Výcvik pro Adriana Raana (Fox)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Výcvik pro Adriana Raana (Fox)

Příspěvek od East.Wood »

Coruscant, chrám Jedi

25 BBY

V chrámové jídelně panovala to odpoledne běžná atmosféra. Někteří padawani se věnovali jídlu, ostatní zase svým výcvikovým povinnostem. Byl zde tedy klid, aby si několik rytířů a mistrů mohlo dopřát chvíle odpočinku mezi každodenním shonem.

I ty jsi využil přestávky ve svých činnostech, abys doplnil energii vydatnou svačinou. Ač jsi nebyl žádný jedlík, uměl jsi si pokrm vychutnat, když na to byla příležitost. Sice jsi neseděl sám, ale přítomnost 13-leté padawanky Sinuhe Gaemmini ti nebyla nepříjemná. Právě naopak, poslední dobou jste se až neskutečně sblížili a pokud vám to váš výcvik dovolil, trávili jste spolu mnohé chvíle povídáním si a probíráním vašich úspěchů či neúspěchů. Sinuhe byla Mirialanka a znala se s mistryní Unduli, která ji přivedla k řádu. Nebylo jisté, zda tato dívenka k tobě chová nějakou náklonnost, ale rozhodně tě vždy ráda viděla a doufala, že cítíš totéž.

"Co se stalo, Adriane? Na co myslíš?" zeptala se tě Sinuhe, když tě viděla zahleděného a nevšímajícího si jídla, které ti už stydlo na talíři.
_________________________________
Výcvik začíná, drž se prosím následujích bodů:
- nehraj za jiné postavy, než za tu svou
- posuň děj vždy o kousek dopředu, ale nemusíš se bránit návratu do minulosti v myšlenkách
- dodržuj pravidla a tvar příspěvků

Můžeš začít, přeji příjemnou zábavu! 8)
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Fox
Učedník
Učedník
Příspěvky: 6
Registrován: 06.10.2013 14:39:39
Bydliště: + - Ústí nad Labem

Re: Výcvik pro Adriana Raana (Fox)

Příspěvek od Fox »

Coruscant, chrám Jedi

25 BBY

Vždy jsem to ticho a klid miloval, po náročném výcviku pro mne sladší odměny nebylo. Jídelna je navíc místo, kde je to mnohé k vidění. Nejvíce mne potěšilo když se tu zastavil některý z mistrů. Z výrazů ostatních padawanů se vždy dala vyčíst jejich aktuální nálada, i to jak si asi vedou ve výcviku. Jídelna je pro mne jako kniha, kniha která nemá žádný konec a každý den se v ní mění její obsah. Jen já, moje jídlo, moje myšlenky a...ona. Vzhlédnu pohled k Sinuhe a svůj celodenní neutrální výraz změním v krátký lehký úsměv.

"Ale nic, jen mne trochu trápí že mi ještě nebyl přidělen mistr." řeknu a pokrčím rameny.
"Nejsem nedočkavý, čím déle mohu trénovat, tím více pak snad budu užitečnější a silnější, ale...rád bych se už podíval někam ven víš ?" lehce si povzdechnu a zapíchnu příbor do jídla. Proč se semnou vlastně přátelí ? Má taky raději samotu než dav ?
Její přítomnost mne někdy rozptylovala a někdy zase těšila, ačkoliv jsem byl mnohdy za rozptýlení rád. Nikdy jsem si to nechtěl dobrovolně přiznat, ale občas jsem se cítil opravdu sám. A ačkoliv to téměř nikdy nedávám najevo, tak ten pocit samoty vždy vyplnil její pozdrav a radost z toho že mne vidí. Rozhlédnu se znovu po jídelně a ujím pár soust z talíře, hned na to upnu pohled zpátky na Sinuhe.

"No a co ty ? Jaký jsi měla den ?"

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Adriana Raana (Fox)

Příspěvek od East.Wood »

Coruscant, chrám Jedi

Mladá dívka si vychutnávala lehký zeleninový pokrm a po očku tě sledovala.
"Neboj, určitě najdeme oba svého mistra a bude to brzy, uvidíš," snažila se tě Sinuhe uchlácholit, ačkoliv tušila, že nemusí mít pravdu.

Stejně jako jsi ty obdivoval mistra Plo-Koona, tak i ona vzhlížela k mistryni Luminaře Unduli. Byly to pro vás vzory, věřili jste, že právě oni jsou ti nejlepší ze všech Jediů, snad kromě Yody. Ale Sinuhe byla překvapivě ve své touze poněkud rezervovanější, než ty.

"Nedávno jsem se dala do řeči s Barriss Offee. Znáš ji? Je padawankou mistryně Unduli a chtěla bych, aby mi ukázala nějaké pohyby v boji se světelným mečem. Tak mě napadlo, nechtěl by jsi se k nám přidat? Domluvíme si společný trénink v tělocvičně, co říkáš?"
Její nabídka zněla lákavě. Starší učedníci mnohdy doučovali své mladé soukmenovce a prospělo to občas oběma stranám.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Fox
Učedník
Učedník
Příspěvky: 6
Registrován: 06.10.2013 14:39:39
Bydliště: + - Ústí nad Labem

Re: Výcvik pro Adriana Raana (Fox)

Příspěvek od Fox »

Coruscant, chrám Jedi

Zadívám se na ní, a potom co se zmíní Barris, souhlasně přikývnu.
"No, slyšel jsem o ní." odvětím a poslouchám dál. Její nabídka k tréningu je hodně lákavá, je to krásná příležitost se zlepšit a převzít vědomosti od starších a zkušenějších.

"Moc rád s vámi půjdu." řeknu a usměju se. Třeba si mě všimne některý z mistrů, prolétne mi hlavou a tato myšlenka mi ihned zlepší náladu. Zamrkám a sním poslední zbytky jídla na talíři.
"Stačí říct kdy, a já tam budu, rád tě zase uvidím v akci, jsi roztomilá když se na něco soustředíš." zazubím se a posunu talíř i s příborem stranou, pak si rukama podepřu hlavu a koukám na ni.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Adriana Raana (Fox)

Příspěvek od East.Wood »

Coruscant, chrám Jedi

Zatímco jsi povídal, kutila Sinuhe něco na talíři. V momentě, kdy jsi se na ni podíval, vystřelila vidličkou zeleninový plátek, jenž ti prsknul na čelu. Dívka měla ze své trefy radost, což nezapomněla promítnout do své reakce: "Na tuhle ránu jsem se teda musela soustředit, ale trefila jsem do černého!"

Zachichotala se, ale pak vážnějším tónem dodala: "Jestli máš snězeno, můžeme jít hned. Pokud vím, Barriss teď má volnější odpoledne. Můžeme ji najít a domluvit si trénink tak, aby jí to vyhovovalo. Tak poběž..." nečekala Mirialanka na odpověď a rovnou odsunula židli, aby mohla odfrčet z jídelny.
Po pár krocích se na tebe otočila a s úsměvem řekla: "Tak jdeš už, nebo si hodláš dát dvacet?"
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Fox
Učedník
Učedník
Příspěvky: 6
Registrován: 06.10.2013 14:39:39
Bydliště: + - Ústí nad Labem

Re: Výcvik pro Adriana Raana (Fox)

Příspěvek od Fox »

Coruscant, chrám Jedi

Zavřu oči a nechám kousek zeleniny sjet z čela až dolu, než spadne na stůl. Pomalu je zase otevřu a kus salátu vezmu a položím ho na svůj prázdný talíř. Pak se vrátím pohledem k ní přičemž suše řeknu.
"Kdybys takhle skvěle mířila se světelným mečem, už jsi dávno mistryně." škodolibě se zaculím a pak se vrátím k tématu.

