Mirrl Ak'tel - Lekce ticha (Sillencio)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Sillencio
Učedník
Učedník
Příspěvky: 36
Registrován: 17.8.2013 12:03:59

Re: Mirrl Ak'tel - Lekce ticha (Sillencio)

Příspěvek od Sillencio »

Frachťák, hyperprostor
S trhnutím se proberu. Mžourá na mě mistrova tvář.
Ano, jako obvykle je jeho hlava jediné co vidím...typické.
Promnu si oči a poslouchám co mistr říká.
Jsem si jistý, nebo ne...opravdu tam jsou. Doháje já už fakt nevím. Ale tak stejně to je jedno, je to alespoň něco, vzhledem k tomu, že jsem do teď spal...
Ano mistře, jsou na těch místech na kterých jsem říkal již předtím.
Poslouchal jsem jak se mistr protáhl a odkráčel pryč do nákladového prostoru. Zvedl jsem se, připl jsem si meč k opasku a vyrazil za ním.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Mirrl Ak'tel - Lekce ticha (Sillencio)

Příspěvek od Gnost Kohn »

Frachťák, hyperprostor

Mistr mlčel, než jste došli do nákladového prostoru. Tam si sundal svůj černý otrhaný plášť a položil jej na jednu z krabic.
Neměl bys o své odpovědi pochybovat. Stát si za ní, dokud nejsi přesvědčen o opaku, přehodnotit, změnit, ano.
V jedné ruce se mu objevil meč. Zvedl ji dlaní vzhůru a meč se vznesl do vzduchu.
Tvoje odpověď je správná. Jenom jsem tě chtěl uvést na pochyby.
Usmál se a zažehl svoji světle modrou čepel.
Jsme ochránci míru, ne vojáci. Jsme myslitelé, objevitelé... Ale musíme myslet na naše schopnosti se světelným mečem, chceme-li přežít.
Řekl a zaujal postoj stylu Makashi.
Zaútoč, až budeš připraven.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Sillencio
Učedník
Učedník
Příspěvky: 36
Registrován: 17.8.2013 12:03:59

Re: Mirrl Ak'tel - Lekce ticha (Sillencio)

Příspěvek od Sillencio »

Frachťák, hyperprostor

Já měl opravdu pravdu? Nádhera.
Vyndal jsem si svůj světelní meč. Rozsvítil jsem ho.
Klid. Nesmíš se nechat vyprovokovat.
Rozběhl jsem se a bodl mečem do předu. Místo dotáhnutí úderu jsem se zastavil, přenesl jsem váhu a doufal, že mistr prosekne, potom bych mohl vést sek ze shora dolů. Pokud by neprosekl. Tak bych se zastavil a dostal se do bezpečné vzdálenosti.
Doufám, že to vyjde...

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Mirrl Ak'tel - Lekce ticha (Sillencio)

Příspěvek od Gnost Kohn »

Frachťák, hyperprostor

Mistr se do poslední chvíle nehýbal. Jen tě pohledem zkoumal. Poté vedl meč čepelí dolů proti tvému bodnutí, ty jsi ale změnil dráhu, což jej moc nezaskočilo. Pokračoval v pohybu, děaktivoval meč, obrátil jej emitorem doprava, z jeho úhlu pohledu, a znovu jej aktivoval, čímž zablokoval tvůj sek.
Spirálovitým pohybem tvůj meč vedl jak chtěl než se vaše čepele oddělily a ty jsi udělal krok vzad.
Není špatné...
Poté udělal krok k tobě a sekl z tvého pohledu diagonálně zleva dole doprava nahoře, tam stáhl ruku dorazu a naznačil bodnutí na tvé pravé rameno, ale pohybem zápěstí změnil dráhu v sek na tvůj pravý bok.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Sillencio
Učedník
Učedník
Příspěvky: 36
Registrován: 17.8.2013 12:03:59

Re: Mirrl Ak'tel - Lekce ticha (Sillencio)

Příspěvek od Sillencio »

Frachťák, hyperprostor

Mistr určitě bude naznačovat a bude očekávat, že se budu pasivně bránit...musím něco vymyslet....musím něco risknout...uvidíme...
Místo toho, abych si všímal mistrova meče a pohybů, přiskočil jsem mu přímo na tělo a bodl.
Snad to vyjde....

