Chybami se člověk učí ... (Mordin Searus)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Chybami se člověk učí ... (Mordin Searus)

Příspěvek od Marinho »

Coruscant

Tvé narození doprovázel začátek jednoho z největších konfliktů v galaxii. Samotný řád do této války nechtěl zasahovat, což ale nezabránilo desítkám a stovkám Jediů opustit řád a přidat se k Revanovi. Když válka skončila, vrátilo se jen několik málo těch, co přežili následování Revana a Aleka. Dost se mluvilo o tom, kam odešli ostatní, ale časem tyto debaty nepodložené žádnými důkazy či jedinou informací byly zahrabány současnými problémy a úkoly, které bylo třeba řešit. Tvoje touha vrátit se na Taris zničehonic dostala nový impuls. Jsi spolu se svým mistrem poslán na Taris vyšetřit zmizení jednoho z diplomatů republiky.

Tvůj pokoj

Po krátkém rozhovoru s tvým mistrem, jsi dostal za úkol připravit si své věci na cestu a slabou půlhodinku na vyřízení všeho, co jsi potřeboval. O zmizelém víš jen pár informací, více se toho dozvíš cestou. Diplomat se jmenuje Raig Terpe, na Taris cestoval sám. Měl za úkol přemluvit vládu Tarisu k důraznějšímu boji proti pašerákům a obchodníkům se zakázaným zbožím. S mistrem se máš setkat v hangáru, kde připravuje vaši loď k cestě.
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Uživatelský avatar
Mordin Searus
Učedník
Učedník
Příspěvky: 24
Registrován: 10.1.2013 22:48:07
Bydliště: Balmorra
Kontaktovat uživatele:

Re: Chybami se člověk učí ... (Mordin Searus)

Příspěvek od Mordin Searus »

Můj Pokoj

Po kratičkém rozhovoru. Jsem bez váhání rychle vzal několik věcí co by se mohli hodit. holokomunikátor, datapad, nějaké náhradní oblečení, pro jistotu jsem si vzal i nějaké lékarničky. Něco co by mě udrželo dlouho bez jídla.
Snad ještě poznám Taris.
Rozhlížel sem se po pokoji jestli sem na něco nezapomněl. Něco mi říkalo.
Myslíš, že máš všechno?
Rychle jsem se otočil a vydal se sbalenými věcmi do hangáru. Byla to zajimavá změna.


Hangár

Došel sem k lodi. Nejspíš sem tu moc brzo... stále lepší co nejrychleji, než se zdlouhavě loučit.
Stál jsem před loní s pár věcmi co sem si vzal.
Mistře myslíte, že to bude bezpečné?
Pozoroval jsem ho.
Teď se musím soustředit na cestu, nic jiného mi vtom nesmí překážet.
Co mám dělat, když se dostaneme do potíží?
Měl jsem jen pár otázek ač se zdáli víc nebezpečné pro mě než pro Mistra.
"Moc je jediná věc o kterou se mocní bojí."

"I Will Rule The Universe!"

Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: Chybami se člověk učí ... (Mordin Searus)

Příspěvek od Marinho »

Coruscant, chrám, hangár

Mistr na tebe již čekal u nachystané lodi. Když si všiml, jak přicházíš, rozloučil se s jedním rytířem, se kterým právě hovořil a svou pozornost věnoval tobě. Loď za ním byla třídy Vaya, malá ale o to rychlejší loď tvaru krabice od bot. Vyslechl si tvé otázky a chvilku přemýšlel, jestli to jsou obavy nebo doufání v nějaké dobrodružství.

Největší nebezpečí na nás čeká cestou hyperprostorem. Jsou známy případy, kdy v lepším případě vyskočila na jiném místě, v horším prostě tak nějak zmizela. A co se týče našeho pobytu na Taris, tak si dávej pozor na místní kuchyni. Sice ses tam narodil, ale to neznamená, že musíš ochutnat všechno.
Odpověděl na tvou první otázku snahou o vtipné odlehčení situace.

Pokud se dostaneme do potíží, tak se drž blízko mě a zachovej klid. Většinu situací jen zhorší to, když někoho při první známce problémů rozpůlíš svým mečem. Ale teď si už nastoupíme. Jestli máš hlad, jídla je dostatek. Já budu v kokpitu, kdybys něco potřeboval.
Nastoupili jste a krátce na to jste již mířili do černých hlubin vesmíru. V lodi nebylo moc míst, kam se můžeš vydat. Krom mistrovy osobní místnosti a dvou prázdných, tu bylo ještě několik dalších, které byly plné různých beden se součástkami a vašimi věcmi. V malé společenské místnosti, sousedící s kokpitem jsi našel několik beden se zásobami jídla. Čekají vás přibližně dva dny cesty.

//takže vyber si místnost, ve které budeš spát (jedna sousedí s mistrovou a druhá je blíž té společenské místnosti), pak napiš, co chceš dělat-můžeš to posunout až k výskoku z hyperprostoru, jestli budeš chtít.
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Uživatelský avatar
Mordin Searus
Učedník
Učedník
Příspěvky: 24
Registrován: 10.1.2013 22:48:07
Bydliště: Balmorra
Kontaktovat uživatele:

Re: Chybami se člověk učí ... (Mordin Searus)

Příspěvek od Mordin Searus »

Loď, Hyperprostor

Když jsem nastoupil. Okamžitě jsem si vybral pokoj blízko společenské místnosti. Procházel jsem se po lodi. Chvilkami sem se díval směrem ke kokpitu. Zalezl jsem do svého pokoje a snažil se uvolnit. V hlavě se mi stále přemítal úsměv Melissi. Začal jsem pomalu zhluboka dýchat.
Uvolni se, vždyť je to jen kamarádka, při této misi na ni musíš, zapomenout jestli si chceš udržet soustředěnost. Snad se to nikdy nikdo nedozví. Ona to ví, že k ní projevuješ větší náklonnost, než je zdrávo. Mistr určitě cítí tvůj neklid a to přece nechceš.
Hlavě jsem si stále k sobě něco říkal. Pak nastalo hrobové ticho a já mohl v klidu meditovat.
Po meditaci jsem se vydal do společenské místnosti. Vypadal jsem dosti zamyšleně, když jsem se díval před sebe, přitom jsem ještě poslouchal zvuky lodních systémů. Vzal jsem si pití a upíjel jsem po trochách. Dost mě překvapovalo, že mistr trávil většinu času v kokpitu.
Hlavně klid a možná na nic nepřijde. Jak je asi na Dantooině, když mi o tom vyprávěla Melissa tak to musí být krásné místo.
Z myšlenek mě vytrhnuli kroky. Tvářil jsem se co nejvíce přirozeně. Dopil jsem zbytek nápoje a odešel jsem do svého pokoje. Lehl si, čekal jsem, kdy se mnou mistr, bude chtít prohodit řeč. Když jsem ležel a nemohl usnout. Možná nezvyk z tiché postele v Chrámu nebo z myšlenek z kterých sem měl obavy.
Vše ukáže čas, jestli se zase střetneš s Melissou.
Pozorujíc strop jsem pomalu zavíral víčka. Pak jsem tvrdě usnul.
Probral jsem se docela vyděšený.
Klid, byl to jen sen. Pokud se potřebuješ uklidnit, pověz to. Zachvíli ten sen zmizí. Měl bys pokračovat ve spánku.
Znovu sem ulehl. Lehl jsem si na bok a zíral na stěnu.
"Moc je jediná věc o kterou se mocní bojí."

"I Will Rule The Universe!"

Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: Chybami se člověk učí ... (Mordin Searus)

Příspěvek od Marinho »

Loď, Hyperprostor

Celý jeden den jsi strávil poflakováním a meditací zakončenou spánkem. Ne úplně klidným spánkem, ale i tak jsi byl probuzen odpočinutý. Z chodby se ozvaly kroky, silnější zaouchání na dveře a hlas mistra.

Pojď se nasnídat.
Stručně tě pozval přes dveře Karath Etol. Ve společenské místnosti na tebe čekal čerstvě opečený toast, hrnek mléka, nějaké džemy a další jídlo, ze kterého si můžeš vybrat, co hrdlo ráčí. Mistr na tebe nečekal a začal jíst bez tebe.

Na Tarisu budeme zítra ráno, možná během dopoledne, bude záležet na bezpečnostních opatřeních. Snad nás pustí rychle, když jsme na diplomatické misi. Jestli po mě budeš něco chtít, budu někde pobíhat po lodi.
Mluvil, zatímco do sebe házel jídlo, div mu nepukly tváře a díval se na tebe, čekajíc, jestli nemáš nějaký dotaz, připomínku nebo téma k diskuzi.
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Uživatelský avatar
Mordin Searus
Učedník
Učedník
Příspěvky: 24
Registrován: 10.1.2013 22:48:07
Bydliště: Balmorra
Kontaktovat uživatele:

Re: Chybami se člověk učí ... (Mordin Searus)

Příspěvek od Mordin Searus »

Loď, Hyperprostor

Ležel jsem na posteli. Stále se mi hlavou probíhali myšlenky na Melissu.
Chybí mi? Jestli by se mi něco stalo, jak by reagovala. A jak bych reagoval já? Klid jinak, budeš navěky ztracen.
Uslyšel jsem kroky a ihned jsem se posadil a uslyšel, zabouchání na dveře.
Poslechl jsem jeho pozvání.
Chvíli jsem vydechoval a pak se odvážně vydal z pokoje, jakoby se nic nestalo.

Sednul jsem si ke stolu a pustil se do toastu a upil mléka.
Jen klid, teď jsi u stolu, snad nepozná, že jsi nervózní. Prosím ať už Melissa zmizí z mé hlavy jinak zešílím.
Znovu jsem ukousl trochu toastu a vzal si džem a toast ve mně zmizel během chvíle a mléko popíjel pomalu.
Co asi dělá Melissa. Zatraceně to na ni nemůžu přestat myslet. To si nemohu, dovolit musím zapomenout, jestli chci vyjít z tohohle všeho úplně bez ujmy. Jestli se vrátím na Coruscant, měl bys sis sní promluvit. Jestli si povídám ze sebou tak víš, že najde způsob jak se dostat za mnou aniž by musela čekat v Chrámu.

Podíval jsem se na Mistra dosti nervózně. Pak odvrátil pohled na jídlo. Když ke mně Mistr zase promluvil, tvářil jsem se kamenně.
Hlavně buď ticho.
To jsem rád, že tam budeme brzo. Nenapadá mě, nic na co bych se chtěl zeptat Mistře.
Pohnul jsem hlavou tak, abych projevil úctu.
Klid, sny jsou sny… možná ses měl probudit.
Mistře mněl jste někdy špatné sny?
Díval jsem se co nejvíce v klidu. Ale můj zrak mě zrazoval, když jsem se chvíli díval jinam, ale stále jsem se snažil udržet zrak na mistra, že to mohlo být i více než špatný sen.
"Moc je jediná věc o kterou se mocní bojí."

"I Will Rule The Universe!"

Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: Chybami se člověk učí ... (Mordin Searus)

Příspěvek od Marinho »

Loď, Hyperprostor

Mistrovi buď unikaly signály tvého rozpoložení, nebo na ně jen nereagoval. Jen souhlasně pokýval hlavou a pak se usmál jako odpověď na tvou úklonu. Napil se z hrnku než ti odpověděl.

Špatné sny? Vím co máš na mysli a ano, občas takové sny mám. Ale jsou to jen sny a velmi často jsou vzdálenější skutečnosti než dvě hvězdy od sebe. Některé sny ale mohou být předpovědí. Sny nejsou nebezpečné a vlastně ani nemohou být špatné a dobré sny. Pokud se ti nějaký sen stále vrací a týká se nějakého rozhodnutí nebo čehokoliv, co můžeš změnit či ovlivnit, tak je nejlepší něco udělat. Pokud by jsi mi řekl, co se ti zdálo, tak bych ti mohl poradit.
Udělal ti malou přednášku mistr a věnoval ti jen krátký pohled, aby tě nenutil vyprávět svůj sen. Věděl, že to není něco, co by bylo jednoduché nebo bezpečné říkat někomu, komu plně nedůvěřuješ.
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Uživatelský avatar
Mordin Searus
Učedník
Učedník
Příspěvky: 24
Registrován: 10.1.2013 22:48:07
Bydliště: Balmorra
Kontaktovat uživatele:

Re: Chybami se člověk učí ... (Mordin Searus)

Příspěvek od Mordin Searus »

Loď, Hyperprostor

Poslouchal jsem pozorně Mistrovi slova.
Možná má pravdu, třeba proto se ti zdá o Melisse.
Byl jsem trochu zmatený.

