Drakkar Griffith - Výcvik

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Drakkar Griffith - Výcvik

Příspěvek od Lance Skywalker »

A long time ago, in a galaxy far, far away...

DRAKKAR GRIFFITH - EPIZÓDA 0

Galaxia sa nachádza v divokých časoch. Nestabilná politická situácia a rastúca moc Sithského Impéria donútila Republiku mobilizovať všetky svoje sily a slabnúci Rád Jedi zaznamenával stále väčšie a väčšie straty.
Nenávisť vyústila v konflikt známy ako Sictisové Vojny, ktorý spustošil obrovské množstvo planét a vyčerpal obidve strany na pokraj zániku. Sithské Impérium pod vedením sithskej kráľovnej, BELIE DARZU, rozpútalo smršť v mnohých neutrálnych svetoch a dohnali Republiku k samotnému okraju. Vtedy ju však zradili jej vlastní spojenci a ona sama bola otrávená na planéte Tython. Po jej smrti Sictisové vojny skončili víťazstvom Republiky a Sithské Impérium bolo zahnané do kúta.
Teraz však povstal nový sithský lord, DARTH ARGHONIUS, ktorý zjednotil kúsky rozpadajúceho sa Impéria, aby znova ohrozil mier a stabilitu v celej Galaxií...

Umbara, Sithská Akadémia Ashnar´nai´assi (1221 BBY)
Dnešné vyučovanie začalo ako každý deň - mali ste dve hodiny teórie hneď ráno po rozcvičke a potom nasledovali hodiny boja so svetelným mečom. Práve teraz si stál spolu so svojou triedou v tréningovej miestnosti na treťom poschodí a sledovali ste majstra Dorina, ako vysvetluje. Mali ste všetci oblečené rovnaké - šedé tréningové oblečenie - a majster mal na sebe čiernu róbu. Majster Dorin bol starší anzat, zrejme päťdesiat až šesťdesiat ročný, s dlhými čiernymi prešedivenými vlasami a krátkou briadkou. V ruke držal tréningový meč so zníženou intenzitou, rovnaké ako ste mali všetci. V triede ste boli siedmi - ty si stál hneď vedľa svojich priateľov, Fenna a Rosha, ktorí mali tieto hodiny spolu s tebou. Potom tam bol večný samotár a flegmatik, nagai menom Surri. Ďalej namyslený a veľmi otravný človek Rax, spolu s jeho kumpánmi - twi´leekom Grattom a ithorianom Korthom. Vaša skupinka stála mlčky počas úvodného výkladu vášho inštruktora. Potom sa majster Dorin zastavil a jedného po druhom si vás premeral očami.
"V poriadku začneme cvičné súboje. Vyberiem dvojicu na prvý súboj... hmm. Drakkar! Fenn!" zakričal mená a čakal kým predstúpite. Fenn sa len lahostajne zasmial a vystúpil pred skupinku žiakov, čakajúc na teba.

Uživatelský avatar
Sketzshock
Učedník
Učedník
Příspěvky: 5
Registrován: 17.2.2013 14:25:28

Re: Drakkar Griffith - Výcvik

Příspěvek od Sketzshock »

Umbara, Sithská Akademie Ashnar´nai´assi

Na klasických ránech Akademie mi vadila jedna věc. Ta nudná rutina, kdy už člověk ani nevnímal co dělá. Stačilo vstát dostatečně včas a odbýt si ranní rituály, což byla sice další rutina, ale vždy jsem se pokusil změnit malé detaily a udělat něco trochu jinak. Na hodinách teorie se už moc dělat nedalo, a jen těžko se mi přiznávalo, kolik ztracených hodin jsem v knížkách ztratil. Informace v nich byly občas zajímavé, někdy mně posunuly dál, jindy to byl zas kýč beze smyslu, který hltali pouze největší fanatici nebo jednodušší členové řádu. A nakonec tu bylo cvičení se světelným mečem, které pro mně nebylo zrovna jednoduché, mi dávali určitou sebejistotu, když jsem porazil svého nepřítele. Bylo nás tu sedm, z toho dva "moji", další skupinka postávající vedle sebe se dala nazvat konkurenčním gangem, a poslední osoba byla nevýrazná, lehce přehlédnutelná a už od začátku jsem ho uznával, protože se svým přístupem se dokázal velice snadno ztratit v davu, potažmo kdekoliv. Život na akademii nebyl lehký a pokud bylo něco užitečné, tak jedině neupoutat moc pozornosti. A to v chodbách akademie nebylo vůbec lehké, pokaždé tu byly oči, které se na tebe dívali i v tom nejosamocenějším okamžiku.
Byl tu i jiné pohledy, které mi nebyl úplně příjemné. Pokud mně sledoval mistr, nebylo mi vůbec příjemně a jakoby to snad vycítil, často mně po tom hned vybral. Dnes to byl můj kamarád Fenn, kterému bylo jasné, že toto vyhraje. Ani já o tom nepochyboval, i když někde uvnitř mně se stále ozýval hlas, který mi dával naději i odvahu nastoupit tam a vyhrát. Bylo tradicí, že jsme se nijak nebavili, ani se nepokoušeli o přiblblé vtípky, vše bylo velice vážné a profesionální. Jistě jsem si stoupnul naproti svému příteli a rozsvítil svůj světelný meč.
Červená, jak "neobvyklé"...
Ironicky jsem zakroutil hlavou a pohlédl na Fenna, který byl stejně připravený jako já. Pomalu jsem se dostal do postoje, levou stranou k Fennovi, pravá ruka mířila s mečem vzhůru. Nohy lehce pokrčené, stabilní základ. Teď to mohlo začít. Znal jsem devorancovu náturu, takže nebylo nutné spěchat do útoku, ten od něj příjde velice brzo. Levá ruka se pozvedla lehce kupředu a uvolněně čekala na útok Fenna. Moje taktika byla jednoduchá, ale rozhodně né neprůstřelná. Útočícího nepřítele jsem chtěl odhodit pryč, ještě než se naše meče vůbec setkali, ale do útoku se vrhat nemělo šanci, proto změním postoj, a zbraň skloněná dopředu mi dá možnost uzavřít svojí obranu a doufat, že vydržím dost dlouho. Stačí mi pár minut, než se dostanu do rytmu, a mé kroky přejaté ze stylu Makashi obmanévrují hrozbu.

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: Drakkar Griffith - Výcvik

Příspěvek od Lance Skywalker »

Umbara, Sithská Akadémia Ashnar´nai´assi
Fenn trochu zavrčal, ako bolo uňho na začiatku súboja zvykom a s mečom v oboch rukách sa vrhol dopredu. Tesne pred tebou urobil rýchlu otočku okolo svojej osi, Jung Ma, a vodorovným mečom prudko udrel. Náraz prišiel trochu nečakane a posilnený silou z otočenia, no napriek tomu ťa zastihol pripraveného a vaše meče so zníženou intenzitou sa stretli s hlasným syčavým zvukom a v záblesku červeného svetla. Fenn trochu odskočil, ale len preto aby urobil ďalšiu to otočku na jednej noha a vyslal na teba silný úder z hora, známy ako padajúci list. Snažil sa zasiahnúť tvoju hlavu, ktorá zostala po predchádzajúcom údere nekrytá a vykonať tak Sai Tok. Majster Dorin aj všetci ostatní vás zatiaľ pozorne sledovali.

_________________________________
Je to DEVARONIAN, nie devaronec - len pre budúcnosť ;-)

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“