Row Dyartes - Zlá krev

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Row Dyartes - Zlá krev

Příspěvekod Shisco » 23.12.2014 17:44:47

Před dávnými časy v předaleké galaxii...

ROW DYARTES - ZLÁ KREV

Psal se rok 3560 před bitvou o Yavin a galaxií opět pro jednou zmítala válka. V konfliktu, který historikové budoucích časů označí jako Velkou galaktickou válku, se střetávala vojska Galaktické republiky se silami Sithského impéria, navrátivšího se z Neznámých oblastí před dvaceti sedmi lety a odhodlaného se mstít.
Třebaže obě strany již byly válkou vyčerpané, v posledních měsících se štěstěna pomalu, ale jistě začala přiklánět na sithskou stranu. Třebaže se napříč mužstvem povídalo, že je připravován a za pár týdnů proběhne zdrcující útok na Coruscant, samotné srdce galaxie a dávné historické centrum Republiky, nejprve je nutné dosáhnout ještě několika dílčích vítězství.
Jednoho takového se měl účastnit i sithský učeň jménem ROW DYARTES, který dostal od svého mistra za úkol zúčastnit se jako velitel stíhací perutě Stín útoku na odlehlý, nicméně logisticky důležitý svět spřátelený s Republikou...Vesmír, na palubě bitevní lodi Exar Kun

Ve tvých kajutách, kde sis zřídil i provizorní meditační komnatu s několika artefakty, které sis přivezl z Dromund Kaasu, vládnulo tak dokonalé ticho, že během rozjímání se komnatou rozléhalo bušení tvého vlastního srdce, zatímco v Síle šlo jasně vnímat jednu každou bytost hemžící se chodbičkami bitevní lodi třídy Harrower, jako by to byli mravenci v obrovitém mraveništi.
Za jiných okolností by tě tvůj mistr, starší bratr tvého zesnulého otce, ustanovil velitelem celé mise, namísto toho ti ale tentokrát přidělil stíhací peruť, aby ses zdokonaloval v umění leteckého boje. Nicméně vzhledem ke tvému zvláštnímu statusu ti zůstalo oprávnění v případě potřeby převzít kontrolu nad misí.
Exar Kun byl zbrusu nová loď, která opustila loděnice na planetě Avantis před pouhými několika hodinami a tys dohlížel na její předání, což byl tvůj předchozí úkol. Planeta Avantis byla formálně součástí impéria a třebaže její král Wyatt I. je sám sithským lordem, podporuje válku proti Republice a dodává impériu lodě, byl vyššími místy včetně tvého mistra a strýce v jedné osobě považován za nedůvěryhodného, neboť patřil k sektě zvané Šedí Sithové.
Šedí Sithové užívají temnou stranu, ale začleňují do svých učení i myšlenky z jiných tradic uživatelů Síly, přičemž Sithové z Dromund Kaasu uznávající hlavní sithský myšlenkový směr jim připadají pomýlení. A třebaže sithská filozofie a sithský kodex jsou podle nich ve své podstatě daleko blíže vůli Síly než učení Jediů, být Sithem nutně neznamená nenávidět celý vesmír a naprosto zabřednout do temné strany, což se vylučuje se schopností cítit spokojenost a štěstí.
Z přemítání tě vyrušilo zaklepání na dveře tvé kajuty, na jejichž druhém konci stál jeden z lodních důstojníků v azurové modré uniformě, výložkami na ramenou a typickou modrou čepicí na hlavě.
"Pane, Exar Kun vystoupí z hyperprostoru během deseti minut. Všechny systémy jsou zkalibrované a překontrolované, loď je připravena na bitvu," ohlásil, poté co srazil podpatky a předpisově ti zasalutoval.
"Vaše stíhačka je připravená ke startu a Stíny už se těší na boj."
Tenhle důstojník již patrně měl se sithskými pány své zkušenosti a podle pohledu v jeho očích si netroufal tě přímo upozornit, že už je čas a měl by ses jít připravit, z obavy, že si to vyložíš jako rozkazování a zabiješ ho.

Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela


Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
 
Příspěvky: 1279
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Zpět na Dočasně uzavřené výcviky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron