Výcvik pro Terrise Sorena

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Terris Soren
Učedník
Učedník
Příspěvky: 11
Registrován: 04.6.2013 21:51:52

Re: Výcvik pro Terrise Sorena

Příspěvek od Terris Soren »

Coruscant, spodní patra, bar "Bíla hvězda"

Jak řada ubývala ani jsem nevnímal, jelikož jsem měl hlavu plnou myšlenek. Než jsem si to, ale uvědomil přišla na mě řada.
Najednou jsem stál před samotným Vialoussem..

Doslechl sem se, že nabíráte na práci, tak jsem sem přišel. A měl bych zájem letět na Maridun. A navíc potřebuju prachy. Tak bych tu vám a zde panu Levyanovi nabídl své služby. Jmenuju se Terris Sorren, žiju na Coruscantu, to kvůli tomu, že jsou tu nejlepší kontakty. Specializuji se na boj s dálky pomoci blasterových pušek a karabin, preferuji Blastech. Splním každý rozkaz nehledě na následky. To je tak co bych o sobě pověděl.
Dal jsem Vialoussovi o sobě informace a tak trochu jsem doufal, že ho aspoň něčím zaujmu a vybere mě jako člena na práci na Maridunu. Snad jsem mu neřek něco co by mu nevyhovovalo, už žadnou delší dobu nebyl kšeft a nemam žadný prachy tak snad to klapne.
Pomyslel jsem si a zajímalo co je to za test pro ty co projdou, kde se rozhodne jestli budu součástí teamu nebo ne. Měl jsem nervi napochodu..

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Terrise Sorena

Příspěvek od East.Wood »

Coruscant, spodní patra, bar "Bíla hvězda"

Toydarian jen nevzrušeně zapsal nabyté informace do datapadu a pak ti jen gestem ukázal zpět k baru, kde už seděli zájemci, kteří byli před tebou.
Mohl jsi si povšimnout jediné ženy, která se nacházela v této mužské společnosti plné násilníků a vyvrhelů. Byla to mladá twi'lecká lovkyně, která přes svůj poměrně nízký věk vypadala jako zkušená pirátka, její rysy jí dodávaly zkušenost a odhodlání.

Tajemník pana Levyana si zapsal všechny žoldáky, aby za posledním sednuvším si opět vzlétl od stolu, kde seděl společně se svým pánem. Bylo vás třiatřicet.

Vialouss nyní opět hlasitě promluvil do šeptajícího davu.
"Dámo a pánové, děkuji za spolupráci a nyní nastane čas, kdy náš prověřený a spolehlivý test vybere ty nejzkušenější a nejodvážnějí z vás, kteří budou vybráni na nebezpečnou misi, ze které možná nebude návratu. Prosím, račte za mnou!"
Levyan sledoval celý ten tyjátr a kdyby mohl mluvit, jistě by se rozechtal na celé kolo. Takhle se jen neznatelně zakuckal.

"A co teď?" zeptal se trochu hloupě a řečnicky sám sebe Gaft. On i vy ostatní jste však brzy měli nalézt odpověď.


Coruscant, spodní patra, skladiště naproti 'Bílé hvězdě'

Toydarian vyletěl z baru a zamířil si to k obrovskému skladišti, které se naproti přes ulici tyčilo do poledního slunce.
Na první pohled vypadalo opuštěně, nikdo tu dlouhé roky neprováděl žádnou činnost. Přesto na vratech svítil poměrně nový nápis, vyvedený v rudé barvě a psaný basicem:

LEVYAN STAR TRANSPORT'S

Tady se Vialouss zastavil a počkal, až budete všichni nadoslech.
"Co chce sakra dělat, budeme skládat bedny, či co?" trochu nechápavě se tě otázal Gaft, když jste došli na místo.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“