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Mirrl Ak'tel - Lekce ticha (Sillencio)

Příspěvek od Gnost Kohn »

Frachťák, hyperprostor

Mistr přešel do otočky a smetl svým mečem ten tvůj na stranu, obkroužil tě a krokem zpět se od tebe díký své výšce vzdálil možná až moc na další útok.
Snaž se víc. Kdo ví, co nás tam čeká, jsou to ruiny, ale i tam můžou přebývat staré a zlé věci.
Krokem k tobě překonal polovinu vzdálenosti a sekl na tvé levé rameno, krouživým pohybem v zápěsti ti čepel přeletěla nad hlavou a sekl na pravé rameno. Poté pohnul celou rukou vzad tak, že loket dostal za své rameno a bodl přímo na tvůj krk.


_______________________________________________________________
Můžeš i psát jak se bráníš, nebo stylem "když nevyjde tohle bude tamto.."
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Sillencio
Učedník
Učedník
Příspěvky: 36
Registrován: 17.8.2013 12:03:59

Re: Mirrl Ak'tel - Lekce ticha (Sillencio)

Příspěvek od Sillencio »

Frachťák, hyperprostor

no tak, soustřeď se, dobře víš, že takovýdle triky na mistra neplatí....vymysli něco. Bojuj tak aby ho porazil.....

Pokusím se vyblokovat první ránu mečem, poté mistrův meč stáhnout k zemi pokračováním v bloku tak aby se dostal co nejvíc k zemi. Poté se odrazím skokem tak abych se dostal nad mistrovu hlavu vlastní hlavou nohama vzhůru(poznámka: mělo by to připomínat tak trochu araba) poté seknu mečem dolů. Protože předpokládám, že se mistr uhne, tak i hned po dopadu udělám otočku se sekem na krk po směru hodinových ručiček. Kdyby to nevyšlo a já neměl možnost se odrazit, tak po bloku první rány odskočím doprava tak abych se dostal z dosahu a hned po tom se vší silou odrazím se sekem ze shora proti mistrově hlavě, pokud by to vykryl, tak v tu dobu se ho pokusím odhodit pomocí síly a v době kdy se bude proti tomu úderu bránit tak seknout po nohách a hned potom se sekem na jeho pravé rameno šikmo ze strany uskočit vpravo dopředu abych se mu dostal za záda. Pokud by nebyl vůbec čas po úderu silou, tak odskočím do bezpečné pozice a budu se soustředit na mistrovu další reakci.
Todle vyjde, vím to....

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Mirrl Ak'tel - Lekce ticha (Sillencio)

Příspěvek od Gnost Kohn »

Frachťák, hyperprostor

Mistr bravurně a s minimálním úsilím vykrýval tvé útoky. Kdybys měl čas pozorovat jeho tvář, neviděl bys nic, žádné pocity, jen vyrovnanou tvář. V momentě, kdy jsi proti němu poslal Silou telekinetickou vlnu se mu tvář zkroutila do divné grimasy.
Celkově mohl souboj vypadat, jako malá moucha, co poletuje kolem párátka.
Nakonec jste skončili zády k sobě. Takový ten moment, který znáš z holofilmů, kdy jeden z bojovníků, většinou ten zlý, padne mrtvý k zemi a klaďas dál stojí.
Uslyšel jsi zvuk meče, jak se deaktivoval a poté už jen hukot toho svého. Mistr Takahiro se otočil a spojil konečky prstů pod bradou.
Zajímavé, s tímto by se už dalo něco dělat.
Usmál se a přesunul své ruce za záda. Jeho obrovské oči tě bez mrknutí pozorovaly a rty se mu stáhly dovnitř.
Vedl sis... docela obstojně, je co zlepšovat, ale nejlépe se naučíš, když něco potkáme a budeme to muset vyřešit.
Věděl jsi, co tím mistr myslí. Z jeho tónu hlasu jsi usuzoval, že se doslova těšil, až potkáte nějakou starodávnou hybernující stvůru, se kterou si budete muset poradit.
Nějaké dotazy? Na planetě budeme asi do půl hodiny.
Dodal ještě poté.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Sillencio
Učedník
Učedník
Příspěvky: 36
Registrován: 17.8.2013 12:03:59

Re: Mirrl Ak'tel - Lekce ticha (Sillencio)

Příspěvek od Sillencio »

Frachťák, hyperprostor

Zhasl jsem svůj světelný meč.
Super, další z mistrových "skoro pochval". To dělal skoro vždycky, když byl nějaký trénink. Vždycky řekne něco tak tajemnýho, že mi to prakticky nic neřekne...
Poodstoupil jsem od něj.
Teda, já se těším víc na tu archeologii než na ty nestvůry, ale co nadělám, i kdyby tam žádná nebyla, tak mistr sedne do lodi a nějakou mi přiveze...
Jaké tam bude počasí? Mám si vzít něco speciálního s sebou na první průzkum?
Už se hrozně těším...
Čekám na mistrovu odpověď a skoro ani nedýchám.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Mirrl Ak'tel - Lekce ticha (Sillencio)

Příspěvek od Gnost Kohn »

Frachťák, hyperprostor

Mistr se usmál, na čež se otočil a vyrazil směrem do kokpitu.
Takže!
Zvolal a rozhodil ruce.
Nejdříve půjdeme asi pět kilometrů lesem, nebo co to je. Naležiště se nachází mezi tím asi lesem a začátkem pouště, takže ti jedijská róba bude stačit. Blíže přistát nemůžeme, proto tady necháme zbytečnosti a vezmeme jen to nejdůležitější a droida. Budeme tam ubytovaní ve stanu. Naštěstí, nejsme nároční a dokážeme se vyspat kdekoli.
Jeho nadšení pro tuto věc, stejně, jako pro všechny ostatní bylo mnohdy nakažlivé a ne jeden jedi tvrdil, že se tvůj mistr už před lety zbláznil, když se mu jeden velice starý artefakt rozdrolil v rukou, ale všichní ví, jak fungují tyhle drby.
Pak se najednou zastavil a otočil se, takže by jsi do něj vrazil, nebýt vycvičen k rychlým reakcím.
Buď rád a vychvaluj, buď pyšný a ber to, jako svoji přednost.
Změnil úplně téma, aniž by to mělo jakoukoli souvislot, nebo aby jsi vůbec věděl, o čem mluví. Udělal krok vzad, ohnul se v trupu a jeho malá hlava na dlouhém krku se spustila až dolů k tobě.
Tvůj malý vzrůst nám tentokrát velice pomůže, já se všude neprotáhnu a nevlezu, proto to bude na tobě.
Usnál se a v tom přijel T3-D6, jehož příchod oznamovalo radostné zapípání. Mistr už poté seděl na místě pilota a ukazoval na sedadlo kopilota, zatímco druhou rukou ovládal hbytě všechny tlačítka před i nad sebou.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Sillencio
Učedník
Učedník
Příspěvky: 36
Registrován: 17.8.2013 12:03:59

Re: Mirrl Ak'tel - Lekce ticha (Sillencio)

Příspěvek od Sillencio »

Frachťák, hyperprostor

Ano, Mistře.
Šel jsem do svého pokoje a připravil si věci na cestu. Vzal jsem si jen kapesní archeologickou sadu a zbytek jsem nechal v kufrech.
Todle se může hodit. A navíc je lepší mít při sobě víc věcí, kdyby mistr dostal nějaký šílený nápad.
Cestou k mistrovi jsem o něm přemýšlel.
Je pravda, že je někdy trochu šílený, ale alespoň se s ním člověk nenudí. A navíc má taky takové zapálení pro vědění jako já. Uvidíme co nám přinese tadle cesta. Už teď nemyslím na nic jiného.
Dveře přede mnou se se syčením otevřely.
Jsem připraven, Mistře.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Mirrl Ak'tel - Lekce ticha (Sillencio)

