Válka rodů(Nat Organa)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: Válka rodů(Nat Organa)

Příspěvek od Lance Skywalker »

Orbit planéty Ilum
Nebol som si istý čo sa bude diať. O planéte Zeltros som vedel len veľmi málo a Majster nevyzeral že by mi chcel niečo viac momentálne hovoriť.
"Čo si o tom myslíte, Majster Raas? Mali by sme tam ísť?" spýtal som sa ho s obavami.
"Čo je to za svet, majster? A prečo chcú vidieť práve vás?" začal som mu pokladať otázky ktoré sa mi rysovali v hlave a pretože stále mlčal zamračil som sa. Uvedomil som si že prakticky nič o ňom neviem a nestihli sme sa ani porozprávať. Áno rozprávali sme sa, len že to ja som hovoril o sebe.

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Válka rodů(Nat Organa)

Příspěvek od Wrait »

Hyperprostor

Pomalu jste se blížili k hyperprostoru a ty ses rozhodl mistra zeptat na jeho, vlastně už vaší misi. Podíval se na tebe
nejdříve se mu zorničky rozšířily. Pak se zúžily a Raa's otevřel ústa.
Určitě bychom tam měli jít. Požádala nás Rada a požádali nás oni. Pokud jde o přátele nikdy neodmítej pomoci.
Sedli jste si do křesel u stolečku, kde chybělo jen občerstvení.
Je to země jako každá jiná, potýkají se s různými problémy. Občas je chtěl někdo dobýt, ale je to velice houževnatý národ. Bohužel v době mírů se proti sobě staví dvě ideologie. Obě sice mají podporu Republiky, ale Sever nedodržuje pravidla a občas napadá jižní provincii.
Mistr se odmlčel, aby ti dal čas na zpracování informací.
Asi před rokem jsem se účastnil guerillové války. Sever napadal jih zabral guvernérů palác a prohlásili svou vládu za právoplatnou a jedinou. Byl jsem u toho, když došlo k převratu a taky když se situace vrátila do správných kolejí.
Podrbal se na hlavě a zase tě nechal všechno pochopit.
Myslím, že toto bude něco jako odplata nebo tak. Zvedl se z křesla. Za chvilku se vrátil s talířem vaječných sušenek a dvěma sklenkami mléka.
Když už máme tu chvilku času... Chceš o mně něco vědět? Kdo jsem, odkud jsem, co jsem dělal... Vzal si jednu sušenku a strčil jí do úst, což bylo pro tvou představu šelmy trhající maso, opravdu nepřirozené.

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: Válka rodů(Nat Organa)

Příspěvek od Lance Skywalker »

Hyperpriestor
Sedel som tam a smutne počúval Majstra Raasa. Keď som počul o utrpení týchto ludí pripomenulo mi to domov a klany Antilles a Organa. Rýchlo som zahnal túto myšlienku a sústredil sa na našu misiu. Napadlo ma či to nebude nebezpečné ale zahryzol som si do jazyka, pretože som nechcel znieť ako zbabelec. Rozmyslel som si to teda trochu inak.
"A čo urobíme keď sa budeme musieť postaviť na jednu alebo druhú stranu? Sme predsa ochrancovia mieru. A čo ak sú do toho zapletení Separatisti?" spýtal som sa trochu zmätene a čakal som čo mi povie. Potom pokračoval. Vzhladom na to že som o rase catharov nikdy predtým nepočul, moja otázka bola celkom pochopiteľná.
"Ak sa vás môžem teda spýtať... rád by som vedel niečo o vašej rase ak len teda vaším otcom nebol lev" povedal som s prirodzenou detskou zvedavosťou a dúfal som že sa konečne dozviem aj niečo o ňom.

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Válka rodů(Nat Organa)

Příspěvek od Wrait »

Hyperprostor
Mistr se zasmál tvé otázce, dokousal sušenku a řekl:
Až budeme mít trochu času, povím ti příběh o našem praotci z nebes.
Napil se.
Můj otec byl Cathar, stejně jako já. Do chrámu jsem se dostal, kvůli rodinné krizi v šesti letech. Odloučení od rodiny mi nevadilo, moji bratři a sestry mě stejně šikanovali. Více než na cvičení Síly, jsem se soustředil na meč a boj. To mi vydrželo, než jsem se stal padawanem. Pak jsem musel usilovně cvičit mou mysl. Mistr začal svým dětstvím, ale tebe spíš zajímalo, jaký byl v chrámu.
Kvůli svému nadání jsem měl pár hodin cvičení s padawany v chrámu a pak jsem se stal ochráncem. Přesněji Stínem, předpokládám, že ten termín neznáš. Došlo ti, že jde o specifickou úlohu Jediů, ale nevěděl si proč a co měl na starost.
Je mi dvacet sedm let, což znamená že jsem velice mladý. Jsem sice tvůj mistr, ale nejsem mistr řádu. Ještě stále jsem stín a pravděpodobně dlouho zůstanu.
Usmál se, doufal, že začal správným směrem a čekal, na co se zeptáš dál.

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: Válka rodů(Nat Organa)

Příspěvek od Lance Skywalker »

Hyperprostor

Teraz som už naozaj prestával chápať všetkému. S polootvorenými ústami som zízal na Raasa a rozmýšlal som o tom čo mi povedal. Cathar... to som už niekde počul! pomyslel som si. Zanietene som ho počúval ďalej. Niekedy som mu skákal do reči a dával doplňujúce otázky. Mohol by mi pomôcť zlepšiť boj s mečom... napadlo mi.
"Možno by sme mohli popracovať na mojej technike... chcel by som sa stať majstrom boja s mečom" zamyslel som sa nahlas. Počúval som ďalej. Jedna vec mi však z jeho rozprávania zarezonovala omnoho viac. Tieň.
"Čo je to Tieň?" spýtal som sa bleskovo, bez toho aby som o tom aspoň trochu porozmýšlal. Dvadsať sedem? To je presne o... o 18 rokov starší. Wau. pomyslel som si keď sa mi majster Raas zdôveril so svojím vekom. Bol to podstatný rozdiel, no nebol ani tak starý ako som si o ňom myslel.

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Válka rodů(Nat Organa)

Příspěvek od Wrait »

Hyperprostor
I když byl mistr přerušen, rád odpovídal na otázky, které jsi mu pokládal a nezlobil se že mu skáčeš do řeči, což učitelé v chrámu nesnášeli.
Ano, určitě ti pomohu cvičit techniky s mečem. A velice rád se s tebou budu učit rozvíjet sílu. sám mám v této části výuky nedostatky. Zasmál se. Pokračoval dále v povídání, než jsi mu položil další doplňující otázku.
Myslel jsem, že se na to zeptáš. Zamyslel se. Asi nad tím, jak ti to jednoduše vysvětlit.
Jedi je ochránce míru, ale stín se tímto řídit nemůže. My musíme zasáhnout přesně na náš cíl. Zase se zamyslel a rysy v obličeji mu ztuhly. Zvážněl. Stín je tajný agent. Přijímá informace od věštců a dalších jediů o tom, kde se vyskytlo narušení temnou stranou. Tam jde a toho, kdo nebo co to způsobil, zabijí. Sklonil hlavu. Vypadalo to, že o tom s tebou mluvil nerad. Pak ale zase zvedl hlavu s úsměvem.
Nepřál bych ti tam být. Všechny stíny jsou strašně arogantní. Pak se vrátil ke svému životu a zastavil se až opět u svého věku. Poznal, že tě to zaujalo.
Ano, opravdu je mi pouze dvacet sedm. Někdo by mohl říct, že jsem byl velmi vzorný žák...


Chvíli jste si povídali o tom, jak budou vypadat tvá další léta. Pak jsi byl ostatními padawany pobídnut přidat se ke hře, kterou zorganizovali - Miraluka hledá(slepá bába). Náramě tě to bavilo a jelikož jsi uměl dobře skrýt svou existenci v síle, málokdy jsi byl chycen. Když jste přistáli měli jste se rozejít a užít si pár posledních dní volna.
Tebe zastavil mistr. Chytil tě za rameno s klekl si na jedno koleno, aby se dostal blíž k tvým očím.
Vzpomínáš, co říkal mistr Yoda o Zeltrosu? Vzpomněl sis že šlo o mistrovu misi.
Jsi mým padawanem, takže poletíš se mnou. poletíme po setmění, což znamená že máš asi pět hodin času. Pokud chceš, přijdu ti pomoct s balením. Usmál se a počkal na odpověď. Pak se s tebou rozloučil malou úklonou a vydal se z hangáru do svých komnat. Tys měl tedy čas na osobní přípravu, která mohla zahrnovat jídlo, spánek nebo návštěvu knihovny.

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: Válka rodů(Nat Organa)

Příspěvek od Lance Skywalker »

Chrám Jedi, Coruscant
Užil som si cestu naspäť a možno po prvý krát odkedy som opustil domov som bol naozaj hlboko v srdci šťastný. Veril som a zároveň aj cítil, že majster Raas je ten správny človek ktorý ma povedie. Konečne sme pristáli.
"Ďakujem Majster Raas. Stretneme sa teda po zotmení. Zbalím si veci sám, ale aj tak vám ďakujem" povedal som a milo sa usmial. Potom som sa rozbehol preč. Vrátil som sa do svojej izby. Ako prvé, čo som urobil keď sa zavreli dvere, bolo že som si uložil svoj nový meč bezpečne na nočný stolík. Asi päť minút som sa len pozeral na ten smrtiaci nástroj. Potom dorazil Adi, môj spolubývajúci, ktorého som už ráno stretol pri vstupe na loď. Rozprávali sme sa, ale príliš som ho nepočúval. Stále som myslel na našu úlohu a tak veľmi ma zaujala cesta na Zethros, že som sa o tom Adimu zabudol zmieniť. Vlastne som ani nechcel. Vyzliekol som si plášť, časť odevu a odobral som sa do sprchy. V malej kúpelni som sa vyzliekol úplne a postavil som sa pod sprchu, ktorá sa automaticky spúšťala. Začal som sa umývať a zvuk tečúcej vody ma neuveriteľne upokojoval. Zrazu sa stalo niečo podivné. Pred očami sa mi objavil obraz, ktorý sa mi zdal akoby som ho zažil, no zároveň som si to nepamätal. ///Lúče slnka padali cez oblúkové okná do veľkej stĺpovej siene. Žena ktorú podopierali dve ďalšie, urodzene oblečené ženy. Plakala. Vojaci v uniformách viedli muža s blond vlasami a oblečením pilota. Pred nimi kráčal ďalší muž, veľmi urodzený a trochu tmavšej pleti. Žena ktorú držali dve sestry sa rozbehla k nemu. "Kiara!", zakričal muž ktorý viedol vojakov. Jeden z ozbrojencov sa odpojil od skupinky a zadržal ženu. Vojaci zatiaľ muža odviedli preč. Celý čas mu nebolo vidno do tváre. "Je to jeho otec! Prosím neberte mi ho! Bail... prosím nerob to!" kričala s plačom tá záhadná žena v bielom a metala sa vo vojakovom náručí. "Mlč! Si zradkyňa. Budeš potrestaná ako sa patrí. A tvojho bastarda... si vezmi so sebou! Prineste dieťa!" zavelil muž v urodzených šatách a akási slúžka priniesla dieťa zabalené v perinke. Plakalo a jemné plavé vlasy malo ešte mokré. Plačúca žena sa vytrhla vojakovi a vzala dieťa do rúk. "Prac sa mi z očí! Aj s tým corelliánskym bastardom!" vykrikoval muž a mladá žena utekala preč zo siene, von, cez mesto, do hôr. Konečne jej bolo vidno poriadne tvár. Spoznal som ju. Odokryla deku z bábätka a prihovorila sa mu. "Nat..."///
"NAT!!!" ozvalo sa a spoza dverí bolo počuť hlučné klopanie.
"Si v poriadku? Už si tam takmer pol hodinu a ja vážne musím na záchod!" kričal nervózny Adi a vybúchaval ďalej na dvere. Uvedomil som si že nahý stojím pod sprchou, z ktorej už dávno prestala tiecť voda a upieram pohľad sám na seba do zrkadla. Zmätene som sa poobzeral.
"Už idem!" zakričal som Adimu a vyšiel som zo sprchy. Poutieral som sa, aj keď väčšinou som bol už suchý a obliekol som si spodky ktoré som si priniesol. Vyšiel som z kúpelne a Adi ma okamžite vystriedal. Pritom na mňa vrhol podozrievavý pohľad ale nevenoval som tomu pozornosť. Zvalil som sa na posteľ a rozmýšlal som o tom čo som práve videl. Na chvílu som dokonca zaspal. Keď som sa prebudil, Adi už v izbe nebol, no zotmelo sa. Rýchlo som sa poobliekal a rozbehol som sa hľadať majstra Raasa.

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Válka rodů(Nat Organa)

Příspěvek od Wrait »

Coruscant, Chrám
Nate, to je úžasné. Konečně budeme moci cestovat... Adi se s tebou rozpovídal. Ty jsi po většinu času mlčel a přikyvoval.
Když ses odebral do sprchy, Adi zůstal na v pokoji a s vypnutým mečem zkoušel šermovat.

Když tě Adiho hlas probral a zjistil jsi, že stojíš uprostřed koupelny, připadal sis jiný. I když jsi viděl v zrcadle svůj odraz, zdálo se ti, že koukáš na jiný obraz.
Adi tě rychle vykopl a hodil ti špinavé prádlo, které sis tam zapomněl. Lehl sis na postel. Už jsi neviděl Adiho odchzáet, ale když jsi otevřel oči, už tam nebyl. Chronometr ti ukazoval, že by ses měl rychle sbalit a vyrazit do hangáru.

Co nejrychleji ses dostal do hangáru. Mistr se tam zrovna hádal s jedním z droidů. Viděl jsi jak do droida píchl prstem, až se málem skácel.
Sežeňte nám odlet! Akorát jsi doběhl k mistrovi. Otočil se na tebe s otevřenými ústy. Mlčel. Pak se znovu přikolébal droid.
Pane, tamto plavidlo vás může svézt.
Dobře. Opověděl mistr a Shýbl se pro svou tašku.
Jsi připraven? Mistr ani nečekal na odpověď, rovnou se vydal ke staršímu frachťáku B7, který zrovna startoval motory. Cítil jsi, že je rozrušený.

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: Válka rodů(Nat Organa)

Příspěvek od Lance Skywalker »

Coruscant, Chrám Jedi
"Som pripravený!" vyhlásil som s úsmevom a skoro som až nadskočil od šťastia. Majster sa však už rozbehol preč a ja som sa musel rozbehnúť aby som ho dobehol, keďže jeden jeho Catharský krok bol ako moje dva. To som rád že táto šelma vôbec chodí po dvoch... pomyslel som si. Nastúpil som za majstrom do lode B-7 a sadol som si na sedačku v miestnosti určenej pre pasažierov.
"Čo sa bude diať keď dorazíme na Zeltros, majster Raas?" spýtal som sa majstra, ktorý bol vedľa mňa a nedôverčivo som si premeriaval pilota lode, ktorý práve vošiel do kokpitu.

_______________________________________
Ak by sa dalo môžeš to aj urýchliť - žiadne otázky už klásť cestou zrejme nebudem.

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Válka rodů(Nat Organa)

Příspěvek od Wrait »

Coruscant, transport
Doběhl jsi mistra a sledoval ho. Opět mu naskočily chloupky u nosu. Nastoupili jste. Mistr se posadil vele tebe a tašku hodil pod sedadla. Promnul si oči.
Promiň, měl nás tu vyzvednout nějaký pilot z Corellie. Prý Mu do toho něco vlezlo a musel na rychlo zmizet z planety. Učesal si srst na hlavě, podrbal za uchem a vstal.
Zastavil se na tvou otázku.
Po pravdě, nevím. Možná nás tam přijdou přivítat, možná nás sestřelí a spadneme do Jungle. Možná se nestane nic. Možná se tam zdržíme jen jeden den. To je nyní v rukou Síly. Jdu se podívat za pilotem, zjistit, kam vlastně letí.
Mistr nahodil kápi a výraz lovící šelmy a zmizel ve dveřích.
Těšil ses na první dobrodružství s mistrem Raa'sem, ale cítil ses unaveně. Možná za to mohla nedávná událost v koupelně. Návratu mistra ses nedočkal. Zvuky hyperpohonu tě ukolébal ke spánku.

Probudil ses. Na sobě jsi měl plášť, který očividně nebyl tvůj - byl hnědý. Ležel jsi na dvou sedačkách a mistr spal naproti tobě. Nikdo další tu nebyl. Hypermotor už neběžel. Pohledem z okna jsi zjistil, že právě letíte okolo měsíce Fialovo-žluté planety. Fascinovaně jsi koukal ven. Když ses otočil, mistr už nespal a koukal na tebe.
Myslím, že to pro tebe bude hodně velká výprava. Usmál se. Ale nenech se tím moc oblbnout, ne vždycky to bude tak zajímavé. Až polezeš někde kanálem... Ozval se palubní komlink.
Pánové, připoutejte se. Vstupujeme do atmosféry.
Poslechli jste a připoutali se. Snažil ses koukat ven a zahlédnout ohnivou auru.

Konečně se vám podařilo přistát. Jediná plošina přístavu se nacházela na skále. Pod horou, asi 500 metrů pod vámi, tekla široká řeka. Chvilku jste koukali na purpurovou krajinu a zlatou půdu. Loď se zvedla a odletěla.
Vítám vás tu, mistře. Pohotově ses otočil a málem vyskočil z kůže. Ten člověk musel být nemocný. Byl celý červený, jen oči měl zelené a vlasy hnědé jako mistr srst.
Než jsi stačil něco poznamenat, mistr ti strčil ruku před pusu a začal mluvit.
Síla s vámi, starosto. Jaká je situace. Mistr se uklonil.
Pro dnešek jen Balan Dur. Červený muž se uklonil. Jsme tu všichni na tenkém ledě. Raději si o tom promluvíme doma.
Mistr si dal popruhy tašky přes ramena a vykročil za Zeltronem. Tebe vzal jednou rukou za rameno, aby ses nikde nezapomněl. V podstatě tě tlačil, protože všichni ti lidé museli být nemocní. Všichni byli stejně červení.

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: Válka rodů(Nat Organa)

Příspěvek od Lance Skywalker »

Zetros, pristávacia plocha
Prebudil som sa a pohľad na Majstra ma ukludnil. Pomaly som sa pozviechal a pretrel si rozospaté oči. Pristáli sme a vystúpili z lode. Táto planéta bola naozaj divná, no najdivnejší bol človek ktorý nás prišiel privítať. Chcel som vykríknúť, no majstrova obrovská laba mi zapchala ústa. Podlomili sa mi kolená a opustila ma sila v nohách, tak som sa len zdrapil za srsť majstra Raasa aby som nezletel na zem a pomaly som sa zbieral zo šoku.
Majster a ten podivný muž niekam išli tak som len pridal do kroku a snažil som sa dívať sa hlavne pod nohy a rozdýchavať šok, ktorý som práve zažil.

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Válka rodů(Nat Organa)

Příspěvek od Wrait »

Zeltros, úkryt

Šli jste dlouhou chvíli, kličkovali jste úzkými uličkami. Držel ses mistra jako klíště a ani on tě nehodlal pouštět.
Jelikož jsi mu nechtěl nic říct, ale spíš pozvracet ruku, raději tě držel za sebou.

Ulevilo se ti, když jste konečně vstoupili do jednoho dvoupatrového domu. U vchodu sice seděl jeden zeltron, ale uvnitř sis alespoň trochu připadal doma.
Při vstupu jsi měl hned po levé ruce šatnu a napravo koupelnu se záchodem.
Když ses dostavil do obývacího pokoje v přízemí, viděl jsi dva lidi v uniformě, jednoho zabraka a bohužel, zeltronku s vyšší hodností.
V kuchyni se pohyboval droid 2-1B s kuchařským softwarem a jedním párem rukou navíc. Vedle něj se motala malá lidská dívka. Podle přízvuku musela být shodou okolností z Alderaanu nebo Corellie.
Mistr vzal tvoji tašku a doprovodil tě do druhého patra.
Jsou tu čtyři pokoje. Já budu spát nad vchodem. Ukázal na dveře hned naproti schodům. Vlevo byly další dveře.
To bude tvůj pokoj. Na konci chodby je koupelna. Zatím si vybal, uprav se a pak přijď dolu na jídlo. Položil tvou tašku před dveře a zmizel ve svém pokoji.

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: Válka rodů(Nat Organa)

Příspěvek od Lance Skywalker »

Zeltros, úkryt
Konečne som sa trochu upokojil, no stále som si ešte nebol istý že neodpadnem keď uvidím ďalšieho Zeltrona. Všimol som si dievčatko ktoré bolo dole ale myšlienky mi dlho nedovolili ostať pri tejto téme, napriek tomu sa mi to uložilo kdesi vzadu v hlave. Položil som tašku vedľa postele a vybral som si z nej trochu slávnostnejšie oblečenie, respektíve bolo len čistejšie a biele. Najprv som však zamieril do kúpelne a trochu som sa umyl. Vrátil som sa do izby a obliekol si čisté šaty. Meč som si hrdo pripol na opasok, čiže teraz keď som nemal plášť ho mohli všetci vidieť. Potichu som vyšiel z izby a zmieril som dole schodami. Ani neviem ako, ale nejako som sa prikrútil do kuchyne, kde pracoval droid a mladé dievča.
"Ahoj!" pozdravil som ju veselo a oprel som sa o zárubňu dverí, pričom som ju sledoval pri práci a dúfal, že ma droid z kuchyne nevyhodí. Uvedomil som si že som celkom hladný.

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Válka rodů(Nat Organa)

Příspěvek od Wrait »

Zeltros, Úkryt
Rozhodl ses, že se převlékneš a půjdeš se podívat do kuchyně. Tvůj žaludek řekl ano a tak ses moc dlouho nezdržoval. Vzal sis čicté roucho a seběhl po schodech.
Ahoj... Řekla dívenka trochu nedbale, když se soustředila na přípravu pravděpodobně náročného koktejlu. Pak se na tebe otočila. a zkusila to znovu, trochu veseleji.
Ahoj, ty tu budeš teďka bydlet s námi? Bydlíme tu s mamkou, ale ta je celý den s princem, Tys pochopil že myslí guvernéra. a tak já tu tady s Cookem vařím. Droid zamával jednou paží, kterou zrovna nekrájel zeleninu.
Jak dlouho tu budete? A kdo je ta kočka? Znáš ji? Měla opravdu Alderanský přízvuk.

______________________________
Promiň, ještě jsem unavený ze školy, nevím co moc napsat, ale nechci, aby to moc dlouho stálo. :)

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: Válka rodů(Nat Organa)

Příspěvek od Lance Skywalker »

Zeltros, Úkryt
To dievča ma zaujímalo stále viac. Jej alderaansky prízvuk mi nebol tak dobre známy, na Alderaane som predsa len nestrávil tak veľa času, no bol som si tým istý. Mala ho aj moja matka. Odmalička na mňa hovorila tým hlasom a ja som ho trochu stratil, keďže som vyrastal na Coruscante, kde sa hovorí úhladným ale suchým Basicom. Alderaansky basic bol trochu ladný, znel exoticky ale zároveň vznešene.
"Neviem ako to bude... zrejme tu chvílu zostaneme. Majster Raa´s... teda tá mačka. Vieš je to Cathar, pochádza z planéty Cathar a je veľmi múdry" povedal som a poškrabal som sa vzadu na hlave. Potom som si všimol že znova krája zeleninu. Silou som sa sústredil na jeden z kúskov zeleniny ktorý sa chystala vziať do rúk a zdvihol som ho do vzduchu, tak aby sa vzniesol medzi nás.
"Môžem ti nejako pomôcť?" povedal som a opäť som sa trochu rozpačito usmial a radšej som uprel pohľad na levitujúcu zeleninu.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“