Výcvik pro Sirul Guril (Xavier)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Sealen
Učedník
Učedník
Příspěvky: 157
Registrován: 03.1.2013 10:12:14

Výcvik pro Sirul Guril (Xavier)

Příspěvek od Sealen »

3954 let před Bitvou o Yavin, galaxie poznává nové období míru.
Jsou to teprve dva roky co skončila strašná Občanská válka Jedi. Nejhrozivější konflikt jaký galaxie poznala, konflikt který způsobil biliony mrtvých a zdevastoval nespočet planet, horší konflikt měl však následovat.
Řád Jedi, nyní jen fragmentem své bývalé síly se stejně jako Republika snaží vzpamatovat z hrozivých důsledků konfliktu.
Zbytky Revanova slavného Impéria, nyní v troskách, trhány na kusy vnitřními boji o poslední drobky moci, mají jediný cíl, tím cílem je vyhlazení všech zbývajících přeživších Jedi a jejich řádu. Přes svoji dezorganizovanost a neustále soupeření o moc se Revanovi bývalí sithští zabijáci znovu a znovu pouští do brutálních útoků na oslabený řád Jedi. Společně s pádem řádu Jedi vzniká nová vláda Sithského společenství hnaná touhou po absolutním vítězství nad jejich zapřísáhlými nepřáteli.

Sithský zabiják Sirul Guril, na příkaz svého pána Lorda Damnaye dorazil na orbit planety Tatooine, kam sledoval loď třídy Conductor CX 21, na jejíž palubě se měli nacházet jeho nic netušící cíle.

Orbit Planety Tatooine, sektor Arkanis, vnější okraj
Z kradené paluby neozbrojeného lehkého raketoplánu třídy G vypadal Tatooine mírumilovně, duny písku barvící planetu žlutě společně s bílými chomáčky mraků tvořili překvapivě zajímavou podívanou. Ze současné výšky to vypadalo téměř jako žlutý oceán s břehy pěnícími nárazy vody v nekonečném boji s pevninou. Co však bylo důležitější byl raketoplán třídy Conductor letící do atmosféry planety.
Jež byla viditelná ve výše zmíněném oknu kradené lodi.
Vyjma této lodě nebyl vidět žádný další pohyb, což doplňovalo dojem mírumilovnosti a neměnosti planety, jakoby tady byla vždy, netknutá Revanovou válkou.

Na komunikačním panelu se s zapípáním objevila postava, přes to že postava ve skutečnosti nebyla přítomná dojem klidu a míru rázem zmizel, temnota postavy byla nakažlivá, tlačíc všechny pozitivní myšlenky do pozadí.
Postava byla zahalena, jako obvykle vysokou černou kápí se stříbrnou lesklou helmou v oblasti obličeje, jenž působila dojmem, že skrze ni není možné nic vidět. Ruce, v rudých rukavicích, založené za zády byli jediným ukazatelem myšlenek postavy. Tmavá roba, jenž jsi viděl tolikrát v minulosti, vypadala schopna vtáhnout do svého nitra všechny neopatrné tvory, které by si snad Lord Damnay pustil dostatečně blízko.
Reproduktory v komunikačním zařízení kradené lodě museli zesílit výkon na nejvyšší mez, aby byli vůbec schopny zaznamenat tichý hlas zahalené postavy, s barvou hlasu však nebyli schopny udělat vůbec nic a tak jsi jako obvykle slyšel krutý plochý zvuk.
Kolísání hlasitosti způsobovalo, že komunikační zařízení nestíhalo snižovat a zvyšovat hlasitost a proto některým slovům nebylo vůbec rozumět, během chvíle kdy postava mluvila jsi cítil jak ochabují tvé svaly a kdesi vzadu v tvé mysli vzniká kapka pochyb.
"Můj" Hlas vystoupal do nepříjemné výšky "služebníku"
Hlas se vrátil znovu do normy.
"Tvůj cíl j.." hlas znovu vystoupal do ohlušujícího kresčenda "Jedi" aby se náhle zase vrátil do normy.
"Na palubě lo.." "V tvé blízkosti.. zabij" Hlas naposledy vystoupal do ohlušujícího vrcholu "Jedi"
S posledním slovem se holohovor ukončil a tísnivá atmosféra zmizela do neznáma.
Krátce zapípala druhá konzole na komunikačním panelu označující další zprávu.

Kód: Vybrat vše

Informace k cíli.
Na palubě lodě třídy Conductor CX 21 se nachází lidský Mistr Jedi Loreck Terallo se svým miraluckým padawanem Mulokhai Zayeltem. Mistr Loreck se na Tatooine chce setkat se svým bývalým lidským padawanem Wyrrenem a jeho twi'leckou padawankou Akivou Belle.
Chtějí se setkat v opuštěném skladu, jehož koordináty jsou přilozené ve zprávě, v Anchorheadu za čtyřicet dva standartních hodin.
Zabij všechny jedi.
Po splnění úkolu použij tuto frekvenci.
Selži a budeš potrestán.
Zpráva končila zmíněnými koordináty.
Loď stála na orbitě a Tatooine se pod ní se plynule otáčel.

"Passion, Peace, strength, knowledge, power, serenity, victory, harmony, freedom, the force."
"Welcome to Dromund Kaas, where freedom goes to die, and legends are forced on the galaxy."

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: Výcvik pro Sirul Guril (Xavier)

Příspěvek od Xavier »

Orbita Tatooine

Zpráva od šéfa mi moc radost neudělala, ale ani mne zas až tak moc nevynervovala. Životnost Sithských lordů nebyla poslední dobou nijak rekordní. Ať boji mezi sebou, nebo pod útoky republiky padali další a další, v mém zájmu bylo tedy jen vytrvat a nevšímat si případné změny pána.
Planeta po dmou byla přímo ohyzdná, jen pouště, voda a zeleň na tak nízké úrovni, že jsem se začal podivovat, jak to že zde je vůbec nějaký kyslík, co ho zde asi tak může vytvářet.
Provoz byl absolutně minimální, ani to nebylo dobré, s takto malým provozem si mne snadno mohou všimnout. Držel jsem se sice v dostatečné vzdálenosti, ale byl jsem tu sám. Navíc bylo mé kradené G-čko dost nezvyklé pro dálkové cesty a tedy jak pěst na oko, a mohlo vyvolávat zbytečnou pozornost.
Zamířil jsem rovnou k Anchorheadu, na nějakou přistávací plochu na okraji města.


Sakra, omlouvám se. Sem to totálně přehlíd, sem byl nějak celkově mimo.
Naposledy upravil(a) Xavier dne 02.3.2013 16:28:47, celkem upraveno 1 x.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Sealen
Učedník
Učedník
Příspěvky: 157
Registrován: 03.1.2013 10:12:14

Re: Výcvik pro Sirul Guril (Xavier)

Příspěvek od Sealen »

Atmosféra Tatooine
Loď klesala atmosférou, vítr šlehal zrnky písku vstříc letícímu stroji, jenž nehnutě pokračoval v předem nastavené trajektorii.
Bez jakéhokoliv vnějšího zásahu se ti podařilo přistát na přistávací ploše na okraji města, zdálo se, že si dokonce ani nikdo tvého příletu nevšiml, přestože jste společně s lodí Jedi byli zřejmě jedinými návštěvníky, minimálně co se této části přístavu týče, kteří v tuto chvíli přiletěli.
Nad přístavní plochou dominovalo jedno obrovské planetární dělo, šlo zřejmě o velmi starý model, který jsi nepoznával a bylo patrné že údržba tohoto děla dává posádce zabrat.

První dojem evidentně klamal, protože k oběma lodím vyrazila menší skupinka ozbrojených mužů, pravděpodobně milicionářů. Muži vypadali dost uboze, oblečení ve vybledlých uniformách milice, mdlé výrazy na jejich tvářích značili, že je jejich dobrovolná povinnost vůbec netěší. Ne tak uboze však vypadala jejich výbava. Muži nejprve zamířili k transportu Jedi, bylo jich dohromady osm. Každý jeden ze čtyř mužů nesl jednu levnou blasterovou karabinu z výroby Gungis X weapons, dva z nich nesli ničivé SFOR republikové karabiny a poslední dva byli vyzbrojeni blasterovými pistolemi jež za války používaly mandaloriané. Přestože nesli relativně slušný zbraňový arzenál nevypadali příliš sebejistě.

Když dorazili k lodi Jedi, vystoupil z ní jen starý drobný, holohlavý muž zahalený v těžké hnědé robě, jež táhnul za sebou po zemi.
Po krátké domluvě se snědým velitelem domobrany se muž vydal směrem do města.

Velitel milice vypadal potěšeně po rozhovoru se staříkem, jenž jsi nemohl slyšet, a vyrazil společně se zbytkem skupiny ke tvé lodi, nahlížejíc skrze okénko zdali tě nezahlédne.



-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Prosím o drobnou editaci tvého příspěvku, konkrétně plavidlo ve kterém pluješ :-), když napíši že pluješ v jednom zřejmě nemůžeš být v jiném. (Tohle jsem měl na mysli

Kód: Vybrat vše

http://starwars.wikia.com/wiki/G-Type_light_shuttle
) pokud by tě to zajímalo tak konkrétně "model escape ship"[/color]

"Passion, Peace, strength, knowledge, power, serenity, victory, harmony, freedom, the force."
"Welcome to Dromund Kaas, where freedom goes to die, and legends are forced on the galaxy."

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: Výcvik pro Sirul Guril (Xavier)

Příspěvek od Xavier »

Tatooine

Vzal jsem svůj cestovatelský plášť a přetáhl jsem si kapuci přes hlavu, když pravděpodobný jedi odešel z přístaviště vystoupil jsem.
Počkal jsem až ke mne muži přijdou.
Co pro vás mohu pávové udělat?
Otázal jsem se jich, když odrazili.
Bylo mi sice jasné jasné že chtějí zaplatit přistávací poplatek, ale bylo slušné se nejdříve zeptat.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Sealen
Učedník
Učedník
Příspěvky: 157
Registrován: 03.1.2013 10:12:14

Re: Výcvik pro Sirul Guril (Xavier)

Příspěvek od Sealen »

Anchorhead, Tatooine, sektor Arkanis, vnější okraj
Hned co se vysunuli dveře tvojí lodě a ty jsi vstoupil na povrch jsi upoutal pozornost všech milicionářů.
Přestože by bylo logické, že skrytá postava v kápi nebude budit příliš velkou důvěryhodnost jsi zjistil, že se velitel otočil k zbytku milice a gestem jej poslal zpět kamsi do města. Poté se opět otočil vstříc tobě a rychlým krokem se k tobě přiblížil.
Snědá pleť, hranatá tvář, tmavé obočí, velké rty a dlouhý nos doplňovali tmavě hnědé oči.
Mastné světlehnědé vlasy byli plné drobných zrnek písku.
K tvému překvapení po tobě nevyžadoval poplatek za přistání, nýbrž se ti uklonil.
"Náš pán mě předem informoval o vašem příjezdu, jsem vám plně k dispozici" Prohlásil klanící se muž.
Od chvíle kdy jsi vystoupil z lodě jsi měl dojem, že jsi pozorován.

"Passion, Peace, strength, knowledge, power, serenity, victory, harmony, freedom, the force."
"Welcome to Dromund Kaas, where freedom goes to die, and legends are forced on the galaxy."

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: Výcvik pro Sirul Guril (Xavier)

Příspěvek od Xavier »

Tatooine, Anchorhead

Jeho přístup mne zcela zaskočil. Nebyl jsem informován, že se zde nacházejí nějaké naše síly. I když vzhledem ke kvalitě přenosu mi mohl i odzpívat půlku Valorumovy opery a nevěděl bych to.
Na druhou stranu, mohl si mne s někým plést, mohli to být vojáci jiného sitha, nebo i hutta a mohli si mne plést.
Zvolil jsem tedy raději opatrný postup.
Dobře. Jaké máte zdroje?
Jak se identifikoval ten muž z tamté lodi.
Ukázal jsem na loď jediů.
Jaké jsou vaše přesné instrukce?
Kladl jsem mu postupně otázky otázky abych zjistil důležité informace.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Sealen
Učedník
Učedník
Příspěvky: 157
Registrován: 03.1.2013 10:12:14

Re: Výcvik pro Sirul Guril (Xavier)

Příspěvek od Sealen »

Anchorhead, Tatooine, sektor Arkanis, vnější okraj

Muž na tebe hleděl s otazníky v očích. otázky zdálo se nečekal.
Poznal jsi, že je nervozní, což také způsobilo jeho zakoktání.
"C..co.. prosím?" Následoval jeden hluboký nádech a na tebe začali sršet informace.
"Myslel jsem si, že vás náš společný pán informuje.."
Tvář se mu stáhla do zamračení.
"Ne že bych chtěl tvrdit že je blbej! Asi k tomu měl závažný důvod!" V jeho hlase byl strach, nicméně ne strach z tebe.
Rozhlédnul se po přistávací ploše, sebevědomí se mu znovu vrátilo.
"Pán mi říkal, že vás poznám podle lodi jenž vám poskytl, no nechybělo málo a poznal vás také zbytek milice.. Dalo mi nějakou práci ututlat váš přílet před starostou. Mohl vám dát něco méně nápadného a nebo alespoň nekradeného.."
Nadechnul se k další odpovědi.
"Jakožto velitel milice pro Anchorhead ji mohu plně poskytnout k pomoci s vaším úkolem"
"Starosta by se ale do našich záležitostí mohl plést, takže bychom měli jednat přinejmenším diskrétně. Milice také o ničem neví" Poslední větu doprovázelo spiklenecké mrknutí.
"Není to poprvé co mám čest pomáhat našemu pánu a tak věřím, že s mojí spolupráci budete plně spokojen."
Ani na chvíli se nezamyslel nad odpovědí na tvojí druhou otázkou a v jednom nádechu vše shrnul.
"Ten dědek, ten jedi.." Lesk jeho usmívajících se zubů byl oslňující a na jeho tmavé tváři vypadal nepřirozeně.
"Jo už sem se s pár takovýma týpkama setkal za války, to poznáš i na dálku, pořád v klidu tihle Jedi, ale když víš jak bodnout tak jim ani ta jejich drahá Síla nepomůže.. " Úšklebek ti pověděl, že to myslí vážně
"Představil se jako Drexel Jekurra, že sem prý jede za přítelem".
"Dostal jsem příkaz posloužit vám co nejlíp dokážu, to je všecko co mě řekli"
"Snažil jsem se připravit co nejlíp a tak jsem pověsil pár chlapů na toho Jedi, rozumíte takovej Jedi v týhle díře se často nevidí a zrovna ve chvíli kdy se tady ukážete taky vy.. moc náhod najednou." Na tváři se mu znovu rozhostil úlisný úsměv.
"Tak co udělal jsem to dobře? Je to váš cíl?"
"Čekám teda na vaše příkazy, všecko co si budete přát já sem schopen zařídit. Vychloubal se, slunce hřálo teplým světlem.


--------------------------------------
Nevím jak moc incharacter je ta Valorumova opera

"Passion, Peace, strength, knowledge, power, serenity, victory, harmony, freedom, the force."
"Welcome to Dromund Kaas, where freedom goes to die, and legends are forced on the galaxy."

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: Výcvik pro Sirul Guril (Xavier)

Příspěvek od Xavier »

Tatooine, Anchorhead

Tak se zdálo, že evidentně si mne s někým spletl.
Tak jsou informace a informace.
Poučil jsem ho přísně.
Nedostal jsem například informaci tom, kolik máte k dispozici mužů, jakou mají výzbroj, ani jestli nemáte k dispozici nějakého... hmm... "smluvního pracovníka" jestli chápete.
Specifikoval jsem svůj dotaz, abych tušil, co mám k dispozici, a pokud se to podělá, kdo všechno mi půjde po krku.
A co sledování pana "Jekurra" týče. Ukončete ho. Ať si ale myslí, že vaše muže setřásl. Chci aby si myslel, že má vše pod kontrolou. Že vás převezl a že mu nic nehrozí, a nebude nic čekat až se k němu dostanu.
Rozhodl jsem se zbavit překážejících podřadných čmuchalů.


Valorumova opera je sice non-canon, ale vzhledem k tomu, že Valorumové měli dlouhou tradici a byli mecenáši opery a umění, tak jsem si řekl, že snad nebude vadit když jim přidám významnějšího předka i do této doby (či něco před ní

jinak se omlouvám za četnost odpovídání, ale mam čerstvě starcraft hots a nelze se tak snadno od toho odtrhnout.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“