"No, jasně, jdeme. Dřív než se na mě vrhne celá zeleninová armáda." pobaveně se usměju, vstanu ze židle, zastrčím jí ke stolu a vydám se za ní. Přehodím si copánek přes rameno aby nemohl vlát a následuji Sinuhe. Sinuhe je z Baris úplně unešená. Vlastně, taky bych byl kdyby mne měl cvičit padawan mistra Plo-Koona, takhle šťastnou jsem ji dlouho neviděl. Zvláštní.
Přemítám si hlavou při chůzi.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Adriana Raana (Fox)

Příspěvek od East.Wood »

Coruscant, chrám Jedi

Dívka byla skutečně ráda, žes její nabídku přijal. Protože sama už mnohokrát o mistryni Unduli mluvila a pochytit něco z jejího umění bylo jejím snem. A cvičit s Barriss Offee, její padawankou, byla v podstatě podobná šance.

Vydali jste se chodbami k ubikacím youglingů, ale včas jste zahnuli směrem k zahradám. Tam jste podle Sinuhe měli narazit na mladou Mirialanku.
Také jste jí zahlédli poměrně záhy, seděla u jedné z fontánek a mlčky pozorovala okolní rostliny.
"Tak nevím, půjdeme za ní? Asi medituje," zeptala se jakoby sama sebe tvoje kamarádka, ale bylo jasné, že by ráda znala tvůj názor.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Fox
Učedník
Učedník
Příspěvky: 6
Registrován: 06.10.2013 14:39:39
Bydliště: + - Ústí nad Labem

Re: Výcvik pro Adriana Raana (Fox)

Příspěvek od Fox »

Coruscant, chrám Jedi

"Já ti nevím, možná se jen přiblížíme a počkáme zda nás bude vnímat." pokrčím rameny a podívám se na Sinuhe, a pak na padawanku mistryně Unduli. Rozhlédnu se a pomalu se rozejdu směrem k fontánce, přičemž zastavím tak tři metry od ní. Ohlédnu se za Sinuhe zda jde semnou a pořádně si Baris prohlédnu. Její oblečení i výraz ve tváři.

Ruce si založím na prsou a čekám, zda na nás promluví, střídavě létám pohledem mezi oběma Mirialankami.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Adriana Raana (Fox)

Příspěvek od East.Wood »

Coruscant, chrám Jedi, zahrady

Barriss se zdála, že zcela nevnímá. Ale pak se najednou pootočila vaší směrem a lehce se usmála. Možná vaši přítomnost už nějakou dobu cítila. Pokynula, abyste šli za ní, že se vám může věnovat.

Sinuhe radostí výskla a pelášila. Tebe přitom nechala pozadu. Její nadšení opět stoupalo.

Najednou se však zarazila.
Pohlédla na Mirialanku, která se zvláštně naklonila na stranu. Barriss Offee teď měla nějak nepřirozenou barvu ve tváři, která jí podivně zbledla. Když jsi přišel i s kamarádkou blíže, poznal jsi, že něco není v pořádku.

Mirialanská padawanka nestačila říct ani slovo, jen na vás pohlédla nepřítomným pohledem a ze své dřívější pozice se sesunula k zemi, kde zůstala bezvládně ležet!
Sinuhe strnula a nebyla schopna ničeho jiného, než přidušeného výkřiku.
"Barriss, co je ti?!"

Vteřiny ubíhaly a mladá učednice se nezvedala, bylo evidentní, že se jí něco stalo. Něco vážného.
Za pár okamžiků přiběhla odněkud z útrob chrámu mistryně Luminara Unduli a v mžiku byla u své padawanky. Poklekla a zkoumala příčinu jejího náhlého stavu.
Pozvedla hlavu, protože jste byli zatím jediní v zahradě a zavolala: "Co se stalo?!"
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“