výcvik pro Amarase Tuolce (Eliuh'narzon)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

výcvik pro Amarase Tuolce (Eliuh'narzon)

Příspěvek od Mandalorian »

Taanab, orbita

Taanab, agrární planeta ve vnitřním okraji, jejíž nejslavnější dny již dávno skončily. V současnosti to bylo jen jedno velké pole, i když dříve to bylo pole s hromadou skoro jediů. Do Rozkazu 66, který přinesl hromadu mrtvých a následovala hromada deportovaných.
Rozkaz 66 a transformace Republiky v Impérium způsobilo konec Zemědělských sborů. Žádný skoro Jedi a ani Jedi tam nezůstal. Roky plynuly a objevila se fáma, že jeden z dřívějších členů řádu se na této planetě usadil a kuje pikle proti říši.
Dart Vader, který byl posedlý pátráním po přeživších členech řádu Jedi, byl momentálně zaneprázdněn potíráním menšího povstání proti Impériu. Povstání bylo malé, nic co by nevyřešil Dart Vader, sedm destruktorů třídy Imperial s podporou a planetární bombardování, ale nemohl být na dvou místech na jednou. Tak se rozhodl, že vyšle člověka, který by zjistil co je na této fámě pravdy. Nechal kontaktovat několik lovců, ale Boba Fett byl pracovně mimo a tak to šlo dál a dál, až došla řada na tebe.
A tak jsi skončil tady, na Taanabu, s datapadem se souřadnicemi sídla Zemědělských sborů a seznamem jejich členů. Chudé planetě, která na své orbitě ani nemá pořádnou vesmírnou stanici, nemluvě o nějaké významnější imperiální vojenské síle. Lodní provoz na orbitě byl spíše symbolický a sestával se hlavně z větších nákladních lodí. Tvá QC-3 se pomalu přibližovala k planetě, když se za tebou z hyperprostoru vynořilo pár lodí. Letmý pohled na senzory stačil abys zhodnotil jejich počet. Bylo jich dost. Za tebou se objevilo pět korvet, dvacet frachťáků a asi šedesátka stíhačů a zamířila si to k planetě.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Eliuh'narzon
Učedník
Učedník
Příspěvky: 50
Registrován: 20.1.2014 22:21:24
Bydliště: Vinné 13
Kontaktovat uživatele:

Re: výcvik pro Amarase Tuolce (Eliuh'narzon)

Příspěvek od Eliuh'narzon »

Taanab, orbita
Od rozkazu 66 jsem měl rušný život, ale tohle je asi moje nejlepší příležitost, jak si u Darth Vadera udělat jméno. Dle mého názoru ambiciózního lovce odměn to není těžký úkol, jeden Jedi bez možnosti pořádného tréninku...
Pch, to bude hračka. Pomyslel jsem si.
Moje QC-3 pomalu letěla k planetě.
Co to do hajzlu je? Lekl jsem se skupiny lodí za sebou. Musím se spojit s nějakými Imperiálními důstojníky... Ne! Kašlu na ně. Řekl jsem si a změnil kurz na místo, které je kousek dál od místa přistání té skupiny lodí.
Začal jsem plánovat nalezení toho Jedi. Nejlepší bude odstranit několik lidí a to dost brutálně a viditelně... Nejspíš malé děti. Pokud to nezabere, tak vyhladím vesnici. Na to by se mněl ten Jedi chytnou, jako vosa na med.
jsem pacifista...

...rád vraždim lidi

PS. co to pacifista znamená?

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Re: výcvik pro Amarase Tuolce (Eliuh'narzon)

Příspěvek od Mandalorian »

Taanab, orbita

Z hyperprostoru vynořená flotila takřka ihned zahájila palbu po nákladních lodích z laserových a iontových kanónů a děl. Flotila se také začala rozptylovat po orbitě, aby dokázala znehybnit co nejvíce nákladních lodí. Nákladní lodě se pokoušely o únik, ale většina byla prostě moc pomalá a tak se přepravní lodě začaly stahovat k planetě. Teda ti, kteří byli ještě schopni se pohybovat. Místní vláda, která nemohla nečinně sledovat, jak jim piráti likvidují mezihvězdný obchod vyslala z planety nějakou podporu. Fregatu, dvě korvety a na padesát stíhačů, jak říkali na rádiových frekvencích.
Ty jsi se rozhodl nepouštět se do boje. Změnil jsi kurz s nadějí, že tě flotila bude ignorovat. Vyšlo ti to. Částečně. Větší lodě prováděly výsadky na nákladní lodě a většina stíhačů se rozhodla trošku se pobavit. Čtveřici stíhačů ses zalíbil ty. Trojice Z-95 a jeden Y-wing se tě rozhodla pronásledovat.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Eliuh'narzon
Učedník
Učedník
Příspěvky: 50
Registrován: 20.1.2014 22:21:24
Bydliště: Vinné 13
Kontaktovat uživatele:

Re: výcvik pro Amarase Tuolce (Eliuh'narzon)

Příspěvek od Eliuh'narzon »

Taanab, orbita
Můj pokus o únik nevyšel. Všiml jsem si pronásledujících lodiček.
Šašci. Řekl jsem si a nabil zbraně a odjistil rakety. Jestli na mne zaútočí, tak je všechny smetu z orbity.
Pokusil jsem se stíhačům odeslat zprávu, že nejsem obchodník a na lodi nemám nic cenného, a že nepatřím k místní vládě, ani k obchodním lodím.
Nejsem zrovna mistr boje mezi stíhači a tak jsem se nechtěl dostat do problémů a piráty. Pomyslel jsem si a zvýšil rychlost.
jsem pacifista...

...rád vraždim lidi

PS. co to pacifista znamená?

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Re: výcvik pro Amarase Tuolce (Eliuh'narzon)

Příspěvek od Mandalorian »

Taanab, orbita

Vyzkoušel jsi na pár frekvencích informovat pronásledovatele, že nic nemáš a nemáš důvot bojovat. Žádna odpověď, ale po chvíli jeden z Headhunterů změnil kurz a začal se od tebe vzdalovat. Takže teď to bylo tři na jednoho.
Na oběžné dráze se stíhačky planetárních sil střetly se s většinou stíhaček a několika frachťákama. Po větších lodích z Taanabu nebyla ani stopa. Epicentrum boje bylo od tebe již nějakých třicet kilometrům a stále ses vzdaloval tedy moc daleko aby jsi něco viděl (krom pár záblesků), ale ne dost daleko aby jsi bitvu neměl na senzorech. Stačil jediný pohled na senzory a bylo jasné, že z toho chaotického pochybu mnoha lodí nic nezjitíš. A nejbližší lodě byla ta trojice za tebou.
Začal jsi zrychlovat a oni taky. Navíc se od sebe začali trošku vzdalovat, aby na tebe zaútočili z více stran. Y-wing zůstal sám a dvojice Headhunterů se držela pospolu.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Eliuh'narzon
Učedník
Učedník
Příspěvky: 50
Registrován: 20.1.2014 22:21:24
Bydliště: Vinné 13
Kontaktovat uživatele:

Re: výcvik pro Amarase Tuolce (Eliuh'narzon)

Příspěvek od Eliuh'narzon »

Taanab, orbita
Aspoň, že sou už jenom 3, pomyslel jsem si. Hlupáci. Byl jsem otrávený z toho, že je budu muset zničit, ale co se dá dělat? Piráti jsou celkově blbci. Tenhle jejich směšný pokus to jenom dokazoval. Co si od toho slibujou? přemítal jsem. Určitě je povýší za sestřelení malé a bezvýznamné stíhačky. Pche!
Udělal jsem pár úhybných manévrů a když bylo jasné, že po mě dou, tak jsem zprudka otočil svojí QC-3 a odpálil obě torpéda. Každé po jednom z Headhunterů. Pokud mi to vyjde, přemýšlel jsem, tak obletím jejich trosky tak těsně, že se o ně ten pitomej Y-wing rozseká.
jsem pacifista...