Příspěvek od Gnost Kohn »

Frachťák, hyperprostor

Stačil sis sednout, než jste vystoupili z hyperprostoru. Bílé čáry se změnily v zářící tečky a před vámi se objevila planeta se čtyřmi měsíci. Nezdálo se, že by na pólech byl sníh, spíše lesy. Kolem rovníku se nacházela dlouhá poušť obklopená z obou stran lesy. Také se zdálo, že má planeta jedno, či dvě velká moře, ale z vašeho úhlu to vypadalo různě.
Nikdy nejsme připraveni protože nikdy nevíme, co nás může čekat. Připraven budeš až já řeknu. A až já řeknu, že jsi připraven, budeš připraven na zkoušky, které z tebe udělají rytíře jedi.
Otočil na tebe mistr hlavu a jeho ruce stále pracovaly. Začali jste se přibližovat k planetě a možná až moc rychle jste začali sestupovat do atmosféry.
Možná se připoutej. Droidovi doporučuji to samé.
T3 začal zděšeně pískat a šlo vidět, že se magneticky připevnil k podložce.
Asi nás uvidí, tak nás budou čekat.
Zasmál se mistr, zatímco se okolí štítu lodi začalo zahřívat.
Nakonec jste přistáli na předem vybraném místě v lese několik kilometrů od místa, kde by měly probíhat vykopávky.
Jdeme.
Prohlásil mistr a vyběhl pilotí kabiny pro své věci. Ty jsi zůstal v kokpitu s droidem, který na tebe jen bez zapísnání zíral.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Sillencio
Učedník
Učedník
Příspěvky: 36
Registrován: 17.8.2013 12:03:59

Re: Mirrl Ak'tel - Lekce ticha (Sillencio)

Příspěvek od Sillencio »

Frachťák, hyperprostor
Pojď drojdíku, jdeme. Doufám, že se těšíš stejně jako já.
Zvedl jsem se ze sedačky a šel jsem za mistrem.
Mistře, proč jste mluvil o zkouškách?

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Mirrl Ak'tel - Lekce ticha (Sillencio)

Příspěvek od Gnost Kohn »

Frachťák, hyperprostor

T3 v reakci na tvá slova dvakrát zahoukal a několikrát po sobě rychle zapípal. Čemuž jsi zas tak moc nerozumněl, ale znělo to, jako nadšení.
Proč jsem mluvil o čem že?
Vykoukla mistrova hlava zpoza rohu a několikrát střídavě zamrkala. Což bylo prostě normální.
Zkoušky ano. Nikdy není brzo přípravovat se na ně, ono na zkoušky se připravujeme celý život, stejně jako jimi celý život procházíme.... Občas ani nemusíme vědět, že jsme nějakou prošli, ale je to tak. Nevím, proč jsem na to narazil.
Mistr se vrátil s obrovským batohem na zádech a prošel kolem tebe.
Vzhůru na vykopávky. Čeká nás ale cesta. Jen si pamatuj. Všude leží něco cenného s jakoukoli historickou hodnotou, takže dávej pozor.
Upozornil tě ještě, než otevřel a vyrazil z lodi.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Sillencio
Učedník
Učedník
Příspěvky: 36
Registrován: 17.8.2013 12:03:59

Re: Mirrl Ak'tel - Lekce ticha (Sillencio)

Příspěvek od Sillencio »

Frachťák, hyperprostor

Aha, mistrova schizofrenní část osobnosti se ukázala, fakt miluju, když si odpovídá sám. Alespoň, že T3 vypadá, že je plně při smyslech.
Nad svojí poslední myšlenkou se drobně pousměji.
T3, máš nějaké bližší informace o tomto místě? Něco co mi mistr zapomněl sdělit?
Vezmu si své věci a vyrazím za mistrem.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“