Výcvik pre tankmantank [Lance]

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Výcvik pre tankmantank [Lance]

Příspěvek od Lance Skywalker »

A long time ago, in a galaxy far, far away...

KYLE SQUASSH - EPIZÓDA 0

Imperiálny teror! Po páde kedysi mocnej Galaktickej Republiky sa ujal moci temný sithský lord DARTH SIDIOUS, ktorý vládne Galaxií ako cisár železnou rukou. Jeho miliónové armády stromtrooperov pod vedením krutých veliteľov, ako hrozivý DARTH VADER terorizujú nevinných obyvateľov miliónov sústav.
V týchto ťažkých a temných časoch sa mnohí muži a ženy postavili mimo zákon a vysoká kriminalita sa usadila aj v najcivilizovanejších častiach Galaxie. Spodné poschodia planéty Coruscant sú teraz hrozivým a nebezpečným miestom. A presne na tomto mieste sa do ďalšej nebezpečnej misie vrhajá aj nájomný lovec KYLE SQUASSH...

Red Cat, Poschodie 1777, Coruscant, rok 5 BBY
Pochybný podnik s príhodným názvom Červená mačka, bol jedným z mnohých bordelov patriacich pasákovi menom Xerda Tinto a jeho ithorianskej mafie, ktorá prakticky vládla poschodiu 1777 na Coruscante. Tinto bol nebezpečný muž, ktorý mal veľa ešte nebezpečnejších nepriateľov a tak ťa vôbec neprekvapovalo, že práve on je tvojím cieľom na tejto misií. Stál si pred budovou, na ktorej svietil veľký červený nápis "Red Cat". Táto štvrť bola jednou z tých lepších v spodných poschodiach Coruscantu, no napriek tomu to bola poriadna diera. Všade bola kopa nebezpečne vyzerajúcich ozbrojených mužov, žobrákov a bezdomovcov, prostitútok každého veku a rasy a všadeprítomných pochodujúcich čát stormtrooperov. Zrazu si zacítil nepatrný pohyb pri tvojom pravom boku. Narazil do teba akýsi chlapec, evidentne človek. Bol špinavý, zjavne žil na ulici. Mal krátke strapaté blonďavé vlasy a vychudnutú tvár, na ktorej mu hrali šibalské modré oči. Mohol mať tak desať alebo jedenásť rokov. Keď si sa naňho pozrel, zjavne sa zlakol.
"Prepáčte, pane," povedal detským hláskom a rýchlo sa vytratil preč. Chvíľku potom si si ohmatal bok, do ktorého ti narazil. Tvoje vrecko s kreditmi bolo preč a sním aj necelých tristo kreditov vnútri. Keď si sa obzrel po ulici, uvidel si chlapca ako beží preč asi sto metrov od teba. Časy boli ťažké a tristo kreditov bola aj napriek tvojej dobre platenej práci významná čiastka, pre ktorú si musel často riskovať život.

tankmantank
Učedník
Učedník
Příspěvky: 11
Registrován: 04.9.2014 20:15:46
Bydliště: Hradec Králové, ČR

Re: Výcvik pre tankmantank [Lance]

Příspěvek od tankmantank »

Red Cat, Poschodie 1777, Coruscant, rok 5 BBY
Tak jsem tady. Poschodí 1777. A bordel Red Cat. Přesně podle plánu řekl jsem před bordelem a kladivohlavec na oddělání. Podnik vypadal na první pohled a zdejší poměry slušně. Byla to velká červená budova se svítícím nápisem RED CAT. Nevypadala zrovna střeženě. Akorát ty bandy ozbrojenců by mohly bejt otravný. A zamozřejmě stormtroopeři. Když jsem uvažoval, jak nejlíp provést akci, vrazil do mě nějakej prcek.
"Dávej bacha zmetku" ohradil jsem se na něj a odstrčil ho pryč. Když odešel, tak mi najednou přišlo, že mám nějakou lehkou kapsu. Šáhl jsem do ní a zjistil, že mi chybí váček s penězi "Ten prcek! blesklo mi hlavou. A 300 kreditů neni málo, aby mi to bylo jedno. Rozhlédl jsem se po ulici a uviděl ho. Okamžitě jsem se rozběhl za ním a vytáhl jsem svůj Model 434.

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: Výcvik pre tankmantank [Lance]

Příspěvek od Lance Skywalker »

Poschodie 1777, Coruscant
Takéto udalosti neboli zjavne na tomto poschodí ničím výnimočným, takže nikto takmer nijako nereagoval na to, že si vytiahol zbraň a rozbehol si sa za zlodejom. Pár hláv sa síce otočilo, no všetci sa starali o seba.
Dobehol si až na miesto, kde si chlapca naposledy videl. Teraz tam už nebol. Pred tebou bol na ulici veľký dav ľudí, kde sa chlapec mohol schovať, no nikde si ho nemohol uvidieť. Ak tam bol, musel byť hlboko v dave.
Naľavo od teba bola bočná tmavá ulička, kde si videl iba niekoľko kontajnerov a pár ležiacich bezdomovcov, no tiež si ho tam nevidel. Ako úniková cesta to však prichádzalo do úvahy, keďže na jej koniec si nedovidel a nemusela to byť slepá ulička. Rozhodnutie teraz bolo na tebe, uvedomoval si si, že stále tu je tvoja misia a tvoj cieľ.

tankmantank
Učedník
Učedník
Příspěvky: 11
Registrován: 04.9.2014 20:15:46
Bydliště: Hradec Králové, ČR

Re: Výcvik pre tankmantank [Lance]

Příspěvek od tankmantank »

Poschodie 1777, Coruscant
V brnění a s DLT-19kou přes rameno se mi neběželo zrovna dobře. Než jsem doběhl na to místo kde jsem toho zmetka viděl, zabralo mi to asi 20 vteřin. V tý době už byl samozřejmě dávno v tahu. Zřejmě jsou zde zvyklí vídat maníky se zbraněma v ruce, protože když jsem vyběhl s pistolí v ruce, tak se na mě skoro nikdo nepodival. Jenom pár zvědavců, kteří si ale dál všimali svýho. Na místě kde mi zmizel byly dvě možnosti kam vyrazit: boční ulička, a hlavní ulice. Ta boční ulička nevypadala zrovna vábně. Bylá tmavá, špinavá a poflakovali se tam bezdomovci. Skvělé místo pro takového zlodějíčka jako byl ten prcek. A taky vypadal na bezdomovce. Hlavní ulice byla pro změnu poměrna čistá a byla plná lidi. Ten dav byl přímo dělanej na to, aby se v něm dalo zmizet. Taky dobrý místo. Že já blbec se nechal takhle průhledně okrást! 300 kreditů je pryč honilo se mi hlavou. Když jsem vzadu na hlavní ulici zahlédl četu stormtrooperů, tak jsem se rychle rozhodl. Boční ulička! A kdyby tam ten zmetek nebyl, tak snad ten mafián nějaký prachy mít bude. A v tom davu se mi hledat nechce řekl jsem si a rozběhl se do boční uličky.

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: Výcvik pre tankmantank [Lance]

Příspěvek od Lance Skywalker »

Poschodie 1777, Coruscant

Vbehol si do bočnej uličky. Bezdomovci si ťa nevšímali, keďže si veľmi nevyzeral ako niekto, kto by im prispel pár kreditov na fľašku lacného alkoholu či teplé jedlo. Utekal si ďalej až na koniec uličky. Tu bol vysoký plot a ulička pokračovala doľava aj doprava poza budovy. Zrazu si počul akýsi zvuk. Otočil si sa za ním, doprava.
Bol tu veľký kontajner. Zdalo sa ti, že si za ním videl akýsi pohyb, no nebol si si istý. Na druhú stranu tu bola možnosť, že vôbec nejde o toho, koho prenasleduješ a chlapec zatiaľ mohol ujsť, ak by si sa zdržal. Rozhodnutie bolo znova iba na tebe. Hluk ulice k tebe doliehal spoza tvojho chrbta, no v uličke bolo inak takmer hrobové ticho...

tankmantank
Učedník
Učedník
Příspěvky: 11
Registrován: 04.9.2014 20:15:46
Bydliště: Hradec Králové, ČR

Re: Výcvik pre tankmantank [Lance]

Příspěvek od tankmantank »

Poschodie 1777, Coruscant
Když jsem vběhl do uličky, ucítil jsem zápach. Asi šel z těch kontejnerů. Radši ani nechci vědět co v nich bylo. Bezdomovci si mě naštěstí ani nevšímali. A ani neměli proč. Peníze jsem stejně neměl. Utíkal jsem až na konec uličky. Byl tam vysoký plot. Přes ten učitě ten prcek nepřelezl došlo mi. A díra v něm nebyla. Měl tedy dvě možnosti: buď zahnout doleva, nebo doprava. Zrovna sem si říkal, že toho prcka nechám běžet, když v tom se zprava ozval nějaký zvuk. Ohlédl jsem se a uviděl nějaký pohyb za velkým kontejnerem který tam stál. Co to bylo?! Že by ten prcek? blesklo mi hlavou. Chytil jsem tedy svůj Model 343 oběma rukama a vyrazil směrem ke kontejneru. Všude bylo až nepříjemné hrobové ticho...

