mají-li si udržet svoje hlasové fondy v pořádku pro případ, že by je někdy napadlo něco skutečně závažného." - Kurt Vonnegut
Uživatelský avatar
Makito
Učedník
Učedník
 
Příspěvky: 8
Registrován: 28.3.2015 15:40:01
Bydliště: Somewhere over the rainbow

Re: Aeon Tai - Poslední kapka

Příspěvekod Phate » 06.4.2015 10:02:32

Coruscant, čtvrť patřící Černému slunci:

Vyřezal jsi tak akorát velký průchod, který půjde snadno zabarikádovat. Prolezl jsi skrz a posvítil si mečem na okolí. Celkem podle očekávání jsi se prořezal do dalšího skladu plného nějakých beden. Po rychlém prozkoumání šlo o sklad zbraní všech druhů a velikostí.
Tvůj mistr dostavěl poslední kus skládanky před dveře do skladu a vydal se tvým směrem. Modrá žáře osvětlovala jeho cestu a ty jsi zaregistroval, že z jedné bedny vytáhl cestou dvě lahve té nejlepší whiskey. Jednu prohodil otvorem tak, aby si jí bez problémů chytil.
"Tohle schovej na později." zahulákal a hrdlo druhé lahve rozbil o jednu z beden. Lahodný mok začal stékat na podlahu a tvořit dlouhou louži. Jedním rychlým pohybem přejel Carrigan po duraocelové podlaze skladu, ze které vylítlo několik jisker. První místnost ozářil zelený oheň kterým whiskey planula. Carrigan proskočil otvorem a začal před ní pomocí Síly skládat další bedny. Snažil se co nejblíže ohni, aby tak zapálil co největí část skladu a znemožnil vašim pronásledovatelům postup dál.

"Tak to by je mohlo na chvilku zdržet. Co máme tady?" pochválil svou narychlo postavenou hranici a rozhlédl se po skladu, ve kterém jste se právě nacházeli. Nezajímali ho ani tak zbraně, jako spíš východ.
"A o tom dědkovi si ještě promluvíme!" dodal ještě, když se vydal hledat východ. Tento sklad byl oproti tomu vedlejšímu mnohem větší a vyšší. Bedny byly naskládány do několika metrů a tvořily malé bludiště. Mistr ti ukázal opačným směrem, kterým jsi se vydal hledat dveře, nebo cokoliv co by vypadlao jako východ.
In Peace, Vigilance
In War, Victory
In Death, Sacrifice

Uživatelský avatar
Phate
Moderátor Roku
Moderátor Roku
 
Příspěvky: 983
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant

Re: Aeon Tai - Poslední kapka

Příspěvekod Makito » 08.4.2015 16:59:28

Coruscant, čtvrť patřící Černému slunci:

Spokojeně jsem si řezal a po chvíli stěna povolila a já se dostal do dalšího skladu. Který byl plný zbraní. "Tak odtud berou ten svůj arzenál... Hmmm... Některé jsou fakt hezký." Zamručel jsem, když jsem pár beden přejel pohledem a nahlédl dovnitř. Nicméně po chvíli naskočil pud sebezáchovy a já se vrátil k zarovnávání beden po stranách nově vzniklého otvoru.
Dokončil jsem to tak akorát, když se ke mně mistr už vracel a hodil mi lahev whiskey. "Ummm... Díky." Zvedl jsem překvapeně obočí, ale pak si povzdychl, když svou láhev rozbil. "Ale no taaaak... Vypadala dobře. Taková škoda chlastu..." S jistou lítostí jsem pozoroval planoucí whiskey a nechal ho kolem sebe prolétnout. No co, i padawan se může dostat k pití. Když tedy chce, ale v Chrámu se dalo poslední dobou najít věcí... Měl jsem upřímné podezření, že spousta děcek brala větší svinstva, než jsem musel brát já. A že se to ke mně nechovalo hezky...

"Spoustu spoustu nástrojů k zabíjení se. Plus padawana, jeho mistra a s trochou štěstí i východ." Zašklebil jsem se na něj a pozoroval jak odchází. Tušil jsem, že svoji poznámku myslí vážně. O tom, jestli to dodrží... No, to už byla jiná záležitost. Já se zatím vydal na druhou stranu a snažil se najít jakýkoli náznak dveří.
"Lidi musí pořád o něčem mluvit, mají-li si udržet svoje hlasové fondy v pořádku pro případ, že by je někdy napadlo něco skutečně závažného." - Kurt Vonnegut
Uživatelský avatar
Makito
Učedník
Učedník
 
Příspěvky: 8
Registrován: 28.3.2015 15:40:01
Bydliště: Somewhere over the rainbow

Re: Aeon Tai - Poslední kapka

Příspěvekod Phate » 12.4.2015 18:04:09

Coruscant, čtvrť patřící Černému slunci:

Za zastavěnou dírou v jedné ze stěn, kterou jsi vykouzlil svým mečem, jsi slyšel nadávky v několika jazycích a další výstřely z blasterových pušek. Díky ohni a další barikádě se však postup nepřátel znatelně zpomalil a vy jste tak měli nějaký čas k hledání východu, popřípadě útěku.

Pomalu jsi postupoval skrze bludiště vytvořené z beden vyštosovaných do několika metrů. Z hlediska logistiky nedávalo místní uspořádání naprosto žádný smysl. Kdyby tady chtěl někdo něco najít, musel by si na to vyhradit přinejmenším standardní galaktický týden.
Cestou jsi si prohlížel nápisy na bednách ozářených čepelí tvého mečem. Hodně jich bylo nadepsaných pomocí basiku, ale bylo zde i několik větších beden s nápisy, které jsi nebyl schopen přečíst. V těch otevřených pak byly nejrůznější typy zbraní od blasterových pistolí, po těžké iontové kanóny, které bylo možné přimontovat ke stíhačům a větším lodím. Nebylo tedy divu, že si Černé slunce dokázalo zajistit tuto část Coruscantu a výhradní místo ve zdejším podsvětí.

Hledal jsi jak to jen šlo, ale když už jsi narazil na konec bludiště, většinou se zde necházela pouze další ocelová zeď. Asi po sedmi minutách jsi uslyšel vzdálený zvuk otevírání dveří.
"Aeone, to jsi byl ty?" ozval se Carriganův hlas z komlinku, který jsi měl připevněný k opasku. To tedy znamenalo pouze to, že vaši pronásledovatelé dorazili k východu dřív než vy.
In Peace, Vigilance
In War, Victory
In Death, Sacrifice

Uživatelský avatar
Phate
Moderátor Roku
Moderátor Roku
 
Příspěvky: 983
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant

Re: Aeon Tai - Poslední kapka

Příspěvekod Makito » 15.4.2015 17:35:20

Coruscant, čtvrť patřící Černému slunci:

Hbitá reakce mého Mistra zpomalila naše nepřátele o dost podstatnou dobu, a já tedy zbytečně nespěchal. Nebylo to, že bych se chtěl flákat. Šlo spíš o to, že kdybych sprintoval, dost možná bych přehlídl nějaký důležitý detail. A taky bych rozbil flašku whiskey v mé ruce. Zbytečná škoda. Plus by mohla být smrtelná. Ona by pak stačila jiskra a mohli bychom se s Mistrem jít válet do Síly. Bylo tu dost výbušnin na to, abychom zas jednou mohli zahlédnout povrch Coruscantu. A ačkoli by to určitě bylo fascinující zjištění, nehodlal jsem se ho dopouštět dnes.

Jak jsem se tak procházel a hledal východ, nemohl jsem si nevšimnout obdivuhodného arzenálu, který tu Černé slunce mělo. A trochu mi vrtalo hlavou, odkud tu všechno mají. Podle toho, že některá písma jsem nebyl schopen rozluštit, typoval jsem Vnější okraj Galaxie, ale byl to stejně dobrý tip jako všechno ostatní. Stále existovalo pár světů, které nepatřily pod Republiku a měli své vlastní písmo a jazyk. Navíc by gang našel jistě podporu i u Separatistů. Takže těch možností byla spousta a já neměl čas ani chuť se tím zaobírat.

S ulehčeným výdechem jsem zaregistroval otevírání dveří. Už už jsem se chtěl vydat směrem, odkud jsem slyšel dveře, když se ozval Carrigan. "Mno... Ani nevíte, jak moc bych chtěl říct, že ano." Povzdechl jsem si a pozvolna přešel do šepotu. Možná poněkud iracionálně, ale radši si být jistý. "Jaký je plán?" Pomalu jsem sáhl po meči, ale ještě jsem ho nezapínal. Zbytečně bych na sebe září a zvukem upozornil.
"Lidi musí pořád o něčem mluvit, mají-li si udržet svoje hlasové fondy v pořádku pro případ, že by je někdy napadlo něco skutečně závažného." - Kurt Vonnegut
Uživatelský avatar
Makito
Učedník
Učedník
 
Příspěvky: 8
Registrován: 28.3.2015 15:40:01
Bydliště: Somewhere over the rainbow

Re: Aeon Tai - Poslední kapka

Příspěvekod Phate » 18.4.2015 10:25:57

Coruscant, čtvrť patřící Černému slunci:

Carrigan si dal s odpovědí na čas. Možná byl blízko příchozích a snažil se vzdálit z jejich doslechu. Sám jsi se zastavil a rychle zkontroloval nejbližší okolí, ale zdálo se, že příchozí jsou kdesi v dálce. Tento sklad byl opravdu rozlehlý.
"Tušil jsem to." ozval se konečně tvůj mistr, taktéž šeptem zkresleným malým reproduktorem komlinku.
"Zkusím zjistit kdo to je, ty se zatím drž dál od nich." vydal příšlušné rozkazy.
"A kdyby si přeci jen na někoho narazil, zkus se slušně zeptat na cestu." zavtipkoval a vypnul zabezpečené spojení.

Obrovským sálem se rozhostilo ticho. Všudypřítomná tma setrvala a ty jsi nebyl schopen přesně určit kde se achází příchozí skupinka. Pokračoval jsi tedy uličkou ve které jsi se prvně zastavil. Postupoval jsi potichu mezi bednami vyštosovanými do několika metrů.
Prošel jsi několik dalších uliček a zaregistroval, že jsi se dostal z oddělení zbraní do oddělení výbušnin. V bednách bylo termální detonátory, miny různých typů, tvarů a velikostí, výbušné projektily a dokonce několik stovek beden s municí do velkých laserových baterií, které se dají najít na křižnících a velkých lodích.

Postupoval jsi co nejpotišeji, když se nedalo od tebe ozvalo několik těžko identifikovatelných zvuků. Moment na to se z větší vzdálenosti ozvalo několik výstřelů z blasterů, což potvrdil strop skladu, který ozářila oranžová záře výbojů. Mohl jsi rychle běžet za zdrojem výstřelů, nebo potichu pokračovat a zjistit, co za zvuky se to ozvalo nedaleko tvé pozice.
In Peace, Vigilance
In War, Victory
In Death, Sacrifice

Uživatelský avatar
Phate
Moderátor Roku
Moderátor Roku
 
Příspěvky: 983
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant

Re: Aeon Tai - Poslední kapka

Příspěvekod Makito » 19.4.2015 12:26:10

Coruscant, čtvrť patřící Černému slunci:

"Jak si přejete, Mistře." Zašklebil jsem se ironicky, nicméně už ukončil spojení. Škoda. Člověk si chce zavtipkovat a ono se mu to nedovolí. Ach jo, těžký život padawana. Povzdychl jsem si a pomalu se vydal směrem, kde jsem tušil otevřené dveře. Flašku whiskey jsem vzal s sebou. V případě nouze ji vždy můžu položit. Snažil jsem se použít Sílu ke zjištění pozice a počtu našich nezvaných kamarádů, ale vzhledem k tomu, že jsem ještě v tréninku, nějak jsem nevěřil tomu, že se mi to povede. Ale za pokus to stálo.

Nemohl jsem si pomoct, ale být fascinován tím, kolik výbušnin tu je. A celkem silných. Černé slunce musí mít opravdu dobré sponzory. A začínal jsem mít pocit, že by to mohla být větší hrozba pro Republiku, než jsme si mysleli. Ale to jsem pak měl v plánu projednat s mým milovaným mistrem.
Mé rozjímání přerušil zvuk výstřelů a já se na chvíli zarazil. Po chvíli uvažování jsem se opatrně vydal oním směrem. Pokud ten, na koho bylo stříleno byl můj Mistr, tak snad zvládne pár gangsterů. Říkejte mi Temný Jedi, ale Mistrem se nestane jen tak někdo. Aspoň jsem v to doufal. A nehodlal jsem vběhnout do pasti. Chtěl jsem si být jistý, do čeho jdu.
"Lidi musí pořád o něčem mluvit, mají-li si udržet svoje hlasové fondy v pořádku pro případ, že by je někdy napadlo něco skutečně závažného." - Kurt Vonnegut
Uživatelský avatar
Makito
Učedník
Učedník
 
Příspěvky: 8
Registrován: 28.3.2015 15:40:01
Bydliště: Somewhere over the rainbow

Re: Aeon Tai - Poslední kapka

Příspěvekod Phate » 24.4.2015 16:14:42

Coruscant, čtvrť patřící Černému slunci:

Velice pomalu a obezřetně jsi procházel nejbližší uličkou, na jejímž konci jsi slyšel zvuky. Když jsi došel na konec, jediné co jsi našel bylo rozvětvení do opačných směrů, ale žádný zdroj hluku. Né, že by tu nemohly být krysy, nebo podobná havěť, ale nic velkého nebylo v dohledu a ani po natažení se v Síle.

Co se však ozvalo byly další výstřely doprovázené typickou září. Podle zvuku se zdálo, že jsou tentokrát trochu blíž, ale i tak dostatečně daleko. Nebo jsi si to alespoň myslel. Když jsi se nahnul do uličky, okolo hlavy ti prolétl zelený blasterový výboj.
"Tady sou, dostaňte ty svině!" zařval někdo z místa odkud přišel výstřel. Měl hluboký hlas a silný přízvuk. Nejspíš to nebyl člověk a rozhodně nebyl odsud.

Tvým směrem se vydalo několik dalších výstřelů a znatelný dusot nepřátel. Nedokázal jsi odhadnout kolik jich tak mohlo být, ale rozhodně to bylo nad tvé padawanské síly. Rozhodl jsi se tedy, že se vydáš opačným směrem a rozběhl jsi se co ti síly stačily.
In Peace, Vigilance
In War, Victory
In Death, Sacrifice

Uživatelský avatar
Phate
Moderátor Roku
Moderátor Roku
 
Příspěvky: 983
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant

Re: Aeon Tai - Poslední kapka

Příspěvekod Makito » 04.5.2015 17:17:26

Coruscant, čtvrť patřící Černému slunci:

K mému zklamání se místo, odkud jsem slyšel výstřely, stihlo vylidnit ještě než jsem dorazil. Nicméně jakmile jsem se začal rozhlížet po dalších stopách, ozvala se další střelba a já se tam neprozřetelně rozhodl vyběhnout.
Ještě štěstí, že muška žoldáků za moc nestála. Alespoň ne těchto. Nebo jsem měl prostě jen štěstí. Ať už to bylo jakkoli, jen tak tak mě minula střela z blasteru. Následně mě však zasáhla nepříliš lichotivá poznámka.
"No dovol! Pro tebe to jsou strážci míru a ochránci Republiky." Odvětil jsem rádoby naštvaně, načež jsem se sebezáchovně rozhodl pro ústup. Jednoho nebo dva bych ještě zvládl. Ale tohle množství jen stěží. "Um... Mistře?" Zavolal jsem namátkou, doufaje, že se tu někde objeví. A že se jim nepovedlo ho zatím zabít.
"Lidi musí pořád o něčem mluvit, mají-li si udržet svoje hlasové fondy v pořádku pro případ, že by je někdy napadlo něco skutečně závažného." - Kurt Vonnegut
Uživatelský avatar
Makito
Učedník
Učedník
 
Příspěvky: 8
Registrován: 28.3.2015 15:40:01
Bydliště: Somewhere over the rainbow

Re: Aeon Tai - Poslední kapka

Příspěvekod Phate » 21.5.2015 15:47:54

Coruscant, čtvrť patřící Černému slunci:

Utíkal jsi zpět uličkami vytvořenými z beden vyštosovaných do závratné výšky. Nemohl jsi si být jistý, jestli opravdu utíkáš zpět, nebo jsi cestou někde odbočil a to zejména díky chatrnému osvětlení a neustále dotírající blasterové palbě, která neustávala.
Na tvou poznámku někdo vzadu sice odpověděl, ale změť nadávek a urážek všeho druhu zanikla ve štěkání pálících zbraní.

Kdo ti neodpověděl, byl tvůj mistr. Ale vzhledem k situaci jsi tak úplně nemohl řešit z jakého důvodu.
Proběhl jsi několika delšími koridory a dostal se do úseku, kde byly bedny opravdu jako bludiště. Netrvalo dlouho a dostal jsi se do slepé uličky. Naštěstí se za tebou zrovna neozývala střelba, takže byla malá možnost, že tě pronásledovatelé ztratili.
Na to se však nedalo spolehnout, takže bylo na tobě, aby jsi se ze zapeklité situace pokusil nějak dostat.
________
Omlouvám se za delší časovou prodlevu, ale potřeboval bych klon abych to všechno stíhal. :storm:
In Peace, Vigilance
In War, Victory
In Death, Sacrifice

Uživatelský avatar
Phate
Moderátor Roku
Moderátor Roku
 
Příspěvky: 983
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant

Re: Aeon Tai - Poslední kapka

Příspěvekod Phate » 18.8.2015 16:48:17

LOCK pro nekativitu. Pokud by jsi chtěl pokračovat, pošli mi PM a domluvíme se.
In Peace, Vigilance
In War, Victory
In Death, Sacrifice

Uživatelský avatar
Phate
Moderátor Roku
Moderátor Roku
 
Příspěvky: 983
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant


Zpět na Dočasně uzavřené výcviky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron