Výcvik pro Runga Arranuse (Peterus)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Výcvik pro Runga Arranuse (Peterus)

Příspěvek od East.Wood »

Orbita Mandalore, transportní loď třídy 'Sheathipede'

26 BBY

Na Mandalore to v posledních letech vřelo, i když ani situace v Republice nebyla o nic růžovější.

Ale tvůj nový pán, Gorak Merun, nic z toho nevmínal. Byl to žoldák každým coulem, pro něj existovaly jen peníze. Vše, co se kolem nich točilo, bylo první v pořadí zájmu tohoto 42-letého Mandaloriana, jehož poslední známkou přislušnosti k národu Mandalorianů byla jeho výzbroj. Nepotrpěl si na ni, avšak z nějakého důvodu se jí nechtěl zcela zbavit. A to nikoliv proto, že obávaný námezdní lovec Jango Fett byl doslova symbolem pro své řemeslo. Ne, Merun měl svou osobitou povahu a chtěl za každou cenu dokázat, že nejen Fett je prvotřídním zabijákem a lovcem odměn.

Merunovi už sice táhlo na padesátku, ale byl ve skvělé formě. Jeho černé vlasy byly vždy pečlivě zarovnané na kratší sestřih, naproti tomu jeho tváře bývaly většinou zarostlé plnovousem. Byl to bojovník, v souboji jeden na jednoho dokázal porazit i o hlavu větší rváče. Dobře si rozumněl se zbraněmi, téměř nikde nechodil bez blasteru zasunutého v nenápadném pouzdře na stehenní části své výstroje. Avšak od té doby, co jsi jej za zvláštních okolností poznal, byl jen zamlklý, mluvil jen o dávném slibu tvých zemřelých rodičů. Víc zatím nechtěl říci...

Zatímco jste se přiblížili jeho rodné planetě, věnoval se Gorak Merun řízení své lodi a tebe si moc nevšímal.
Teď však neočekávaně promluvil: "Jsme tady, jsi připraven splnit závazek, který mi tvoji rodiče dali? Budeš mi sloužit chlapče..."
To řekl, aniž by vzhlédl od pilotování.

Celou cestu jste spolu nemluvili, ač jsi toho měl tolik na jazyku. Nyní už jsi ale něco musel říct...
__________________________
Výcvik začíná, zde jsou některé zásadní věci, které bys měl dodržovat:
- v prvním příspěvku můžeš popsat i minulost, tvoje pocity a myšlenky
- nehraj za jiné postavy, než za tu svoji
- v každé odpovědi posuň děj o kousek vpřed, nevšak o moc
- používej správné tvary příspěvků, pokus se vyvarovat pravopisným chybám

Toť vše, můžeme jít na to ;)
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Peterus
Učedník
Učedník
Příspěvky: 4
Registrován: 10.7.2013 19:05:32
Bydliště: Mandalore

Re: Výcvik pro Runga Arranuse (Peterus)

Příspěvek od Peterus »

Orbita Mandalore, transportní loď třídy 'Sheathipede'
26 BBY

Nyní jsem se nacházel v transportní lodi třídy 'Sheathipede'. V hlavě se mi začínali honit myšlenky o Gorak Merunovi. Myslel sem si
co se ode mě asi očekává. Moji rodiče by s tím souhlasily ? To se už asi nedozvím.
Rozhlížel sem se tedy po lodi kterou mě vezl do jiného koutu galaxie. Avšak celou cestu se můj zrak upíral na jeho helmu.
Pocity nebyli moc dobré spíše opačné pořád sem byl vyplašený z toho co se bude dít dál a ke všemu ta prohnaná úzkost.
Měl sem na jazyku hodně otázek ale stále nebyla moje odvaha tak velká abych mu je položil
Řekl mi: "Pomohl sem jim v nouzi kdy se potřebovali zbavit zákeřného člověka, který proti nim začal poštvávat celou vesnici a lidé mu to začínali věřit."
Konečně něco více.
Úzkost odezněla když ukázal svou tvář. Byl zarostlý a na krátko ostříhaný.
Po celou naší cestu galaxií se na mě mockrát nepodíval.
Odpověděl sem: "Ano budu vám sloužit."
Vychrlil sem na něj hned několik otázek.:"A prosím co semnou máte v plánu? Stanu se tím co vy? Znal jste mojí matku?"

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Runga Arranuse (Peterus)

Příspěvek od East.Wood »

Orbita Mandalore, transportní loď třídy 'Sheathipede'

"Plán? Tak ty chceš znát můj plán... hmmm..." opáčil Mandalorian. Z jeho řeči nebylo poznat, zda ti důvěřuje, nebo chce zachovat tajemství. Vlastně jsi vůbec netušil, co od něj čekat. Prodá tě někomu do otroctví? Nebo si z tebe sám vycvičí poslušného otroka? Bude k tobě hodný, nebo tě podřeže při první příležitosti? Mluvil o slibu, který mu rodiče dali. Když je zbaví potíží, dají mu svého jediného syna jako odměnu. Dají... ale proč? Než jsi se jich stačil zeptat, umřeli. A tys musel chtě nechtě snášet svůj úděl, ať bude jakýkoliv.

Otázku na tvou matku nejprve jakoby přeslechl, ale když vzhlédl od navigačního přístroje, zahleděl se ven průzorem na planetu. Pak pěstí bouchl do přístrojové desky a prudce vstal.
"Tvoje matka je mrtvá a je to zásluha tvého otce! Kdyby..." zarazil se. Patrně se neovládl a teď mu to došlo.
"Už o tom nemluv!" promluvil již klidněji a ukázal na sedadlo kopilota: "Sedni si a připrav se na přistání!" zazněl jeho poslední rozkaz.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“