...rád vraždim lidi

PS. co to pacifista znamená?

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Re: výcvik pro Amarase Tuolce (Eliuh'narzon)

Příspěvek od Mandalorian »

Taanab, orbita

Obrátil si svoji loď proti pronásledovatelům. Mezi tebou a Headhuntery byl maximálně kilometr, Y-wing byl trošku dál. Zaměřil jsi Headhuntery a odpálil na každého jedno torpédo. První měl velmi rychlé reflexy a torpédo na kolizním kurzu sestřelil. Druhý nebyl tak dobrý a jeho laserové střely torpédo minuly. Ztratil chuť na souboj s tebou, odpoutal se a snažil se o uniknout torpédu. První byl troufalejší, vystřelil po tobě ze svých kanónů pár ran. Většina z nich šla mimo, trefil se jen jednou. Zásah nezspůsobil žádné škody, štít vydržel. Obletěl tě a pak se pustil za druhou Z-95, či spíše za tvým torpédem za jeho zadkem.
Zatímco tě piloti Z-95 zatím odsunuli na druhou kolej, rozhodl se ti věnovat Y-wing. Zabzučela krátká vystraha a od Y-wingu se oddělily dvě rakety.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Eliuh'narzon
Učedník
Učedník
Příspěvky: 50
Registrován: 20.1.2014 22:21:24
Bydliště: Vinné 13
Kontaktovat uživatele:

Re: výcvik pro Amarase Tuolce (Eliuh'narzon)

Příspěvek od Eliuh'narzon »

Taanab, orbita
A do prdele..., můj trapný pokus o zničení dvou nepřátelských stíhačů nevyšel. Škoda.
Udělal jsem prudký obrat a vypálil dávku střel po každém z torpéd. Druhý prudký obrat a začal jsem střemhlavě kolmo klesat směrem k Taanabu. Pokusím se najít nějakou loď, kterou obletím a rakety jí zničí místo mě, pomyslel jsem si.
Ve svém přehrávači jsem si pustil svoji oblíbenou písničku od Twi'lecké zpěvačky Lij'nemi, abych se zklidnil a začal se soustředit.
Zamířil jsem hlouběji do atmosféry a začal hledat nebohou loď, která by byla zničena místo mě.
jsem pacifista...

...rád vraždim lidi

PS. co to pacifista znamená?

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Re: výcvik pro Amarase Tuolce (Eliuh'narzon)

Příspěvek od Mandalorian »

Taanab, orbita

Udělal jsi prudký obrat o pár stupňů a zkusil jsi trefit obě rakety. Jedna raketa explodovala skoro hned, druhou jsi minul. Druhá raketa minula i tebe a zmizela za tvou lodí. Nyní jsi ty a Y-wing letěli přimo proti sobě a Y-wing po tobě pár krát vystřelil.
Druhý prudký obrat, tentokrát skoro o 180 stupňů a začal jsi klesat se svým strojem do atmosféry. Koutkem oka jsi zahlédl raketu, neškodně proletěla okolo. Vypadalo to, že proletěla o něco blíž než prve. Zahlédl jsi ještě pár laserových střel, které ale šly vedle. Ale vzhledem k tomu, odkud přiletěly to nemohl být střely Y-wingu.
Povedl se ti vstup do atmosféry a pustil sis svoji oblíbenou písničku a začal ses dívat po náhradním cíli pro raketu. Klesal jsi k planetě, do uší ti zněla Lij'nemi a poblíž nebyla žádná vhodná loď. Poblíž tebe byly jen dvě jiné stíhačky. Obě více méně za tebou. Když se ti na senzorech objevil jiný subjekt, o pár kilometrů níže a o více než pár kilometrů dál tvá loď se otřásla a pár kontrolek v kokpitu změnilo barvu a údaje. Nejzásadnější byla změna u systému štítů. Tvé štíty právě klesly skoro o polovinu.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“