Nikolas Saan - Výcvik

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Nikolas Saan - Výcvik

Příspěvek od Lance Skywalker »

A long time ago, in a galaxy far, far away...

NIKOLAS SAAN - EPIZÓDA 0

Rok 20 pred Bitkou o Yavin. Galaxia rozdelená sporom sa zmieta v obrovskom konflikte galaktického rozmeru. Klonové vojny sú v plnom prúde a jedna aj druhá strana mobilizuje okrem vojenskej sily aj užívateľov Sily aby mohla svojmu súperovi zasadiť konečný a definitívny úder. Mladý Devaronian zlákaný Temnou stranou sa pridal k vodcovi Konfederácie Nezávislých Systémov, grófovi Dooku, ktorý je známy ako Darth Tyranuss. Okrem neho prijal Dooku pred časom aj druhého učedníka menom Varik Rholar. Jeho palác na planéte Serenno sa stáva ich dočasným domovom a mučiarňou zároveň. Ich výcvik prebieha v tajnosti a pred Republikou a v kuloároch CIS sa označujú len ako Dookuovi učni. Obaja sa však musia mať na pozore, pretože vždy môžu byť len dvaja - majster a učedník...

Palác grófa Dooku, Serenno
Obrovská budova týčiaca sa nad veľkou roklinou na skalnom útese. Hlavná miestnosť vyzerala ako trónna sieň. Gróf Dooku mal práve hovor s neznámym funkcionárom Senátu CIS. Dohovoril a udrel po stole, na čo sa spojenie prerušilo. Čosi napísal do počítača a oprel si ruku o čelo.
"Zavolajte učedníkov. Tréning pokračuje" oznámil obslužnému droidovi vedľa stola. Ten súhlasne zapípal a odvznášal sa preč.
Do izby ktorú si spoločne zdieľal s asi o dva roky mladším chlapcom, vošiel droid. Bol to mladý anzat z planéty Bryx. Dooku ho priviedol bezprostredne po tom, ako armády CIS dobyli tento sektor a Asajj Ventress si všimla chlapca s talentom pre využívanie Temnej Strany. Bol na svoj vek vysoký, bledej pleti a dlhé hnedé vlasy mu spadali na ramená.
"Jeho grófstvo Dooku si vás želá vidieť. Bude pokračovať váš tréning" oznámil vám droid a odišiel. Mladý anzat, ktorého si sotva poznal, sa postavil a bez slova odišiel z izby.

Uživatelský avatar
Razor
Učedník
Učedník
Příspěvky: 10
Registrován: 21.11.2012 19:34:41

Re: Nikolas Saan - Výcvik

Příspěvek od Razor »

Palác hraběte Dooku, Serenno

Ležel jsem na posteli a sledoval strop místnosti. Občas mi pohled padl na anzata kousek ode mě. Už od první chíle jsem ho neměl rád, jen co jsem ho uviděl, bylo mi jasné, že je to jen konkurence obtížný hmyz, který mě ale mohl nepříjemně ohrozit. Navíc další věc, která mě na něm žrala, bylo to, že mě i brzdil v mém pokroku, protože Mistrův čas se musel dělit mezi nás dva místo toho, aby pomáhal mě se zdokonalit. Nenápadně jsem střelil naštvaný pohled po mém spolubidlícím. Z ničeho nic se objevil droid a od něj jsem se dozvěděl, že se po náš schání hrabě. Zatímco já jsem se pomalu začal hrabat z postele, ten anzat už byl pryč.
Jen utíkej. Doufám, že až dorazím, budeš v Mistrově zadku tak hluboko, že tě už ani neuvidím.
Zanadával jsem si v duchu směrem k druhému učedníkovi a vydal jsem se za ním.

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: Nikolas Saan - Výcvik

Příspěvek od Lance Skywalker »

Palác grófa Dooku, Serenno
Nasledoval si Varika a droida až do veľkej trónnej siene grófa Dooku. Ten sedel vo svojom kresle a so založenými rukami a upretým pohľadom na vás čakal.
"Dobrý deň. Zavolal som vás preto, lebo dnes bude prebiehať ďalšia fáza vášho tréningu" povedal nezúčastnene a chladne ako obvykle a ťukol do tlačítka na stola. Pred vami sa objavila holoprojekcia planéty Serenno. Dooku klikol ešte raz a obraz sa zaostril a priblížil na južnú časť. Na povrchu planéty blikala bodka označujúca mesto Saffia.
"Zóna 59, neďaleko mesta Saffia. Kedysi v nej trénovali potomkovia kráľov a kráľovská stráž vládnucich rodov Serenno. Už takmer dvesto rokov sa nepoužíva. Je to kruhové údolie s priemerom osem kilometrov, obohnané vysokými skaliskami a ochrannou stenou. Nikto nedokáže s určitosťou povedať, čo je vnútri. Loď vás na južnom okraji Zóny a na tom istom mieste vás o tri dni vyzdvihne. Kto z vás prežije, bude pokračovať k ďalšiemu tréningu. Ukážte mi ako viete využiť svoju silu. Vaša nenávisť posilňuje temnú stranu. Preto mi teraz odovzdajte vaše meče prosím" povedal Dooku a ukázal na svoj stôl. Vypol projekciu a čakal s prísnym výrazom.

Uživatelský avatar
Razor
Učedník
Učedník
Příspěvky: 10
Registrován: 21.11.2012 19:34:41

Re: Nikolas Saan - Výcvik

Příspěvek od Razor »

Palác hraběte Dooku, Serenno

Následoval jsem droida a svého spolubydlícího do místnosti, kde jsem se většinou setkával se svým mistrem. Zastavil jsem se až před stolem, kde seděl hrabě. Postavil jsem se metr před stůl a postavil jsem se do pozoru. Nohy jsem nechal mírně rozkročené, ruce jsem zkřížil za zády a mírně jsem vyplnul hruď. Vyslechl jsem si mistrův úvod a zadíval se na projekci planety, co se přede mnou utvořila. Sledoval jsem blikající tečku na projekci a byl jsem velice zvědaví, co je to za místo, že se tam může odehrávat výcvik učedníků temné strany síly. Během mistrova popisu místa jsem si udržoval vážnou tvář a pořád sledoval onu tečku na mapě. Když se mistr dostal k tomu, že bude cvičit dál toho, kdo přežije, utvořil se mi na tváři samolibí úsměv.
Konečně mě přestane brzdit a přestane mistra zbytečně okrádat o čas, který může věnovat mě.
Pomyslel jsem si a pohledem jsem střelil po Varikovi. Poslouchal jsem další mistrovi instrukce a velice nepříjemně mě překvapili a rozhodili.
Jak mám přežít neznámé pustině bez meče, nebo nějaké jiné zbraně. To snad ani nejde.
Zoufal jsem v duchu a doufal jsem, že si to mistr rozmyslí. Několik vteřin jsem váhal a doufal, že své rozhodnutí změní a mě meč zůstane, ale očividně se k ničemu takovému nechystal. Proto jsem udělal dva pomalé kroky ke stolu. Odepnul si meč a pokládal ho na stůl. Těsně než se meč dotkl desky jsem se rozhodl zaprotestovat. Otevřel jsem pusu a zvedl hlavu k mistrovi, abych mu viděl do očí. Když jsem se mu zadíval do očí na zlomek vteřiny jsem se zasekl. Při tom pohledu jsem si své odmlouvání rychle rozmyslel, sklopil jsem hlavu a konečně položil meč na stůl. Poté jsem udělal několik váhavých kroků pozpátku na místo, kde jsem stál předtím. Postavil jsem se do stejné pózy a čekal, jestli nám dá hrabě nějaké bližší informace o našem odletu, nebo o povoleném vybavením, kromě světelného meče.

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: Nikolas Saan - Výcvik

Příspěvek od Lance Skywalker »

Palác grófa Dooku, Serenno
Varik tiež s krátkym zaváhaním odovzdal svoj meč, rovnako vzácna a mocná zbraň ako tá ktorú sa Dooku rozhodol darovať tebe. Dooku sa trochu usmial.
"Výborne. Teraz nasledujte môjho droida. Odvedie vás do transportu. Všetko čo potrebujete dostanete. Pamätajte, že len Temná Strana vám dá dostatok Sily na to aby ste prežili" s týmito slovami vás odprevadil a vy ste nasledovali droida až von. Na veľkej rovnej plošine za palácom vás čakal jeden Nemoidiánsky raketoplán. Stáli pri ňom dvaja droidi B-1 a Asajj Ventress. Už ste ju poznali. Stretli ste sa s ňou hneď v prvý deň keď vás sem Dooku priviedol a odvtedy ešte pár krát.
"Nastúpte. Hneď!" okríkla vás nevraživo a vstúpila do lode. Dvaja droidi čakali kým vstúpite a vošli za vami, potom sa dvere zavreli a loď pomaly naštartovala a odletela preč.

Uživatelský avatar
Razor
Učedník
Učedník
Příspěvky: 10
Registrován: 21.11.2012 19:34:41

Re: Nikolas Saan - Výcvik

Příspěvek od Razor »

Palác hraběte Dooku, Serenno

Sledoval jsem Varika a jeho nejistota mi celkem zlepšila náladu, protože jsem očividně nebyl sám komu se úkol na první pohled moc nezamlouval. Po posledních mistrových pokynech jsem jen mírně pokýval hlavou a vydal se za droidem z místnosti ven.
Možná že tam nebudou žít ani žádná zvířata, pokud to je opravdu tak odříznuto od okolního světa.
Napadla mě celkem hloupá myšlenka, ale na pár vteřin mi dala naději, než jsem se vrátil na zem a uvědomil si, že je to hloupost. Došli jsme až na plošinu na, které jsem rozeznal raketoplán a u něj stáli tři postavy. Když jsme se dostali blíž poznal jsem, že dvě postavy jsou nějací droidi a třetí postava je Asajj Ventress. Vybavil jsem si naše první setkání, kdy jsem se jí doslova lekl. Narozdíl od mého mistra mi připadala, že je na ní přímo vidět, že používá temnou stranu. Nijak jsem se radši nevzpouzel a vešel do raketoplánu, kde jsem si sedl na volné místo. Snažil jsem se na nic nemyslet, abych i za ten krátký let nabral, co nejvíc energie na následující výcvik.

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: Nikolas Saan - Výcvik

Příspěvek od Lance Skywalker »

Serenno
Let bol trochu dlhší ako si čakal. Ventress vás strčila do zadnej miestnosti a stála nad vami ako policajt. Cez okná ste videli ak osa vzďalujete od paláca Grófa Dooku a vychádzate do divočiny planéty Serenno. Po dvoch hodninách ste konečne dorazili k mestu Saffia. Veľkomesto ste však obišli a zamierili ste do hustej džungle za ním. Potom ste to uvideli. Obrovský osem kilometrový kruh obohnaný vysokými skalami, plný nepriestupnej džungle. Zóna 59. Vošli ste až nad túto zónu a plošina zo zadu lode sa vysunula plošina a Ventress s diabolským smiechom doslova vykopla Varika z lode. Ten s krikom zletel dole do neznáma. Skôr než si si to stihol rozmyslieť sa loď premiestnila o pár kilometrov dopredu a posledné čo si z lode cítil bol silný úder do brucha, po ktorom si stratil rovnováhu a vypadol si do prázdnoty. Vzduch ti šľahal do tváre stále silnejšie ako si padal a ctil si že stále viac a viac zrýchluješ a zem sa stále približovala.

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: Nikolas Saan - Výcvik

Příspěvek od Lance Skywalker »

Výcvik uzavretý pre neaktivitu.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“