Jarem Kessel - Výcvik

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Jarem Kessel - Výcvik

Příspěvek od Lance Skywalker »

A long time ago, in a galaxy far, far away...

JAREM KESSEL - EPIZÓDA 0

29 rokov pred bitkou o Yavin a v Ráde Rytierov Jedi sa začína mohutný úpadok kedysi mocného Rádu! Slávni Rytieri prepadajú Temnej Strane, mnohí Veľkí Majstri sú už mŕtvi a talentovaných učedníkov je stále menej.
Mocný Sithský Lord, DARTH SIDIOUS a jeho nový učedník GRÓF DOOKU, stále potichu a v tieni spriadajú plány, ktoré budú mať za následok pád celej mocnej Galaktickej Republiky!
Pred každým novým padawanom rádu teraz stojí veľká výzva, pretože Temná Strana intriguje neustále...

Coruscant, Chrám Jedi (29 BBY)

Sedel si nervózne v menšej miestnosti pred veľkou obradnou sálou Chrámu. Okrem teba tam boli traja ďalší padawani. Twi´leecke dievča Wendy, veľmi pohľadná mladá padawanka Jedi, o rok staršia od teba, na ktorú si sa túžobne pozeral takmer od začiatku tvojho štúdia v Chráme. Ďalej tu bol nautolan Garro, menší chlapec, takmer dva roky mladší od teba, no veľmi talentovaný žiak a na záver ďalší človek, Buzz, vysoký, silný, no celkom hlúpy študent v rovnakom veku ako ty. Nemal si ho moc v láske, nakoniec ani on teba a odmalička sa nad teba vyvyšoval. Sebaisto sa pozeral na Wendy a sem-tam hodil okom po tebe a venoval ti posmešný pohľad.
Po chvíľke sa dvere otvorili a čestná stráž so zlatými mečmi vás zavolala dnu. Vstúpili ste do veľkej miestnosti, kde bola zhromaždená asi dvadsiatka Majstrov Rádu. Boli tu mnohí členovia Rady, aj mnohí majstri, ktorých si nikdy nevidel. Majster Yoda začal ceremóniu dlhým a nudným príhovorom, ktorý takmer nikto nepočúval. Potom začalo pridelovanie majstrov. Tvoj majster bol vybraný ako posledný. Bol to ľudský Majster Jedi menom Angar Korr. Vyzeral mlado, no pôsobil múdro. Na opasku mu visel obojstranný svetelný meč. Mal oblečenú hnedú róbu a tuniku rytierov Jedi a vyzeral tak na dvadsať-päť až tridsať rokov. Každý z majstrov si potom vzal svojho padawana a ceremónia skončila. Angar ti naznačil aby si ho nasledoval a rýchlym krokom odišiel. Vyšiel von z miestnosti a vzal ťa chodbami až do záhrady na streche chrámu. Rástli tu všelijaké zvláštne aj bežné rastliny a stromy, v umelom prostredí na rozlohe asi pol hektáru. Zaviedol ťa pod prastarú vŕbu, pod ktorou boli dve lavičky. umiestnené oproti sebe. Sadol si na jednu z nich a tebe ponúkol tú druhú.
"Takže, Jarem. Ako už určite vieš, moje meno je Angar Korr a budem tvojím majstrom. V prvom rade by som chcel vedieť niečo o tebe, na aký typ boja sa špecializuješ a taktiež mi povedz niečo o tvojom meči, prosím" povedal majster Korr a milo sa usmial. Konečne si mu videl poriadne do tváre. Mal krátke hnedé vlasy, úhľadne upravené dozadu a koziu briadku, takisto dokonale opravenú do elegantného tvaru. Hlboké modré oči a jeho ostré rysy tváre iba dotvárali jeho úhladný vzhľad.

______________________________-
Dobre teda - máš na odpoveď čas, teda sa nikam neponáhľaj a radšej si to dobre premysli. Opíš svoje pocity, dojmy a myšlienky počas ceremónie aj z nového majstra a snaž sa mu čo najobšírnejšie odpovedať.

Uživatelský avatar
MartyP
Učedník
Učedník
Příspěvky: 11
Registrován: 07.4.2013 20:20:26

Re: Jarem Kessel - Výcvik

Příspěvek od MartyP »

Coruscant, Chrám Jedi (29BBY)

Nervozita. Tento pocit jsem cítil už od rána, kdy jsem u postele našel hologram, který mi oznámil, že se mám co nejdříve dostavit před obřadní sál. Když jsem přišel, nervozita ještě narostla díky Wendyině přítomnosti. Chtěl jsem si samozřejmě sednout vedle ní, ale už tam byl Buzz. V chytrosti jsem ho sice převyšoval, ale po fyzické stránce měl navrch a dobře to věděl. Sedl jsem si tedy vedle Garra, ale než jsem stačil navázat rozhovor, byli jsme předvolání do obřadního sálu.
Když jsem stál uprostřed obřadní síně a snažil se neúspěšně poslouchat mistra Yodu, sledoval jsem přítomné mistry a přemýšlel nad tím, který z nich bude můj budoucí mistr. Kdyby jsem nezahlédl Wendyin odchod s jejím novým mistrem, asi bych ani nepoznal, že obřad pomalu končí. Za chvíli jsem v celé síni stál jenom já a mistři. Byl mi přidělen mistr Angar Korr. Hmm... na mistra je poměrně mladý. Snad spolu budeme dobře vycházet. Prolétlo mi při pohledu na něj hlavou.
Když jsme si sedli na lavičky v zahradě, začal mi můj mistr klást otázky a když domluvil, začal jsem mu odpovídat
Do řádu jsem se dostal čistou náhodou, když na mou rodnou planetu Alderaan přilétl rytíř Jedi, hledající v našem rodinném archivu potřebné informace. Co se týče souboje, do těch se vrhám jenom z nutnosti a vždy se snažím spíše najít mírové řešení. Pokud k němu ale dojde, využívám Sílu i světelný meč. Rukojeť mého meče je uzpůsobena spíše pro praktické řešení a nemá nějaké zvláštní okrasné prvky, až na modrou čepel.

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: Jarem Kessel - Výcvik

Příspěvek od Lance Skywalker »

Coruscant, Chrám Jedi

Počas tvojho rozprávania sa majster Korr celý čas jednou rukou pohrával so svojou briadkou a pozorne ťa počúval. Keď si skončil, nepovedal nič - iba prikývol a požiadal ťa, aby si mu podal svoj meč. Keď si ho vytiahol, pomaly sa zdvihol z tvojej ruky a ladným pohybom sa vzniesol, aby dosadol do ruky majstra Korra. Ten si ho skúseným okom pozorne obzrel. Potom nahmatal tlačítko a ticho záhrady preťalo syčanie modrej čepele. Majster pár krát otočil mečom a potom nechal čepeľ v rovine približne na úrovni svojej tváre. Zavrel oči a tvárou iba pár centimetrov od modrého svetla tvojho meča sa zhlboka nadýchol. Teba to však veľmi prekvapilo. Nebol si si istý čo robí, ale cítil si obrovskú koncentráciu Sily. Majster vypol meč a otvoril oči. Po chvíľke ticha prehovoril.
"Majestátna zbraň, vskutku" povedal, podávajúc ti meč naspäť. Teraz si už vedel, čo majster urobil. Táto technika sa nazývala "Privoňať k Sile". Počul si od nej od Majstra Yodu a ovládali ju iba mocní majstri, ktorí boli zo všetkých najcitlivejší na Silu, takže ju dokázali vnímať všetkými piatimi zmyslami.
"Vravíš, že rád riešiš konflikty mierovou cestou? To je dobre. Práve preto sa teraz vydáme na planétu Thalia v Strednom okruhu, aby sme vyriešili diplomatický spor. Považuj to za svoju prvú misiu a súčasť tréningu" povedal majster Korr a vstal. Usmial sa na teba a naznačil ti, aby si ho nasledoval. Opustil záhrady a vydal sa chodbami chrámu.

Uživatelský avatar
MartyP
Učedník
Učedník
Příspěvky: 11
Registrován: 07.4.2013 20:20:26

Re: Jarem Kessel - Výcvik

Příspěvek od MartyP »

Coruscant, Chrám Jedi
Když jsem skončil s mluvením, mistr mě požádal, abych mu ukázal svůj meč. Vyhověl jsem mu a mistr si ho začal zkušeně prohlížet. Aktivoval meč a když s ním párkrát cvičně zatočil, zavřel oči a nadechl se. Cítil jsem velkou koncentraci Síly a zajímalo mě, co vlastně mistr dělá. Když vypnul a pochválil můj meč, konečně jsem si uvědomil, čeho jsem byl právě svědkem. Vzpomněl jsem si totiž, jak mi mistr Yoda už o této technice vyprávěl. Musí to být velmi talentovaný a nadaný Jedi. Obdivoval jsem svého mistra. Po pár minutách nato jsem byl překvapený i šťastný zároveň. Mistr mi totiž oznámil, že se brzy vydáme na diplomatickou misi. Páni! Moje první mise! Buzz určitě zezelená závistí. Snad na té misi nic nezvorám. Byly moje první myšlenky a mistr si určitě všiml toho, že jsem se pousmál. Zahnal jsem však svoje myšlenky o neúspěchu a vydal se za mistrem.

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: Jarem Kessel - Výcvik

Příspěvek od Lance Skywalker »

Coruscant, Chrám Jedi
Majster ťa viedol chodbami chrámu, až ste dorazili do hangáru B4. Bol to menší typ hangáru a bola v ňom iba jedna loď - korveta typu CR90, spolu s jednou pechotou republikových vojakov. Zhruba 30 mužov bolo nastúpených v hangári a zvyšok nakladal zásoby a pripravoval loď. Kapitán a ostatní dôstojníci, celkovo ich bolo päť, stáli kúsok ďalej a v pozore čakali na majstra Jedi. Majster Korr ich pozdravil a oni zasalutovali. Kapitán pristúpil bližšie. Mal na sebe uniformu republiky a cez jedno oko čiernu pásku, spod ktorej mu vystupovala široká jazva a pretínala mu nielen celé líce až nadol ale aj celé čelo a prechádzala až na pokožku jeho hlavy, ktorá bola dokonale vyholená. Dole na líci jazvy mizla v jeho hustej brade. Všetci ho volali jednoducho Mick.
"Loď je pripravená na odlet, pane. Práve dokončujeme prípravy. Na vaše prianie loď nie je ťažko vyzbrojená a zostali len dva duálne turbolasery a dva iontové kanóny" zreferoval kapitán Mick a ďalej stál v pozore.
"Ďakujem, kapitán. Poručík Rufus, informujte riadiace stredisko, že sa chystáme na odlet" povedal majster Korr a naznačil ti aby si ho nasledoval.
"Rozkaz, pane!" povedal poručík a kamsi rýchlo odbehol. Majster bez ďalších rečí vykročil priamym krokom smerom k lodi a nechal vojakov, nech dokončia prípravy.

Uživatelský avatar
MartyP
Učedník
Učedník
Příspěvky: 11
Registrován: 07.4.2013 20:20:26

Re: Jarem Kessel - Výcvik

Příspěvek od MartyP »

Coruscant, Chrám Jedi
Následoval jsem mistra a nakonec jsme došli do hangáru s korvetou CR90. Ihned jsem si vzpomněl na dobu, kdy jsem o ni poprvé četl v našich rodinných archivech. Loď, schopná silného útoku, díky dvěma dvojitým turbolaserům a čtyřem jednotlivým. Nic však není dokonalé a i tato loď má slabinu. Střílny nedokáží zaměřit na oblast přímo pod motory, takže se zde nachází slepé místo.
Šel jsem s mistrem směrem ke kapitánovi a když jsem u něj byl blíže, mohl jsem si ho lépe prohlédnout. Vypadal drsně a chladně. Když jsem viděl jeho zranění na tváři, přejel mi mráz po zádech. Jizvy ve mě vždy vzbuzovaly respekt k jejich nositelům. Postřehl jsem, že se jmenuje Mick. Podal mistrovi hlášení a ten mi pak naznačil abych ho následoval. Poslechl jsem a vydal se za ním.

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: Jarem Kessel - Výcvik

Příspěvek od Lance Skywalker »

Coruscant, Chrám Jedi

Obaja ste nastúpili do lode CR90. Majster Korr zamieril rovno do kokpitu. Tu už čakal iný poručík a čoskoro sa k vám pridal aj kapitán Mick.
"Pane! Všetky zásoby sú naložené a posledné prípravy hotové. Dostali sme povolenie k odletu" podal hlásenie kapitán.
"Zahájte štart, kapitán" vydal rozkaz majster uprel priamy pohľad na obrovské dvere hangáru, ktoré sa začínali otvárať. Najprv vznikla maličká štrbinka, ktorý vpustila do hangáru pásik svetla, ktorý sa rozširoval. Otvoril sa vám výhľad na obchodné centrum Coruscantu a zapadajúce slnko, ktoré klesalo za budovu Galaktického Senátu v diaľke. Motory lode sa rozozvučali a piloti ju pomaly odlepili od zeme. Loď sa vzniesla, vyšla z hangáru a zamierila strmo hore k atmosfére planéty. Okolo vás sa uzatvárala tma a nekonečný chlad vesmíru. Keď ste prechádzali vrchnými vrstvami atmosféry, míňali ste mnoho lodí, satelitov a iných družíc, ktorými bol orbit Coruscantu posiaty. Loď sa dostala do dostatočnej vzdialenosti od planéty, motory sa pripravili na hyperpohon a piloti zatiaľ prepočítavali koordináty.
"... 1.0.5.00 Meramský sektor... 5.0.4.8.0 Thalská sústava. Prípravy hotové, pane!" oznámil desiatnik, ktorý bol hlavným pilotom.
"Prejdite do hyperpriestoru na 3....2....1...!" odpočítal kapitán Mick a piloti aktivovali hyperpohon. Vesmír pred vami sa roztočil a všetky hviezdy sa rozmazali v nekonečnom modrom tuneli hyperpriestoru. Kapitán Mick a Majster Korr ešte prehodili pár slov a majster ti potom naznačil aby si ho nasledoval. Odviedol ťa do dvojmiestnej kajuty, kde ste si mohli odpočinúť. Majster si vyzliekol plášť a pohodlne sa usadil na posteli. Na stolíku na vás čakalo nejaké občerstvenie, o ktoré ale majster nejavil záujem - napil sa iba vody. Teraz bol zrejme čas na akékoľvek otázky, ak si nejaké mal.

Uživatelský avatar
MartyP
Učedník
Učedník
Příspěvky: 11
Registrován: 07.4.2013 20:20:26

Re: Jarem Kessel - Výcvik

Příspěvek od MartyP »

Coruscant, Chrám Jedi
Nastoupil jsem do lodi a šel za mistrem do kokpitu. Čekal zde poručík a za chvíli dorazil i kapitán Mick, který podal hlášení. Ihned poté jsme odstartovali. Dveře hangáru se otevřely a nám se naskytl krásný výhled na obchodní centrum Coruscantu. Až teď jsem si po více jak několika letech uvědomil, jak moc mi chybí Alderaan. Rodina. Přátelé.
Vznesli jsme se a procházeli různými vrstvami atmosféry, dokud jsme se neocitli ve vesmíru. V tomto nekonečném temném moři jsem byl naposledy toho dne, kdy jsem byl odveden. Bylo to jako setkat se s nějakou starou známou přítelkyní.
Vytrhl jsem se ze svých představ až když kapitán Mick odpočítával vstup do hyperprostoru.
3... 2... 1...! Při vstupu jsem viděl známé protáhlé hvězdy a poté ještě známější modrý "tunel". Naposledy jsem se pokochal hyperprostorem a poté jsem šel za mistrem do kajuty. Cítil jsem, že je to ta správná příležitost zeptat se na mou otázku. Samozřejmě jsem ji využil. Zeptal jsem se ale na podrobnosti ohledně mise, na osobní otázky je trochu brzo.
Mistře, na Thalii je diplomatický spor ? To jsem nevěděl. Co tam na nás čeká ?

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: Jarem Kessel - Výcvik

Příspěvek od Lance Skywalker »

Coruscant, Chrám Jedi

Majster Korr nebol prekvapený tvojou otázkou.
"Nie som si istý, koľko toho vieš o planéte Thalia ale... je tam veľmi zložitá situácia. Cisár Noticius nemá vládu pevne v rukách a najmä nie po tom, ako pred takmer šesťdesiatimi rokmi jeho predchodca rozpustil planetárny senát. Na planéte vládne veľká chudoba a útlak nižšej vrstvy. Majú však mocnú armádu a tá drží všetky nepokoje a rebélie na uzde. My na určitý čas vstúpime do služieb cisára, pretože požiadal o pomoc Galaktickú republiku a Rád. Hovorí sa o tom, že starý cisár je veľmi paranoidný a nikomu neverí, ani vlastným synom a preto chce mať pri sebe ochranku, hlavne počas veľkej udalosti aká sa chystá. Celá planéta totižto už o niekoľko dní oslavuje 1800. výročie pripojenia Thalie ku Galaktickej republike. Nie som si istý, čo nás na planéte čaká, no všetko sa uvidí" povedal majster a usmial sa.
"A teraz už choď spať... určite bude trvať pár hodín kým sa dostaneme na planétu a musíme byť pripravení na všetko a plní energie", dodal majster Korr a pohodlne si ľahol na posteľ.

Uživatelský avatar
MartyP
Učedník
Učedník
Příspěvky: 11
Registrován: 07.4.2013 20:20:26

Re: Jarem Kessel - Výcvik

Příspěvek od MartyP »

Coruscant, Chrám Jedi

Posadil jsem se na postel na druhé straně místnosti a pozorně poslouchal mistrově odpovědi. Má otázka ho vůbec nepřekvapila. Když mistr skončil, začaly se mi hlavou honit různé myšlenky. Převážně jsem myslel na přátele, rodinu... a taky na Wendy.
Co teď asi dělá ? Zůstala se svým mistrem v Chrámu nebo už odletěla jako já a můj mistr ? Jak se svým mistrem vychází ?
Povzdechl jsem a zavřel oči. Dnešek byl hodně náročný den.

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: Jarem Kessel - Výcvik

Příspěvek od Lance Skywalker »

Hyperpriestor, korveta typu CR90

Prebudil si sa po asi siedmych hodinách. Bol si dosť odpočatý. Majster Korr už sedel na posteli a počkal kým si sa umyl v malej kúpeľni patriacej k vašej kajute. Potom ste obaja spolu zamierili na veliteľský mostík. Tam vás už čakal kapitán Mick.
"Majster Korr, Jarem" pozdravil vás pri príchode a podal hlásenie tvojmu majstrovi. Zistil si že ste už vystúpili z hyperpriestoru. Do pristátia zostávalo iba niekoľko minút a všetci piloti pracovali. Pred vami sa rysovala zeleno-modro-hnedá planéta - Thalia.
"Dostali sme povolenie pristáť na platforme 7 v Cisárskom Paláci v meste Santhalia, pane" povedal kapitán Mick a majster Korr prikývol.
"V poriadku. Vy zostanete na lodi kapitán. Zatiaľ so mnou pôjdu len dvaja vojaci a môj padawan" povedal majster Korr a Mick okamžite prikývol a pohybom ruky naznačil dvom vojakom stojacim obďaleč aby pribehli ku vám. Jeden z nich bol poručík Rufus, ktorého si stretol už včera pri nalodení. Planéta sa stále blížila a vy ste pomaly vstupovali do jej atmosféry.

Uživatelský avatar
MartyP
Učedník
Učedník
Příspěvky: 11
Registrován: 07.4.2013 20:20:26

Re: Jarem Kessel - Výcvik

Příspěvek od MartyP »

Hyperprostor, korveta typu CR90

Když jsem se probudil, byl jsem plný energie. Odešel jsem do koupelny v naší kajutě a když jsem se odměnil troškou hygieny, šel jsem s mistrem na velitelský můstek. Kapitán Mick nás očekával.
"Kapitáne" odpověděl jsem na kapitánův pozdrav a pokývl hlavou. Známý modrý tunel - typický pro hyperprostor - byl pryč.
Sbohem, stará přítelkyně. pomyslel jsem si a usmál se. Připadal jsem si trošku jako blázen.
A v tom jsem ji uviděl. Majestátní a téměř nedotčenou - Planetu Thalia. Byli jsem k ní blíž a blíž. Mistr si s sebou chtěl vzít na planetu jen mě a další dva vojáky. Jeden z nich byl poručík Rufus.
"Poručíku" pozdravil jsem ho. Nemohl jsem se dočkat až se konečně dostanu na pevnou zem. Létání ve mě vzbuzovalo... smíšené pocity. O to horší byly, když jsme se chystali na přistání. Slyšel jsem tlumený úder a projelo mnou lehké trhnutí. Věděli jsme, že loď přistála.

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: Jarem Kessel - Výcvik

Příspěvek od Lance Skywalker »

Thalia, hlavné mesto Santhalia, Cisársky palác

Jemne ste dosadli na pristávaciu platformu a počul si syčanie chladiacich trubíc motorov. Zadná plošina sa otvorila a vysunula. Majster vydal kapitánovi Mickovi pár posledných rozkazov a vykročil smerom cez loď až von. Ty a dvaja vojaci ste ho nasledovali. Zišli ste po plošine až von z lode. Nachádzali ste sa na veľkom nádvorí, ktoré tvorilo pristávaciu platformu pre vašu loď. Celé bolo ohradené vysokým zlatohnedým múrom. Zdalo sa ti, že ste v jame, ktorá nemá žiadny vchod ani východ. Naozaj si si nevšimol nič iba vysokú stenu na vrchu zdobenú cimburím. Okolo všade pobehovali mechanici a vojaci. Stredom nádvoria sa k vám blížila skupinka ľudí. Vpredu kráčali traja muži, ktorí boli očividne významnejší a za nimi skupinka desiatich vojakov v ťažkých zlatých a červených brneniach s dlhými kopiami. Jeden z mužov mal na sebe dlhý tmavomodrý habit a na krku mu visela ťažká zlatá reťaz vykladaná onyxovými kameňmi. Bol veľmi starý a okrem striebornej brady mal dlhé strapaté vlasy, orlí nos a bystré oči s červenými zreničkami - rovnako ako všetci ostatní muži na tejto planéte, čo ti prišlo divné. Ten druhý mal na sebe rovnaké zlaté brnenie ako ostatní vojaci, no nemal prilbu ani kopiu ako ostatní a vial za ním dlhý červený plášť. Ten tretí kráčal v popredí a vyzeral naozaj majestátne. Bol mladý, no pôsobil múdro. Mal krátke čierne vlasy, dokonale opravené a koziu briadku, taktiež veľmi elegantnú. Jeho peknú tvár zdobili svietiace karmínovočervené oči a mal rovnako elegantné šaty, ktoré zdobila hlavne zlatá, modrá a červená. Vyzeral kráľovsky majestátne. Skupinka dorazila ku vám a tvoj majster sa úctivo uklonil.
"Vitajte, majster Jedi. Moje meno je Antonius Tiberius a som synom cisára Noticia. Toto je predseda cisárovej Modrej Rady, Marius Pito" ukázal na starého muža v modrom habite, "a toto je generál Quintus Lentullus, vodca V. Légie a ozbrojených síl v hlavnom meste" povedal muž kráčajúci vpredu. Jeho hlas znel múdro a mocne.
"Je mi cťou, vaše veličenstvo. Moje meno je Angar Korr a toto je môj padawan Jarem Kessel. Prišli sme na rozkaz rádu Jedi s posolstvom od Republiky" povedal tvoj majster rovnako úctivo.
"Nasledujte ma, prosím" povedal Antonius a spolu s ostatnými dvoma dôležitými mužmi sa otočil. Vojaci sa všetci pohli ako jeden a rozostavili sa piati na každú stranu aby ste cez nich mohli prejsť. Keď ste nasledovali princa a ostatných, vojaci sa pohli a sprevádzali vás na ceste po doku. Stále ti však nebolo jasné, ako sa z tejto jamy dostanete. Tvoj majster však vyzeral pokojne.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“