Mistře, jak by se sny mohli změnit v nějakou předpověď budoucnosti? I kdyby mé sny něco předpovídali, tak jak poznám, že to je zrovna ta chvíle, kdy mám udělat správné rozhodnutí?
Díval jsem se na mistra. Nevěděl jsem, jestli bych mu měl říkat, vše tak jsem jen pokládal otázky a doufal, že se dozvím co nejvíce.
Třeba tě něco varuje. Ne je to jen zatracený sen. Tím si nejsi tolik jistý jako tím, že nejspíš hrozí nebezpečí Melisse. Strach je mi cizí. Proč se hádáš sám se sebou? Dobře, mám strach o Melissu. Konečně sis to přiznal, první bod. Ale strach je neoprávněný zatím, zůstala přeci v Chrámu. Třeba se brzo chystá na cestu a nezapomeň.
Pozorně sem sledoval Mistra a snažil se chápat, co se mi právě chystal říct.
"Moc je jediná věc o kterou se mocní bojí."

"I Will Rule The Universe!"

Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: Chybami se člověk učí ... (Mordin Searus)

Příspěvek od Marinho »

Loď, Hyperprostor

Mistr se zasmál. Nesmál se tobě, ani tvým obavám, ale tyto otázky byly už příliš na jeho vědomosti. Odsunul prázdný talíř, dolil si hrnek a pohodlně se opřel v židli.

Sen buď je předpovědí, nebo není. Pokud máš schopnost předpovídat události, ale nevíš o tom, tak sen je stále snem, jakoby jsi tu schopnost neměl. Některé jen zvýrazní myšlenky či obavy, některé mohou být předpovědí, a ty ostatní jsou jen výsledkem unavené mysli. Až se vrátíme, můžeš si o tom promluvit s některým z mistrů, kteří se tímto hlouběji zabývají. Každopádně sen je stále snem a pokud nevíš, co s tím máš dělat teď, tak nemá dle mého názoru smysl se tím zabývat zbytečně dlouho. Pak ti totiž mohou uniknout věci v reálném světě a i schopnost předpovídat budoucnost ti bude k ničemu. Takže pokud se ti nezdálo něco, co se týká naší mise či návratu, tak ten sen šoupni do nějakého spodního šuplíku a věnuj se mu, až se budeme vracet nebo bude vhodnější doba.
Odpověděl ti mistr. Neudělal žádný pohyb, který by naznačoval, že někam spěchá, takže se můžeš stále ptát a mluvit o všem, co tě zajímá nebo trápí.
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Uživatelský avatar
Mordin Searus
Učedník
Učedník
Příspěvky: 24
Registrován: 10.1.2013 22:48:07
Bydliště: Balmorra
Kontaktovat uživatele:

Re: Chybami se člověk učí ... (Mordin Searus)

Příspěvek od Mordin Searus »

Loď, Hyperprostor

Poslouchal jsem mistra.
Dobře a děkuji, Mistře.
Pousmál jsem se.

Už jste někdy, byl na Tarisu?
Zeptal jsem se trochu zvídavě a spíše sem chtěl odlehčit diskuzi.
Tak je to dobře. Melissa je v bezpečí a pak bychom měli zajít za dalšími mistry, aby mi zodpověděli mé otázky.
Chvíli jsem se zadíval do hrnečku a přemýšlel, jestli mu něco připomene, něco z toho snu možná by pak bylo vhodné to říct Mistrovi ale do té doby byl v duchu rozhodnutý, že mu o snu nic víc neřekne. Doufal, že další noc bude velice klidná po slovech od Mistra.
Je to zajímavé těšit se domů ani nevím, jestli svůj domov poznám. Přitom víc doma se cítím v Chrámu na Coruscantu.
Promluvil jsem tiše pro sebe. Znovu sem se podíval do hrnku a do pil sem zbytek mléka.

Chvíli jsem uvažoval o další diskuzi. Místo toho jsem si dolil do hrnku.
Už jste bojoval s někým, Mistře?
Pousmál jsem se, byl jsem dosti zvídaví.
Je dobře, že je tu aspoň někdo s kým si povykládat, ale nezapomeň je to mistr je to jako rodič.
Podíval jsem se na Mistra, když se zrovna chystal znovu promluvit.

Melissa by byla úplně stejně zvídavá aspoň jí pak povím, jaké to je na Tarisu a co nového mě potkalo. Rád jsem se dozvídal nové věci, kterými mě zahrnoval mistr.
Asi máte ještě dost práce nerad, bych vás brzdil Mistře.
Upil jsem z hrnku. Pak sem se zase, podíval na Mistra.
Zase se uzavíráš? No tak někdo si s tebou chce po dlouhé době povídat. Já vím, ale jsou věci, o kterých se povídat ani nedá, pokud mu nemohu důvěřovat. Nerad bych tím ohrozil Melissu a sebe. Stejně se to jednou nějak dozví. Nebo to ví.
Pevně jsem držel v rukou hrnek a upijel.
Hleděl sem do hrnku nebo na stůl a pak i sem tam pohledem na Mistra. Nevěděl jsem co dělat.

Mistr bude mít pro tebe pochopení. Mohl bys mu říct vše. Vždyť ne každý mistr je hodný a chápaví a ne každý mistr, sdílí stejné věci.
Stále jsem mlčel a hleděl na Mistra.
Jaké jste to měl vy mistře jako Padawan?
Chtěl jsem se ptát na cokoliv jen, aby čas utekl co nejrychleji a byl co nejdříve s Melissou.
Pozorně sem poslouchal jako vždy.
Mise ihned započne co přistaneme takže nám snad nebude hrozit nic. Jediný kdo by mě při souboji mohl, uchránit je Mistr ale snad k žádnému nedojde. Slova ale někdy nevyřeší vůbec nic. Hlavně si pamatuj, že Jediové nezabijí.
Pousmál jsem se.

Poznal jste mé rodiče?
Pousmál jsem se.
Snad nebudou rodiče na Tarisu nerad bych je potkal při boji nebo jen tak obzvlášť matku.
Pak se podíval na hrnek a znovu upil.

To bude asi všechno, Mistře.
Tolik otázek jsem snad nikdy nepoložil, ale aspoň mám nějaké informace.
Hlavně se přichystám na další spánek.
V tuto chvíli se mu myšlenky na chvíli ubrali jinam než na Melissu ale na rodiče.
Snad mise nebude mít dlouhého trvání.

Podíval jsem se znovu do hrnku a dopil jsem mléko.
Kdybych si aspoň pamatoval víc svého otce než matku bylo by to lepší.
Třeba je nepotkáš, byla by to velká náhoda je potkat a nemusí tě ani poznat. Za tu dobu co si pryč ses hodně změnil.
Podíval jsem se na ruce.
Pak jsem opatrně položil hrnek na stůl podíval se na stěnu. Opřel jsem se co nejpohldeněji.
Znovu sem se začal hádat sám v sobě.
Mise je důležitější. Pak osobní problémy. Vše bude pak v pořádku. A co když ne? Ale bude to tak až budeš zase s Melissou. Třeba až přiletím zpět na Coruscant tak bude pryč. Nebo by mohla utéct, aby byla stebou však ji znáš. Ne neohrozila by sebe a mě. Stále máš chuť se dohadovat o tom? Hlavně bude dobré když se ten sen nevyplní. Dokud bude na Coruscantu těžko bude v ohrožení života.
Trochu mi začali vlhnout oči. Ale zhluboka jsem se nadechnul. Snad si toho mistr nevšiml.
"Moc je jediná věc o kterou se mocní bojí."

"I Will Rule The Universe!"

Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: Chybami se člověk učí ... (Mordin Searus)

Příspěvek od Marinho »

Loď, Hyperprostor

Na Tarisu? Zatím ne ... ale časem zjistíš, že všechny planetu si jsou velmi podobné. A zároveň každá planeta je něčím naprosto jiným než byla při tvé poslední návštěvě. Ale to už začínám příliš filosofovat.
Zasmál se mistr. Poté jen pokýval hlavou, na znamení, že ti rozumí.

Bojoval? Dostal jsem se do několika málo šarvátek, ale většinou to skončí během několika okamžiků. Radši používám slova než meč. Když už tasíš zbraň, musíš ji použít, jinak se dostaneš do horší situace, než ve které jsi byl předtím.

Jestli máš otázky, tak se ptej, od toho jsem tvůj mistr.
Napil se a počkal na tvou další otázku.

Stejně jako ostatní. Měl jsem příliš mnoho otázek, které jsem považoval za nutné mít zodpovězené hned a příliš málo odpovědí. Netrpělivý, ačkoliv mě učili trpělivosti, neklidný, přestože mě učili klidu. Být jedim je spíše o zodpovědném přístupu než o schopnostech. Rada by nikdy neposlala nikoho na misi, pokud by na to neměl. Tímto chrání sebe i ty, kteří její pomoc potřebují.

Tvé rodiče jsem nepoznal, stejně jako jsem nepoznal své. Možná to zní bezcitně, ale jsem svým způsobem rád. Pocit toho, že jim nemůžu pomoci, když potřebují, by mi nedovolila plnit mou službu. Dobrá, když budeš něco potřebovat, víš, kde mě hledat.
Poté naskládal nějaké nádobí do kompaktnější sestavy a při odchodu do kokpitu stiskl tlačítko na stěně. Z jedné z místností vyjel droid a začal uklízet na stole. Vynechal to, co jsi měl po ruce, takže se můžeš v klidu dojíst. Nevzal sis sebou ni, co by tě zabavilo alespoň na pár hodin a na malé lodi není moc příležitostí, jak zabít čas.
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Uživatelský avatar
Mordin Searus
Učedník
Učedník
Příspěvky: 24
Registrován: 10.1.2013 22:48:07
Bydliště: Balmorra
Kontaktovat uživatele:

Re: Chybami se člověk učí ... (Mordin Searus)

Příspěvek od Mordin Searus »

Loď, Hyperprostor

V klidu jsem dojedl.
Teď jsem na to sám.
Zvedl jsem se a pousmál se. I když jsem byl po rozhovoru s Mistrem klidnější ale další otázky si nechával na jinou dobu. Odešel jsem potichu do svého pokoje a ihned jsem se na posteli pokusil meditovat. Pochvíli jsem pocítil vytoužený klid. Ani jsem nevěděl co se děje. Jen jsem se ponořil do svého klidu. Ale něco ho vyrušilo.
Melissa? Ta je v bezpečí. Ale tím si nejseš jistý. Pokračuj v meditaci.
Místo toho jsem si v hlavě jen přehrával co sem viděl. Bylo to pořád to samé. Pomalu jsem vyšel z pokoje a zastavil se u dveří. Vypadal jsem upoceně a srdce mi bušilo jako o závod.
Vypadá to tak opravdově. Ne to se nestane.
Chvíli sem uvažoval, že navštívím mistra a řeknu mu všechno. Ale stále jsem mu příliš nevěřil. Hlavně jsem se bál ohrozit Melissu i sebe jen kvůli těm děsivím snům. Posadil jsem se ke stolu a ruce se mi chvěli. Chtěl jsem do něčeho praštit ale musel sem se ovládat.
"Moc je jediná věc o kterou se mocní bojí."

"I Will Rule The Universe!"

Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: Chybami se člověk učí ... (Mordin Searus)

Příspěvek od Marinho »

Taris

V podobném stylu proběhl i zbytek cesty. Nakonec čekání, které se pomalu zdálo být nekonečné, přerušil hlas intercomu.

Vítej na Tarisu. Ujisti se, že máš všechny věci sbalené. Ještě asi hodinu potrvá, než přistaneme.
Ozval se chrčivý hlas z reproduktoru, tlumená ozvěna k tobě dolehla z ostatních místností.

O hodinu později váš koráb zlehka dosedl v jednom z hangárů Horní části. Taris, stejně jako Coruscant, Nar Shaddaa a další byl pokryt po celém povrchu jedním obrovským městem.

Taris, Horní část, hangár

Když se spustila nakládací rampa a vyšli jste ven, čekal na vás již nějaký muž v uniformě. Dalo se odhadovat, že patří k policii či něčemu podobnému. Výrazné břišní "svaly" prozrazovaly spíše kancelářskou krysařinu než prohánění drobných zlodějíčků. Přišel k vám a s úsměvem potřásl rukou mistrovi.

Vy musíte být mistr Etol a toto váš padawan. Já jsem Podplukovník Trep Messy a jsem zástupcem policejního prezidenta zde na Tarisu.
Představil se váš průvodce a tobě věnoval krátký pohled, ze kterého jsi nic nepoznal. Do hangáru vjelo repulsorové vozidlo s řidičem v podobné uniformě, jakou měl zástupce.

Připravili jsme pro vás pokoj poblíž místa, kde byla ubytován diplomat. Doprovodíme vás tam, aby jste se mohli ubytovat. Pokud budete cokoliv potřebovat, můžete se na mne obrátit.
Mluvil během chůze k vozidlu.

Děkuji za Váš čas. Snad se celá věc vyřeší dříve, než se tu stačíme zabydlet.
Odpověděl mistr Messymu s úsměvem, ve kterém jsi po několika letech, co jsi se od něj učil, viděl velmi pozorné sledování zástupcova obličeje a jeho reakcí. Během cesty se mistr vyptával, jaké informace policie získala, ale ukázalo se, že pachatel byl velmi opatrný a nezanechal žádné stopy. Váš pokoj byl poměrně luxusně zařízen, měl jsi vlastní pokoj a pěkný výhled na město. Mistr vybaloval techniku, nutnou ke komunikaci s Radou a podobně.
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Uživatelský avatar
Mordin Searus
Učedník
Učedník
Příspěvky: 24
Registrován: 10.1.2013 22:48:07
Bydliště: Balmorra
Kontaktovat uživatele:

Re: Chybami se člověk učí ... (Mordin Searus)

Příspěvek od Mordin Searus »

Taris

Když se ozval hlas z interimu. Okamžitě jsem šel kontrolovat znovu věci. Zdálo se, být všechno v pořádku.
Jen klid, není cesty zpět. Nyní se zabývej tím, čím máš.

Pocitil jsem lehké dosednutí korábu. Pousmál jsem se. A lehce se dal z pokoje do kroku.

Taris, Horní část, Hangár

Pomalu jsem se vydal ven. Rozhlížel jsem se. Pohled se zastavil na muži v uniformě. Pak už jsem jen sledoval i jiné věci. Stále sem poslouchal co ten Podplukovník vyprávěl.
Tady se mi bude líbit.
Pak jsem se díval jen na Mistra.

Když mistr odpověděl. Nic jsem neříkal.
Mistr po otázkách, které podával se zdálo vše divné a složitější než se zdálo na první pohled.

Došli jsme do naší ubytovny. Rozhlídnul jsem se při vstupu do ubytovny.
Tak tohle je, úžasné.
Byl jsem překvapen, kolik luxusu pro nás obětovali.
Pomalu jsem se vydal do svého pokoje. Když se mistr začal zabývat vybalováním věcí.
Dobře teď jak vypadá můj pokoj.
Položil jsem věci. A s úžasem se díval na město ze svého výhledu.
Jen jsem se díval.
Škoda, že tu není Melissa. Stála by vedle mě a ona by mi vykládala o všem a já bych ji poslouchal.
Pak sem si zhluboka povzdechl. Pohled směřoval z výhledu na podlahu a pak sem pohled znovu pomalu pozvednul.
Mohlo by být užitečné rozhlédnout se po okolí. Neměli bychom se tu dlouho zdržovat.
Otočil jsem se a chystal se navštívit mistra. Předpokládal jsem, že už mistr měl všechnu techniku vybalenou.
Vyšel jsem z pokoje.
Mistře?
Dost hlasitě, aby mě šlo slyšet dostatečně ve všech místnostech.
"Moc je jediná věc o kterou se mocní bojí."

"I Will Rule The Universe!"

Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: Chybami se člověk učí ... (Mordin Searus)

Příspěvek od Marinho »

Taris, horní patra, váš pokoj

Výhled hodně připomínal Coruscant. Vysoké budovy, v desítkách proudech křižujících se v různých úrovních stovky dopravních prostředků. Do toho paprsky slunce, odrážející se od tisíců ploch. Když ses konečně odtrhl od výhledu, vydal ses najít mistra. Na tvé zavolání se ozvalo heknutí zpod setu přístrojů, kde se snažil propojit přístroje. Když se odtamtud vyhrabal a spustil, spokojeně a možná i trochu překvapeně se díval na nabíhající techniku.

Vybaleno?
Zeptal se mistr. Jeho taška ležela u dalších kufrů na techniku.

No tak se můžeme jít podívat na místo činu.
Venku vás čekal policista, který vás doprovodil do pokoje diplomata. Celá chodba byla uzavřená a hlídaná. Ve stropě nad vchodem do pokoje byla vypálená díra. Když jste se přiblížili, váš průvodce aktivoval projektory, které na zemi zobrazily těla. Na zdech byla necelá desítka vypálených míst, nasvědčující krátkému souboji. Jedno tělo leželo u dveří, další bylo v obývacím pokoji. Poslední známkou násilí byl ohnutý kryt od zámku u ložnice, takže byl volný přístup k systému zámku. Dveře byly otevřené.

Tak toto bude těžký oříšek.
Řekl mistr, zatímco procházel pokojem a prozkoumával pokoj.
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“