Dagostinův výcvik (Shall Yall)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Dagostinův výcvik (Shall Yall)

Příspěvek od Mandalorian »

Hyperprostor, Acclamator I Odeaon, kajuta poddůstojníků 708/212/2/3

Vítejte ve 212. Pluku 708. Legie a celkově v 10. Sektorové armádě.
Jen tohle a nic dalšího vám řekl vám podplukovník Osac, když jsi byl spolu s mnoha dalšími důstojníky a poddůstojníky naloděn na Odeaon, bojovou loď třídy Acclamator. Odeaon nevypadal na to, že by v průběhu nedávno skončených klonových válek utrpěla větší poškození. Hypermotor této lodi fungoval, protože krátce po nalodí, přešla na nadsvětelnou rychlost.
Poté, co podplukovník odešel, předal ti droid na plastopapíru tvou umístěnku. Stálo tam „Faldio Dagostin, 708. Legie, 212 pluk, 2. prapor, 3. rota“. Podobně byly o svém umístění informováni všichni přítomní.
O půl hodiny později jsi se seznámil s kapitánem Griefem a jedním z dalších velitelů čet v kapitánově kajutě. Všiml sis, že kapitán Grief byl taky přítomen při uvítacím proslovu, ale ne někde u podplukovníka, kde by vítal. Ale poblíž tebe, kde byl přivítán. Bylo tam několik kapitánů, ale kapitána Griefa nejde přehlédnout, jelikož má pravou půlku obličeje něčím popálenou. Rána vypadala relativně čerstvě.
Ehm, vítejte páni poručíci…
Podíval se do datapadu a pak vám řekl.
Poručíku Dagostine, vy povedete 3. četu mojí roty a vy, poručíku Banherne, povedete 2. četu. Soupis mužstva máte na ubikacích. Můžete jít.
načež vás propustil.
Ubytován jsi byl ve čtyřlůžkovém pokoji s dalšími poručíky z tvé roty. Ti dva další, zde již byli ubytováni a zabrané horní postele. Poručíka Banherna jsi poznal u kapitána, byl podobného věku jako ty a byl absolvent Caridské akademie a znal se s poručíkem Vexem. Vex byl o něco málo starší než ty a také studoval na Caridě. Vex velel 1. četě. Nejstarší byl poručík Azre, který měl asi o čtyři roky víc než ty a velel 4. Rotě. Azre taky byl z Caridy. Jedině ty jsi byl z Raithalské akademie.
Na stole, jsi měl nachystaný datapad se jmény svých mužů. Pod svým velením jsi měl 37 klonů. Jednoho seržanta majora, čtyři seržanty, čtyři desátníky a osmadvacet vojínů. Z toho byli dva seržanti, jeden desátník a čtrnáct vojínů naprostými nováčky. Jeden seržant a pět vojínů bylo přeřazeno z jiných jednotek s nějakými bojovými zkušenostmi. Většina tvých mužů byla vyzbrojena DC-15A.
Tak, jaký máte mužstvo?
Zeptal se vás Vex.

Kód: Vybrat vše

3. četa 3. roty 708/212/2 STRC 
Poručík: Faldio Dagostin (DC-17 ruční blaster) N
Seržant Major: CT-477-9/8 (DC-17 ruční blaster)

Družstvo	1. Alfa	               2. Bravo	                      3. Delta	              4. Gama
Seržant  CT-362/980 (DC-15s) P  CT-201-01/10 (DC-15A)   CT-5694129 (DC-15s) N CT-4123-58 (DC-15s) N
Desátník CT-362/602 (DC-15s)    CT-205-234 (DC-15A)       CT-30-201 (DC-15s)	  CT-4123-59 (DC-15s) N
Vojín	   CT-362/501 (DC-15A)	 CT-204/88/7 (DC-15A) P CT-4123-58 (DC-15A) P  CT-4123-60 (DC-15s) N
Vojín	   CT-362/003 (DC-15A)	CT-011-6 (DC-15A) P	   CT-12/98-4 (DC-15A) P   CT-4123-61(DC-15s) N
Vojín	   CT-365/9003 (DC-15A)	CT-4123-51 (DC-15A) N  CT-5143-01 (DC-15A) P   CT-4123-62 (DC-15s) N
Vojín	   CT-367/005 (DC-15A)	 CT-4123-52 (DC-15A) N   CT-4123-57 (DC-15A) N  CT-4123-63 (DC-15s) N
Vojín	   CT-367/021 (DC-15A)	 CT-4123-53 (DC-15A) N   CT-4123-56 (DC-15A) N  CT-4123-64 (DC-15A) N
Vojín    CT-367/022 (DC-15A)      CT-4123-54 (DC-15A) N   CT-4123-55 (DC-15A) N  CT-4123-65 (DC-15A) N
Vojín    CT-012-89 (DC-15s)	 CT-4123-65 (DC-15s) N     CT-4523-65 (DC-15s)	   CT-423-650 (DC-15A) 

P: přiřazen, N: nováček
Warning: !not support hardware detected!
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Shall Yall
Učedník
Učedník
Příspěvky: 40
Registrován: 23.1.2008 20:58:29
Bydliště: Tartan cruiser Valya, Outer Rim patrol fleet

Re: Dagostinův výcvik (Shall Yall)

Příspěvek od Shall Yall »

Hyperprostor, Acclamator I Odaeon, kajuta poddůstojníků 708/212/2/3

Na otázku poručíka Vexe jsem odpověděl lehkým zvednutím ruky, gestem, kterým jsem mu naznačoval, aby mi dal ještě okamžik na prostudování seznamu. Po chvilce ticha, kdy Vex začal předstírat, pro pobavení ostatních, utrpený výraz z dlouhého čekání jsem odvrátil oči od datapadu.
„Ne takové jaké jsem očekával, ale mohlo to být značně horší,“ prohodil jsem s skeptickým výrazem na tváři. „Přibližně polovina veterání, druhá polovina nováčci. A to si ještě nejsem jist jak veteráni snáší ztrátu poloviny čety. Mohlo to být lepší, mohlo to být horší, v zásadě si nemyslím, že bych na tom byl nějak jinak v porovnání s ostatními a tak si tedy nemám na co stěžovat,“ dokončil jsem s mírným úsměvem na rtech a prohodil rukama.
„Každopádně doufám, že budu mít dost času na to abych našel slabiny a alespoň částečně je napravil než se dostaneme do ostré akce, nerad bych aby mi někdo prostřelil gaťata.“ Snažil jsem se nadlehčit situaci. V myšlenkách jsem se zarazil a podíval se poručíkům, Vexovi a Azreovi, do očí. „Opravdu nikdo z vás pánové nechce vyměnit své horní lůžku za mé? Při vyhlášení pohotovosti nebude hrozit, že v návalu spěchu spadnete a natlučete si. Já jsem zvyklý, ale vy? Mohlo by to ovlivnit vaše velitelské schopnosti,“ snažil jsem se pokračovat v mém předem prohraném pokusu o získání horního lůžka, zatímco od spolobydlících se mi dostalo posměvavých pohledů.
Dobře, přístě zkusíme slámky, možná to vyjde.
„Musel jsem to zkusit,“ bránil jsem se v chvíli kdy jsem očekával každým okamžikem nějaký letící předmět mým směrem.
Vhodná změna tématu mě může zachránit, problesklo mi hlavou.
„Jaké máte dojmy z našich nadřízených? Nesloužil jste někdo s nimi, neznáte někoho kdo ano?, případně neslyšeli něco na akademii? Mě se bohužel na Raithalu nedostalo žádných informací a tak upřímně nevím co mám očekávat. Zvlášť osoba kapitána Griefa mi je velkou neznámou.“

Obrázek
Obrázek

rGAG Vivat

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Re: Dagostinův výcvik (Shall Yall)

Příspěvek od Mandalorian »

Hyperprostor, Acclamator I Odaeon, kajuta poddůstojníků 708/212/2/3

Jak to tak poslouchám, ty to máš dost zlý. Všichni ostatní mají přibližně čtvrtinu nováčků. Druhá četa má dokonce jen osminu převelených. Takže si Dagostini, pěkně užij.
Řekl Vex pobaveně
Tohle ti fakt nezávidím.
Podotkl Banhern, stále si něco čtoucí ve svém datapadu. Tvůj pokus o výměnu postelí způsobil menší pobavení a Vex se chystal něco říct, ale tvá změna tématu ho zaskočila a tvářil se zaraženě. Banhern se také podíval po ostatních, ale Vex se vůbec neměl ke slovu. Chvíli ticha přerušil Azre.
Noví, našponujte uši, nebudu se opakovat. Před dávnými časy, kdy nebylo Impéria a bylo Jediů účastnili se náš prapor dobývání nějakého vředu galaxie z rukou konfederálů. Boje byly tvrdé a zdlouhavé. Dokonce nás podpořili i Jediové. Po pár týdnech jsme vyhráli a připravovali se na další přesun, když tu náhle přišel, jako blesk z čistého nebe… rozkaz 66…
Azre se odmlčel a Vex se otřásl. Obou se ve tváři objevil zádumčivý výraz. Azre po chvíli pokračoval.
Byly tři, jmenovali se myslím Tashuka něco, O-gloj Chorchoj a Pas Pucu a…
Lovil z paměti Azre
Tashuka Dridz, Orvan Chorchoj a Pas Pucu Drit
Přerušil Azreho vyprávění Vex
Jo, tak se teda asi jmenovali a byli zrovna u naší roty. Nejblíž byly vojáci čtvrté čety, ale těch moc nebylo. Utrpěla skoro šedesáti procentní ztráty v bojích předtím. Jediové zabili dva nebo tři klony. Pak se do nich pustila teď už tvá třetí četa. To co rozpoutali byl prostě masakr, za pár sekund třetina klonů mrtvá, ale zabili jednoho z nich, myslím že to byl Orvan… pak se připojily zbylé dvě čety. To už Jediové nestíhali vykrývat a začali ustupovat. No my poddůstojnící na to koukáme jak droidi na klonovou armádu na Geonosis, nebo rada Jediů na separatistickou flotilu nad Coruscantem, nebo tak nějak. Stojíme, hledíme, neschopni slova, pohybu… a Jediové se na nás hrnou. Banhernův předchůdce umřel hned, spolu se svým seržantem majorem. Ale vzali sebou Drita, rána pěkně do hlavy… nevím jestli za tím byl skill, nebo náhoda. Zůstali jsme kapitán, jeho zástupce, tři velitelé rot a jeden seržant major na jednoho. Další mrtvý byl na naší straně, seržant major, jméno nevím… furt říkal „to bude zas den“… a kapitánův zástupce. Jedi se vrhnul na kapitána, ale Dagostiniho předchůdce ho odstrčil. Zachránil mu život, ale sám přišel o půlku hlavy. Ale kapitán toho jediho pak dokázal trefit do nohy. Vexe malém zabil, ale jen mu přesekl zbraň. Hnal se na něj, kapitán zakop a já útočníka trefil do zad, pustil meč a jeho čepel až moc těsně minula kapitánovu hlavu.
Azre zmlk a Vex přikývl
Takhle přišel kapitán ke zranění a mi k nováčkům. Blbý Jediové, ďas aby je všechny vzal.
Dodal Azre a málem si odplivl.
Kapitán byl dobrý, ale už není jaký býval. S jeho zástupcem se skvěle doplňovali, ale ten už není vůbec… a zbytek velení od kapitána výš? Vůbec nevím, fáma jen říka že major měl na akademii největší počet ztrát simulovaných bitvách v ročníku. Vždy minimálně o deset procent.
Azre dál jen pokrčil rameny a do debaty se zapojil Banhern
A další fáma říká, že jdeme do bitvy proti zbytkům konfederálů.
V kajutě se zas rozhostilo ticho a Banhern vypadal, jako by tam radši ani nebyl.
Zas? To bude nuda.
Nevěřícně zavrtěl hlavou a mávl nad Banhernovou fámou rukou. Vypadal že ji má na háku, ale Azre jen smutně pokýval hlavou. Vex si toho nevšim, nahnul se k vám.
Noví, co takhle úvodní parti...
Vex si teď všiml, že Azre kývá hlavou. Ztuhl a okamžitě obrátil
Partii ve střelbě, kdo prohraje bude uklízet kajutu po celý měsíc, nebo do své smrti, podle toho co příjde dřív.
Azre jen obrátil oči v sloup a Vex se zasmál, v očích mu zaplál malý ohýnek a mnul si ruce.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“