Quire Tann - Tnout do živého

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Re: Quire Tann - Tnout do živého

Příspěvekod Phate » 24.4.2015 16:02:23

Dubrillion, Turnajová aréna:

Po prohledání zavazadel a shledání faktu, že čistoskvoucí prádlo nemáš ve svém repertoáru, jsi se vydal na dobrou půlhodinu pod sprchu a nechal horkou vodu smýt všechen pot z posledního souboje. Následovalo občerstvení, které pravidelně doplňovala obsluha, aby jsi se mohl najíst v klidu a soukromí a nemusel se tlačit v ostatních prostorách s návštěvníky, kteří by tě tak jako tak nenechali v klidu najíst.

Rozvalil jsi se na pohodlnou sedačku a pustil první z několika nahrávek soubojů Dereka Noxe. Většina soubojů nebyla příliš dlouhých, hlavně ty rozřazovací. Bylo vidět, že většina soupeřů je pod Noxovu úroveň, což si i on sám uvědomoval a neobtěžoval se s nimi ztrácet čas.
Pozdější souboje už byly vleklejší, ale spíše pro pobavení publika a zdejšího hostitele, než že by Noxovi někdo dělal problémy. Dokázal se přizpůsobit takřka každému protivníkovi a stylu. A když už to vypadlo, že jeho taktika nevychází okamžitě změnil sled úderů. Bylo těžké uvěřit, že by uměl tolik sekvencí a dokázal je takhle efektivně kombinovat, ale jeho výsledky mluvily za vše.

Byť jsi se snažil sebevíc a následující hodinu jsi projíděl všechny souboje dokola, nepovedlo se ti najít slabinu, kteoru by jsi mohl využít ve svůj prospěch.
Ze sledování tě vyrušil kurýrní droid, který ti přinesl vyžehlenou tuniku se vzkazem od tvého trenéra:

Kód: Vybrat vše
Nic lepšího jsem nesehnal, uvidíme se v aréně.


Ihned jsi si tuniku vyzkoušel a musel uznat, že Faaret pořídil dobře. Oblečení ti perfektně sedělo a bylo šité tak, aby vypadlao elegantně, ale i účelně. Udělal jsi pár výpadů aby jsi zjistil, jestli ti někde něco nepřekáží. Když jsi shledal, že je vše v pořádku, sebral jsi meč a vyrazil na poslední a nejdůležitější zápas tvé dosavadní kariéry.
In Peace, Vigilance
In War, Victory
In Death, Sacrifice

Uživatelský avatar
Phate
Moderátor Roku
Moderátor Roku
 
Příspěvky: 983
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant

Předchozí

Zpět na Dočasně uzavřené výcviky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron