Těžko na cvičišti (Lloyd)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Těžko na cvičišti (Lloyd)

Příspěvekod Elinor Rahl » 24.7.2014 18:20:19

Kamino, výcvikový prostor 12-D, kanalizace

Byli jste ve sračkách. Zcela nemetaforicky. Tísnili jste se v kanalizaci ve výcvikovém prostoru 12-D a pravděpodobně si mysleli své. Tohle nebyl klasický výcvik, spíš... taková malá soutěž.
Drethi a Vornskr Squad proti blíže neurčenému počtu komand cvičených Walonem Vau, s jednoduchým úkolem: proniknout do pevnosti, ošálit stráže a dostat z ní rukojmí představované několika dalšími výcvikovými instruktory.
Co přesně té akci předcházelo, ses mohl jen odhadovat.
Přestože vaše výcviková seržantka, Torli Tavis, s Walonem spolupracovala při výcviku několika komand s protiteroristickým zaměřením, přáteli rozhodně nebyli. Pokud byste jako základ přátelství nebrali systematické špičkování, odlišné postupy, a Torlinu jedinečnou schopnost ochočit si jakéhokoli strilla v dohledu a Walonovu nelibost, když se někdo příliš zajímal o onu nechvalně proslulou potvoru jménem lord Mirdalan, která dlela v jeho péči. Podle Helmy, vašeho velícího, spočívalo jablko sváru ve veřejném prohlášení, že podle jiných Cuy´val Dar, které raději nebude třeba jmenovat, jste lepší než cokoli, co kdy Vau vycvičil.
A protože Drápek doplnil, že "jiní Cuy´val Dar, které raději nebude třeba jmenovat" znamenají Kala Skiratu v situaci, kdy sotva stál na nohách a spíš než zdravý rozum z něj mluvily bílé myši a opravdu neměl pochopení pro Walonovy poznámky typu "nesmíš to s kluky brát tak osobně, jinak tím jejich výcvik utrpí" a do toho rozhovoru se následně zapojil i Mij Gilamar, který cvičil Vornskry... mohl sis udělat jistý obrázek. Ne zrovna holograficky přesný, ale dostatečné zdůvodnění, proč sedíte v kanalizaci, poskytoval.
Na ničem z toho ale nezáleželo.
Důležité bylo jediné: úkol a jeho splnění.

Vaši výcvikoví instruktoři se poměrně jasně shodovali na tom, že simulace nestačí. Pravda, tvořily důležitou součást výcviku, desettisíckrát jste v nich procházeli různá prostředí, různými pevnostmi počínaje, pokračuje přes guerilový boj v městském prostředí a konče nefalšovanou divočinou imitující nejrůznější vesmírné zadnice. Ale pak tu byly tréninkové lokace, obecně označované jako "killing house". Část z nich měla v sobě zabudované různé prvky simulací také, část ne... společné měly jedno. Prostředí bylo povýtce skutečné. A jestli byla skutečná i munice a výbušniny namísto tréninkových, jste zjistili vždy až v rámci výcviku. Jak tvrdila vaše Cuy´val Dar, vždy bylo lépe počítat s tím, že skutečné jsou. A s tím, že podmínky cvičení budou odpovídat toho, s čím se v budoucnu setkáte venku.

V tomto případě Drethi Squad páchající průzkum a zajištění informací o pevnosti nad vašimi hlavami, aby mohli Snížek s Helmou sestavit plán vlastní akce. "Rozvědka" se ukázala být užitečná jako vždy a to, co jste měli předem, shrnul zbývající člen Drethi Squad, Jehla, jednoduše. Coruscant. Nula – nula – nula. Nic.

.............................
OKi, trvalo to. :mrgreen:
Každopádně teď máš volnou ruku. Nehraj za cizí postavy a neposouvej děj, ale to jsou jediná omezení. Pokud jde o myšlenky, pocity, náhledy a názory... je to na tobě.
:)
Samozřejmě, že jsou Mandaloriané mírumilovnými pacifisty. Nemají problém kohokoli kdykoli mírumilovně zpacifikovat.

Pokud máte pocit, že bych měla na něco reagovat a nereaguju, asi jsem se zapomněla odhlásit (resp. si kvůli reálnému životu neuvědomuji tok času)...na ostatní věci nezapomínám.
Uživatelský avatar
Elinor Rahl
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
 
Příspěvky: 394
Registrován: 10.12.2012 17:24:17
Bydliště: Arca Company Barrack, Coruscant

Zpět na Dočasně uzavřené výcviky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron