Sebastien Windrunner - Užívej dne

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Windrunner
Učedník
Učedník
Příspěvky: 13
Registrován: 10.10.2012 12:39:06

Re: Sebastien Windrunner - Užívej dne

Příspěvek od Windrunner »

Peacemaker, hangár, v hyperprostoru

Chtěl jsem Luc poděkovat za talisman, ale než jsem to stihl, otočila se a křikem povzbudila vojáky.
Souhlasně jsem zařval spolu s nimi a usmál se na odcházející Luc. Cestou k X-Wingu jsem si dračí talisman pověsil na krk až zacinkal o brnění. Vylezl jsem po schůdcích do stíhačky a zavřel kryt kokpitu. Technik mi vztyčeným palcem ukázal že je vše v pořádku a já nahodil poslední systémy a nasadil si sluchátka. Motory začaly řvát a R7 zapípal. Když byly všechny kontrolky zelené X-Wing se pomalu vznesl asi půl metru nad zem.
Počítač odpočítával poslední sekundy do výstupu z hyperprostoru a mě se ruce potily čím dál tím víc.
Pak se otevřely vrata hangáru a spustil se štít. Lehce jsem vzal za knipl a vyletěl do volného vesmíru spolu s dvěma Miy'tily. Člun plný vojáků nás následoval.
Tak, jdeme na to Vongové!

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Vesmír, orbita Obrox Antey

Nesnesitelné čekání bylo konečně u konce. Jakmile Peacemaker vystoupil z hyperprostoru a octnul se opět v normálním třídimenzionálním vesmíru, mnohatunová vrata hangáru se dala do pohybu jako jakási přízračná kovová ústa a aktivovalo se narůžovělé průchozí silové pole bránící vzduchu v úniku do mrazivého vesmírného vakua.
Týme, hlášení, ozval se ti ve sluchátku hlas mistryně. Drak jedna, připraven.
Drak dva připraven, odvětil Lucreziin zpěvavý hlas.
Kladivoun si udržuje stálou hladinu nasrání, má paní, na to pilot výsadkové lodi, kde se mačkala Rota Kladivo.
Tak jo, vyrážíme. Trojúhelníková formace, řekla Mia poté, co ses ohlásil i ty, a její Miy'til se vznesl, aby jako první vystartoval z hangáru pryč. Za ní následoval Kladivoun, na jehož bočním pancíři byla vyobrazena stejnojmenná ryba, jak drtí čelistmi vongské tělo, ze kterého odkapávaly krůpěje tmavě červené krve.
Za Kladivounem jste vyletěli ty a Lucrezia, letěli jste vedle sebe tak, abyste mohli krýt lodi záď a zároveň boky. Tys měl na starosti levobok, Luc pravobok.
Když jste vyletěli ven z Peacemakeru, naskytnula se vám podívaná na scenérii dvou yuuzhanvongských lodí velikostně odpovídajících fregatám, jak vlastní masou kryjí znatelně poškozený, krvácející ekvivalent křižníku. Kolem Obrox Antey, čtvrté planety systému a cíle vaší mise, obíhal umělý prstenec tvořený z trosek bitvy, možná i velmi nedávné.
Organické kanóny yuuzhanvongských fregat začaly okamžitě dštít žhavou plazmu na Peacemaker, přičemž i jeho turbolaserové baterie se probudily k životu, aby opětovaly palbu, zatímco se nepřátelské střely jen odrážely od štítů Acclamatoru jako vaječné žloutky vržené vysokou rychlostí proti skleněné kopuli.
Kolem jako hejno labutí proletěl houf dalších vašich stíhaček, aby se přiblížily k fregatám a zaměstnaly koralskippery, abyste s nimi neměli tolik práce vy, jelikož váš úkol spočíval v něčem úplně jiném. Jedna letka, podle senzorů Eskadra Sviní o šesti strojích, se oddělila od houfu a zamířila k vám.
Svině jedna až šest žádají o povolení připojit se k formaci, ozval se ze sluchátka nezaměnitelný hlas, o jehož původu i vzhledem k názvu eskadry nemohlo být pochyb. Gamorreanský pilot, jehož jméno sis nevybavoval, neměl uzpůsobené hlasivky k tomu, aby mohl mluvit basicem, a tak za něj musel mluvit elektronický vokabulátor. Svině jedna byl na Gamorreana prudce inteligentní a byl také náležitě hrdý na to, že je jediný známý příslušník svého druhu, kterému se podařilo stát stíhacím pilotem.
Uděleno, odvětila mistryně Arai-Thea, načež se Svině zařadily mezi vás, nebo spíše kolem vás.
Mířili jste k prstenci z trosek, jenž jste museli překonat, abyste se dostali blíže k planetě a mohli vůbec přemýšlet o vstupu do atmosféry. Hromady korálu yoriku z koralskipperů a haldy vesmírného šrotu vířily v jakémsi podivném tanci řídícím se chaotickými kroky, mohl jsi zahlédnout kus TIE Interceptoru zdeformovaný výbuchem, jak si mrtvě pluje vesmírem po boku blíže neurčitelné stíhačky mandalorianského designu, jež měla místo kokpitu jen vypálenou zející díru, a zbytků koralskipperů.
Buďme obezřetní, v těchto okamžicích jsme nejzranitelnější, poznamenala mistryně.
A sotva to dořekla, ze shluku sutin se na vás vyřítilo hejno koralskipperů.
Pozor, skipy! vyštěkla Lucrezia. Je jich tady kolem třiceti.
Údaje na senzorovém holodispleji ti její slova potvrdily. Nejbližší červenou tečku jsi měl cca na deseti hodinách a trošku nahoru.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“