Výcvik pro Arese Montrose (Reamax)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Výcvik pro Arese Montrose (Reamax)

Příspěvek od East.Wood »

Hvězdný destruktor třídy Gladiator, velitelský můstek

7 BBY

Hlídková loď třídy Gladiator se zlověstně vznášela v hlubokém vesmíru, avšak dění uvnitř nasvědčovalo tomu, že se brzy vydá na cestu.

Posádku tvořilo celkem 845 mužů, přičemž přes osm stovek bylo pěšáků Impéria.

Ti se měli na rozkaz lorda Vadera přemístit z Coruscantu, tedy nynějšího Imperiálního centra, na planetu Mygeeto. Tam se po Klonových válkách začaly těžit vzácné minerály. Ty byly součásti slitiny zvané duraocel, důležitá pro konstrukce vesmírných lodí. Císař si samozřejmě Mygeeto podrobil, ale viděl v tomto bývalém sídle Intergalaktického bankovního klanu především výnos pro Impérium. Proto se rozhodl poslat velké množství vojáků na tento svět, aby těžbu nic neohrozilo.

Na můstku se zrovna pohyboval admirál Canooba, doprovázen několika nižšími důstojníky a také zvláštním hostem - inkvizitorem Vrkem. Ten spolu s jedním vybraným učedníkem měl na celou akci dohlédnout, kdyby se vyskytly nějaké problémy. Právě těžba poměrně drahého materálu přitahovala pozornost různé sebranky, která by se chtěla zmocnit lukrativních nákladů. A Palpatine chtěl jednoznačně zamezit jakémukoliv zdržování či narušování činnosti na Mygeetu.

"Jaké jsou další rozkazy, pane?" hlásil se poručík u admirála Canooba.
Ten vzhlédl zamyšleně od datapadu. Přípravy k odletu finišovaly a tak se chtěl zeptat Vaderova inkvizitora, zda nemá nějaký zvláštní příkaz.
Vrke, jenž zrovna hleděl z můstku do širého vesmíru, ani neotočil hlavu a promluvil ještě dříve, než postarší, prošedivělý velitel: "Dojděte pro Arese Montrose. Chci s ním mluvit!"

Hvězdný destruktor třídy Gladiator, kajuta
Vzbudil jsi se teprve před chvílí a ještě v leže si probíral události posledních dnů.

Darth Vader se nedávno nechal slyšet, že několik žáků pod jeho vedením se v poslední době dostalo na hodně dobrou úroveň a nezapomněl zmínit i tvoje jméno.
Přestože tě tato slova mohla uspokojovat, chtěl jsi víc. Dokázat, že nebyla náhoda, že inkvizitor jménem Vrke tehdy přiletěl na Coruscant a když dokonal své dílo, obrátila se jeho pozornost na tebe. Že udělal dobře, když tě přivedl před lorda Vadera, který v tobě vycítil velký potenciál a svěřil tě právě do Vrkeových rukou.

Ještě chvíli jsi si probíral svoje poslední tréninkové výsledky před odletem na hvězdný destruktor, když se ozval signál přicházejícího vzkazu na komunikačním zařízení...
______________________
Pravidla bys měl mít prostudována, přesto ještě upřesním důležité body:
- nehrát za jiné postavy, než za svou
- posunout děj v každém příspěvku jen o kousek dopředu
- vyhýbat se pravopisným chybám, pokud možno... ;)
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Reamax
Učedník
Učedník
Příspěvky: 13
Registrován: 19.6.2013 10:20:36

Re: Výcvik pro Arese Montrose (Reamax)

Příspěvek od Reamax »

Hvězdný destruktor třídy Gladiator, kajuta (7 BBY)

Probuzení přišlo stejně náhle jako hbité vytasení světelného meče, leč odpočinek byl plně dostačující. Zatímco takřka nehybně zíral do neměnící se zdi, v duchu přemítal o zajímavých událostech z posledních dní, které jej vůbec dostaly do téhle kajuty. Konečně jeho bezmezná píle a soustředěnost přinesla výsledky, neboť výčet učňů lorda Vadera se solidními výsledky z tréninku obsahoval mimo jiné i jeho jméno, což představovalo značný posun kupředu. Konečně mohu dokázat, že jsem hoden velkých věcí. Využít svůj nepopiratelný potenciál a rozvinout své schopnosti, uvažoval nad touto dobrou zprávou, načež vyskočil na nohy.

Stále nad tím musel přemýšlet a jeho myšlenky jej dovedly až ke dni, kdy to všechno začalo. V ten den jako by se podruhé narodil. Především inkvizitorovi jménem Vrke vděčil za to, že ho vytrhl ze spárů děsivé bezmocnosti a obyčejnosti a ukázal mu jiný směr, jenž předčil vše, o čem se mu kdy mohlo zdát. Tudíž když byl svěřen právě do Vrkeových rukou, vycítil blížící se příležitost a nyní si nemohl dovolit zklamat.
A když se najednou ozval signál z komunikačního zařízení, tak se zdálo, že nic z toho nevyšlo vniveč, byť nikdy ani nepomyslel na to, že by byl výcvik bezvýznamný. Jenže teď se měly nastřádat veškeré výsledky a nezbývalo než doufat, že se blíží pořádná mise, hodna otestovat jeho dosažené schopnosti. Přikročil až ke komunikačnímu zařízení a zabořil na něj své ocelově šedé oči, dychtivý po nějaké důležité zprávě, kterou si následně přehrál...

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Arese Montrose (Reamax)

Příspěvek od East.Wood »

Hvězdný destruktor třídy Gladiator, kajuta

Komlink se rozsvístil, vydal ze sebe signál a Ares nemeškal, aby si zprávu ihned přehrál.

Objevil se holo-obraz důstojníka. Pokynul hlavou a promluvil, doprovázen jemným šumem.
"Inkvizitor Vrke vás chce vidět na můstku, pokud možno ihned!" zněl strohý vzkaz, který ale neměl vůbec nic společného s rozkazem. Prostě ti to oznámil a obraz téměř vzápětí zmizel.

Mezitím se loď dala do pohybu, neboť všechen náklad byl naložen, posádka kompletní a veškeré náležitosti ke startu hotovy. Plán trasy byl určen z mezipřistáním na Tarisu, ovšem to platilo jen pro důstojníky a doprovodnou četu vojáků, která zde pak měla jiné poslání.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Reamax
Učedník
Učedník
Příspěvky: 13
Registrován: 19.6.2013 10:20:36

Re: Výcvik pro Arese Montrose (Reamax)

Příspěvek od Reamax »

Hvězdný destruktor třídy Gladiator, kajuta

Ares nebyl nikterak překvapen, když se objevil holografický obraz důstojníka. S nepředstíraným zájmem si vyslechl krátkou zprávu, na níž neměl šanci ani odpovědět. Jenže jelikož to v podstatě nebylo ani zapotřebí, tak si s tím nelámal hlavu. Instrukce byly strohé, leč naprosto jasné a tak se dal takřka ihned do pohybu, neboť nechtěl zbytečně zahálet a ztrácet cenný čas.

Zatímco opouštěl svou kajutu, tak se loď dala konečně do pohybu. To považoval jako dobré znamení - proč by jej inkvizitor chtěl vidět, kdyby pro něj neměl nachystanou nějakou misi? Silně pochyboval, že by na palubě vůbec byl, kdyby měl po celou dobu pouze meditovat a flákat se ve vlastní kajutě, po čemž vskutku opravdu netoužil.

Přesun k můstku si snažil zkrátit tím, že vzpomínal na svůj výcvik a na všechny důležité lekce a rady, které mu byly mnohokrát názorně předvedeny či řečeny. Cítil se plně připraven, dychtivý předvést se v tom nejlepším možném světle, a proto byl plánoval přijmout jakékoli poslaní.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Arese Montrose (Reamax)

Příspěvek od East.Wood »

Hvězdný destruktor třídy Gladiator, můstek

Když Ares po krátké procházce chodbami lodi konečně stanul na velitelském stanovišti, jako by tam vlastně ani nebyl.

Velící důstojník právě udílel pokyny vysílačkou, jeho zástupci se věnovali svým činnostem a navigátor zadával souřadnice jejich příští zastávky. Inkvizitor Vrke ani nebyl vidět, seděl v koutě na otočním křesle a zprvu se díval úplně jiným směrem. Byl nějak zamyšlený.
"Tak jste tady, pane Montrose! Přidejte se prosím k nám..." řekl inkvizitor nevzrušeně, ještě, než se na mladého učedníka podíval. Jeho oči byly tajemné, na něco myslel. Ale ještě jsi nedokázal přesně vycítit jeho myšlenky.

"Nechte nás o samotě, admirále!" řekl najednou příkře a nižší důstojníci hned zanechali své práce, aby opustili spěšně můstek. Admirál Canooba byl vyditelně nesvůj, na své lodi nestrpěl rozkazy jen tak od někoho a tak své místo opustil jen s velkou nevolí.

Nyní se Vrke konečně otočil přímo k Aresovi.
"Darth Vader věří, že vy ještě s několika vyvolenými učedníky jste špičkou mezi budoucími invkizitory. Já osobně si to nemyslím, ale lordu Vaderovi jsem plně oddán a proto musím sdílet i jeho názor. Přikázal mi, abych vás vzal s sebou na tuto bezvýznamnou cestu. Je si jist, že naberete nějaké zkušenosti, že... dostanete šanci ukázat, co ve vás skutečně je. Takže dívejte se a učte se!" vyložil Vrke karty na stůl.

Popravdě byl mírně arogantní a nedůvěřoval mladému Montroseovi ani za mák. A ani se to nesnažil příliš zakrývat. Byl by raději sám, nebo hledal nepřátele Impéria, než ztrácet čas v tomto nudném transportu.
Přesto očekával od svého svěřence nějakou reakci.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Reamax
Učedník
Učedník
Příspěvky: 13
Registrován: 19.6.2013 10:20:36

Re: Výcvik pro Arese Montrose (Reamax)

Příspěvek od Reamax »

Hvězdný destruktor třídy Gladiator, můstek

Během krátké procházky jsem si pročistil hlavu, až jsem nakonec dorazil až k velitelskému stanovišti, tedy na dané místo určení. Jenže jakmile jsem se ocitl na místě, očekával jsem větší povědomí o mé přítomnosti než přehlížení silně hraničící s ignorancí. Posádka možná vypadala, že je zaměstnána svými tradičními úkoly, ale stejně mi připadalo, že tohle je zcela nepřípustné! Sice jsem byl stále téměř na dně hierarchického žebříčku coby inkvizitor, ale byl jsem připravený nabrat vzestupnou tendenci a byl jsem také pověřen a vycvičen samotným Darth Vaderem! To něco znamenalo, mnohem víc, než kdokoli z této posádky (pochopitelně vyjma Vrkeho) může vůbec kdy dokázat. Měli by mi prokazovat mnohem víc úcty, pomyslel si s hořkostí na jazyku.

Touto nerozumnou nezdvořilostí jsem byl poněkud znechucen, ovšem nedokázalo mě to vykolejit natolik, abych se nesoustředil na to, proč tu jsem. Když inkvizitor konečně promluvil, tak jsem přikývl na znamení toho, že rozumím a krok za krokem jsem mířil směrem k němu. Nedokázal jsem odhadnout, kam se ubírají jeho myšlenky. Ani jeho tón hlasu nenaznačoval nic neobvyklého, takže jsem neměl žádné informace, které bych mohl odhadnout již před samotným rozhovorem, tudíž nemělo smysl otálet.

Ještě před tím však museli místnost opustit všichni ostatní. S pobavenými jiskřičkami v očích jsem sledoval, jak admirál s velkou nechutí reaguje na jasný a zřejmý příkaz. Cítil jsem u toho částečné zadostiučinění a nemohl jsem se dočkat na výraz v jeho tváři, až mu jednoho dne dám příkaz já...
"Poslal jste pro mě pane?" zeptal se, když byli o samotě otázkou, na níž neočekával odpověď. Poté již mluvil pouze Vrke a věru nebylo to úplně to, na co jsem tak dychtivě čekal a chtěl slyšet, třebaže stále to mohlo být podstatně horší. Jenže jsem z něj cítil, že mi zřejmě úplně nedůvěřuje, což bylo na jednu stranu pochopitelné, ale na druhou stranu jsem musel myslet na to, že mě právě Vrke přivedl k lordu Vaderovi. Alespoň skrývanou lhostejnost bych si patrně zasloužil...

"Pane, ve výcviku jsem si počínal svědomitě a dosud jsem postupoval na výbornou. Rád bych vám osobně dokázal, že přinejmenším u mě se lord Vader nemýlí. Každopádně rozumím pane, budu se dívat a učit, je-li to váš rozkaz" odpověděl jsem sebevědomě, neboť jsem zastával názor, že zdravá dávka sebevědomí nemůže být na škodu. Nedělalo mi vůbec žádnou radost, že tahle cesta byla dle slov inkvizitora bezvýznamná, ale navzdory tomu to na sobě nedával nikterak znát.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Arese Montrose (Reamax)

Příspěvek od East.Wood »

Hvězdný destruktor třídy Gladiator, můstek

"Ne, rozkaz to rozhodně není. Berte to spíše jako doporučení zkušenějšího. Lord Vader nepromíjí případné chyby tak, jako já. Takže pokud si chcete v jeho očích udržet výborné hodnocení, dělejte jen to, co vám řeknu!" řekl nesmlouvavě Vrke a bylo zřejmé, že diskutovat s ním nemá cenu.

Admirál Canooba se ve stejnou chvíli objevil ve dveřích s důležitou zprávou: "Myslím, že byste měli dokončit svou konverzaci. Máme potíže na přídi lodi, půjdete se mnou?" Velitel se sice zeptal, ale považoval to za trochu zbytečné, neboť inkvizitor pochopitelně ihned šel, aby zkontroloval vzniklé problémy, které by mohly narušit časový plán transportu.
"Ehm, přidáte se, pane Montrose, nebo zůstanete a dohlédnete na dění na můstku?" položil ti ještě otázku, zatímco navigační důstojníci se vrátili a opět obsadili svoje místa.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Reamax
Učedník
Učedník
Příspěvky: 13
Registrován: 19.6.2013 10:20:36

Re: Výcvik pro Arese Montrose (Reamax)

Příspěvek od Reamax »

Hvězdný destruktor třídy Gladiator, můstek

Už se mi zdálo, že můj krátký proslov snad na inkvizitora alespoň trochu zapůsobil, ale důraz na konci jeho odpovědi naznačoval úplný opak. Na tohle už nemělo smysl jakýmkoli způsobem odpovídat - sdělení bylo jasné a zcela pochopitelné a navíc se mi zdálo, že diskutovat nadále s inkvizitorem na toto téma bylo zbytečné. Takže jsem odpověděl pouze pokynutím hlavy na znamení souhlasu, neboť nic dalšího nebylo zapotřebí.

V tu chvíli se akorát přiřítil admirál s naléhavou zprávou. Zjevně upoutal pozornost i inkvizitora Vrkea, tudíž jsem ho s patřičným napětím pozoroval. Potíže na přídi lodi, mně to zní jako solidní příležitost, začal jsem uvažovat nad tím, co dobrého by pro mě z toho mohlo vzejít, aniž bych vůbec pomyslel na možné negativní dopady takové zprávy.
"Jdu s vámi," následovala kvapná odpověď z mých vlastních úst a pokračoval jsem s nimi směrem k místu, kde byly hlášeny nějaké problémy. "Můžete ty potíže blíže specifikovat, admirále?" zeptal jsem se poté, abych si udělal o situaci větší přehled. Nesnášel jsem pocit, kdy jsem nevěděl, do čeho jdu a co mě tam může čekat. Dívat se a učit se, opakoval si pro jistotu Vrkeho slova.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Arese Montrose (Reamax)

Příspěvek od East.Wood »

Hvězdný destruktor třídy Gladiator, hangár

Vrke se jen ušklíbl a následoval admirála směrem k hangáru, který se nacházel na přídi lodi.

Když jste dorazili, viděli jste poškozenou hlídkovou stíhačku, když ji tažný paprsek zrovna navedl na přistávací plochu. Hned z ní vylezl otřesený pilot, kterému pomáhali vojáci. Když stanul na pevné zemi, hned k němu přiběhl službu konající důstojník a vzrušeným hlasem se jej ptal, co se stalo. Za okamžik ukázal pilotovi cestu do útrob hangáru, sám ještě vydal několik povelů a poté přiběhl k admirálovi Canoobovi.
"Pane, ten pilot měl poškozený stroj. Byl členem hlídkové letky, ale stíhačka krátce po startu hlásila potíže s palivovými nádržemi. Přitom při poslední kontrole byly všechny plavidla v perfektním stavu, sám jsem pověřil techniky precizní revizí. Skoro to vypadá, jako když..." zarazil se důstojník. Admirál jej vyzval, aby pokračoval ve svých domněnkách.
"... jako kdyby ji někdo úmyslně poškodil!" dokončil seržant.

Canooba se narovnal, poté se otočil k inkvizitorovi, potažmo i k Tobě a čekal na další nařízený postup.
"Tomu nevěřím! Nejraději bych toho pilota zavřel za nedbalý výkon činnosti," procedil velitel zkrze zuby.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Reamax
Učedník
Učedník
Příspěvky: 13
Registrován: 19.6.2013 10:20:36

Re: Výcvik pro Arese Montrose (Reamax)

Příspěvek od Reamax »

Hvězdný destruktor třídy Gladiator, hangár

Cesta k hangáru netrvala příliš dlouho, nicméně probíhala v naprosté tichosti. Jako první se nám na místě naskytl pohled na poškozenou stíhačku, jež byla přitažena zpátky na loď a z níž posléze s obtížemi vylezl značně otřesený pilot. Načež se k nám přiřítil důstojník, který nám konečně prozradil, co se vlastně stalo.

Zpráva byla poměrně znepokojující, třebaže jsem si začínal pomalu myslet, že možná nakonec nepůjde o nudnou a bezvýznamnou cestu. "Neunáhlujte se admirále. Jestliže byla stíhačka úmyslně poškozena, tak máme na palubě zrádce, kterého je potřeba najít a zlikvidovat. Ale těžko jím bude ten pilot - proč by lezl do poškozené stíhačky, když by si toho byl vědom?" vyjádřil jsem svůj názor a pohlédl směrem k inkvizitorovi, jako bych se snažil vyčíst, jak se tváří a na co myslí.
"Měli bychom se nejprve přesvědčit o tom, že skutečně došlo k úmyslnému poškození. Pokud ne, s radostí toho pilota potrestám sám," dodal jsem ještě svou myšlenku, načež jsem se odmlčel. Zajímal mě především názor Vrkeho, ale ten prozatím zarytě mlčel.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Arese Montrose (Reamax)

Příspěvek od East.Wood »

Hvězdný destruktor třídy Gladiator, hangár

Vrke poslouchal admirála a na obličeji se mu neobjevila ani vráska. Své emoce musel ovládat dokonale, ani přilba stormtroopera neměla kamennější výraz...

"Hm, celá ta záležitost může narušit plynulost naší cesty. Slíbil jsem lordu Vaderovi hladký průběh akce a to také dodržíme. Admirále, zaveďte prosím pana Montrosea k pilotovi, ať jej vyslechne. Já se půjdu podívat na tu závadu na lodi a pak mi seženete veškeré techniky, kteří dohlížejí na opravy našich stíhaček," vydal inkvizitor rozkazy a admirál Canooba znovu s viditelnou nechutí chystal se je vyplnit.

"Tak pojďte, půjdeme na ubikace pilotů. Jsem si jist, že nezjistíte nic neobvyklého. Impérium vybírá z akademií jen ty nejlepší piloty, kteří rozumějí svým strojům. Pokud se ale přesto prokáže jeho vina..." sykl cestou velící důstojník a za nedokončenou větou zaťal pěst a zahrozil jí ve vzduchu.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Reamax
Učedník
Učedník
Příspěvky: 13
Registrován: 19.6.2013 10:20:36

Re: Výcvik pro Arese Montrose (Reamax)

Příspěvek od Reamax »

Hvězdný destruktor třídy Gladiator, hangár

Po nějakou dobu jsem neměl potřebu se vyjadřovat. Svou myšlenku jsem již sdělil a neměl jsem prozatím nic víc, co bych v daný moment mohl dodat, takže ticho způsobovalo pravděpodobně přemýšlení Vrkeho. Jak mně tak i admirálovi muselo být jasné, že se bude postupovat podle toho, jak vyhodnotí situaci a následně jak uzná za vhodné.

Když byly konečně vydány očekávané rozkazy, tak jsem si v duchu pogratuloval. Alespoň dle mého názoru jsem dostal tu atraktivnější práci a výslech pilota pro mě nepředstavoval žádný problém. Vydal jsem se tedy společně s admirálem směrem k ubikaci pilotů, jak mi sám admirál naznačil. "..tak byl tenhle let jeho poslední," dokončil rázně admirálovu větu.
"Já si taktéž myslím, že nezjistím nic neobvyklého, ale přesto se to musí udělat. Ovšem pakliže byla stíhačka sabotována, máme tady daleko větší problém než neschopnost jednoho pilota," oznámil poté svůj dojem z této situace a zamyšleně postupoval vstříc výslechu.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Arese Montrose (Reamax)

Příspěvek od East.Wood »

Hvězdný destruktor třídy Gladiator, ubikace pilotů

Greg Canooba nebyl nikterak nepřející člověk, ale na své lodi měl rád disciplínu a pořádek. Kdo se tím neřídil, neměl u něj na růžích ustláno a většinou se během krátké doby pakoval z jeho posádky. Potíží bylo, že Vaderovi inkvizitory nemohl jen tak vyhodit, ba co víc, musel plnit jejich přání a příkazy, což mu bylo od začátku plavby viditelně proti srsti.

"Tady to je, dejte se do toho. Hodně zdaru!" řekl úsečně admirál, když jste došli na místo.
Ubikace nebyla zavřená a mohl jsi tak pozorovat pilota, který byl momentálně v péči lékařského droida. Seděl na kavalci a ani nedutal, když jej robot skenoval kvůli vnitřnímu zranění a poté mu píchl nějakou injekci.
"A dejte mi prosím vědět hned, jak se dozvíte něco znepokojivého..." otočil se ještě Canooba k tobě s naléhavým požadavkem, aby byl o případných špatných zprávách informován dřív, než Vrke.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“