Krukhův výcvik (Dash Spience)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Krukhův výcvik (Dash Spience)

Příspěvek od Mandalorian »

Nar Shaddaa, doky corelliánského sektoru.

Sešel jsi po levoboční rampě lodě Kekel a konečně, po čtyřech dnech, jedné zastávce a několika hodně světelných let jsi byl na Nar Shadda. Cesta z Vorzydu 5 proběhla klidně, snad jen osádka lodi z tebe byla trošku nervózní. Kekel, lehký frachťák třídy YT-1250 z Corelliánských loděnic převážel tuto cestu krom tebe jen nějaké kontejnery, které už začali droidi z lodi vynášet druhou rampu na přistávací plošinu.
Vzduch zde smrděl, obloha byla špinavá a plná vesmírných lodí a kam až tvé oko dohlédlo, byly budovy a mezi nimi široké propasti. A hromada lidí, twielků, granů a jiných ras, techniky a bordelu.
Pasažére!
Někdo tě z lodi volal. Po chvilce se na rampě objevil Cyap, jeden z dvoučlenné posádky. Starší muž, který vypadal, že toho hodně zažil, vypil a měl fůru blbých keců. Jeho bratr,Cayp byl trošku mlčenlivější.
Ujisti se, že jsi u nás nic nenechal. Do půl hodiny odlétáme.
Kývl na tebe, na místě se otočil a zmizel zpátky v lodi. Z lodi se ještě ozvalo
Hodně štěstí!
Droidi skončili s vykládkou a nákladní vznášedlo je někam odvezlo a droidi začali do lodi něco nakládat. Plošina na které Kekel přistál byla obdélníkového tvaru, rozměrů zhruba sto na sedm set metrů, a kromě Kekelu zde stály další tři lodě. Jedna byla stejného typu, jeden G9 Rigger a B-7. Dvě stání byla volná. Plošina jednou z delších stran přiléhala k jakési ulici, na které panoval čilý provoz a na níž byla minimálně jedna zastavárna, obchod, dvě kantýny a bordel.
U vstupu do jedné z kantýn někdo zvracel, u vstupu do druhé stála trojice ozbrojenců. Vstupy do zastavárny a obchodu byly vypadaly, že jsou opevněné a jedině vstup do bordelu působil mile. Na ulici se činil jakýsi obchodníček a dvě bandy mladistvých výrostků se do sebe asi co nevidět pustí.
A před Kekelem jsi stál ty, s menší hotovostí a díval ses na místo, co by se mělo stát tvým novým domovem.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Re: Krukhův výcvik (Dash Spience)

Příspěvek od Dash Spience »

Nar Shaddaa, doky corelliánského sektoru.

Připoutaný na sedačce v kajutě, kterou jsem sdílel s posádkou tohohle frachťáku jsem čekal až provedou loď prstencem z haraburdí, které obklopovalo planetu a my konečně přistaneme. Bylo z nich cítit, že jsou ze mě ne trošku, ale psoraní až za ušima. Nevím co jim Don nebo někdo z rodiny kdo mi zařizoval tuhle loď řekl, ale vypadali že bych je měl sežrat každou chvíli. Konečně jsem cítil jak loď dosedla. Já se odepnul, vzal svých pět švestek, čili jenom menší batoh s několika drobnostmi, který mi seděl na zádech, aby mě neomezoval v pohybu a vydal jsme se z kajuty a zamířil ven na rampu. V tu chvíli už byl rychlejší jeden z těch co mě sem dovezli.

Mám všechno u sebe. Díky za cestu a hodně štěstí.

Jen jsem chladně odpověděl. Neměl jsem moc chuť se s nima více bavit, ale dovezli mě sem a to se počítá. Nasál jsem do nozder pach. Byl jsme v lecjakých dírách už, ale tenhle smrad byl teda něco extra. Podle toho co jsem tady viděl, tak tady asi nechybělo orpavdu vůbec nic. Tedy kromě Imperiálních vojáků a ti mi tady fakt nechyběli. Pod pláštěm jsem měl E-11cku a byl jsem přirpavený po ní chmátnout, kdyby to bylo potřeba. Po prvním rozhlédnutí jsem zamířil tam kam asi míří kde kdo jen co vyleze z lodi a to do kantýny. Přemýšlel jsem, do které to bude lepší a zamířil jsem do té, kterou ,,chránili" tři ozbrojenci. Ne, že bych měl averzi k někomu, který ukazoval co za poslední dobu snědl a vypil, ale tady to vypadalo, že bude někdo u koho bych mohl najít práci. Chtěl jsem výhledově kolem sebe shromáždit skupinu schopných žoldáků a udělat si také jméno, ale prvně musíme začít od píky. Pokud mě stráže nechají projít, tak půjdu do kantýny na nějaký drink. Postupuju obezřetně a pomalu, protože s nimi předpokládám nějaký problém.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Re: Krukhův výcvik (Dash Spience)

Příspěvek od Mandalorian »

Nar Shaddaa, doky corelliánského sektoru

Než jsi došel k té hospodě, dvě bandy výrostků se do sebe pustili. Jelikož však nikdo z nich nevytáhl žádnou střelnou zbraň, málokdo jim věnoval více než zběžný pohled z bezpečné vzdálenosti. Ozbrojenci tě nechali bez problémů vejít dovnitř. Než jsi zapadl dovnitř všimnul sis několika nápisů po stranách dveří. Některé byly v basicu, některé ne. V basicu jsi přečetl dosti velkým písmem „Na dluh nedáváme!“ a o něco menším „Kantýna u Blbého přístaviště“, pak nějaké letáky ohledně pohřešovaných lidí a snad nabídky nějaké práce. Než jsi zašel do budovy, Kekel odstartoval.

Nar Shaddaa, kantýna u Blbého přístaviště

Uvnitř kantýny byl vzduch relativně příjemný, alkohol, jídlo a slabé aroma nějaké omamné látky. Kantýna byla menších rozměrů a čistá. Čistá byla rozhodně, protože kantýnu osvětlovala tři okna na ulici a umělé osvětlení dobrého výkonu.
Místnost byla obdélníková s barem, který mohl mít tak patnáct metrů na delší straně. Bar nezaplnil celou stěnu, zbylo dost místa pro dvoje dveře a jeden široký průchod. Jedny dveře vedly na záchod, na druhých byl nápis nevstupovat a průchod vedl do jiné místnosti. Do místnosti, kam od vstupu nebylo vidět. U stěny se vchodem nebylo krom několika málo rostlin a třech oken nic. Desítka stolů byla rozmístěna uprostřed místnosti a okolo zbylých dvou stěn se táhly boxy.
V kantýně bylo odhadem dvacet hostů u stolů a čtyři na baru, pět droidů, tři zvířata a dva členové personálu. Žádný z hostů nebyl ve zbroji, u žádného z nich nebyla nějaká puška a maximální počet u jednoho stolu byli tři lidé. Mezi stoly chodila zeltronská servírka s podnosem a roznášela pití. Všimla si, že stojíš u dveří, přišla k tobě
Co si dáš, cizinče?
Zeptala se tě.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Re: Krukhův výcvik (Dash Spience)

Příspěvek od Dash Spience »

Nar Shaddaa, kantýna u Blbého přístaviště

Obešel jsem ty výrostky trošku obloukem. Věděl jsem, že bych je dokázal zpacifikovat na jednu hromadu všechny, ale proč se namáhat a zbytečně na sebe upozorňovat. Jen jsem dával pozor a byl jsem přirpaven se případně bránit, kdyby někomu z těch vejrostků narostla kuráž a rozhodl se si přilepšit na mě. Kolem strážných jsem procházel obezřetně, protože u těhlech týpků jeden nikdy neví, kdy se budou chtít rvát a najdou si záminku k tomu že Vám upraví vizáž. Nikoho jsme nehledal a nabídku práce určitě nikdo jen tak nestrhne. Nejlíp se práce sháněla uvnitř v kantýně, která měla velice poetický název. Ta loď co mě sem dovezla mě asi ani v dobrém přístavišti vyhodit nemohla. Rychle jsem projel pohledem celou kantýnu, abych si udělal přehled o otm, jaké jsou možnosti případného útěku či obrany kdyby to bylo potřeba. Byl to takové blbý zvyk, ale už nejednou mi pomohl. Že u nikoho nebyla vidět zbraň neznamenalo nic, neboť příruční blaster se dal schovat vždy.

Dal bych si sklenku Corelliánského piva jestli máte.

Odpovím servírce, která svou růžovou barvou září po celém lokálu a je tak dobře viditelná. Sedl jsem si na bar a čekal na svou objednávku, při které jsme si prohlížel jednotlivé zuákazníky a vyhlížel se po barmanovi, který jak tomu bylo všude určitě věděl o nějaké práci nebo o někom kdo jí rozdává. Jen co jsem se k němu dostal blíže, tak jsem ho oslovil.

Zdravím. Rád bych se zeptal, jestli nevíte o nějaké práci ve stylu ochrany, doprovodu a podobných.

Svoji žádost podpořím kreditovým čipem, který protáčím v rukou.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Re: Krukhův výcvik (Dash Spience)

Příspěvek od Mandalorian »

Nar Shaddaa, kantýna u Blbého přístaviště

Jistě. Hned to bude...
řekla servírka a odešla ti pro pivo. Než jsi došel a posadil se k baru, odešel ze záchodu jeden člověk ve stejném oblečení, jako byli ti tři venku před dveřmi. Člověk hodil na pár nějaký menší obnos a opustil podnik.
U baru jsi se zeptal barmana, zhruba čtyřicetiletého člověka, zda neví o nějaké práci. Ten si povzdechl a přejel tě zkoumavým pohledem.
Doufám, že tím doprovodem nemyslíš pánský doprovod?
zarazil se
Jseš muž ne? Hmmm, máš nějakou loď? Máš pevný žaludek? Nějaké svědomí? Jestli ne zkus, ty chlápky co stáli venku. Možná je ještě stihneš... Jsem slyšel, že maj nějaké ztráty poslední dobou, tak by mohli přibírat. Bezpečnostní agentura MOE, nejsou svatoušci, ale ani svině. Makají tady v tomto sektoru, ale vůbec nevím kolik platí...
barman se opřel o pult
Jestli máš něco proti práci ve větší organizaci, zkus se optat tamhle Graxe...
kývl hlavou k jednomu z boxů na protější straně. Tam, zády ke stěně seděl modrý twielk se zachmuřeným výrazem v červeném tričku a vedle něho mladý rodian, který se tvářil nad míru nebezpečně.
Trošku mu vybouchlo pár plánů a jde po něm pár lidí. Ale pokud jdeš po něm, dáš si vodchod a zkusíš jiný podnik...
řekl nekompromisně a dotočil pivo, které dal servírce. Ta ho položila před tebe
Měl jsi říct, že jdeš na bar, cizinče...
a odešla s tácem plných nápojů k boxům. Barman na to, že jsi požádal servírku o pivo, když jsi sám šel k baru, zaraženě koukal, ale neříkal nic.
Pak bys mohl zkusit přístaviště poblíž, občas hledaj kapitáni posádku pro strýčka příhodu. Střelce, ochranku při jednání s klienty, hlídaní nákladu a tak... hmm,
zamračil se
To se asi všechno. Myslel jsem, že je toho víc. Asi už zapomínám...
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Re: Krukhův výcvik (Dash Spience)

Příspěvek od Dash Spience »

Nar Shaddaa, kantýna u Blbého přístaviště

Na servírku jsem jen zamručel a na barmana jsem měl to štěstí. Ono přes tu moji kápi mi do obličeje moc vidět nebylo a tak jsme se nemohl divit, že neví co jsem a ono možná ani tak by to nepoznal. Tu jeho poznámku o tom, zdali jsem chlap nebo ženská jsem přešel jenom přikývnutím, že jsem chlap. Při výčtu toho co všechno se tady dá dělat jsem si rozpomínal na toho chlapíka co zorvna odešel. Je pravda, že vypadali jako profesionálové a tak asi i vystupovali veřejně. Taková pozornost se mi moc nehodila, přeci jenom stále bych měl sloužit Impériu. Ovšem, později si je najít můžu.

Nejsem lovec, i když taky toho jsme schopný. Nebudu Ti tady dělat bordel.

Odpovím mu jenom na jeho dotaz. Chápu, že by nerad tady měl bordle a určitě si ho dokáže sám zařídit. Když přišla servírka koukali na mě s barmanem jako na moulu a je fakt, že jsem tak musel vypadat.

Omlouvám se, když jsem Tě viděl hned ve dveřích tak jsem nemohl nějaké té objednávce odolat.

Zkusím to zahrát do ztracena, abych tady nedělal nějakou divnou atmosféru. Hodil jsem na bar kreditové čipy za pivo a taky nějaké drobné za informace.

Díky Ti za informace. Je jích i tak dost.

Napiju se a vyrazím za Graxem. Opatrně pod pláštěm přepnu E-11cku na omráčení, protože předpokládám, že ten rodian na mě zkusí nějaké blbé triky a já jsme tady opravdu nechtěl dělat bordel.

Zdravím Tě Graxi. Hostinský říkal, že by se Ti mohl hodit někdo kdo se postará, že Ti nikdo neustřelí hlavu. Pokud je to místo stále volný, tak bych o něj měl zájem.

E-11ckou mířím pod pláštěm na toho rodiana, protože mu nevěřím. Je mladej a blbej.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Re: Krukhův výcvik (Dash Spience)

Příspěvek od Mandalorian »

Nar Shaddaa, kantýna u Blbého přístaviště

Z těch dvou si první všiml, že jdeš k jejich boxu Rodian, ruka mu sjela pod stůl, a zasyčel na Graxe. Grax, doteď zírající do blba, či spíše do sklenica piva s opřenou hlavou a nepřítomným pohledem v očích sebou trhnul a zmateně se rozhlížel po okolí. Když si Grax uvědomil, že se blížíš jen ty, trošku se zklidnil a něco zašeptal na Rodiana. Ten mu přikývl a Grax se lehce pousmál.
Přišel jsi k nim a spustil jsi svou. Rodian na tebe upřeně hleděl, ale ruku zpod stolu nevytáhl. Grax si povzdechl, svěsil ramena a zeptal se tě.
Ano, nabírám stále. Kolik si účtuješ za své služby a co nabízíš?
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Re: Krukhův výcvik (Dash Spience)

Příspěvek od Dash Spience »

Nar Shaddaa, kantýna u Blbého přístaviště

Nespletl jsem se, když jsem předpokládal že ten rodian se pokusí o nějakou kravinu a tak jsem byl ve střehu, ale zatím vypadal v klidu. Když jsem viděl Graxe, jak tam sedí a čumí do blba, skoro jsme si říkal že jsem radši měl jít za těmi ozbrojenými chlápky, ale i na to bude čas. Nevypadal nic moc, ale třeba to byl jen první pohled a pak se ukáže aspoň trošku jako chlap.

Tak to je moc dobře. Slyšel jsem, že se Ti někdo stará o hlavu a já můžu zajistit, aby jsi o ní nepřišel. Ovládám dobře boj z blízka i z dálky, blaster i vibrodýka, speedr i frachťák. Dokážu v klidu splynout s davem a dělat Ti stín a v případě potřeby z něj vystupovat. Záleží co budeš potřebovat, v tomhle jsem celkem všestraný. Co se týče ceny, tak jako Tvůj bodyguard to vidím na 80 kreditů na den. Můžeme se domluvit i na palcení měsíčně, ale to jen pokud mi o sobě něco řekneš a já poznám, že nepráskneš do bot jen co se bude msuet platit, ale říkám rovnou že kdyby Tě to napadlo, tak budu další kdo Ti půjde po krku.

Sdělil jsem mu co mu můžu nabídnout stejně jako to co za to chcu. Cena to dle mě byla přijatelná, ono v téhle době taky něco shánět a kupovat je pěkně drahej špás.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Re: Krukhův výcvik (Dash Spience)

Příspěvek od Mandalorian »

Nar Shaddaa, kantýna u Blbého přístaviště

Hmm, takže i zabiják?

lehce se usmál.
To bychom se domluvit mohli. Poslední dobou je okolo mě celkem rušno. Jde po mě bývalá žena, bývalý manžel mé současné přítelkyně a bývalý obchodní partner... trošku moc změn najednou.
twielkovi se vrátil zpátky utrápený výraz a pokračoval
Víte jak se to říká, změna je život a život je změna.
Rodian na tebe nadále koukal s rukou pod stolem.
Myslím, že těch lidí co po mě jdou, je už takhle až až... netřeba přidávat, ale platil bych měsíčně. Co kdyby někoho z nás zabili dříve...
Rodian tě stále sledoval, ale koutky úst mu trošku zacukaly.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Re: Krukhův výcvik (Dash Spience)

Příspěvek od Dash Spience »

Nar Shaddaa, kantýna u Blbého přístaviště

Jo i zabiják, když je to potřeba. Tedy na mém bývalém místě jsem byl hlavně zabiják.

Sdělil jsem mu jen tak jakoby bokem. Ono je lepší když bude vědět s kým má tu čest a přejdou ho nějaké blbé myšlenky. Podle toho seznamu, který mi vyjmenovával, tak byl opravdu velice nepopulární a naštval opravdu dost lidí nebo twileků nebo co to všechno naštval.

Má pravdu, že život je změna a změna je život, proto jsem tady. Můžu se jen zeptat co jsi vlastně zač a co jsou zač Ti co jsi naštval? Přeci jenom to asi není jenom tak někdo, když si může najímat zabijáky nebo kdo Ti jde po krku.

Poslouchal jsem dál a sledoval rodiana.

Dobře máš pravdu, že by to asi takhle mohlo skončit. Tak řekni tady tomu Tvému kamarádu, aby na mě přestal mířit tím blasterem nebo mu ten jeho úsměv smažu z ksichtu. Přišel jsem dobrovolně se Tě zeptat na práci, kdybych Tě chtěl zabít už jsi mrtvý a to mi věř.

Střelil jsem ne zrovna hezkým pohledem po rodianovi a nepřestával jsem na něj mířit. Byl jsem přirpavený do něj pustit ten omračující výstřel a taky uhnout. Ten jeho pohled a ty blbé řeči se mi nelíbily.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Re: Krukhův výcvik (Dash Spience)

Příspěvek od Mandalorian »

Nar Shaddaa, kantýna u Blbého přístaviště

Twielk na tvoji zmíňku o předchozím pracovním umístění zaregoval jen pokýváním hlavy, rodian nijak. Když si se zeptal, co je vlastně twielk zač, trvalo par chvil než odpověděl.
No, obchodník, co naštval pár lidí. Neříkal jsem to už? No, a zabít by mě chtěl jen ten manžel. U ostatních to vypadá, jen ná lámání kostí. Mých kostí, a ja si na ně potrpím. To chápete, ne? Ale asi nechápete, že tohle je Nar Shaddaa... tady se zabíjí i pro míň. Proč je na mě naštvaná manželka, asi netřeba rozvádět. Je celkem mírné povahy a tak jen mohla objednat pár lidí na zlomeniny. Manžel mé současné přítelkýně? Taky snad netřeba rozváděť. Celkem prchlivý chlápek, co ho poslední dobou obklopuje taková ta temná a zlá aura. Obchodní partner? Naštvaný, že bývalý manžel vycouval z obchodu... taky pruďas. Tipnul bych, že mi taky přeje nechat něco zlomit, ale má sklon přeháňet. A nevím, zda bych přežil s padesáti zlomeninama...
při té představě se twielk otřásl. To už jsi se obořil na rodiana. Ten se na tebe podíval, usmál se a řekl
Já ne tebe nemílím, ja leštím... chčes důkaž?
a blbě se zasmál
Ale no tak, Neego, chovej se slušně...
okřikl ho Grax.
A pozdrav svého nového kolegu, pokud teda maté zájem, pane..., eh, vy jste se tuším nepředstavil, že?
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Re: Krukhův výcvik (Dash Spience)

Příspěvek od Dash Spience »

Nar Shaddaa, kantýna u Blbého přístaviště

V klidu jsem vyčkával než mi Grax odpověděl. Opravdu jeslti po něm šli všichni tihle a ochranku mu dělal tenhle rodian, tak se vůbec nedivím, že se tolik bojí o krk.

Chápu dost věcí, včetně toho že jsme na Nar Shaddaa. Byl jsem v horších dírách, kde Tě zastřelili za to, že jsi vylezl z lodi. O otm mi nic moc říkat nemusíš, mám za sebou ne zrovna čistou životní čáru. Ty Tvoje zlomeniny omezíme na minimum a přidáme nějaké těm, kteří Ti je přijdou udělat a já věřím, že Ti dají pokoj.

Pak sjem se věnoval rodianovi a v takovém mém náznaku podivení jsme uklonil hlavu na levou stranu. Přemýšlel jsem jestli dobře rozumím a nebo ten rodian tak blbě šišlal. No ať tak nebo tak, bylo načase mu ukázat, že já na srandu moc nejsem. Grax ho sice okřikl a já se aspoň dozvěděl jak se ten pitomec jmenuje. Zatím to byl pro mě pitomec, protože neukázal že není.

Je mi to i celkem jedno co děláš. Srandu moc rád nemám, tak si jí nechej od cesty. Zájem mám. Dle toho co říkáš to není nic těžkého. Nepředstavil máš pravdu. Mé jméno je Krukh.

Přisednu si do boxu, přeci jenom nebudu u svého šéfa stát.

Máš nějaké větší plány teď?
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Re: Krukhův výcvik (Dash Spience)

Příspěvek od Mandalorian »

Nar Shaddaa, kantýna u Blbého přístaviště

Grax se usmál a začínal vypadat spokojeně.
To opravdu rád slyším, velmi rád. Chapající personál je něco, co je občas dost vzácného. A chápající a schopný býva občas i rarita.
Rodianův výraz se při těchto slovech nezměnil. A nezměnil se, ani když jsi na něj promluvil ty. Měl na své tváři stále přiblblý výraz.
To je škoda, co by byl šivot bes leglaše. Šivot bývá občas až moc klátký...
chtěl říct ještě něco, ale když jsi mluvil, nechtěl ti skákat do řeči a skákat do řeči svému zaměstnavateli teprve ne. A tak tam jen tak seděl a přiblbe se tvářil. Tvářil se stějně, když si Grax při tvém přisednutí trošku odsedl, ale ne o moc, protože se k němu nechtěl moc přiblížit.
Poslyšte, pane Krukh, plánujete se zde zdržet delší dobu? Nebo v mých službách?
vyzvídal tvůj chlebodárce a po chvíli ti odpověděl.
Plány? Nemám zájem o nějakou zběsilou akci, jen přežít... a až mi donesou jídlo, půjdem do mého bytu. A pak se uvidí...
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Re: Krukhův výcvik (Dash Spience)

Příspěvek od Dash Spience »

Nar Shaddaa, kantýna u Blbého přístaviště

Že Grax vypadal spokojeně bylo dobré. Už teď jsme věděl, že tohle není práce po které bych zrovna prahnul, ale měla by mi relativně snadno vydělat peníze do nového začátku. Potom prostě zmizím. Podíval jsme se na rodiana, dkyž Graxy mluvil o té inteligenci zaměstnanců.

Moc dobře rozumím.

Odpvoěděl jsme soucitně a divil jsme se, že do téhle doby měl Grax všechny kosti v těle celé. Už teď jsme ho měl plné zuby a když vezmu, že s ním pravděpodobně budu i nadále každý den, tak ho asi zabiju a shrábnu všechny prachy sám. Na druhou stranu, živé štíty byly také potřeba a on se třeba jako takový štít osvědčí. Na jeho řeči jsme nereagoval. Rozhodl jsme se to řešit takto, abych Graxovi nepřidělával starosti s tím ,že jsme mu zbil a možná zabil personál.

No jak se zdržím. Uvidíme, jak to bude nutné. Pokud se pokusí někdo nám zkřížit cestu, tak mu vysvětlím že to dělat nemá. Pokud bude nabídka lukrativní a já z ní uvidím přínos mohu zůstat. Jestli ne, půjdu zase o dům dál. Po zbytek života dělat bodyguarda, opravdu nechci. Dobře. Mylsím, že do hospody si to nikdo nepřijde vyřizovat, ale jeden nikdy neví.

V klidu jsem seděl a sledoval vchod a hsoty v hospodě. E-11cku jsem měl stále na omráčení, takže kdyby přišel někdo z výše zmiňovaných stačilo ho omráčit a vyřešit si to s ním třeba tak. Teď jen počkat než Grax dojí a půjdeme.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Re: Krukhův výcvik (Dash Spience)

Příspěvek od Mandalorian »

Nar Shaddaa, kantýna u Blbého přístaviště

Graxovi servírka přinesla na talíři nějaké maso s bramborami. Grax to jídlo pojedl v klidu, nikým nevyrušovan. Nikdo z hostů se k vašemu boxu ani nepřiblížil a podnik navštívilo jen pár hostů a podobný počet jej opustil. Když se Grax zvedl k odchodu, zvedl se i Neego. Než twielk položil na stůl odpovídající sumu kreditů a měl se k odchodu, byl už rodian poblíž dveří, kterými právě odcházel nějaký gran. Když grax došel ke dveřím, Neego už byl venku před hospodou, kde panoval čilý dopravní ruch. Ti uniformovaní, zde již nestáli. Po rváčích zde nebylo ani památky. Na přístavišti byla jen jedna B-7, zbylá stání byla prázdná. Novem byl ohořelý nákladní landspeeder, ze kterého ještě vycházel slabý kouř, asi třicet metrů nalevo od hospody. Aroma ulice a potažmo planety bylo stále stejné.
Když Grax vyšel na ulici, řekl ti
Je to jen pár set metrů tamtím směrem...
a mávl k vraku náklaďáku. Neego zaujal místo pár metrů před Graxem. Šli jste po pravé straně ulice, krytí z jedné strany plotem přístaviště. Po pár set metrech a dvou vchodech, zahnul Neego doprava a otevřel dveře, kterými jste vešli dveře.

Nar Shaddaa, Graxův dům

Ocitli jste se v silně osvětlené chodbě, která asi po deseti metrech zatáčela vlevo. Když vyšel Neego za roh, zůstal stát a vy za ním. Zde, již chodba byla tmavá. Ze tmy promluvil nějaký muž.
Graxi?
Neego odpověděl do šera
Ktoše? Šádnýho nesnáme...
chvíli ticho a pak promluvil jiný hlas
Fajn, pokračujte.
a svůj proslov zakončil odplivnutím na podlahu. Prošli jste rychle okolo nich. Byly tři a nijak si vás nevšímali. Jen postávali ve dveřích do nejěakého bytu. Po dalším zahnutí, tentokrát vpravo, jste se dostali do třípatrového atria, s nějakou bystou uprostřed a ochozy po stranách. Po schodech jste vyšli do druhého patra a nikým neobtěžovaní zašli do bytu 2c se jmenovkou C. Nawara u dveří.

Nar Shaddaa, Graxův byt

Byt byl uklizený, prostorný a více pokojový. Hned při vstupu ukázal Grax na jedny dveře s nápisem ubikace.
Váš pokoj spolu s Neegem.
Neego si při těchto slovech neklidně ošil, ale neříkal nic.
Má přítelkyně se mnou v tuto dobu nebydlí, je u příbuzných.
dodal dále. Neego na tyto slova nereagoval vůbec, ale použil domácí komunikační stanici, aby zavoval místní variaci policii na těch pár individuí v průvodu.
Pane Krukhu, chovejte se zde skoro jako doma, jen mi nelezte do ložnice a pracovny... krom vyjímečných případů. Místnosti jsou popsány.
a šel do kuchyně, kde si nalil panák.
To dole bylo celkem dost o kejhák. Nemyslíte?
doneslo se ti z kuchyně.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“