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: Výcvik pre tankmantank [Lance]

Příspěvek od Lance Skywalker »

Poschodie 1777, Coruscant

Obišiel si obozretne kontajner s namierenou zbraňou. Mal si šťastie, pretože zlodeja si naozaj chytil. Chlapec sa krčil za kontajnerom, v ruke zvieral vrecko kreditov a celý sa triasol od strachu. Hodil ti vrecko s kreditmi k nohám a zakryl si oči.
"Prosím, nezabíjajte ma pane," povedal trasúcim sa hlasom a zdvihol k tebe uplakané modré oči.
"Život na ulici v tejto časti planéty vôbec nie je jednoduché viete... mám desať súrodencov a nemáme čo jesť, kredity sa nám vždy hodia... potrebujem nakŕmiť súrodencov, viete" pokračoval chlapec a snažil sa vystrúhať čo najutrápenejší a najsmutnejší pohľad, aký dokázal vystrúhať. Tušil si, že vrecko s kreditmi neobsahuje všetky kredity, ktoré v ňom boli, keď ešte bolo na tvojom opasku. Chlapec sa smutne krčil pri stene a stále sa snažil plakať.

tankmantank
Učedník
Učedník
Příspěvky: 11
Registrován: 04.9.2014 20:15:46
Bydliště: Hradec Králové, ČR

Re: Výcvik pre tankmantank [Lance]

Příspěvek od tankmantank »

Poschodie 1777, Coruscant
Když jsem šel za kontejner, byl jsem trochu nervózní. Za kontejnerem na mě vykoukl ten mrňavej zlodějíček. Konečně tě mám řekl jsem si vítězoslavně a ušklíbl se. V ruce držel můj váček s kredity. Když uviděl můj blaster, rychle mi váček hodil pod nohy a zakryl si oči. Promluvil na mě a podíval se na mě ubrečeným pohledem. Jeho oči byly tak sytě modré, až mi to bylo skoro zvláštní. Tvrdil mi, že má deset sourozenců. Moc jsem mu nevěřil. Přišlo mi, že i jeho pláč je napůl hraný, ale nedokázal jsem to říct jistě. Když domluvil, zasunul jsem svůj blaster zpět do pouzdra a sebral váček s penězi. Bylo mi jasné, že je o pár kreditů lehčí, ale počítat se mi to nechtělo. "Jo jo, chlapče,máš pravdu. Život tady neni zrovna jednoduchej. Ale ty dneska máš svůj štastnej den" řekl jsem mu. Ještě jednou jsem se na něj podíval, otočil se, a vyrazil zpět, směrem k mému cíli.

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: Výcvik pre tankmantank [Lance]

Příspěvek od Lance Skywalker »

Poschodie 1777, Coruscant
Otočil si sa a chcel si odísť, no chlapec vybehol po chvíľi zo svojho úkrytu a zastavil ťa.
"Počkaj! Vezmi ma so sebou! Určite si nájomný lovec... toľko kreditov pri sebe nenosí hocikto... ani také zbrane" skonštatoval chlapec a premeral si ťa od hlavy po päty.
"Ja... hodil by som sa ti! Som dobrý zlodej, skvelý! Viem odlákať pozornosť aj byť nepozorovaný... určite by som ti vedel pomôcť a... nebudem na príťaž. slubujem!" pokračoval chlapec prosebným tónom a spadol na kolená, zopnúc k tebe ruky akoby si bol jeho jediný spasiteľ. Mal si dve možnosti - získať pomocníka, ktorý sa ti mohol hodiť, no zároveň by sa ti to mohlo inak vypomstiť. Rozhodnutie bolo znova na tebe.

tankmantank
Učedník
Učedník
Příspěvky: 11
Registrován: 04.9.2014 20:15:46
Bydliště: Hradec Králové, ČR

Re: Výcvik pre tankmantank [Lance]

Příspěvek od tankmantank »

Poschodí 1777, Coruscant
Otočil jsem se, a zabočil doleva, do uličky odkud jsem přišel. Zrovna jsem chtěl začít přemítat nad tím, jak se pokusím dostat do Red Cat. Najednou za mnou vyběhl ten chlapec a zastavil mě. Co proboha ten prcek chce. To mu nestačí, že sem mu nechal několik kreditů? říkal jsem si. Ten chlapec se mi nabízel, že mi pomůže. Rozhodně to byla zajímavá nabídka. Mohl mi pomoct, a oddřít za mě kus práce, ale taky mě mohl prozradit. Když na mě tak koukal, klečíc na kolenou, vypadal hodně uboze. Co s tebou mám dělat? No, ale jestli dokáže odlákat pozornost... probíhalo mi hlavou. Nakonec jsem se rozhodl. ,,Jak se jmenuješ? A ne že se budeš flákat" řekl jsem mu a pokračoval ve své cestě uličkou plnou bezdmovců.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“