Zkouška víry - "Růženka"

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Zkouška víry - "Růženka"

Příspěvek od Kazma »

Úvodem

Psal se rok 30 BBY. Třicet let do bitvy o Yavin, na kterou teď opravdu nikdo nemyslel. Před dvěma lety se stalo několik věcí, zatímco Rada smetla ze stolu možnost, nebo alespoň část z nich, že by sithové mohli ještě existovat, umírá Obi-wanův mistr právě pro toto zjištění, co ovšem Rada nakonec ze stolu nesmetla bylo přijetí lidského chlapce do Řádu, každý den nebývá hold posvícení, aby se dělaly jen chytrá rozhodnutí.
A že za osm let vypukne konflikt už navždy známý jako klonové války, ale kdeže, Republika je pevná, vůbec nestojí na křehkých a bortících se byrokratických základech.
Ovšem to nás nezajímá, nás zajímá lidská členka Řádu Jedi, ochránců míru a harmonie v Republice. Nimir Teka, poněkud ráznější Rytířka spoléhající se dřív na meč, než na Sílu, byla již několik let tvou mistryní. Šlachovitá postava, tmavé krátce střižené vlasy a měkké rysy, které se k tomu ostatnímu tak úplně nehodily. Vycházela si s ní docela dobře, nebyla úplně světlou, spíš šedou na straně světla. Nedělala všechno tak, jak se má, ale minimálně se tě k tomu snažila vést.

Corusant, Chrám Rytířů Jedi, zahrady

A taky preferovala trénink v zahradách spíš, než v místnosti. Stála jsi jednou nohou na věžičce z vratkých kamenů. Nimir tomu říkala trénink soustředění. Nacházeli jste se v jedné z rušnějších částí, neustále k tobě doléhaly hlasy jak ostatních Chrámových obyvatel, tak zahradních zvířat, říkejme tomu rušivý element. Tvá mistryně to vysvětlovala tím, že ne vždy má člověk ideální a tiché podmínky.
také vyjádřila docela jasné stanovisko, že pokud tam nevydržíš minimálně dvacet minut, tak neskončíte a ty nepůjdeš na oběd. Motivace docela slušná vzhledem k tomu, že si ráno spěchala a posnídala si jenom lehce a doba oběda byla již docela blízko.
Takže sis znova postavila haldičku šutrů a snad asi posté na ni vylezla. A spadla. Takže po sto první?
"Řekni mi, v čem shledáváš problém?"
Zeptala se Nimir sedící pohodlně před tebou.

--------------------------
Takže, pusť si nějakou dobrou hudbu.
Popiš pocity, myšlenky postavy, můžeš zlehka nahlédnout do svoji historie, konverzuj s mistryní a napiš, co děláš. Nesnaž se hrát za jiné, než svou postavu a žádných ze svých činů nepovažuj za povedený, dokud nezhodnotím, že ano. Pokud si nejsi jistý, jak by to mělo celé vypadat, inspiruj se u ostatních akademických hráčů, nebo se obrať na mě. No a hodně štěstí.
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

Ruze
Učedník
Učedník
Příspěvky: 4
Registrován: 08.2.2015 17:10:48
Bydliště: Brantice

Re: Zkouška víry - "Růženka"

Příspěvek od Ruze »

Corusant, Chrám Rytířů Jedi, zahrady

Stála jsem před ní a koukala jak mě probodává pohledem. Uvažovala jsem co mám říct jestli se svěřit se svými problémy, nebo mlčet...
Zatím vládlo hrobové ticho.
Domnívala jsem se, že každý prostě pár dní v měsíci krvácí, nemyslela jsem si, že se mám někomu s tímto svěřovat, zvlášť ne své mistryni.
Uvažovala jsem o mnoha věcech, nebyla jsem se schopna soustředit.
"Nic, nic mi není, jen jsem si potřebovala ujasnit pár věcí sama v sobě, dejte mi minutku prosím."
Zahnala jsem všechny myšlenky pryč a začala jsem se maximálně soustředit. S vypětím všech mých sil jsem dokázala vydržet 22 minut a stále jsem držela. Nimir jsem se celou dobu koukala do jejich pěkných očí.
Byla jsem maximálně klidná a vyrovnaná.

Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Re: Zkouška víry - "Růženka"

Příspěvek od Kazma »

Corusant, Chrám Rytířů Jedi, zahrady

Mistryně tě nehnutě pozorovala. V jejich očích si nezahlédla žádnou známku názoru a i když pak promluvila nebyl to hlas nepříjemný, ovšem ani nijak zvlášť zainteresovaný do tvého, ať už jakéhokoliv problému. Často se stávalo, že byla prostě tak nějak chladná a odtažitá, ale jinak docela milá osoba.
"Klid a harmonie v duši za všech okolností. Nikdy nedostaneš ideální chvíli pro věc, kterou chceš v ten moment uskutečnit a pokud se tomu tak stane, považuj to za zázrak."
Káže Nimir jako už několik let stejně a pozoruje jak se stavíš na vratkou pyramidku. Ubíhá prvních pět minut, pak už je to deset, patnáct ...
Při šestnácté minutě se Nimir z příchozího hovoru dozvídá, že ji očekává Rada, dále tě také informuje o tom, že váš trénink pro dnešní den skončil a že se na tomhle místě sejdete zítra po snídani, nebo si tě sežene dříve. Určitě máš pár hodin volna, takže co teď?

-----------
Představ mi mimo jiné plán, co hodláš dělat ať vím, od čeho se v dalším příspěvku odpíchnout
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Re: Zkouška víry - "Růženka"

Příspěvek od Kazma »

*** Přesunuto do dočasně uzavřených, pro pokračování kontaktujte modera ***
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“